Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

МОЛИТВА ДО "ТАІНСТВЕННОІ ТРОЯНДИ".


Таїнственна Трояндо, Непорочна Діво, Мати милості, для слави Твого Божественного Сина ми припадаємо перед Тобою, молячи Бога про милосердя. Не за наші заслуги, а по доброті Твого материнського Серця ми просимо про допомогу і милосердя з впевненістю, що Ти нас почуєш.

Богородице Діво, радуйся...

Таїнственна Трояндо, Мати Ісуса, Царице святої Вервички і Мати Церкви, містичного Тіла Христа, ми просимо про дар єдності і миру для розділеного ворожнечею світу і про всі ті милості, які можуть змінити серця багатьох Твоїх дітей.

Богородице Діво, радуйся...
Таїнственна Трояндо, Царице Апостолів, дай розцвісти і розмножитися навколо євхаристійних вівтарів духовенству і чернечим чинам, які святістю свого життя і гарячим бажанням заради душ, будуть здатні розповсюдити Царство Сина Твого, Ісуса, в усьому світі. Злий на нас Твою небесну благодать!
 Богородице Діво, радуйся...
Вітаємо Тебе, Царице...
Таїнственна Трояндо, мати Церкви, молися за нас!
(З церковного дозволу)
 
 
 
 

МОЛІТЬСЯ РОЗАРІЙ КРОВАВИХ СЛІЗ, РОЗПОВСЮДЖУЙТЕ ЙОГО.

"Диявол зникає там, де цей Розарій моляться" – слова нашої любимої Матері Божої.

Початок:

"Розпятий   Ісусе!   Впавши   на  коліна  біля  Твоїх  ніг,

жертвуємо ми Тобі кроваві сльози Тієї, яка з щирою,

співчуваючою любовю супроводжувала Тебе на Твоїй

багатостраждальній Хресній Дорозі.

Подай, о добрий Учителю, щоб ми прийняли до серця

цей   урок,   який   дають   нам   кроваві   сльози   Твоєї

найсвятішої Матері, і на землі так виконували б Твою

святу волю, щоб бути гідними на небі всю вічність
славити і вихваляти Тебе".
Амінь.
Замість "Отче наш "...молимся: "О Ісусе, поглянь на кроваві сльози Тієї, яка Тебе на землі більше всіх любила і щиріше всіх любить Тебе на небі". Замість "Богородице Діво" ...молимся: "О Ісусе, почуй наші молитви в імя кровавих сліз Твоєї святійшої Матері". (7 раз) Весь розарій складається із семи раз по сім повторень. В кінці молимося 3 рази: "О Ісусе, поглянь на кроваві сльози Тієї,... Потім молимося один раз: "О  Марія,   Мати  любові,  терпінь  і   милосерддя,  ми просим Тебе, обєднай Твої молитви з нашими, щоб Ісус, Твій божественний Син, до якого ми звертаємося, почув би наші молитви в імя Твоїх материнських кровавих сліз і разом з благодаттю, яку ми випросим, дарував би нам корону вічного життя".                 
       Амінь.
Твоі кроваві сльози, о Страждальна Мати, зруйнують панування пекла. Через Твою божественну лагідність, о звязании Ісусе, збережи весь світ від загрожуючого йому заблудження!                       
               Амінь.

 

--------------------------------------------------------------------

"ДЛЯ МЕНЕ МОЛИТВА - ЦЕ ПОРИВ СЕРЦЯ, ЦЕ ПРОСТИЙ ПОГЛЯД, ЗВЕРНЕНИЙ ДО НЕБА, ЦЕ КРИК ВДЯЧНОСТІ І ЛЮБОВІ - ЯК У ВИПРОБУВАННІ, ТАК І В РАДОСТІ" (СВ. ТЕРЕЗА від ДИТЯТКА
-ІСУСА)
"Молитва є восходженням душі до Бога або проханням до Бога про відповідні блага" (Св. Іван-Дамаскин)
"Християнська молитва - це звязок, який грунтується на союзі між Богом та людиною у Христі" (ККЦ, 2002, с. 582)
"... молитва - це живий звязок дітей Божих з їхнім безмежно добрим Отцем, з Його Сином Ісусом Христом і зі Святим Духом" (ККЦ, 2002, с. 582)

Молитися потрібно завжди і незанепадати духом. Існує велика розмаїтість молитов, деякі відмовляються при потребі чи проханні, деякі - в певні періоди (девятниці), інші - молитви до святих у їхні календарні дні і т.д.
Але є молитви, які слід відмовляти кожен день (щоденні молитви) - це молитви:
1 ранішньої подяки за прожиту ніч і прохання про благословення на день, що настає;
2 вечірньої подяки за прожитий день і прохання про благословення на ніч, що настає;
3 молитви покаяльні, які включають іспит сумління за прожитий день/ніч, акти віри, надії, любові.

Ці молитви можуть відмовлятися як з молитовника так і від душі, своїми словами. Але вони є щоденними і обовязковими, тому їх занедбання символізує розрив духовного звязку з Господом як приклад блудного сина. Тут прослідковуються наступні ознаки духовно-морального стану людини:
1 невдячність (не бажання визнати, що все, отримане є благом і походить від Господа);
2 гордість і самовпевненість (усвідомлення того, що все досягнуте - це результат нашого старання, вмінь, знань, статусу і що подальше життя в наших руках, ми володіємо своєї долею і майбутнім)
3 нерозкаяність і не бажання визнати себе грішними, слабкими створіннями, які існують виключно з Божого Милосердя, не бажання пізнання Господньої Любові до нас і Його Мученицької Смерті за викуплення нас від гріховного ярма.

Отож, мета людини на Землі вигнання - знайти Господа, віднайти дорогу до втраченого Раю, Царства Небесного. Тож згадаймо слова Св. Отця Піо: "У книжках ми Господа шукаємо, - у молитві знаходимо".

Дев'ятниця до Божої Матері
(Троянди Містичної)

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Благословенна Ти! Ти, Матір Божественної бла¬годаті! Ти подарувала цілому світу свого Божес¬твенного Сина Ісуса Христа, Творця Благодаті.

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
 Благословенна Ти! Твій Божественний Син, вми¬раючи на хресті, виєднав нам ласку прощення й милосердя, а Ти у всьому з Ним співпрацювала, коли меч прошив Твою душу!

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Благословенна Ти! Ти була вибрана Отцем Небесним на скарбницю, управительку і подательку всіх ласк.

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Зверни свій люблячий погляд на мільярди лю¬дей! Ми просимо Тебе, кличемо Тебе, молимо Тебе - нехай   всі отримають Божу благодать через св. Тайну хрещення, покаяння та всі інші св. Тайни.

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Мати Божественної благодаті!
Допоможи нам усім досягнути дому Отця Небесно¬го. Так як ми всі є діти Божі й діти Твої, поглянь на мою душу, котру гріх зробив такою недостойною!

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Ти даєш ласки кому хочеш, коли й скільки хо¬чеш! Я повністю уповаю на Тебе! Я відкриваю Тобі своє серце. Дай Твоєму світлу засяяти у моїй душі. Дай своїй материнській любові запалити моє байду¬же серце своєю милосердною та незрівнянною си¬лою! Наповни його своєю радістю, своєю покорою і своїм спокоєм.

МІСТИЧНА ТРОЯНДО!
Ти, як Мати, з особливою турботою та опікою відносишся в першу чергу до тих дітей, які найбільше потребують Твоєї допомоги. Тому і я прошу Тебе про допомогу у всіх моїх тілесних і душевних нуждах. А особливо я прошу Тебе: пода¬руй мені ласку... (сказати, якої ласки просиш).

МІСТИЧНА ТРОЯНДО.
Ти - Мати Ісуса Христа й Мати Божественної бла¬годаті! Ти - Мати милосердя та Матір Життя! Занури мене у Твоє Непорочне Серце та вислухай мене. Амінь.
Містична Трояндо! Проси за нас Ісуса! (тричі).

МАРІЄ!
Добра Мати священиків! Вимоли нам святих священиків, святих монахів і монахинь та святі християнські родини. Прийми нас усіх під Твою особливішу опіку.
Богородице Діво...
МАРІЄ!
Царице Апостолів! Приведи всіх покликаних до священства й монашества. Богородице Діво...
МАРІЄ!
Мати семінаристів, вимоли їм ласку завзятості, наполегливості та витривання в науці до кінця.
Богородице Діво...
МАРІЄ!
Милосердна Мати! Приведи своєю добротою й материнською рукою, всіх відійшовших від святої Католицької Церкви священиків до доброго пастиря.
Богородице Діво...
ТРОЯНДО ДУХОВНА!
Пожертвуй вічному Отцеві дорогоцінну Кров Твого Божественного Сина за священиків, які тер¬плять у чистилищі, та приведи їх з допомогою Ангелів до неба.
 Богородице Діво...
ЩОНАЙКРАЩА ТРОЯНДО!
 Про яку кажемо, що приносить радість цілому Всесвітові! Це Ти, Пречиста Маріє, благословенна Богом! Ти — дочка Отця Предвічного! Ти - правди¬ва Матір Ісуса Христа! Ти - обручниця Святого Духа! Ти - заступниця грішників! Дай мені у Твоє¬му світлі побачити всі мої гріхи. Я не знаю скільки разів я прогнівив(ла) Твого Сина. Через Твоє Мате¬ринське Серце зішли на мене всі потрібні ласки.
МАРІЄ!
МІСТИЧНА ТРОЯНДО!

Поглянь, як багато Твоїх дітей страждає від ду¬ховної недуги... Оздорови їх!
МАРІЄ!
Зачата без первородного гріха! Ти притулок свя¬щеників і тих, хто присвятив себе служінню Богові, проси за них Ісуса! Проси про мир, єдність, любов і об'єднання у вірі та щоб не було кровопролиття.
ТРОЯНДО ДУХОВНА!
 Наполегливо Тебе просимо, вимоли нам ласки в Сина Твого, щоб Він зіслав на нас вогонь Св. Духа, який би нас очистив, відновив, зміцнив та освятив у глибині душі і зробив з нас апостолів в Царстві Твоєї Любові Амінь.
Ангел Господній благовістив Пречистій Діві Марії, зачала від Духа Святого.
Богородице Діво...
Я раба Господня! Нехай мені станеться по слову Твоєму!
Богородице Діво...
I Слово стало Тілом, і замешкало між нами! (поклін)
Богородице Діво...
В честь 7 страждань Марії - Матері Церкви:
Богородице Діво... (7 разів), Слава Отцю. (7 разів)
 В честь 7 радостей Марії - Матері Церкви:
Богородице Діво... (7 разів), Слава Отцю... (7 разів)
 Мати Ісуса! Царице Вервиці Святої! Мати Цер¬кви й містичного Тіла Ісуса Христа! Даруй моля¬щим групам Твоє велике благословення!  Маріє, Містична Трояндо, молися за нас!

Об’явлення Пречистої Діви Марії – Містичної Троянди в Монтіхіарі

Початок об'явлень в Монтіхіарі, де відбувалися ті події, припадає на 1947р. Монтіхіарі - це містечко у північній Італії, що в 20-ти кілометрах від міста Бресція, де знаходиться єпископська кафедра. Воно розташоване біля підніжжя Альп.

Піріна Джиллі, візіонерка, котрій об'явилася Діва Марія, народилася 3 серпня 1911 р. а місті Монтіхіарі і працювала в той час санітаркою в Місцевій лікарні. Пресвята Богородиця об'явилася їй вперше в одній із лікарняних палат весною 1947 р. Пречиста Діва Марія в образі жінки надзвичайної краси, була у фіолетовій сукні, а голова її була покрита білою вуаллю. Вона була дуже сумна, а очі були повні сліз, які капали на землю. Груди її були проткнуті трьома великими мечами. Богородиця сказала: "Молитва - покаяння - відкуплення".

У неділю 13 червня 1947 р. Богородиця знову об'явилася у лікарні на світанку. На цей раз вона була одягнена в біле, а на місці трьох мечів знаходились три троянди: біла, червона і золота. Піріна Джіллі запитала: "Будь ласка, скажіть мені, хто Ви?" Діва Марія з посмішкою відповіла: "Я - Мати Ісуса та Матір усіх вас". Помовчавши трохи, Вона продовжила: "Господь посилає Мене, щоб повідомити усім чоловічим та жіночим релігійним згромадженням, усім монашим Чинам і священикам, котрі виявлять Мені особливу повагу, що вони будуть користуватись Моїм особливим захистом; обіцяю їм багаторазовий розквіт духовних покликань, скорочення брехливих, невірних покликань і велику святість серед слуг Божих. Я бажаю, щоб 13-те число місяця відзначалося святково, як день Пресвятої Богородиці. А впродовж дванадцяти попередніх днів повинні відбуватися особливі підготовчі молитви. В цей день я зішлю на ці заклади, на ці монаші згромадження, на священиків у світі, котрі виявили до Мене таку повагу, велику розкіш благодаті та велику святість в покликанні. Я бажаю, щоби 13 липня кожного року святкувалося б в честь "Містичної Троянди".

А далі Діва пояснила Піріні значення трьох мечів та трьох троянд: "Перший меч символізує утрату покликання священиками та монашими згромадженнями. Другий - священиків та монахів, котрі живуть у смертному гріху. Третій - священиків та монахів, котрі здійснили Юдин гріх (кидаючи покликання, вони одночасно гублять спокій, свою віру і часто стають ворогами Церкви).

Біла троянда означає дух молитви. Червона - дух покаяння та жертовності. Золота - дух відкуплення".

Вчетверте Пресвята Богородиця об'явилася привселюдно в соборі у Монтіхіарі 16 листопада 1947 р. в присутності багатьох людей, серед яких були також священики. Вона сказала: "Господу нашому. Моєму, Божому Сину, вже достатньо усіх цих важких та багаточисленних зневажань, які йдуть від людей, котрі грішать проти святої чистоти. Я заступилася, щоб Він ще раз змилосердився. Ось чому я прошу вас молитися і каятись, щоби відкупити ці гріхи. Я з великою любов'ю настійливо прошу священиків попереджати людей, щоб вони не продовжували так грішити. Я дам Моє благословення всім тим, хто візьме участь у відкуплені цих гріхів".

Під час шостого об'явлення, 7 грудня 1947р., яке знову відбулося в соборі, в ньому знаходилося тільки троє чоловік, і серед них священик-сповідник візіонерки. Пресвята Богородиця - "Містична Троянда", була в білій мантії, яку підтримували справа хлопчик, зліва -дівчинка, обоє одягнені в біле. Пресвята Богородиця сказала: "Завтра Я покажу Моє Непорочне Серце, - Серце, яке люди так мало знають. У Фатімі Я розповсюдила молитву, присвячену Моєму Серцю. Тут, в Монтіхіарі, Я бажаю, щоби уже рекомендована молитва до Містичної Троянди, пов'язана з ушануванням мого Непорочного Серця, була поширена в релігійних закладах та монастирських общинах, щоб ці духовні особи, котрі, посвятили себе Богу, отримали від Мого Материнського Серця якомога більше благодаті".

"Хто ці діти, котрі стоять поруч з Вами?" - спитала Піріна.

Пречиста Діва відповіла: "Якинта і Францишко. Вони теж страждали, хоча були набагато молодші за тебе. Бачиш, чого я від тебе хочу: простоти та доброти, як у цих дітей".

Пресвята Богородиця розпростерла руки в знак заступництва, підняла очі до неба і вигукнула: "Хай буде прославлений Господь!" - І після того Вона зникла.

Всьоме Богородиця об'явилася 8 грудня 1947 р., в день Непорочного Зачаття Діви Марії. З нагоди цього великого свята Марії багато тисяч людей зібралися з усіх кінців Італії. щоб бути присутніми при пророкованому об'явленні. Пірині Джіллі лише з великими труднощами вдалося проникнути у набитий людьми собор. Вона опустилася на коліна в центрі храму, де відбувалися попередні об'явлення. Люди молились на вервиці, як раптом Піріна вигукнула: "О, Мадонно!"

Пречиста Діва об'явилася Піріні на великих білих сходах, обрамлених з обох сторін трояндами: білими, червоними і жовтими. Пресвята Богородиця посміхнулася і сказала: "Я є Непорочне Зачаття. Я - Марія благодаті, тобто, Марія, благодаті повна. Мати мого Божого Сина Ісуса Христа. Моїм появленням тут, в Монтіхіарі, Я бажаю бути названою та шанованою, як Містична Троянда. Я бажаю, щоб кожного року 8 грудня, опівдні відзначали Час Благодаті у всьому світі. Таким чином можна буде отримати багато духовної та тілесної благодаті. Господь наш, Мій Божий Син Ісус, надасть Своє велике Милосердя усім праведним, котрі будуть продовжувати молитися за своїх грішних побратимів. Потрібно як можна швидше повідомити Верховному Пастирю Католицької Церкви, Папі Пію XII, наступне: Я бажаю, щоби цей Час Благодаті був доведений до відома всього світу і розповсюджений в цілому світі. Той, хто не може піти до церкви, повинен молитися у себе вдома опівдні, і він удостоїться Моєї благодаті і заступництва Мого Материнського Серця".

В цей час Пресвята Богородиця показала Піріні своє Серце, з якого сяяло яскраве випромінювання, і висловилась так: "Подивись на це Серце, котре так любить людей, тоді як більшість з них ображає Його! Якщо праведні і не праведні зберуться до молитви, вони отримають від цього Серця і милосердя, і спокій. На даний час праведні отримали, дякуючи Мені, милосердя Господнє; це милосердя стало на перешкоді важкій карі для грішників. Не пройде багато часу, і всі оцінять велич... Часу Благодаті".

Піріна помітила, що Пречиста Діва Марія хоче відійти і попросила: "Мила, чудова Матір Божа, я Вам дуже вдячна. Благословіть мою Батьківщину, Італію, благословіть увесь світ, і особливо Святішого Отця, священиків, монахів, грішників".

Богородиця відповіла: "У Мене вже напоготові багато ласк для всіх дітей, які слухають Мій голос і приймають Мої побажання близько до серця".

В 1966 р. був другий період об'явлень Діви Марії. У лютому Діва об'явилась Піріні, у її кімнаті, і повідомила про свою появу у Фонтанелле у Білу неділю. Піріна повідомила про це єпископа Бресції, який наказав їй зберігати тайну.

17 квітня 1966 р. у Білу неділю Піріні об'явилась Пречиста Діва Марія і під час об'явлення поблагословила джерело.

13 травня 1966 р. під час об'явлення Богородиця попросила, щоб цілюще джерело назвали "Джерело Благодаті", а її називати - Містична Троянда.

Під час об'явлень у Фонталле в 1966 р. Діва показала Піріні медальйон. На ньому з однієї сторони була зображена Пречиста Діва Марія і напис: "Містична Троянда", а на іншій - обриси церкви і напис: "Матір Церкви". Цим Богородиця ніби сказала без слів, що Вона є Матір'ю Церкви. Під час об'явлень були і чуда: хрест з світла, "танець" сонця (8 грудня 1969 р.), навернення, оздоровлення...

Папа прийняв візіонерку на аудієнції в серпні 1951 р.

А впродовж 1974-1976 років Пірині ще 13 разів об'являлася Діва Марія.

Богородиця об'явилась 29 червня 1974 р., удень іменин візіонерки на свято апостолів Петра і Павла. В той день Піріна мала візію в якій бачила ангелів, котрі тримали мантію Богородиці, поряд них багато священиків, єпископів та простих людей, що разом з ангелами співали: "Свят! Свят! Господь! Хай будуть Йому складені навіки любов, повага і слава! Марія, Мати Божа, Мати Благодаті, будь Ти також прославлена на небі і на землі на віки віків!"

В кінці Діва Марія поблагословила Піріну Джіллі і сказала: "Живи досконалою любов'ю (до Бога і до ближнього)".

Під час об'явлення 30 січня 1975р. Богородиця просила про молитву за Церкву.

8 квітня 1975 р., у вівторок після Білої неділі, Богородиця об'явилася, щоб висловити свою радість з приводу недільної процесії паломників до Фонтанелле, котра надолужила невиконане прохання з її об'явлення від 9 червня 1966 р., в якому Вона просила про те, щоб на місце об'явлення прийшла процесія із статуєю 13 жовтня 1966 р. і встановила б її на місці об'явлення. Та того разу це не вдалося зробити через опір противників цих подій. Статую Діви Марії принесли туди, - за порадою священика монсиньйора аббата Франческо Россі, - непомітно для ворогів Церкви.

З липня 1975р., як тільки об'явилася Діва Марія, Пірина Джіллі отримала від Неї пояснення, чому під час короткого об'явлення 14 червня 1975 р., в той час, як священик читав належні молитви освячення, над 12 фігурками "Діви Паломниці-Містичної Троянди", Богородиця наклала на Пірину непорушність і мовчання. Це було зроблено, щоб показати, наскільки є великим благословення священика на землі, котрий отримав достоїнство священства у Тайні Священства, а також щоб підкреслити те, що священство є засноване Ісусом Христом.

6 червня 1976 р., на свято Зіслання Святого Духа, візіонерка бачила, як з мантії Богородиці зривались маленькі вогненні язички, і падали на вірних, що ховались під мантією.

Під час 13-го об'явлення 3 вересня 1976р. Діва Марія, між іншим, мовила: "Скажи дітям, щоб під час молитви були впевнені і вірили! Та перш за все допоможи, щоб вони ще більше усвідомили любов Господа!"

А, відходячи, мовила: "Живіть завжди в Моїй любові!" В 1991 р. Пірина Джіллі померла, так і не дочекавшись присуду Церкви щодо тих подій. І до сьогодні саме об'явлення ще не є визнане, але і не заборонене.

Греко-Католицька Традиція №4(188)
25 квітня-8 травня 2010 р.Б.

 

Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика