Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:


О, Мати Божа Неустанної Помочі,
молися за нас.
Молитви до Матері Божої
Неустанної Помочі в різних
потребах
(з молитовника до МБНП "Кличемо Її з віків у віки...")

За опущені душі в Чистилищі

О Маріє, пронизує мене жаль до тих душ, які приречені на покуту в Чистилищі, а нікого не мають на землі, хто б про них пам'ятав.

Зверни, о найкраща Мати,
Твій милосердний погляд на ці
опущені душі, пробуди серце християн до молитви за них і віднайди у Своєму материнському серці ласку, аби прийти їм з невідкладною допомогою.
О Мати Неустанної Помочі, змилосердися над опущеними душами в Чистилищі!
О милосердний Ісусе, дай їм вічний відпочинок! Амінь.

За дітей

О Мати Неустанної Помочі, найщасливіша Мати Божого Дитятка, приходжу до Тебе з важкими турботами на серці, але з довірою у Твою Неустанну Поміч. Благаю Тебе, через любов Твого Божого Сина, муки і страждання, які для Нього перенесла:

будь і для моїх дітей (моєї дитини) доброю і чуйною Матір'ю. Візьми їх під Свою охорону і опіку, а найбільше в небезпечних для їхнього життя хвилинах. Отець Небесний довірив мені цих дітей як найбільше добро, бо вони є відкуплені найдорожчою Кров'ю Божого Сина. Переді мною - обов'язок доброго виховання дітей так, аби вони унаслідували Царство Небесне. Буде біда, якщо хтось з них, з моєї вини, загине навіки, тоді відповім за це на Страшному Суді. Я дуже немічний (а), і без Божої ласки, без Твоєї помочі і посередництва нічого не зроблю. Допомагай мені надалі і благай Свого Сина, щоб уділив мені потрібної сили і ласки. Навчи мене, як повинен (на) чинити. Постараюся все виконати, щоб тільки дітей своїх добре виховати, аби запровадити їх до Бога і до Тебе, бо небезпеки світу - дуже великі, а я не скрізь можу бути присутнім (ньою).
Якщо Ти, Мати Божа, їх не охорониш, то всі мої старання будуть марними. Захисти моїх дітей, о Мати Найкраща, Маріє, бо вони належать Тобі. Нехай надалі залишаться Твоїми, аби жодне з них не загинуло, жодне з них нещасливим не стало! Вчини це, Мати Неустанної Помочі. Амінь.

Акт
особистого віддання себе

під опіку Матері Божої

Мати Божа, Непорочна Маріє! Це я (ім'я) посвячую Тобі тіло і душу мою, всі молитви і терпіння, все, чим є і що посідаю. З бажанням у серці віддаюся Тобі в неволю любові. Залишаю Тобі право розпоряджатися мною для спасіння людей і допомоги Церкві, якої Ти є Матір'ю. З цього часу прагну все робити з Тобою, через Тебе і для Тебе. Переконаний (на), що власними силами нічого не зможу зробити, а Ти можеш усе, що є волею Твого Сина, бо

завжди перемагаєш. Вчини так, Царице Неба, опоро вірних, аби моя родина, парафія і вся Україна були правдивим Царством Твого Сина. Амінь.

Молитва
св. Альфонса Ліґуорі до
Матері Божої Неустанної

Помочі


Пресвята, Непорочна Діво, моя мати Маріє й Мати мого Господа, Царице світу, Заступнице, Надіє та Прибіжище грішників, оце припадаю до Тебе я, найокаянніший з усіх. Клонюся покірно перед Тобою, всехвальна моя Царице, складаю Тобі сердечну подяку за всі ласки, котрі Ти мені уділила, а найбільше за це, що визволила мене з пекельних мук, на які не раз собі заслужив. Люблю Тебе, Царице, найдос-тойніша любові, ради цієї любові обіцяю Тобі, завжди служити та вчинити все, що зможу, щоб і другі Тобі служили. Ти -все моє уповання, усе спасіння моє по Бозі, о Мати милосердя, тому прийми мене, Свого слугу, під Твій покров. А що Ти все можеш у Бога, звільни мене від усяких спокус, або хоч випроси мені ласки поборювати їх аж до смерті. Від Тебе прошу правдивої любові Ісуса Христа, від Тебе надіюсь ласки доброї смерті. Мати моя, ради любові, що маєш для Бога, прошу Тебе, помагай мені завжди, а особливо в останніх хвилинах мого життя. Не опускай мене, аж доки не побачиш мене спасенного, щоб у небі благословити Тебе й величати всю вічність. Амінь.Молитва
на випрошення ласки

покаяння

Найсвятіша Діво Маріє, Мати Божа, Прибіжище всіх бідних грішників. Через неустанне Боже милосердя і нескінченні заслуги Ісуса Христа та всього Небесного Двору, краще прийняти з Насвятішого Серця Ісуса терпіння, котрі переносив Він у житті, що привели Його до мук і кривавого поту в Оливному городі. Краще їх закарбувати в серцях наших і всіх людей. Для

цих терпінь хочемо страждати і зректися всіх гріхів, відпокутуючи їх. Жертвуємо Кров Ісуса Христа на випрошення ласки покаяння, про яку Тебе просимо, о Найсвятіша Діво Маріє! Амінь.

Молитва за вмираючу людину

О Маріє, Мати Божа! Згадай, як Церква, неустанно звертаючись до Тебе, просить, щоб Ти молилася за нас, грішних, тепер і в годині нашої смерті. Саме в тій останній і найбільшій потребі знаходиться душа цього вмираючого (ої) Молися за нього (неї) тепер, коли смерть поруч, бо від Тебе залежить його (її) щаслива вічність. __________

О Мати Страждальна, Ти невідступно стояла під Хрестом Свого Сина, Який вмирав на ньому. Прошу Тебе, не відступай від цієї вмираючої в муках душі.
Випроси, о Маріє, у Бога для неї ласки щасливої смерті. Амінь.


Молитва

О Мати моя й надіє! Милосердна Мати, молися за нас!

О Мати моя, охорони мене перед смертельним гріхом.
Вчини так, щоб я жив (ла) з Богом, у Ньому і для Нього. Молися за нас, аби ми були достойні обітниць Христових.

Солодке Серце Марії, будь моїм спасінням!

Мати сиріт, молися за нас! Мати Неустанної Помочі, молися за нас!

За душі в Чистилищі

Найсвятіша Діво Неустанної Помочі, Мати Милосердна, зглянься на бідні душі, яких Божа справедливість у чистилищному полум'ї затримує. Дорогими є вони Твоєму Божому Синові, але не завжди Його любили і нині очищаються, з бажанням оглядати і знаходитися поруч Нього.

Та не в силі перервати своїх кайданів, а вогонь лютий їх пожирає, то ж нехай зворушиться Твоє Серце, Милосердна Мати, - поспіши з утіхою душам, які Тебе завжди любили і нині шлють свої зітхання до Тебе.
Вони є Твоїми дітьми, будь для них допомогою, навідуй їх, ослаби їхні муки, скороти їхні терпіння і не зволікай з їх спасінням. Амінь.За родичів

Найулюбленіша Мати моя,

Маріє. Невимовне щастя стало _
Твоєю долею, бо Ти - Матір Єдинородного Сина Божого, котрий Тебе кликав Матір'ю і в усьому був Тобі послушний. Знаю про те, що тільки тоді буду подобатися Господу Богу і Тобі, коли моїм родичам буду послуш­ний, приносячи тим самим їм якнайбільше радості. Діво Маріє, Ти є Матір'ю, що неустанно нам допомагає, допоможи і мені витривати в доброму і зберегти свою душу від гріха.
Мої родичі для мене - дуже добрі. Нагороди їх за те, Мати моя Небесна, довгим і щасливим життям, бо я цього зробити не зумію. Виконай усі їхні бажання, а коли відійдуть у вічність, прийми їх до Неба. Я також хочу жити, щоб заслужити собі Небо і там, разом з родичами, радіти з Тобою, оглядаючи Бога.
О, Мати Неустанної Помочі, будь Царицею, Опікункою і Ма­тір'ю для нас. Амінь.О Мати Божа!

Вчини так, щоб:

Кроки наші були спільними.
Наші руки спільно громадили.
Наші серця спільно билися.
Наші почуття спільно відчу­вали.
Думки нашого духа єдність бу­дували.
Наші вуха спільно вміли вслухатися в тишу.
Наші очі спільно вдивлялися в себе і взаємно єднали нас.
Наші уста спільно благали Отця Небесного про Милосердя.


Молитва

О Мати Неустанної Помочі, з найбільшим довір'ям приходжу сьогодні до Твого Святого об­разу і прошу Твоєї допомоги. Не надіюся на свої заслуги, ані на свої добрі вчинки, тільки на нескінченні заслуги Ісуса Христа і Твою незрівнянну материнську любов. Ти споглядала на святі Рани Відкупителя та Його Кров, пролиту на Хресті для нашого спасіння. Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи не перестанеш бути для нас Неу­станною Поміччю? Тебе, о Мати Неустанної Помочі, через болісні муки і смерть Твого Божого Си­на, через невимовні терпіння Твого Серця, всіма силами душі благаю, аби випросила мені у Твого Сина ту ласку (назвати и), котру так прагну і так дуже потребую...

Ти знаєш, о Благословенна Мати, як наш Спаситель прагне уділяти нам благодатні ласки зі Свого Відкуплення, і всі ці скар­би є віддані у Твої руки, щоби нас ними обдаровувала. Випро­си, мені, о Найласкавіша Мати, в Ісусового Серця ту ласку, про яку покірно Тебе прошу, а я з радістю завжди вихвалятиму Твоє милосердя. Амінь.
Молися за нас, о Мати Неустанної Помочі, аби ми стали достойними обітниць Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.
* * *
Царице світу, Непорочна Діво, з душею і тілом до Неба взята, нехай буде Тобі честь, хвала і подяка від усякого створіння, а нам - відпущення гріхів, ласка і милосердя через усі віки. Амінь.

Молитва

О Маріє, Мати Божа Неу­станної Помочі, Ти з такою ніж­ністю і співчуттям дивишся на нас з цього чудотворного образу, тому й спішимо до Тебе з дитя­чим довір'ям у своїх проханнях і потребах. Подивися на нас лас­каво і вислухай наші благання, прийди нам з допомогою у багатьох наших потребах. Допо­магай нам повсякчасно! Амінь.Молитва

Свята Маріє, поспіши на допомогу нещасним, піднеси пригноблених, потішай тих, які плачуть, молися за людей, заступайся за духовенство, закликай вибраних до посвячення Богові. Нехай усі, хто просить Твоєї допомоги, будуть підтримані. Амінь.


О Маріє, Царице Неба, а наша милостива Мати, Ти з трону вічної Слави дивишся на Своїх дітей, бачиш їхні потреби, сумніви та небезпеки, чуєш молитви і спішиш їм на допомогу.
Сподобалося Богові і Тобі в особливий спосіб виявляти благодатні ласки тим, хто в різних потребах, духовних і матеріяльних, з довір'ям та вірою прибігає під Твою материнську опіку перед Твоїм чудотворним образом Ма­тері Божої Неустанної Помочі. Улюблена Мати, стоїмо перед То­бою. Зверни до нас Своє ласкаве обличчя, прояви Свою любов, допоможи нам, Твоїм дітям, пора­дуй Своє Серце, бо можеш тво­рити добро маленьким і слабим, нужденним і грішним. Нехай через Тебе, о Маріє, буде у нас прославлене Боже милосердя і Його ласка.
Захорони нас перед Його справедливим гнівом, випроси у Сина Свого пробачення всіляких провин, подай нам ласку, про яку Тебе просимо...
Дай нам побожне життя, а колись у годині смерті зішли Свого ангела, аби нас запровадив до неба, де разом з Тобою, о Мати Неустанної Помочі, прагнемо славити вічно Бога в Трійці єдиній. Амінь.

Молитва

Господи Icyce Христе, Ти дав нам Марію, Пречисту Діву, Матір Божу Неустанної Помочі, яку вшановуємо. Вчини так, аби ми гаряче, випрошуючи її материнської помочі, повсякчасно черпали з плодів Твого Викуплення в єдності Святого Духа і Бога Отця через усі віки. Амінь.

О Мати Неустанної Помочі, дозволь мені наслідувати Твоє Боже Дитятко так, як Його представляє Твій чудотворний образ в тій хвилині, коли пригортаєш Його до Серця. Я теж бажав би сильно триматися своїми негідними руками за Твою потужну правицю. На цей раз не прошу тільки за себе, о Мати Неустанної Помочі, а за братів і сестер моїх, які присутні, духовно і фізично, перед Твоєю чудотворною іконою, прошу за Св. Церкву і за все нещасливе людство. Вір, Царице світу, як багато на світі є нужденних, сумних, терплячих, яким важким є наш час. Хіба Ти не є Матір'ю Неустанної Помочі? Хіба не є Всесильною благаючою? Не бракує Тобі ні сили, ані доброти, аби прийти з допомогою у потребі і нещастю. Ця доба належить Тобі. Прояви Себе нашою Матір'ю, спіши нам завжди з Своєю Неустанною Поміччю тепер і в годині смерті нашої. Амінь.
Про спасіння

Мати Неустанної Помочі, згадай про Кров Божого Сина Твого, котру Він пролляв задля спасіння душ, згадай задля бо­лей, котрі Твоє Материнське Серце витерпіло, і змилосердися над нещасними грішниками, які живуть без Бога і не користають із спасенних заслуг Господа Ісуса та дарів, що Тобою були ви­служені. О Маріє, виблагай милосерд­ну ласку навернення для бага­тьох грішників, а особливо тим, хто проживає у нашій парафії. Жертвую за них Божій справед­ливості Кров Сина Твого одно­часно із заслугами Твоїх мук. Укріпи мене в моєму намірі че­рез Твою сильну опіку.

Мати Неустанної Помочі, вставляйся за нещасних гріш­ників і випроси їм у Бога ласку навернення. Амінь.

В хворобі

Мати Божа Неустанної Помочі, багато терплю і вже надто довго. Одночасно з тілом слабне також сила духа мого, —
вже і молитися не можу. Ніщо не приносить мені полегшення. Навіть розмова з родичами і друзями дратує мене. Поволі в моєму серці зникає відвага і надія, а їхнє місце займає біль і смуток.
На Тебе, о Маріє, покладаю всю свою надію. Ти не забудеш за терплячих дітей Твоїх. Допоможи мені, Мати Божа Неустанної Помочі, дай сили, аби з руки Ісуса терпеливо прийняв (-ла) кожну муку, а оскільки це все є згідне з Його волею, поверни мені здоров'я, щоб радісно міг (-ла) Тебе про­славляти у житті і по смерті. Амінь. 


За хворого

Мати Неустанної Помочі, Твій Божий Син, якого тримаєш на руках, вислухає кожну Твою просьбу. Ласкаво доручи Йому хворого, за якого сьогодні покір­но молюся до Тебе. Промов тільки слово - і хворий одужає. Не відмовляй йому в цій ласці, коли він так надіється на Твою доброту. Проси Сина, аби зберіг нам життя. Залишайся для хво­рого добрим і милосердним лі­карем, бо у Твоїй помочі від­найде втрачені сили. Коли б Бог, що керує світом, постановив по-іншому, прийди на допомогу хворому і наділи його силою, аби прийняв чашу гіркоти і віддав себе спокійно волі Всемогут­нього Бога.

Дай йому ласку терпеливості, охорони від розпачу.
Маріє, Ти все можеш, розрадь нас. Ти - найкраща Мати і прагнеш рятувати нас. Вислухай ласкаво наші прохання і прийди до нас зі Своєю Неустанною Поміччю. Амінь.


За родинний дім

Вітаємо Тебе, Свята Маріє, Мати Неустанної Помочі, ви­брану нами Діву і Царицю на­шого дому.

Через Твою турботливу мате­ринську любов, благаємо Тебе: оберігай його мешканців від небезпек, пожарів, крадіжок, нещасних випадків, а понад усе - від несподіваної смерті, особ­ливо коли вони перебувають у неприязні з Богом.
Мати Неустанної Опіки, ви­проси у Твого Сина нашій родині взаємне порозуміння, готовність допомогти, здатність на перепро­шення з щирістю, терпеливістю і любов'ю в нашому житті.
Зроби, аби у нашій родині було єдине серце і єдиний дух. Будь завжди турботливою Опі­кункою нашої родини. Амінь.
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика