Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Дев'ятниця до Божого Милосердя

Одним із способів віддання слави Господу Богу і святим є дев'ятниці. Дев'ятниця - це богослужіння, яке відправляється впродовж дев'яти днів. Здебільшого при відмовленні дев'ятниці в поєднанні з іншими молитвами в житті настають зміни.

Слова Господа Ісуса до Святої Фаустини Ковальської: "Намалюй образ, подібний до цього, який бачиш, і підпиши його: "Ісусе, довіряю Тобі". Нехай цей образ вшановують тут, у цій каплиці, і в усьому світі. Я обіцяю спасіння кожній душі... Обіцяю їй перемогу над земними ворогами, а особливо в смертну годину. Сам врятую її і збережу для Своєї хвали. Два промені символізують Кров і Воду. Червоний промінь - це кров, яка є життям душі; білий промінь - вода, яка омиває душу. Ці два промені вийшли з глибин Мого Милосердя, коли Моє вмираюче серце на хресті було пробите списом. Вони захищають душу людини перед гнівом Отця Мого".

Перший день

Молимося про Милосердя для всього людства

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене усе людство, а особливо всіх грішників і занур його в море Мого милосердя. І цим потішиш Мене в гіркому смутку, у який Мене занурює втрата душ".

Наймилосердніший Ісусе, якому властиво бути милостивим до нас і вибачати нам, не дивися на наші гріхи, але на довіру, яку маємо у Твою нескінченну доброту, і прийми нас у помешкання Свого Наймилостивішого Серця і не випускай нас із нього навіки. Благаємо Тебе задля Твоєї любові, яка єднає Тебе з Отцем і Святим Духом. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на усе людство, а особливо на бідних грішників, яке зачинене у Наймилостивішому Серці Ісуса і задля Його Страстей вияви до нас своє милосердя. Щоб ми прославляли всемогутність Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Другий день

Молимося за духовенство, через яке на людство сходить Боже Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі священиків і душі монахів. Занур їх у безодню Мого милосердя. Вони дали Мені міць, щоб пережити гірку муку. Через них, наче судинами, спливає на людство Моє милосердя".

Наймилосердніший Ісусе, від якого все, що добре, походить. Помнож у нас ласку, щоб ми  робили вчинки, гідні милосердя. Щоб ті, хто на нас дивиться, хвалили Отця Милосердя, який є в небі. Отче Предвічний, поглянь оком Свого милосердя на вибране у Твоєму винограднику гроно, на душі священиків і душі монахів, і обдаруй їх силою Свого благословення. А заради почуттів Серця Свого Сина, в якому вони зачинені, дай їм сили Свого світла, щоб могли вести за собою інших шляхами спасіння, щоб разом співати честь безодні Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Третій день

Молимося за всіх християн

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене усі побожні і вірні душі і занур їх у море Мого милосердя; ці душі потішили мене на Хресній дорозі. Були тією краплиною втіхи серед моря гіркоти".

Наймилосердніший Ісусе, який всіх щедро обдаровуєш Своїми ласками із скарбниці Свого милосердя, прийми нас до оселі Най-милостивішого Свого серця і не випускай нас із нього на віки, благаємо Тебе, задля Твоєї незбагненної любові, якою палає Твоє Серце до Небесного Отця. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на вірні душі, як на спадщину Свого Сина і заради Його Страстей обдаруй їх Своїм благословенням і неустанно опікуйся ними, щоб не втратили любові і скарбу святої віри, але щоб із сонмами ангелів і святих прославляли Твоє безмежне милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Четвертий день

Молимося за невіруючих, які ще не знають Божого Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене поган і тих, хто ще Мене не знає, і про них Я думав у гіркій Моїй муці, а майбутня їх відданість потішала Моє серце. Занур їх у море Мого милосердя".

Наймилосердніший Ісусе, який є світлом світу, прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі поган, які ще Тебе не знають, нехай проміння Твоєї ласки освічує їх, щоб і вони разом з нами прославляли дива Твого милосердя, і не випускай їх з оселі Свого Наймилостивішого Серця. Отче Предвічний, поглянь оком Свого милосердя на душі поган і тих, хто ще Тебе не знає, які зачинені у Наймилостивішому Серці Ісуса. Приведи їх до світла Євангелія. Ці душі не знають, яке велике щастя - любити Тебе. Вчини, щоб і вони прославляли щедрість Твого милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

П'ятий день

Молимося за тих, хто відійшов від єдності зі Святою Церквою

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі єретиків і відлучених братів і занур їх у море Мого милосердя. У гіркій муці розривали Моє тіло і серце, тобто Мою Церкву. Коли вони повертаються до єдності з Церквою, загоюються мої Рани, і таким чином полегшують Мою Муку".

Наймилосердніший Ісусе, Ти - сама доброта, Ти не відмовляєш у світлі тим, хто Тебе смиренно про це просить. Прийми до Свого Наймилостивішого Серця душі єретиків і наших відлучених братів, заохочуй їх Своїм світлом до єдності з Церквою і не випускай їх зі Свого Наймилостивішого Серця, вчини, щоб і вони возвеличували щедрість Твого милосердя. Отче Предвічний, поглянь оком свого милосердя на душі єретиків і наших відлучених братів, які змарнували Твоє добро і зловживають Твоїми ласками, вперто продовжуючи жити, чинячи помилки. Не дивися на їхні помилки, але на любов Свого Сина і на його гіркі Страсті, які терпів задля них, бо і вони закриті у Наймилостивішому Серці Ісуса. Вчини, щоб і вони прославляли Твоє велике милосердя на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Шостий день

Молимося за дітей

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі тихі й покірні, душі малих дітей і занур їх у Моє милосердя. Ці душі найбільш подібні до Мого Серця, вони додавали Мені сил у гіркій Муці конання. Я бачив їх земними ангелами, які чуватимуть біля Моїх вівтарів, на них виливаю цілі струмені ласк. Мою ласку здатна прийняти тільки смиренна душа, смиренним душам дарую свою довіру".

Ісусе! Ти сказав: "...навчіться від Мене, бо Я лагідний і сумирний серцем", - прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі тихі й покірні і душі малих дітей. Ці душі викликають захоплення цілого неба, і їх особливо вподобав собі Небесний Отець. Це букети перед Божим троном, запахом яких насолоджується сам Бог. Ці душі постійно перебувають у Наймилостивішому Серці Ісуса і неустанно співають гімн любові і милосердя на віки. Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на душі тихі і смиренні, душі малих дітей, які замкнені в оселі Наймилостивішого Серця Ісуса. Ці душі найбільш подібні до Твого Сина, запах цих душ підноситься із землі і досягає Твого трону. Отче милосердя й усілякої доброти, благаю Тебе заради любові й уподобання, яке маєш у цих душах, благослови увесь світ, щоб усі душі разом співали честь Твоєму милосердю на віки вічні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Сьомий день

Молимося за тих, хто славить Боже Милосердя

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі, які особливо шанують і прославляють Моє милосердя і занур їх у нього. Ці душі найбільше співчували Мені у Моїх страстях і найглибше проникали у Мою істоту. Вони є живим відображенням Мого милостивого серця. Ці душі сяятимуть особливим блиском у майбутньому житті, жодна не потрапить у пекельний вогонь. Кожну особливо захищатиму в її смертну годину".

Наймилосердніший Ісусе, серце якого є любов'ю, прийми до оселі Свого Наймилостивішого Серця душі, які особливо шанують і прославляють велич Твого милосердя. Ці душі є могутньою силою самого Бога, а серед усіляких страждань і перешкод ідуть вперед, вірячи у Твоє милосердя. Ці душі поєднані з Ісусом і на своїх плечах несуть усе людство. Ці душі не зазнають суворого суду, Твоє милосердя огорне їх у хвилину смерті. Отче Предвічний, подивися оком милосердя на душі, які славлять і шанують найбільшу Твою прикмету - Твоє безмежне милосердя, яке замкнене у Наймилостивішому Серці Ісуса. Ці душі є живим Євангелієм, їх руки повні вчинків милосердя, а душа переповнена радістю, співають пісню милосердя Найвищому. Благаю Тебе, Боже, вияви до них Своє милосердя згідно з надією і вірою, які у Тобі покладають, хай сповниться на них обітниця Ісуса, який їм сказав, що "душі, які вшановуватимуть Моє незглибиме милосердя, Я сам боронитиму їх у житті, а особливо у годину смерті, як свою славу". Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Восьмий день

Молимося за душі, які перебувають у чистилищі

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі, які перебувають у в'язниці чистилища і занур їх в безодню Мого милосердя - нехай струмені Моєї крові охолодять їх жар. Усі ці душі Я дуже люблю. Вони вже сплачують данину Моїй справедливості. Ти можеш принести їм полегшення. Бери зі скарбниці Моєї Церкви усі відпусти і жертвуй за них... О якби ти знала їх страждання, ти б постійно жертвувала за них милостиню духа і сплачувала їхні борги Моїй справедливості".

Наймилосердніший Ісусе, Ти сам сказав, що хочеш милосердя, тому приводжу до оселі Твого Наймилостивішого Серця душі з чистилища. Душі, які Ти дуже любиш, але які повинні виплачувати Твоїй справедливості. Нехай струмені Крові і Води, які витекли з Твого Серця, погасять полум'я чистилища, щоб і там прославляли силу Твого милосердя. Отче Предвічний, подивися оком милосердя на душі, які страждають у чистилищі і одночасно є закритими у Наймилостивішому

Серці Ісуса. Благаю Тебе, заради Мученицьких Страстей Ісуса, Твого Сина, і заради усієї гіркоти, яка залила Його пресвяту душу, вияви Своє милосердя душам, які знаходяться під Твоїм Справедливим поглядом, не дивися на них інакше, як тільки через Рани Ісуса, Твого Сина, бо ми віримо, що Твоя доброта і Твоя милість безмежні. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Дев'ятий день

Молимося за душі, які перебувають далеко від Бога.

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "Сьогодні приведи до Мене душі холодні і байдужі та занур їх у безодню Мого милосердя. Ці душі дуже болюче ранять Моє серце. Найбільшої зневаги зазнала Моя Душа у Гетсиманському саду саме від душі холодної. Вони стали причиною Моїх слів: "Отче, коли хочеш, віддали від Мене цю чашу, тільки хай не Моя, але Твоя буде воля!" Остання надія для них - звернутися до Мого милосердя".

Наймилостивіший Ісусе, Ти - саме Милосердя. Приводжу до оселі Твого Наймилостивішого Серця душі байдужі, нехай у вогні Твоєї любові розігріються ці крижані душі, подібні до трупів, які Тебе такою огидою наповнюють. О наймилостивіший Ісусе, нехай всемогутність Твого милосердя спонукає їх поринути в сам жар Твоєї любові, обдаруй їх святою любов'ю, бо Ти все можеш.

Отче Предвічний, поглянь оком милосердя на душі байдужі, зачинені у Наймилости-вішому Серці Ісуса. Отче милосердя, благаю Тебе, заради гірких Страстей Твого Сина і заради тригодинного конання Його на хресті, дозволь, щоб і вони прославляли безодню Твого милосердя. Амінь.

Коронка до Божого Милосердя.

 

Коронка до Божого Милосердя

(відмовляється на розарії)

Слова Господа Ісуса до св. сестри Фаустини Ковальської: "О третій годині благай Мого милосердя, особливо для грішників, і хоч на коротку мить заглиблюйся у Мої Страсті, особливо у хвилину конання. Це година великого милосердя для усього світу. Дозволю тобі вникнути у Мій смертний смуток, у цю хвилину не відмовлю ні в чому душі, яка просить Мене заради Моїх Страстей. Скільки разів почуєш, що годинник б'є третю годину, занурюйся вся у Моє милосердя, величаючи і прославляючи його, взивай його всемогутність для цілого світу, а особливо для бідних грішників, бо у цю хвилину воно навстіж відчинене для кожної душі. У цей час випросиш усе для себе і для інших, у ту годину звершилася ласка для усього світу - милосердя перемогло справедливість".

На початку:

Отче наш... Радуйся, Маріє... Вірую в Бога...

На одній намистині:

Отче Предвічний, жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество наймилішого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа, на перепрошення за наші гріхи та цілого світу. (1 раз)

На десятьох намистинах:

Заради Його тяжких страждань, будь милосердний до нас та цілого світу.

На закінчення:

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, змилуйся над нами і над цілим світом, (тричі)

О, Крове й Водо, яка витекла з Найсвятішого Серця Ісуса як джерело милосердя для нас, довіряємо Тобі! (тричі)

 

Літанія до Божого Милосердя

 

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину, Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Милосердя Боже,

несповідима ознако Творця довіряємо Тобі, Милосердя Боже,

найвища досконалосте Відкупителя, Милосердя Боже, незбагненна любове Святителя, Милосердя Боже,

недосяжна тайно Пресвятої Трійці, Милосердя Боже,

вираження найбільшої сили Господа, Милосердя Боже у створенні духів небесних, Милосердя Боже,

яке покликало нас з небуття до життя, Милосердя Боже, яке охоплює всесвіт, Милосердя Боже,

яке обдаровує нас безсмертним життям, Милосердя Боже,

яке захищає нас від заслуженої кари, Милосердя Боже, яке підводить нас з убогості гріха, Милосердя Боже,

яке виправдало нас у втіленому Слові,

Милосердя Боже,

що плине з ран Христових,

Милосердя Боже,

що б'є з Пресвятого Серця Ісуса,

Милосердя Боже, яке дає нам Пресвяту Діву

Марію за Матір Милосердя,

Милосердя Боже

в об'явленні Божественних Тайн,

Милосердя Боже

у встановленні Вселенської Церкви, Милосердя Боже у встановленні Святих Таїнств, Милосердя Боже

передусім у Таїнствах Хрещення й Покаяння,

Милосердя Боже

у Таїнстві вівтаря і священства,

Милосердя Боже

у покликанні нас до святої віри,

Милосердя Боже у наверненні грішників,

Милосердя Боже в освяченні праведників,

Милосердя Боже в удосконаленні побожних,

Милосердя Боже,

цілюще джерело для хворих і стражденних, Милосердя Боже, заспокоєння змучених сердець, Милосердя Боже, надіє розпачливих душ, Милосердя Боже, що завжди і всюди супроводжуєш всіх людей, Милосердя Боже,

що випереджаєш нас благодаттями, Милосердя Боже, спокою конаючих, Милосердя Боже, небесна розкоше спасенних, Милосердя Боже, прохолодо й полегшення душ у чистилищі,

Милосердя Боже, короно всіх святих, Милосердя Боже, бездонне джерело чудес, Агнче Божий, Ти виявив найбільше милосердя, відкупивши світ на Хресті,

Господи, прости нас! Агнче Божий, Ти милосердно жертвуєш за нас під час кож ної Святої Меси,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, Ти через невичерпне Своє милосердя береш на Себе наші гріхи,

Господи, помилуй нас!

С: Милосердя Боже перед усіма Його ділами.

Я; Про ласки Господні співатимемо повіки. Молімося: "Боже, Твоє милосердя - несповідиме, а його скарби - невичерпні, тому поглянь на нас ласкаво і примнож у нас Своє милосердя, щоб ми ніколи, навіть у найбільших труднощах, не впадали в розпач, а завжди з довірою погоджувалися з Твоєю волею, яка є самим милосердям. Через Господа нашого, Ісуса Христа, Царя милосердя, який з Тобою і Святим Духом виявляє нам милосердя і нині, і на віки вічні. Амінь.

О, Крове і Водо, що заради нас витекли з Серця Ісуса, як струмінь милосердя, довіряємо Тобі!"

Акт присвячення себе Божому Милосердю

О наймилосердніший Ісусе, Твоя доброта -безмежна, а скарби благодатей - невичерпні. Безмежно довіряю Твоєму милосердю, яке перед усіма Твоїми ділами. Цілковито й беззастережно довіряюся Тобі, щоб я міг жити і прагнути християнської досконалості. Ісусе, бережи мене як Твою власність і славу. Хоч часом я й тремчу від страху, усвідомлюючи свою слабкість, та водночас маю довіру до Твого милосердя. Нехай усі люди пізнають безмежну глибину Твого милосердя, довіряться йому й прославляють його навіки. Амінь.

Молитва про благодать милосердя до ближніх

Скільки разів вдихнуть мої груди, скільки разів вдарить моє серце, скільки разів запульсує моя кров, стільки тисяч разів прагну прославляти Твоє милосердя, о Пресвята Трійце.

Я хотіла б сама стати Твоїм милосердям і бути Твоїм живим образом, о Господи. Нехай ця найбільша ознака Бога - несповідиме його милосердя - через моє серце й душу перейде до ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мої очі були милосердні, щоб я ніколи не підозрювала й не осуджувала за зовнішніми ознаками, але бачила те, що найкраще в душах ближніх і приходила до них з допомогою.

Господи, допоможи мені, щоб мій слух був милосердний, щоб я схилялася над потребами ближніх, щоб мої вуха не були байдужі до болю й стогонів ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мій язик був милосердний, щоб я ніколи не говорила погано про ближніх, а для кожного мала слово розради й пробачення.

Господи, допоможи мені, щоб мої руки були милосердні й повні добрих учинків, щоб я вміла чинити добро ближньому, а на себе брати важчу, мозольнішу працю.

Господи, допоможи мені, щоб мої ноги були милосердні, щоб я завжди поспішала на допомогу ближнім, забуваючи про власну втому. Нехай мій відпочинок буде у служінні ближньому.

Господи, допоможи мені, щоб моє серце було милосердне, щоб я страждала разом з ближніми, щоб ніколи нікому не відмовила в сердечному теплі й щиро розмовляла з тими, хто зловживатиме моєю добротою. Я зачинюся в Наймилосерднішому Серці Ісуса і мовчатиму про власні страждання.

О Господи мій, нехай Твоє милосердя відпочиває в мені. Ти наказав мені вправляти-ся трьма ступенями милосердя: перший - милосердний вчинок, хоч би який він був; другий - милосердне слово, як незмога вчинком, то словом; третій - молитва. Як не матиму змоги виявити милосердя ані вчинком, ані словом, то завжди зможу помолитися. Молитву я занесу навіть туди, куди не маю сили дійти фізично.

Мій Ісусе, переміни мене в Себе, бо Ти можеш усе.

Св. Фаустина Ковальська

Прославлення Божого Милосердя

Любов Божа - квітка, а милосердя - плід. Милосердя Боже, котре б'єш з лона Отця, довіряємо тобі.

Милосердя Боже, найбільша ознако Бога, Милосердя Боже, нерозгадана таємнице, Милосердя Боже, джерело, що б'єш з тайни Пресвятої Трійці,

Милосердя Боже, незбагненне ні для людського, ні для ангельського розуму, Милосердя Боже, з якого плине життя і щастя, Милосердя Боже, вище небес, Милосердя Боже, джерело чудес і див, Милосердя Боже, що охоплюєш цілий всесвіт, Милосердя Боже, яке прийшло на світ в Особі Втіленого Слова,

Милосердя Боже, яке спливло з відкритої рани Ісусового Серця,

Милосердя Боже, яким Серце Ісуса наповнене для нас, а особливо для грішників,

Милосердя Боже, незбагненне в установленні Святої Євхаристії,

Милосердя Боже у встановленні Святої Церкви,

Милосердя Боже у Таїнстві Святого Хрещення,

Милосердя Боже у виправданні нас Ісусом Христом,

Милосердя Боже, що не покидаєш нас упродовж цілого життя, Милосердя Боже, що особливо огортаєш нас у годину смерті,

Милосердя Боже, що обдаровуєш нас безсмертним життям,

Милосердя Боже, що супроводжуєш нас у кожну хвилину життя,

Милосердя Боже, що захищаєш нас від пекельного вогню,

Милосердя Боже у наверненні запеклих грішників,

Милосердя Боже, здивування для ангелів,

Милосердя Боже, несповідиме в усіх Божественних тайнах,

Милосердя Боже, що піднімаєш нас із біди,

Милосердя Боже, джерело щастя й радощів,

Милосердя Боже,  у покликанні нас з небуття до життя,

Милосердя Боже, що охоплюєш усі справи Його рук,

Милосердя Боже, короно всіх справ Божих, Милосердя Боже, в яке ми всі занурені,

Милосердя Боже, солодке заспокоєння засмучених сердець,

Милосердя Боже, єдина надіє розпачливих душ,

Милосердя Боже, відпочинок для серця і мир серед тривог,

Милосердя Боже, розкіш і захоплення для святих душ,

Милосердя Боже, що всупереч безнадії пробуджуєш довіру.

О Предвічний Боже, Твоє милосердя незбагненне, а його скарб - невичерпний, милостиво поглянь на нас і додай нам Свого милосердя, щоб ми у важкі хвилини не впадали у відчай, ані не падали духом, а з великою довірою віддалися Твоїй святій волі, яка є Любов'ю і Милосердям.

Молитва про Боже Милосердя

О Боже великого милосердя, безконечна Доброто! Оце сьо годні все людство кличе з прірви своєї біди до Твого милосердя, до Твоєї милості, о Боже, і кричить могутнім голосом своєї нужди. Ласкавий Боже, не відкидай молитов вигнанців цієї землі! О Господи, незбагненна Доброто, що знаєш про нашу біду і про те, що власними силами ми не в змозі піднестися до Тебе, тому благаємо Тебе: нехай Твоя благодать випереджає наші наміри, безустанно примножує Твоє милосердя, щоб ми вірно виконували Твою святу волю в житті та в годину смерті. Нехай Твоє всесильне милосердя захищає нас від ударів ворогів нашого спасіння, щоб ми з довірою, як діти, чекали Твого остаточного приходу, день якого знаєш тільки Ти; сподіваємося, що отримаємо все, що нам обіцяв Ісус, бо Ісус - це наша довіра, а через Його милосердне Серце ми йдемо до Неба немов через відкриті двері.

Акт присвячення світу Божому Милосердю

Боже, Милосердний Отче, Ти об'явив нам свою любов у Твоєму Сині Ісусі Христі і вилив її на нас через Духа Святого Утішителя! Тобі довіряємо сьогодні долю світу і кожної людини. Похилися над нами грішними, вилікуй нашу слабкість, перемагай всіляке зло, дозволь всім жителям Землі пізнати Твоє Милосердя, щоб в Тобі, Боже в Трійці Єдиний, завжди знаходили джерело надії, Віковічний Боже, заради страждань і воскресіння Твого Сина, май милосердя для нас і цілого світу.

Молитва до Марії, Матері Милосердя

О Маріє, Мати Милосердя, опікуйся усіма, щоб не зник хрест Христа, щоб людина не звернула зі шляху добра, щоб не втратила усвідомлення гріха, але щоб постійно зростала її довіра до Бога, який є „багатий милосердям" (Еф 2,4), щоби з власної волі вона чинила добрі діла, які Бог наперед уже приготував (пор. Еф 2,10) і так завжди жила „на хвалу Його величі" (Еф 1,12).

 

Дев'ятниця до Святого Духа

Святий Духу Божий, який у день П'ятидесятниці видимо зійшов на Апостолів, щоб освітити їх розум, запалити серця, утвердити у вірі, благаємо Тебе найгарячіше під час цієї дев'ятниці, щоб нам уділив усіх цих дарів для нашого освячення та зросту Божої хвали. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

День перший

Святе Письмо навчає: "Останнього ж великого дня свята стояв Ісус і закликав на весь голос: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до Мене і п'є! Хто вірує в Мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» Так Він про Духа казав, що Його мали прийняти ті, які увірували в Нього. Не прийшов був ще Дух Святий, бо Ісус не був ще прославлений" (Йн 7,37-39).

Господи Ісусе Христе, як дерево, коли його полиють водою, розвивається та приносить плоди, так і ми прагнемо прийняти благодаті і плоди чеснот Святого Духа. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День другий

Святе Письмо навчає: "Він врятував нас не заради діл справедливості, які ми зробили, але від Свого милосердя, купіллю відродження і відновленням Святого Духа, якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, щоб ми, оправдані Його благодаттю, стали згідно з надією спадкоємцями життя вічного" (Гит 3,5-7).

Боже, Ти зі святого хреста вилив на нас Святого Духа. Дай ласкаво, щоб Він підтримував наші прагнення до неба, щоб заохочував, вчив, освічував, зміцнював, лікував, оберігав від злого. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю....

День третій

Святе Письмо навчає: "Таксамо,яктілоє одне, хоч і багато має членів, і всі члени тіла, хоч є їх багато, становлять одне тіло, так і Христос. Усі бо ми христилися в одному Дусі, щоб бути одним тілом: чи то юдеї, чи греки, чи раби, чи вільні. Всі ми були напоєні одним лише Духом" (1 Кор 12,12-13).

Найсвятіший Духу, Духу єдності, згоди і миру, смиренно благаємо Тебе, щоб Ти з'єднав усіх віруючих в Ісуса Христа, в його Святій Церкві. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День четвертий

Святе Письмо навчає: "Той же, хто утверджує нас з вами во Христі і хто помазав нас, то Бог, який поклав на нас Свою печать і дав у наші серця завдаток Духа" (2Кор і, 21-22).

Духу Святий, дякуємо Тобі, що Ти зміцнюєш нашу віру і підтримуєш нас на дорозі до Небесного Отця, просимо Тебе, будь з тими, хто не може просити про допомогу, а дуже її потребує. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

День п'ятий

Святе Письмо навчає: "Так само й Дух допомагає нам у немочі нашій; про що бо нам молитися як слід, ми не знаємо, але сам Дух заступається за нас стогонами невимовними. А той, хто досліджує серця, знає, яке бажання Духа і що він заступається за святих згідно з божою волею" (Рим 8, 26-27).

ГосподиІсусеХристе,дякуємоТобіза Святого Духа, який в нас перебуває. За дар молитви, що дає силу перемагати диявола та спокуси світу, а також дає можливість вихваляти Тебе разом з Отцем і Святим Духом. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

День шостий

Святе Письмо навчає: "Духом ходіте і тіла пожадливостей не будете чинити. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність. І коли ми живемо духом, то духом і ходімо!" (Гал5,16,22,25).

Господи, зміцни в нас віру в Тебе та освіти світлом Святого Духа, щоб ми чинили волю Божу та використовували Його плоди. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

День сьомий

Святе Письмо навчає: "Написано бо: «знищу мудрість мудрих і розум розумних знівечу! Де мудрий? Де учений? Де досліджувач віку цього?" (і Кор 1,19 -20).

Боже, поки живемо, боремось зі злом, допоможи нам, щоб ми вміли перемагати спокуси та за допомогою Святого Духа, який в нас перебуває, жили вічно. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День восьмий

Святе Письмо навчає: "На те бо Я і написав вам, щоб випробувати вас, чи ви слухняні в усьому. Кому, отже, прощаєте, то і Я прощаю; бо коли Я простив, - оскільки мав Я щось прощати, то ради вас зробив те перед обличчям Христовим..." (2 Кор 2,9-Ю).

Прийди, Святий Духу, наповни серця Твоїх вірних та запали в нас вогонь Твоєї любові, щоб ми любили Бога цілим серцем та отримали нагороду вічного щастя. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

День дев'ятий

Святе Письмо навчає: "Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти" (Діян2,4).

Святий Духу, який вчинив, що Апостоли розмовляли різними мовами, зроби, щоб ми у християнському житті могли розмовляти мовою слів, вчинків і прикладів та всіма можливими способами проголошували Царство Боже. Амінь.

Отче наш...

Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

Молімося: "Боже, Ти відкрив нам браму вічного життя, вивищуючи Ісуса на хресті та зсилаючи нам Святого Духа, зроби, щоб ці великі дари зміцнили нашу віру та вдячність. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь".

Молитва віддання себе Святому Духу

Святий Духу, Духу Божий, Духу світла і любові! Тобі віддаю мій розум, серце, волю і цілого себе в теперішньому і вічному житті. Вчини, щоб мій розум завжди охоче приймав натхнення, які походять від Тебе і навчання Святої Церкви, якою Ти безпомилково керуєш.

Нехай серце моє завжди палає любов'ю до Бога і ближнього, а воля моя завжди з волею Божою погоджується, щоб ціле моє життя було вірним наслідуванням чеснот Господа нашого і Спасителя, Ісуса Христа, якому з Богом Отцем і з Тобою нехай буде завжди честь і слава. Амінь.

Молитва про дари Святого Духа

Духу Святий, Подателю дару мудрості, освячуй мене. Духу Святий, Подателю дару розуму, навчай мене. Духу Святий, Подателю дару ради, керуй мною. Духу Святий, Подателю дару мужності, зміцнюй мене. Духу Святий, Подателю дару знання, розсіюй мою несвідомість. Духу Святий, Подателю дару Страху Божого, оберігай мене від будь-якого гріха. Духу Святий, Боже Подателю миру, обдаруй мене миром. Прошу Тебе, Духу Святий, Боже, вчини, щоб кожної хвилини мого життя я керувався добротою і зичливістю, вірністю і любов'ю, радістю та співчуттям. Амінь.

Літанія до Святого Духа

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Духу Святий, Третя Особо Пресвятої Трійці,

Духу Святий, що від Отця і Сина ісходиш,

Духу Святий, що на початку створення світу ширяв над водами,

Духу Святий, що, немов голуб, зійшов на Христа, котрий хрестився у водах Йордану,

Духу Святий, що зійшов на апостолів у вигляді вогняних язиків,

Духу Святий, що жаром ревності сповнив серця учнів Господніх,

Духу Святий, що відродив нас у воді Святого Хрещення,

Духу Святий, що зміцнив нас в Таїнстві Миропомазання,

Духу Святий, через якого Бог чинить нас своїми дітьми,

Духу Святий, що вливаєш Божу любов до сердець наших,

Духу Святий, що навчаєш нас справжньої побожності,

Духу Святий, джерело радості,

Духу Святий, захиснику нашого сумління,

Духу Святий, своєю благодаттю в нас присутній,

Духу Святий, що даєш мудрість і розум,

Духу Святий, що даєш раду і мужність,

Духу Святий, що даєш знання і побожність,

Духу Святий, що даєш страх Божий,

Духу Святий, що даєш віру, надію й любов,

Духу Святий, натхнення скрухи і жалю вибраних,

Будь нам милостивий, прости нас,

Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий, вислухай нас,

Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий, спаси нас,

Духу Святий, Боже! Від сумніву в спасенну дію благодаті спаси нас,

Духу Святий, Боже! Від спротиву пізнання християнської правди, Від безсердечності до наших ближніх, Від нерозкаяності у гріхах, Від занедбання покути, Від злих і нечистих вчинків та думок, Від раптової та несподіваної смерті, Від засудження навіки,

Ми, грішні, Тебе просимо, вислухай нас, Духу Святий, Боже! Щоб Ти Твою Святу Церкву зберігав і керував нею,

Щоб Ти нас зміцнив у святій католицькій вірі, Щоб Ти нам вділив постійності і мужності, Щоб Ти думки наші до прагнення Царства Небесного надихав, Щоб Ти зробив нас гідною оселею для Себе, Щоб Ти нас у наших стражданнях втішав, Щоб Ти нас в благодаті Твоїй утверджував, Щоб Ти нас всіх до спасіння допровадив, Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас!

С: Серце чисте сотвори мені, о Боже! В.: І дух потужний віднови в нутрі моїм!

Молімося: "Духу Святий, котрий усі народи зібрав у єдність віри, прийди і наповни серця Своїх слуг Своєю благодаттю, запали в них вогонь Своєї любові і бережи від всякого зла. Амінь".

Молитва до Господа Ісуса вмираючого з Милятина

Всеблагий і найсолодший Ісусе, падаю на коліна перед Твоїм обличчям і па

Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика