Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Молитва у тяжкій хворобі

Мати Божа Неустанної Допомоги, страждаю багато і страждаю вже довго. Разом з тілом слабне і душа моя. Молитись вже не можу. Нічого не приносить мені полегшення, засмучує мене навіть розмова з рідними та друзями. Поволі зникає у моєму серці відвага та надія, а їхнє місце займає гризота, біль та смуток. У Тобі, о Маріє, покладаю цілу мою надію. Ти не забудеш про страждання своїх дітей. Допоможи мені, Мати Неустанної Допомоги, дай сили, щоб з руки Ісуса я терпеливо прийняв кожне випробування, щоб не зашкодило воно справі мого спасіння, поверни мені здоров'я, якщо на це Божа Воля, щоб я з радістю міг Тебе прославляти при житті і після смерті. Амінь.

Перший день

О Діво Неустанної Допомоги, найсолодша Мати моя, смиренно схиляюся перед Твоїм святим образом і з дитячою простотою та довірою приходжу висловити Тобі мої сумніви, просити про Твоє заступництво й благати Тебе, щоб не відмовила мені у допомозі. Я негідний, щоб Ти мене вислухала, але маю надію на Твоє милосердя, яке набагато перевищує мою убогість. Благаю Тебе про ласку, задля якої відмовляю ЦЮ дев'ятницю (сказати намір своєї дев'ятниці). Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Другий день

О Мати Неустанної Допомоги, Найсвятіша Царице, що завжди з милосердям ставишся до смиренних і сумних, вислухай прохання, які з усією довірою Тобі поручаю. О Мати, Ти бачиш мою боротьбу, страждання, труднощі й потреби, тому благаю Тебе: заступайся за мене, нехай Твоя неустанна допомога завжди буде зі мною, щоб мене підтримувати, зміцнювати, провадити. Будь моєю потіхою в годині небезпеки, дорадь мені у сумнівах, охороняй перед ворогами моїми. О моя люба Мати, будь зі мною неустанно присутня в кожній годині дня і ночі та вчини так, щоб я любив Ісуса, Божого Сина, понад усе, а також Тебе, Непорочна Мати, служив Тобі у любові і був вірним аж до останнього подиху. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Третій день

О Пресвята Царице Неустанної Допомоги, як же люблю я вдивлятися у Твій святий образ! Твій чуйний і милосердний погляд знайшов дорогу до мого серця. З дитячою довірою надіюся на все за Твоїм заступництвом, приходжу до Тебе зі своїми клопотами та радощами, побоюваннями й тривогами, надіями й прагненнями. О Мати, вислухай мене і візьми участь у всьому, що близьке моєму серцю. Не відведу погляду від Твого чудового образу до того часу, поки не вислухаєш мого прохання. О Страждальна Мати, будь милосердна до тих, хто плаче. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Четвертий день

О пресвята, Милосердна й Співчутлива Діво! О Мати Неустанної Допомоги християн, сповнена доброти і благодаті. Будь утіхою для самотніх, випроси навернення для грішників. Зглянься над моїм смутком, стражданням, проханнями та сльозами. О Мати Неустанної Допомоги, вислухай мої благання! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

П'ятий день

О Діво Неустанної Допомоги! Скільки радості, довіри і потіхи відчуваю, промовляючи Твоє ім'я. Щасливий той, хто Тебе любить, щасливий той, хто Тебе визнає! Чим більше прошу, тим сильніше усвідомлюю, як моє серце наповнюється надією на вислухання й отримання ласк від Найсвятішого Серця Твого Сина, про які його благаю. Кохана Мати, опоро моя і надіє, укріпи мою віру в Тебе, у Твої ласки, які збільшують довіру і любов до Тебе. О

Пресвята Діво Неустанної Допомоги, люблю Тебе всією душею, Вчини так, щоб моя любов до Тебе ніколи не згасла, а ласки Твої вели мене до ще більшої любові до Тебе. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Шостий день

О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! Коли мені самотньо, тоді вдивляюсь у достойний Твій образ, підіймаю свої засмучені очі й бачу крізь сльози Твій співчутливий погляд, звернений і ніби промовляючий до мене: "Не втрачай відваги й надії - Я з тобою!" О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! З глибини душі взиваю до Тебе: прийди до мене з порятунком, вислухай мої прохання і випроси у Бога цю ласку для мене. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Сьомий день

Царице ангелів і вибраних! Усі ці звертання говорять мені про те, що необхідно Тебе наслідувати бажаючим дійти до неба. Ти -Провідниця, яка постійно направляє вірних слуг і дітей своїх до Ісуса Христа. Благаю Тебе: заведи мене до Небесного дому й зроби так, щоб я завжди ступав тією дорогою, яка веде до нього. О Маріє, Ти знаєш, як я потребую Твоєї Неустанної Допомоги, бо журба моя - велика, перешкоди - чисельні, стежки - кам'янисті, а колючки життя - нестерпні. Провадь мене, опікуйся мною постійно, щоб не зійшов я з дороги, яка веде до вічного щастя. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Восьмий день

О Пресвята Діво Неустанної Допомоги, не перестану Тебе просити й довіряти Тобі. Ти -Ранкова зоря, яка веде до Ісуса. Ти освічуєш мій шлях посеред темної ночі. О Маріє, Мати моя, нехай Твоє проміння осушить мої сльози й розігріє виснажене хворобою серце. О Мати, оживи мою мужність, зміцни мої добрі постанови і вчини так, щоб узгоджував свою волю з Божою, не лякаючись того, що на мене чекає. О Маріє, будь моїм захистом в небезпеках, тримай мене завжди під своєю опікою та випроси милосердя у Сина свого. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь

Дев'ятий день

О Найсвятіша Мати, Діво Неустанної Допомоги! Чи вислухаєш мої благання? Звертаюся до Тебе з безмежною довірою, прошу Тебе, щоб доброта й милосердя Твої були для мене невичерпними. Ти бачиш і знаєш краще, що мені потрібно для вічного щастя, для відпущення гріхів. О Мати, все віддаю у Твої руки. Надіюся, що Твоє серце не залишиться байдужим до моїх благань, якщо Ти уділиш мені ласку, про яку Тебе прошу.

О Маріє, Мати моя, будь благословенна і прославлена навіки! Нехай вічна вдячність моя буде з Тобою! Прошу Тебе: не обмежуй свого милосердя, уділи його всім, хто мені дорогий і близький. Благослови мене, благослови тих, кого я люблю! Дай нам усім благодать витривалості в доброті, любові, прослави упродовж цілої вічності Твого Божого Сина і Твоєї слави! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Римська молитва

О Мати Неустанної Допомоги, з найбільшою довірою приходимо сьогодні до Твого святого образу, щоб просити Твоєї допомоги.

Не розраховуємо на власні заслуги, ані на наші добрі вчинки, тільки на безконечні заслуги Ісуса Христа і на Твою незрівнянну материнську любов. Ти дивилася, о Матір, на рани Відкупителя і на кров Його, пролиту на хресті заради нашого спасіння. Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи ж Ти не будеш для нас, як проголошує Твій солодкий титул, Неустанною Допомогою? Тому Тебе, о Мати Неустанної Допомоги, через стражденні муки і смерть Твого Сина, через незбагненні страждання Твого Серця, О Співвідкупитель-ко, найгарячіше просимо виблагати нам у Твого Сина ту благодать, якої кожен з нас гаряче прагне і потребує...

Ти знаєш, Преблагословенна Мати, як гаряче Ісус, наш Спаситель, прагне вділити нам усім плодів відкуплення. Ти знаєш, що ці скарби складені до Твоїх рук, щоб Ти розподіляла їх серед нас. Тому випроси нам, о Найласкаві-ша Мати Ісусового Серця, ті благодаті, яких в цій дев'ятниці кожен з нас покірно просить, а ми з радістю прославлятимемо Твоє милосердя на віки вічні. Амінь.

Богослужіння до Святого Антонія

У цілому світі св. Антонія шанують як чудотворця і заступника, добродія убогих, покровителя наречених і подружніх пар. Вірні також звертаються до нього за допомогою у різних стражданнях, у випадку згуби, крадіжки чи судової справи. СвятийАнтоній з Падуїнародився в 1195 р. в Лісабоні. Своїми глибокими знаннями заслужив титул Учителя Церкви. Ставши францисканцем, св. Антоній прославився як ревний проповідник. Помер св. Антоній у Падуї 13 червня 1231 р. Тому щороку 13 червня відзначається свято на честь святого Антонія.

Обрання Святого Антонія своїм покровителем

Святий Антонію, славний слуго і приятелю Ісуса Христа! Ти мав честь пестити Його на руках, як дитя, і сьогодні втішаєшся ним у небесній країні. Складаю Богу подяку за всі ті благодаті й благодіяння, якими Ти обдарував мою душу. Сьогодні я знову обираю Тебе моїм покровителем, заступником і вірним отцем. Я міцно постановляю ніколи Тебе не покидати, не дозволяти ображати Твою славу, а тільки завжди Тебе шанувати й любити. Прошу Тебе, візьми мене під свою опіку і допомагай мені в усіх моїх справах. Не покидай мене, будь мені товаришем у дорозі до вічності, моїм заступником, захисником, моєю провідною зіркою як у житті, так і в годину смерті. Амінь.

Молитва до Святого Антонія

О Святий Антонію, збагачений Божою благодаттю! Це Тебе так часто згадують у своєму серці гноблені й каліки і, прикликаючи Твою допомогу, отримують її. Я теж з великою довірою звертаюся по Твою допомогу в прикрощах і труднощах, з якими стикається на землі людське життя. Підтримуй мене завжди, а особливо в останню годину мого життя. Зроби мене, о найласкавіший Святий Антонію, своїм слугою й сином. Нехай Твоє заступництво перед Богом допоможе мені досягти Небесного Царства, а земне життя закінчити у присутності Ісуса і Пресвятої його Матері - Марії. Амінь.

Дев'ятниця до Святого Антонія

Вступна молитва на кожен день

О Пречиста ліліє чистоти, Дорогоцінна перлино убогості, Ясна зоре святості, все-хвальний Святий Антонію, що мав щастя голубити на руках Дитятко Боже, оце я, нужденний, звертаюся до Тебе з благанням, аби Ти взяв мене під свою опіку й випросив ласку, про яку сердечно Тебе прошу (назвати прохання).

Завжди, коли потребуємо чудесної допомоги або ласки, Свята Церква закликає нас, щоб ми зверталися до Тебе. О св. Антонію, випроси у Бога для мене благодать щирого каяття за гріхи й ласку любити Бога понад усе на світі. Вірю, що за Твоїм заступництвом переможу всіх ворогів своєї душі й буду служити Господу, найкращому Отцеві, упродовж усього свого життя в святості й справедливості, щоб потім, після смерті, разом з Тобою вічно любити й прославляти Його на небесах. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Перший день

О Святий Антонію! Ти, народжений у достатках, у шляхетному домі, почувши Божий заклик, зневажив і відкинув земні багатства. Гаряче благаю, випроси для мене в Бога ласку наслідувати Тебе і не прив'язуватись до марнот цього світу. Випроси для мене ласку вірності Божому натхненню, яке щоденно закликає мене до покути. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю.....

Літанія до св. Антонія.

Другий день

О преславний Святий Антонію, якого Церква нагородила почесним титулом "мученика прагнень", випроси у Бога для мене ласку відкинути будь-яке самолюбство, щоб прагнув лише похвали Найвищого, сповнення його святої волі та спасіння своєї душі. Випроси для мене ласку радісно, з любов'ю і смиренням приймати усі накази Божого Провидіння. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю.....

Літанія до св. Антонія.

Третій день

О Святий Антонію! Ти безжально умертвляв власне тіло, ставши мучеником покути. Я благаю Тебе, святий і милосердний мій опікуне, випроси для мене у Бога ласку правдивого навернення та влий Духа покути у моє серце. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю.....

Літанія до св. Антонія

Четвертий день

О Святий Антонію! Ти є прикладом святої покори. Віднині прагну змінити своє попереднє життя й стати Твоїм ревним послідовником. Випроси для мене ласку полюбити покору й зненавидіти диявольську гордість. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю..... Літанія до св. Антонія.

П'ятий день

О великий Святий чудотворцю! Захоплююся Твоїм великим даром проголошення Божого Слова, яке наповнювало серця вірних великою любов'ю до Бога та ближніх. Мене ж палить сором за кожну пропущену Службу Божу і неуважність на ній, за те, що мало читаю Святе Писання. О заступнику, випроси ласку Святого Духа, щоб я, читаючи Святе Писання, розумів його та щоб кожна Свята Літургія наближала мене до Бога. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю..... Літанія до св. Антонія.

Шостий день

О Святий Антонію! Твоя вірність Божій Волі є закликом до виконання святих намірів Божого Провидіння. Хвороби й страждання, що їх Бог посилає для добра моєї душі, сприймаю як випробування.

О Святий заступнику! Навчи мене з покорою приймати хвороби і життєві труднощі. Зміцни мою віру і випроси ласку витерпіти усе, що Господь на мене допустить. Амінь

Отче наш... Радуйся, Маріє...

Слава Отцю.....

Літанія до св. Антонія.

Сьомий день

О Святий Антонію, Пречудесна перлино чистоти! Як далеко мені до вершин Твоєї святості. Ти, сповнений полум'яного запалу до порятунку душ, був пострахом для пекла. Розумію, що гріх, цей найстрашніший ворог моєї душі, погубить мене навіки, якщо Ти, Святий Антонію, не випросиш для мене ласку ненависті до гріха і відвернення інших від нього. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю..... Літанія до св. Антонія.

Восьмий день

О Святий Антонію! Мої вчинки так сильно відрізняються від Твоїх! Часто керуюся лише своїми почуттями. Прагну виправитися, але не знаходжу достатньо сили, щоб змінити своє життя. Тому гаряче благаю Тебе, мій Святий покровителю, змилуйся над моїм безсиллям і випроси у Бога ласку, щоб я завжди контролював свої почуття і керувався розумом і вірою. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю..... Літанія до св. Антонія.

Дев'ятий день

О Святий Антонію! Роздумуючи про Твою благословенну смерть, я прагну щасливо завершити своє земне життя з найсвятішими іменами Ісуса й Марії на устах, прагну втішатися з тобою радістю небесною. Святий мій доброчинцю й покровителю, прийми цю дев'ятницю, що на Твою честь відмовлена. Люблю Тебе всім серцем і вірю, що випросиш для мене у Бога світло й силу жити праведно, по-християнськи, осягнути славу небесну й втішатися з Тобою навіки. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю..... Літанія до св. Антонія.

Молімося: Святий Антонію! З довірою до Твого святого заступництва і Твоїх великих заслуг віддаю Тобі мою душу й серце і прошу Тебе: споглянь на мою вірну й щиру любов, велику довіру до Тебе, якою наповнене моє серце. Запиши моє ім'я глибоко в Своєму серці й дозволь мені належати до тих, кого Ти особливо любиш і оберігаєш, щоб я міг в усіх моїх потребах знаходити в Тобі захист і допомогу. Амінь.

Літанія до Святого Антонія

(за традицією до св. Антонія молимося у вівторок) \

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй!

Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас! Отче Небесний, Боже,     помилуй нас! Сину Відкупителю Світу, Боже Духу Святий, Боже, Свята Трійце, Єдиний Боже, Святий Антонію з Падуї, молись за нас!

Святий Антонію, друже сердечний дитини Ісуса,

Святий Антонію, слуго Пречистої Матері,

Святий Антонію, вірний послідовнику св. Франциска,

Святий Антонію, муже святої молитви, Святий Антонію, перлино вбогості, Святий Антонію, ліліє чистоти, Святий Антонію, прикладе послуху, Святий Антонію, прихильнику утаємненого життя,

Святий Антонію, священику за Божим Серцем,

Святий Антонію, апостоле людських душ,

Святий Антонію, учителю правди,

Святий Антонію, могутній проповіднику Євангелія,

Святий Антонію, який навертаєш грішників,

Святий Антонію, ангеле миру,

Святий Антонію, який оновлюєш добрі традиції,

Святий Антонію, покровителю пригноблених,

Святий Антонію, переможцю злого духа,

Святий Антонію, який повертаєш загублені речі,

Святий Антонію, прикрасо францисканського чину, Святий Антонію, наш дорогий заступнику перед Богом,

Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас! Молімося: "Просимо Тебе, Господи, нехай Твоєму народу допоможе побожна та безустанна молитва найдостойнішого Твого ісповідника, Антонія, а його заступництво нехай зробить нас гідними Твоєї благодаті. Через Христа, Господа нашого. Амінь".

Дев'ятниця

до Святого Йоана з Дуклі

(8 липня)

Святий Йоан народився в Дуклі у 1414 р- Впродовж двадцяти років був пустельником. Потім вступив до чину Францисканців і був висвячений на священика. Під впливом святого Йоана Ка-пістрана перейшов до Бернардинів. Працював у Кракові, Познані і Львові. Помер у Львові 27 вересня 1484року. Є покровителем міста Львова.

Вступна молитва на кожний день

В ім'я Отця...

Прийди, Духу Святий, наповни серця Твоїх вірних та запали в них вогонь Твоєї любові. Зішли Духа Твого, і будуть створені. Та віднови обличчя землі.

Молитва

Боже, Ти наповнив серця вірних світлом Духа Святого, дай нам в тому ж Дусі пізнати, що добре, та завжди радіти Його потіхою. Через Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Прохання

Смиренно падаю перед Твоїм величним Престолом, Боже, та благаю Тебе з довірою та сердечністю про допомогу у моїй потребі. Визнаю цілим серцем, що Ти є Господом, який все дає, Ти є" Господом живих і мертвих, що всім керуєш. Вірю, що вислуховуєш молитви слуг Твоїх, які, Боже, до Тебе з вірою та надією возносимо. Тільки Ти, добрий та ласкавий, зроби це через безмежні заслуги, страждання і смерть Ісуса Христа, Сина Твого, через заступництво Діви Марії та Всіх Святих, а особливо через посередництво Святого Йоана з Дуклі, щоб отримав ласки, про які прошу...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

День перший - Віра

Віра є Божою чеснотою, завдяки ній ми віримо у Бога та в усе те, що Він нам сказав та об'явив, і чого свята Церква нас навчає, бо Він є Правдою. Через віру "людина вільно, повністю віддає себе Богові". Тому віруючий намагається пізнати і сповнити волю Бога. Учень Христа повинен не тільки оберігати віру і жити в ній, але визнавати її, відважно свідчити про неї і поширювати її.

Святий Йоане, Муже живої віри, випроси нам сильну, правдиву, живу віру, щоб ми відважно захищали всі правди віри та християнської моралі, щоб ми змогли визнавати віру приватно і публічно. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Другий день - Надія

Надія є Божою чеснотою, через яку ми прагнемо щастя, Царства Небесного і вічного життя, покладаючи нашу довіру на обітниці Христа і спираючись не на наші сили, а на допомогу благодаті Святого Духа. Чеснота надії відповідає прагненню щастя, вміщеному Богом у серці кожної людини; вона висловлює сподівання, які надихають діяння людей; вона їх очищує, щоб спрямувати до Царства Небесного; вона захищає від зневіри; підтримує в усякій самотності; відкриває серце в очікуванні вічного щастя. Порив надії захищає від самолюбства і веде до щастя любові.

Святий Йоане, випроси нам у Бога дар християнської надії. Нехай вона зміцнює наші серця в життєвих негараздах, нехай вона буде в нас завжди, навіть тоді, коли гріх вкрадеться до наших сердець. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Третій день - Любов

Любов є Божою чеснотою, завдяки якій ми любимо Бога понад усе задля нього самого. А наших ближніх - як самих себе - задля любові до Бога. "Як Мене Отець полюбив, так Я вас полюбив. Перебувайте у моїй любові!" Любов оживляє й надихає на сповнення всіх чеснот. Вона є "зв'язком досконалості" (Кол з,14), вона є джерелом і завершенням їх християнського практикування. Любов зміцнює й очищує нашу людську силу любові. Вона підіймає її до надприродної досконалості Божої любові. Плодами любові є радість, мир і милосердя; любов вимагає доброчинності і братньої настанови; вона є доброзичливою; викликає взаємність; залишається безкорисливою і щедрою; вона є дружбою і співпричастям.

Святий Йоане, серафиме палаючої Божої любові до ближнього, випроси нам безмежну християнську любов. Зроби так, щоб ми були повні цієї любові, огортали нею всіх людей і у такий спосіб з'єднувалися з Отцем любові. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Четвертий день - Розсудливість

Розсудливість є чеснотою, яка робить наш практичний розум здатним пізнавати в усяких обставинах наше правдиве добро і обирати властиві засоби для його виконання. Чеснота розсудливості керує всіма іншими чеснотами, вказуючи їм норму і міру. Розважлива людина приймає рішення і впорядковує свою поведінку. Завдяки цій чесноті ми долаємо сумніви відносно добра, яке треба вчинити, чи зла, якого треба уникати.

Святий Йоане, випроси нам чесноту розсудливості, щоб ми могли в кожній ситуації обирати тільки те, що подобається Богу. Допоможи нам також бути людьми сумління, які в кожній ситуації пам'ятають, що є Божими дітьми. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

П'ятий день - Справедливість

Справедливість є моральною чеснотою, яка полягає в постійному і твердому бажанні віддати Богові і ближньому те, що їм належить. Справедливість відносно Бога називається "чеснотою релігійності". Щодо людей, вона вчить поважати права кожного і в стосунках між людьми встановлювати гармонію, яка сприяє рівності осіб і спільного добра.

Святий Йоане, Ти, не дивлячись на особу, кожному віддавав те, що йому належало. Випроси, щоб ми в своєму житті керувались чеснотою справедливості і у такий спосіб заслужили на справедливий та милосердний суд над нами в годину нашої смерті. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Шостий день - Мужність

Мужність є моральною чеснотою, яка забезпечує стійкість у труднощах і витривалість у старанні про добро. Вона зміцнює рішучість протистояти спокусам і долати перешкоди в моральному житті. Чеснота мужності робить людину здатною перемогти страх, навіть перед смертю, виступати проти випробувань і переслідувань. Вона робить людину здатною до самозречення і жертви зі свого життя, щоб захистити справедливу справу. "У світі страждатимете. Та бадьортеся! Я бо подолав світ" (Йн 16,33).

Святий Йоане з Дуклі, Ти не шукав ніякого полегшення, коли прийшли до Тебе труднощі, пов'язані зі старістю, тільки витримав до кінця, вірний євангельським радам. Випроси нам у Бога ласку мужньо перемагати різні перешкоди у нашому житті. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Сьомий день - Поміркованість

Поміркованість є моральною чеснотою, яка стримує потяг до задоволень і забезпечує рівновагу у використанні створених благ. Вона забезпечує панування волі над інстинктами і втримує прагнення у межах чесності. Поміркована особа скеровує до добра свої чуттєві бажання, дотримується здорової стриманості і "не потурає своїй душі та потузі своїй, щоб не ввели її в пожадання її серця" (Сир 5,3).

Святий Йоане, Ти зберігав впродовж цілого свого життя чесноту поміркованості. Випроси, щоб і ми навчилися жити у поміркованості, добровільно відмовляючись від того, що віддаляє нас від вічного життя. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Восьмий день - Молитва

Молитва - це "возходження душі до Бога або прохання Бога про відповідні блага". Покора є основою молитви. Покора - це готовність безкорисливо прийняти дар молитви. Християнська молитва - це зв'язок, який ґрунтується на союзі між Богом та людиною у Христі. Вона - взаємодія Бога і людини, що випливає від Святого Духа і від нас, повністю спрямована до Отця, в єднанні з людською волею Сина Божого, який став людиною. Життя з молитвою - це постійне перебування у єдності з Богом в Трійці Єдиним. Молитва є настільки християнська, наскільки єднає з Ісусом та поширюється в Церкві, Його Тілі.

Господи Ісусе Христе, Ти своїм прикладом і словом привернув серце святого Йоана з Дуклі, щоб в особливий спосіб віддав себе Богу на молитві, просимо Тебе, щоб і ми наслідували Йіого в молитві. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Дев'ятий день - Церква

Христос, єдиний Посередник, постійно будує й підтримує свою Святу Церкву, спільноту віри, надії й любові, тут на землі, як видиму дійсність, через яку Він дарує всім людям правду і благодать. Церква - це водночас, ієрархічно організована громада і містичне Тіло Христа, видиме зібрання і духовна спільнота, Церква земна і Церква, обдарована небесними дарами.

Господи Ісусе Христе, який покликав до чину св. Франциска з Ассизу Йоана з Дуклі та нагородив Його ласкою святості, обдаруй ласкою покликання до служіння Богові молодих людей. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Літанія до Святого Йоана з Дуклі

Киріє елейсон! або   Господи, помилуй!

Христе елейсон! Христе, помилуй!

Киріє елейсон! Господи, помилуй! Христе, почуй нас!

Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

Сину, Відкупителю світу, Боже,

Духу Святий, Боже,

Свята Трійце, Єдиний Боже,

Свята Маріє, без гріха первородного зачата, молись за нас!

Святий Франциску з Ассизу, Святий Йоане з Дуклі, вірний послідовнику Ісуса, Святий Йоане,

шанувальнику хреста Ісусового, Святий Йоане, великий шанувальнику Пресвятої Діви Марії, Святий Йоане,

вірний сину Святого Франциска, Святий Йоане,

правдива прикрасо Церкви Христової, Святий Йоане, муже живої віри, Святий Йоане,

завжди повний християнської надії, Святий Йоане, який проповідував своїм життям чесноти Божої любові, Святий Йоане, взірцю смирення і убогості, Святий Йоане,

перлино чистоти та невинності,

Святий Йоане,

прикладе взірцевого життя та звичаїв, Святий Йоане, взірець любові Бога до людини, Святий Йоане, який поспішаєш з неустанною допомогою до потребуючих, Святий Йоане, глибокий та невтомний в роздумах над таємницями Божими, Святий Йоане, прикладе гарячої молитви, Святий Йоане, апостоле Божого Царства, Святий Йоане,

ревний і витривалий сповіднику, Святий Йоане, який допомагаєш загубленим у наверненні на праведну дорогу життя, Святий Йоане, що прагнув мучеництва з любові до Бога,

Святий Йоане, великий чудотворцю,

Святий Йоане, нагороджений ласкою

повернення хворим здоров'я,

Святий Йоане, потіхо засмучених і плачучих,

Святий Йоане, що ведеш до єдності

ісповідників Ісуса,

Святий Йоане,

особливий Покровителю Львова, Святий Йоане, опікуне нашого народу, Святий Йоане, що ведеш ворогуючих до поєднання та миру,

Святий Йоане, прикрасо шанувальників Ісуса, Святий Йоане, що показуєш дорогу до Небесної вітчизни,

Святий Йоане, найособливіший покровителю людей при житті та після смерті

Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,

Господи, помилуй нас!

С: Молись за нами, Святий Йоане з Дуклі. В.: Щоб ми удостоїлись обітниць Христових.

Молімося: Всемогутній Боже, Ти нам дав Святого Йоана з Дуклі за покровителя в усіх негараздах,смуткахтаважкихобставинахжит-тя, просимо Тебе смиренно, щоб нас, за його посередництвом, звільнив від усіх нещасть, клопотів і хворіб та одночасно підтримував в різних наших земних та вічних потребах. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.

Дев'ятниця до Святого отця Піо

Перший день

Святий Отче Піо, Ти з переконанням вчив, що Провидіння "Боже, змішуючи радість зі сльозами у житті людей і цілих народів, веде до осягнення остаточної мети; що за видимою рукою людини завжди є прихована рука Божа", заступайся за мене, щоб у моїй важкій справі ... яку віддаю Богові, я з вірою прийняв Його волю.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Другий день

Святий Отче Піо, Ти заохочував малодушних, щоб перестали боятись і вважали себе найщасливішими, "коли стануть достойними, брати участь у стражданнях Бога Чоловіка, нехай вірять, що Бог не залишив їх, але обдарував Своєю любов'ю", підбадьорений прикладом Твоєї довіри до Бога, прошу про заступництво у тій справі, яку Тобі довіряю.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Третій день

Святий Отче Піо, Ти через щоденне несіння хреста удостоївся називатися Киринеянином, ти вірив, що "Господь у Своєму милосерді подасть руку і обдарує силою", молись за мене у моїх труднощах... і випроси мені у Ісуса благодать витривалості в доброму до кінця.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Четвертий день

Святий Отче Піо, Ти з волі Божої був обдарований великим стражданням, але приймав його як "долю вибраних душ і дар, що веде до спасіння", заступайся за мене перед Богом, щоб я міг з християнською гідністю прийняти мій біль, і випроси ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

П'ятий день

Святий Отче Піо, Ти через свою незвичайну єдність з Господом вливав у серця тих, хто сумнівається надію, що "Бог християн є Богом змін", що страждання народжує спокій, а з відкиненням відчаю народжується надія, будь зі мною у моїх труднощах вказати, щоб я довіряв Божій любові.

Отче наш... Радуйся, Маріє...

Слава Отцю...

Шостий день

Святий Отче Піо, Ти став для нас прикладом послуху вірі, знаючи, що там, "де немає послуху, там немає чесноти, там немає добра і немає любові; там, де немає любові, там немає Бога, а без Бога не можна піти до неба", будь моїм заступником перед Богом, коли я прошу про ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Сьомий день

Святий Отче Піо, Ти невтомно наслідував Христа. Тих, хто просив про допомогу, запевняв, що "отримають від Бога благодать святої витривалості", молися за мене, коли я благаю Бога про ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Восьмий день

Святий Отче Піо, Ти є прикладом євангельської любові до Бога і ближнього, Ти зміцнював у людських серцях переконання, що Бог "не може відкинути щире прагнення любити Його". Заради любові, яка переповнювала Твоє життя, випроси мені дар вказати, про який з довірою прошу.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Дев'ятий день

Святий Отче Піо, Марія була Тобі найми-лішою Матір'ю, Ти прославляв її "найбільше зі всіх створінь на небі і на землі", через Твоє віддання Божій Матері прошу про допомогу в моїй потребі...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

 

Молитва за посередництвом Блаженного Якова Стрепи (21 жовтня)

Яків Стрепа, францисканець, у 1391 році став архієпископом Галицьким. Ревно проголошував Євангеліє на Галичині. Відзначався пошаною до Євхаристії, любов'ю і відданістю до Пресвятої Діви Марії. Помер 20 жовтня 1409року.

О блаженний наш архієпископе і заступнику, віддаємо найвищу пошану Богові за те, що Тебе покликав до спільноти блаженних і вчинив взірцем до наслідування. Прагнемо також віддати честь Непорочній Марії, нашій Цариці, якої Ти був вірним сином. Ти постійно заохочуєш нас її вшановувати. Прагнемо витривало наслідувати Твої чесноти, бо тоді зможемо найкраще реалізувати Божу волю у нашому житті. Блаженний Якове, заступайся за нас. Випроси благодаті, про які Тебе про-симоЛмінь.

Блаженний Якове, архієпископе землі Галицької, молись за нас!

Блаженний Якове, апостоле Доброї Новини, Блаженний Якове, відновителю духовного життя, Блаженний Якове, опоро християнської віри, Блаженний Якове, Добрий пастирю,

Блаженний Якове, ревний шанувальнику Євхаристії, Блаженний Якове, невтомний опікуне убогих, Блаженний Якове, цілковито відданий Пресвятій Діві Марії, Блаженний Якове, покровителю Львівської землі, Блаженний Якове, наш заступнику перед Божим обличчям,

Молись за нас, блаженний Якове,

Щоб ми стали гідними обітниць Христових.

Молімося: "Боже, який у блаженному Якові, ісповіднику і єпископі, відновив апостольську ревність у проголошенні Євангелія, просимо Тебе, щоб ми за Його посередництвом завжди через віру і вчинки були вірні Богові. Через Христа, Господа нашого. Амінь.

 

Молитва за посередництвом святого архієпископа Йо

Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика