Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Чудові молитви деяких Святих

до Божої Матері


Молитва св. Єфрема

 

(Молитва складена з різних праць св. Єфрема)

О Непорочна, Пречиста Діво Маріє, Мати Божа, Царице всесвіту, найкраща наша Владичице, піднесена над святими, Ти була єдиною надією патріархів, радістю святих душ. Через Тебе ми поєднані з Богом. Ти – єдина заступниця грішників, безпечний порт для розбитих кораблів. Ти – розрада світу, відкуплення в’язнів, допомога хворих, підкріплення сумних, розрада, спасіння цілого світу. О найдостойніша Царице, Мати Божа, накрий нас крилами милосердя, змилуйся над нами. Не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво. Ми віддалися і посвятилися Тобі на службу, тому називаємо себе Твоїми невільниками; отож не дозволь, щоб сатана забрав нас до пекла. О Непорочна Царице, ми під Твоєю опікою і тому до Тебе прибігаємо і благаємо Тебе: не допусти, щоб Твій Син, який загинув за наші гріхи, залишив нас на поживу сатані.

О повна ласки! Освяти мої помисли, розв’яжи мій язик, щоб я співав славу Тобі, а врешті – гідне Тебе Вітання Ангелів: “Вітаю Тебе, мире, радосте і втіхо цілого світу. Вітаю Тебе, о найвище диво, яке тільки бачив світ, раю розкішний, порте безпечний для тих, хто перебуває у небезпеці, джерело ласки, посереднице між Богом і людьми”.

 

 

Молитва св. Бернарда

 

О Царице світу, до Тебе підносимо свої очі. Обтяжені стількома гріхами, маємо стати перед нашим Суддею; хто його злагіднить? Нема нікого, хто б це зробив ліпше, ніж Ти, о Пресвята Діво, яка так Його любила і яку Він щиро любив. Нахили, о Мати милосердя, вухо Свого Серця і вислухай наші зітхання і просьби. Прибігаємо під Твою опіку; смири гнів Свого Сина і приверни нам Його ласку. Ти не нехтуєш жодним грішником, хоч би який він був опущений. Ти ним не гордуєш, якщо до Тебе молиться і скрушно благає Тебе бути посередницею. Своєю милостивою рукою рятуєш його від розпачу; додаєш йому розради і надії, кріпиш його й не опускаєш, поки не поєднається зі своїм Суддею.

Ти та благословенна Жінка, у якої Спаситель знайшов відпочинок і в якої склав усі незмірні скарби ласк. Тому цілий світ, моя пресвята Діво, почитає Твоє пречисте лоно як святиню Бога, у якій розпочалося спасіння світу. Так звершилося поєднання Бога з людиною. Ти – зачинений сад, о Мати Бога, до якого ніколи не пробралася рука грішника, аби там зірвати квіти. Ти – сад розкішний, у якому Бог вирощує всякі квіти, що прикрашають Церкву, між іншими – фіалки Твого смирення, лілії Твоєї чистоти, троянди Твоєї любові. З ким Тебе порівняємо, о Мати ласки і краси? Ти – рай Божий. З Тебе вийшов потік води живої, який зрошує цілу землю. Як багато добра Ти принесла світові, бо змогла направити на нас води Божої ласки.

Це про Тебе мовить Святий Дух: “Хто це, що наче рання зоря сходить, гарна, як місяць, ясна, мов сонце” (Пп. 6, 10). Ти прийшла на світ, о Маріє, як промениста зоря, випереджуючи світлом Своєї чистоти сонце справедливості. День, у який Ти з’явилася на світ, можна назвати днем спасіння, днем ласки. Ти гарна, мов місяць; як нема жодної іншої планети, подібної до сонця, так нема іншого створіння більш подібного до Бога. Місяць освітлює ніч світлом, отриманим від сонця, а Ти розсіюєш нашу темінь блиском Своїх чеснот, але Ти гарніша за місяць, бо на Тобі нема ні вади, ані тіні. Ти вибрана, мов сонце, як те Сонце Боже, що створило наше сонце. Воно вибране серед усіх людей, а Ти – вибрана серед усіх дів. О солодка, о велика, о пречиста Маріє, не можна вимовляти Твоє ім’я серцем і не запалюватися вогнем Твоєї любові, а Твої почитателі, як тільки згадають про Тебе, отримують розраду і ще більше Тебе люблять.

О Пресвята Діво, підтримай нас у слабостях. Хто ж ліпше від Тебе може заступитися за нас перед Ісусом? Ти ж так близько від Нього. Говори, Владичице, говори, бо Твій Син слухає Тебе, і Ти отримаєш від Нього все, що просиш.

 

 

Молитва св. Германа Константинопольського

 

О Владичице моя, Ти єдина втіха, якою наділив мене Бог, Ти – та єдина небесна троянда, яка приносить полегшення у моїх терпіннях, Ти – світло моєї душі, коли її огортає темінь, Ти – провідниця у мандрівці цього життя, моя сила у слабості, скарб у моєму убозтві, ліки на мої рани, моя утіхо в плачі, полегшення у терпіннях, надія мого спасіння. Вислухай мої просьби, змилуйся наді мною, бо це подобає Матері Божій, що так сильно любить людей. Побажай мені того, будь ласка, охороно наша і радосте. Вчини, щоб я став достойним того великого щастя, яким Ти втішаєшся на Небі. Так, моя Владичице, моя утіхо, моє життя, моя радосте, моя надіє. Учини, щоб я разом з Тобою радів у Небі. Знаю, що Ти можеш мені це випросити, бо Ти – Мати Бога. О Маріє, Ти всемогутня у спасінні грішників і не маєш потреби, щоб хтось підтримував Твої просьби, адже Ти Мати правдивого Життя.

 

 

Молитва Раймунда Йордана, монаха з Целлесу

 

О Пресвята Діво Маріє, поклич мене, щоб я побіг за пахощами єлеїв Твоїх (пор. Пп. 1, 4 Влг.). Поклич, бо мене стримує тягар моїх гріхів і злість моїх ворогів. Як ніхто не прийде до Твого Сина, якщо його не покличе Бог Отець, так, осмілюся сказати, ніхто не прийде до Тебе, як Ти не покличеш його Своїми молитвами. Ти вчиш правдивої мудрості, випрошуєш ласки грішникам, бо є їхньою Заступницею. Ти предрікаєш Своїм почитателям небесну славу, бо Ти – скарбниця ласк. Ти знайшла ласку в Бога, о найсолодша Діво, була вбережена від первородного гріха, наповнена Святим Духом, і зачала Сина Божого. Усі ті ласки, найсмиренніша Маріє, Ти отримала не тільки для Себе, але також й для нас, щоб Ти могла допомагати нам у наших потребах. І справді так чиниш: допомагаєш добрим, утримуєш їх в ласках, і злим, повертаючи їх у Боже милосердя. Підтримуєш умираючих, заслоняючи їх перед сатанинськими пастками, підтримуєш їх навіть після смерті, приймаючи їхні душі і відпроваджуючи їх до Небесного Царства.

 

 

Молитва св. Методія

 

Твоє ім’я, о Богородице, повне ласк і Божого благословення. Ти огорнула Неогорненого, годувала Того, хто все живить. Той, хто наповнює Небо і землю, і є Господом всесвіту, мав потребу в Тобі, бо Ти дала тіло, якого перед тим не мав. Радуйся, о Мати і слуго Бога. Тішся і радій, бо Твій боржник – Той, хто дає життя всім створінням; ми всі боржники Бога, а Бог – Твій боржник. Через це, о Пресвята Мати Бога, відзначаєшся більшою добротою і любов’ю, ніж усі інші святі, і можеш ближче приступити до Бога, ніж всі інші, бо Ти – Його Мати. Славимо Твою силу і визнаємо велич Твоєї доброти; благаємо Тебе, пам’ятай про нас і наші душі.

 

 

Молитва св. Йоана Дамаскина

 

Радуйся, о Маріє, Ти – надія християн; прийми просьби грішника, який Тебе щиро любить, особливо почитає і на Тебе покладає всі надії Свого спасіння. Від Тебе маю життя. Ти повернула мені ласку Свого Сина, Ти певний задаток мого спасіння. Благаю Тебе, визволь мене від тягаря моїх гріхів; розсій темінь моїх помислів, викинь з мого серця земні почуття, стримай спокуси, які напускають на мене мої вороги, і так провадь моїм життям, щоб я з Твоєю допомогою і під Твоїм заступництвом міг досягти вічного щастя в раю.

 

Молитва св. Андрія з Кріту

 

Поклоняюся Тобі, о повна ласки, Господь з Тобою. Вклоняюся Тобі, причино нашої радості; завдяки Тобі відкликано вирок нашого засуду і замінено на вирок благословення. Вклоняюся Тобі, святине слави Божої, святе пристанище Небесного Царя. Ти поєднала Бога з людьми. Вклоняюся Тобі, Мати нашої радості. Ти направду благословенна, бо з-поміж усіх жінок єдина визнана достойною, щоб стати Матір’ю Творця. Усі народи звуть тебе благословенною.

О Маріє, якщо на Тебе покладаю всі надії, буду спасенний; якщо Ти мною заопікуєшся, нічого не боятимуся, адже бути Твоїм почитателем – це мати зброю для спасіння. Бог дає її лише тим, кого хоче спасти.

О Мати милосердя, преблагай Свого Сина. Коли Ти жила на землі, Ти займала лише її дрібну частку, а тепер, коли Ти вивищена в Небі, цілий світ уважає Тебе троном ласки для всіх народів. Благаємо Тебе, Пресвята Діво, допоможи нам Своїми молитвами, які ми більше цінимо і любимо, ніж всі земні скарби. Твоє заступництво чинить так, що і при наших гріхах на нас ласкаво споглядає Бог; воно випрошує нам величезну щедрість ласк, прощення вини і силу для випробування себе у чеснотах. Твої молитви стримують ворогів, роблять даремними їхні задуми і приносять перемогу над їхньою силою.

 

 

Молитва св. Ільдефонса

 

Приходжу до Тебе, Богородице, і прошу Тебе, щоб Ти випросила мені прощення гріхів і очищення мого життя від усіх плям. Прошу Тебе про ласку милого поєднання з Твоїм Сином і з Тобою; з Твоїм Сином як моїм Богом і з Тобою як Матір’ю мого Бога.

 

 

Молитва св. Атаназія

 

Пресвята Діво, вислухай наші просьби і глянь на нас. Обдаруй нас дарами зі Своєї скарбниці і щедрості ласк, якими Ти наділена. Архангел уклоняється Тобі і називає повнотою ласки; усі народи звуть Тебе благословенною; усі небесні хори благословляють Тебе, а ми, земні мандрівники, взиваємо до Тебе: “Будь благословенна, повна ласки, Господь з Тобою; молися за нас, о Мати Божа, наша Владичице і наша Царице”.

 

 

Молитва Еадмера

 

О Пресвята Діво, Бог Тебе вивищив і так вчинив, що разом з Ним усе можеш. Через ті великі ласки просимо Тебе, о повна ласки, вчини, щоб ми стали учасниками Твоєї слави. О наймилостивіша Царице, нехай Тобі припадає до серця діло нашого спасіння, для якого Бог вирішив уступити до Твого лона. Якщо Ти заступишся за нас перед своїм Сином, Він тут же Тебе вислухає. Досить того, щоб Ти хотіла нашого спасіння, і ми спасемося. Бо хто ж насмілиться виставляти межі Твоєму милосердю? Якщо Ти не змилосердишся над нами, о Мати милосердя, то що ж з нами станеться, коли Твій Син стане на суд?

Допоможи нам, о наймилостивіша Владичице, незважаючи на множество наших гріхів. Розваж над тим і зваж, що Твій Син прибрав людське тіло не для того, щоб осудити грішників, а щоб їх спасти. Якщо б Ти стала Матір’ю Бога задля Своєї користі, можна було б сказати, що Ти не сильно переживаєш за те, чи будемо спасенні, чи засуджені; але Бог прибрав людське тіло і для Твого спасіння. Навіщо Тобі бути такою сильною і оточеною такою славою, якщо не допускаєш нас до участі у Своєму щасті? Допоможи нам і опікуйся нами; бачиш, що ми дуже потребуємо Твоєї допомоги. Поручаємо Тобі себе; вчини, щоб ми не були засуджені, а щоб почитали і вічно любили Твого Сина Ісуса Христа.

 

Молитва Миколая Монаха

 

Діво Пресвята і Мати Божа, допоможи тим, хто благає Тебе про опіку! Зглянься над нами! Чи, може, Ти забула про нас, бо так сильно поєднана з Богом? Напевне, ні! Знаєш добре небезпеки, в яких нас залишила, і наш нещасний стан; ні, не допусти, щоб таке велике милосердя, як Твоє, забуло про таку біду, як наша. Застосуй до нас Свою силу, бо Той, хто всемогутній, учинив Тебе всемогутньою на Небі і на землі. Для Тебе нема нічого неможливого, бо Ти можеш учинити, що навіть ті, хто в розпачі, матимуть надію на спасіння. Чим більше Ти сильна, тим більше мусиш бути милосердною.

Повернись до нас також з любов’ю. Знаю, Владичице, що Ти ласкава і любиш нас із сердечністю, до якої ніхто не може дорівнятися. Скільки разів Ти вгамовувала гнів нашого Судді, який мав намір нас карати! Усі скарби милосердя у Твоїх руках. Не переставай засвідчувати нам Свою доброту! Ти тільки шукаєш способи порятунку всіх нещасних і наповнення їх Своїм милосердям; здебільшого, це – Твоя заслуга, коли покутники отримують прощення через Твоє посередництво, а поєднані з Богом – Небо. Повернись до нас також для того, щоб ми могли дивитись на Тебе у Небі. Адже після споглядання Бога не можемо мати більше щастя понад те, як бачити Тебе, любити Тебе і бути під Твоєю опікою. О, вислухай нас, коли Твій Син хоче почитати Тебе так – ніколи в нічому Тобі не відмовляти.

 

 

Молитва Вільгельма, паризького єпископа

 

О Мати Божа, прибігаю до Тебе і прошу, щоб Ти мене не відкинула, бо св. Церква називає і проголошує Тебе Матір’ю милосердя. Ти така дорога Богу, що Він завжди Тебе вислухає, і нікому не бракує Твого милосердя; Твоя найласкавіша доброта не погордувала ще жодним, навіть найбільшим грішником, якщо тільки він до Тебе звернувся. Чи, може, помилково і надаремно Церква називає Тебе своєю Заступницею та утіхою нещасних? Не допусти, щоб мої гріхи Тебе коли-небудь стримали від сповнення обов’язку милосердя, яке робить Тебе Заступницею і Посередницею миру, єдиною надією і найбільшою втіхою нещасних. Нехай ніколи не станеться, щоб Мати Бога, яка народила святе джерело милосердя, колись відмовила у милості нещасному, який до Неї прибігає. Твій обов’язок – чинити мир між Богом і людьми; нехай Твоє милосердя, яке перевищує мої гріхи, спонукає Тебе прийти до мене з допомогою.


Джерело - Святий Альфонс Марія де Ліґуорі "ВЕЛИЧАННЯ МАРІЇ" http://ave-maria.comyr.com/lib/vel_Marii.zip


Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика