Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Во Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3 рази)

Духовне вiдвiдання Найсвятiшої Тайни  Евхаристiї.
(перенесися духом до найближчої церкви перед Кивот з Найсвятiшими Тайнами Євхаристiї, вiддай глибокий поклiн Iсусу Христу, утаєнному пiд видом хлiба.)
Слава, честь, любов, поклiн i подяка Iсусу Христу в Пресвятiй Тайнi Євхаристiї на всiх престолах цiлої землi аж до кiнця свiту.
Мiй Боже вiрю в Тебе, почитаю Тебе, надiюсь на Тебе i люблю Тебе. Перепрошую Тебе за тих, якi не вiрять в Тебе, не почитають Тебе, не надiються на Тебе i не люблять Тебе.
Пресвята Тройце - Отець, Син і Дух Святий! З глибини моєї душі поклоняюся Тобі і жертвую Дорогоцінні Тіло і Кров, Душу і Божество нашого Спасителя Ісуса Христа, присутнього у всіх Кивотах світу, як надолуження за гріхи, якими Його ображають. Задля безконечних заслуг Найсвятішого Серця Ісуса і через заступництво Непорочного Серця Марії прошу за навернення грішників.

Молитва св. Iгнатiя.
Душе Христова, освяти мене. Тiло Христове, спаси мене. Крове Христова, напiй мене. Водо з ребра Христового, обмий мене. Страстi Христовi, скрiпiть мене. Добрий Iсусе, вислухай мене. В Рани Свої Святi скрий мене. Не дай менi вiддалитися вiд Тебе. Вiд злобного ворога душевного стережи мене. В годинi смертi призови мене i повели менi прийти до Тебе, щоб я зi Святими величав(-ла) Тебе на вiки. Амiнь.
 
Хвилинка до Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії

Ангел Господнiй.
Ангел Господнiй благовiстив Пречистiй Дiвi Марiї i зачала вiд Духа Святого.
"Богородице Дiво...”
Оце я раба Господня, нехай станеться менi по слову Твоєму.
"Богородице Дiво....”
А Слово сталося тiлом i замешкало мiж нами.
"Богородице Дiво...”
Пресвятая Богородице помагай усiм християнам i спаси нас.

Ласку Твою просимо Тебе, Господи, зволь влляти в серця нашi, щоб ми, якi вiд благовiщення Ангела пiзнали Воплочення Христа, Сина Твого, через муку Його i Хрест до слави воскресення були доведенi. Через Господа нашого Iсуса Христа. Амiнь.
Непорочне Серце Марії, молися за нас тепер і в годину нашої смерті. Амінь. (3 рази)

Молитва до Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії
На честь Непорочного Зачаття Пречистої Дiви Марiї: три рази "Богородице Дiво....” з молитвою: "О Марiє, моя добра Мати, хорони мене вiд грiха пiд час цього дня. Через Твоє Непорочне Зачаття, о Марiє, очисти моє тiло i освяти мою душу”.

Обiднiй iспит совiстi.
Що таке загальний iспит совiстi
i як його робити.

Це один з найсильнiших середникiв у поступi до святостi. Вiн надзвичайно сильно допомагає у набуттi чистоти серця, пiзнання себе, своїх вад, блудiв, злих звичок i причин своїх грiхiв. Тому iспит совiстi є обов”язковим для всiх, хто посвятив своє життя на службу Боговi. Майже всi Святi мали звичку щогодини робити коротеньку застанову: що злого зробили минулої години та просили у Бога прощення i помочi на наступну годину. Отож i ми принаймi два рази на день повиннi якнайревнiше робити iспит совiстi.
Iспит совiстi дiлиться на 5 частин: 1 - подяка; 2 - прохання про свiтло пiзнання своїх грiхiв i про ласку їх зненавидiти та з них поправитись; 3 - аналiз своїх думок, слiв i вчинкiв вiд останнього iспиту совiстi; 4 - прохання про прощення наших грiхiв; 5 - сильна постанова поправи.
Поданий нище iспит совiстi, хоч строго не зобов”язує, є однак дуже корисний. Пiд час кожної частини iспиту совiстi цiлуй одну з Ран Спасителя (хрестик з Розп”яттям). Цей iспит совiстi повинен тривати не довше 15 хв.

Що таке частковий iспит совiстi
i як його робити.

Iспит частковий - це рахунок не з усiх блудiв i вад, але з одної якоїсь вади, грiха, пристрастi чи злої привички, що хочемо викорiнити, або чесноти, яку хочемо набути. В цей спосiб найлегше можемо виправити свої вади i один за одним викорiнити свої грiхи, а також по черзi набути чесноти, яких потребуємо. Однак пам”ятаймо: неможливо поправитись з усiх вад одразу чи зараз набути всiх чеснот, а лише поступово, одне за другим. Треба вибрати одну найголовнiшу ваду, яку хочемо усунути, або якусь чесноту, яку хочемо набути. Вибiр має бути зроблений з щирим i сильним бажанням позбутися вади чи виробити чесноту. Встаючи зранку треба пригадати собi обраний предмет, зробити сильну постанову i попросити в Бога ласки ревностi i панування над собою протягом дня. В обiд i ввечерi перевiряти i розслiдувати як працювали щодо обраного предмету та записати в призначенiй на це книжцi кiлькiсть упадкiв або актiв чеснот, якi сповнили, i вiдновити постанову поправи. Щотижня записи дослiдити i в такий спосiб можна порiвняти тиждень з тижнем, мiсяць з мiсяцем, а звiдси робити висновки про зробленi поступи. Добре є за кожним разом, коли знову попадаємо в провину, ударитися в груди з покорою i жалем, вiдновити постанову та просити новi ласки надалi. Коли знову i знову упадаєш в одну й ту саму провину - наклади за те на себе покуту. Чим бiльше будеш жертвувати, тим бiльший зробиш поступ. Хто вправлятиметься в цьому iспитi совiстi ревно i постiйно, одержить багато користей: кiлькiсть блудiв поступово зменшуватиметься, а вкiнцi цiлком зникнуть, будуть великi поступи в чеснотi, наш характер i поведiнка стануть цiлком iншими.

На бiльшу славу Божу i честь Пречистої Дiви Марiї - iспит совiстi загальний i частковий.
1. Подяка.
Всемогучий Боже, в покорi серця вiддаю Тобi глибокий поклiн честi, любовi i возвеличення. Дякую за всi добродiйства, якими мене в сьогоднiшнiм днi обдарував, за життя, силу i здоров”я, за їжу, помешкання i роботу, за всi надхнення i просвiчення, за оборону проти ворогiв i нещасть та за всi iншi ласки, яких не знаю i не розумiю. За це все складаю Тобi, Господи, подяку i бажаю через цiлу вiчнiсть Тобi дякувати. Амiнь.

2. Просьба про Боже свiтло.
Всезнаючий Боже,Ти завжди дивишся на мене i всi мої кроки почислив, перед Тобою немає нiчого укритого. Просвiти мiй розум, щоб мiг(-ла) досконало пiзнати що злого зробив(-ла) чи доброго опустив(-ла) вiд останнього iспиту совiстi, а пiзнавши, щоби мiг(-ла) щиро покаятися i виправитися з своїх грiхiв. Амінь.

3. Iспит совiстi загальний.
Пригадай собi якi поповнив грiхи:
Думками - пустi мрiї, гордi, зависнi, мстивi, пiдозрiлi, блюзнiрства, бруднi, нечистi, пожадливi. При нечистих думках i бажаннях треба собi пригадати чи їх викликував(-ла) добровiльно, чи добровiльно їх затримував(-ла); коли виникали випадково чи знаходив(-ла) в них тiльки хвилеве уподобання чи також свiдоме згодження. Все, що ми навмисно робимо думкою, словом чи дiлом з метою вiдчути статеве задоволення (крiм супружжя) є тяжкий грiх.
Словами - прокльони, непристойнi, принижуючi, образливi, гордовитi, хвалебнi, брехливi, спротив родичам i наставникам, затятiсть, непоступливiсть, балакучiсть, зрада довiрених таємниць, обмови, очорнення, пiдозри, i т. п. Треба собi пригадати, чи грiшнi слова говорили з нерозваги чи намiрено, чи когось не згiршили або довели до грiхiв, пошкодили на славi, знищивши добру думку про когось.
Дiлами - байдикування, зле обходження з домашнiми чи чужими, марнотратство, надмiрнiсть чи нескромнiсть в одежi, жаднiсть i холоднiсть у вiдношеннi до вбогих, непомiркованiсть в їдi та питтю, лакiмство, нечистота, поповнена з собою чи з iншими (яка?), нараження себе на небезпеку (яку?), погана молитва, ламання посту, крадiжка чи затримання чужих речей, скривдження, знущання, грубiянство, спокушування, телевiзор, стереження потомства (скiльки разiв i в який спосiб) i т.п.

Іспит совiстi частковий.
В кiнцi застановися як виконав(-ла) постанови, зробленнi на останньому iспитi совiстi. Скiльки разiв їх не дотримав(-ла)? Проаналiзуй, що було причиною твоїх упадкiв, шукай середникiв, щоб запобiгти їм на майбутнє. Вiд добре зробленого iспиту совiстi залежить поступ у досконалостi. Цей обрахунок сумлiння повинен тривати не довше 4-5 хв.

4. Акт жалю i постанова поправи.
О безконечно добрий Боже! Знову Тебе сьогоднi своїми грiхами образив(-ла). Жалую i каюся, що Тебе, мого Господа i Бога, безконечної любовi гiдного, зневажив а собi заслужив(-ла) на кару. Постановляю стерегтися грiха, як найстрашнiшого нещастя. Покiрно прошу про ласку виконати постанову поправи.

Духовне Святе Причастя.
Мiй Iсусе, сильно вiрю, що Ти є присутнiй в Пресвятiй Тайнi Євхаристiї. Люблю Тебе понад усе. Моя душа тужить за Тобою. А що не можу тепер Тебе прийняти у Святiй Тайнi Євхаристiї, то прийди до мене духовним способом (духовно прийми Ісуса в своє серце). Я пригортаю Тебе так, якби Ти вже був у менi i зовсiм лучуся з Тобою. Не допусти, Iсусе, щоб я коли-небуть вiдлучився(-лася) вiд Тебе. Ти моє найбiльше добро, найсолодша любове, прийди i запали моє серце, щоб воно цiле горiло завсiгди любов’ю до Тебе. Амiнь.
Солодке Серце Ісуса, будь нашою любов’ю.
Солодке Серце Марії, будь нашим спасенням.
Будь, Господи Ісусе, благословенний, в Найсвятішій Тайні Євхаристії утаєнний (3 рази з поклоном)
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика