Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

О найсильніший і найсолодший Ісусе, Спасителю людського роду! Поглянь на нас, що покірно припали перед Твоїм жер­товником: ми Тобі належимо і хочемо бути Твоїми. Сьогодні, щоб бути сильніше злу­ченими з Тобою, кожен із нас повністю від­дається Твоїй любові і Твоєму милосердю.
Багато є людей, які Тебе ніколи не знали, погордили Твоїм законом і відреклися від Тебе, милосердний Ісусе. Змилосердися над ними всіма і при­верни їх до Свого Найсвятішого Серця! Господи, будь царем не лише для тих вірних, що ніколи не покидали Тебе, але й тих блудних дітей, що відреклися від Тебе. Вчини так, щоб вони якнайшвидше повернулися у батьківські обійми і не загинули від духовного спустошення.
Будь царем для зведених облудною наукою і тих, кого відлучила незгода. Приведи їх до пристані правди і єдності віри, щоб незабаром був лише один пастир і одне стадо.
Стань, нарешті, царем і всіх тих, які пе­ребувають у полоні марновір'я і по­ганства, вирви їх із пітьми і приведи до світла Божого Царства.
Дай, Господи, Своїй Церкві тривалу волю, дай усім народам лад і мир!
 
АДОРАЦІИНА СВЯТА   ГОДИНА ДЛЯ БОЖОГО СИНА, УТАЄННОГО У ПРЕСВЯТІЙ ТАЙНІ ЄВХАРИСТІЇ

На честь 5 Христових Ран
 
В ім'я Отця... Амінь.
Отче Предвічний, доручаю себе Твоєму Милосердю! (5 разів).
Злучаюся з Євхаристійним Ісусом, з Його молитвами.
Злучаюся з Пречистою Дівою Марією, Непорочно Зачатою.
Злучаюся з Архангелом Михаїлом, з Його думкою.
"ХТО ЯКО БОГ!"
Злучаюся з усіма ангелами і архан­гелами.
Злучаюся з усіма Святими.
Злучаюся з Святішим Отцем Папою Римським.
Злучаюся з цілою Вселенською Церквою.
Злучаюся з усіма безкровними жер­твами, які вже принесені і які прино­сяться в усій Католицькій Церкві, по цілому світі.
Жертвую цю адораційну годину, це чування для Божого Сина - Ісуса Хрис-та, утаєнного у Пресвятій Тайні Євха­ристії.
Жертвую через Полум'я Любові Непо­рочного Серця Марії.
За пониження диявола, як допомогу Святій Католицькій Церкві.
На впровадження Царства Божого до кожного Серця людського.
За навернення грішників і охорону їх від пекла, за спасіння цілого світу.
За нашу Матір - Святу Католицьку Церкву, за всі її потреби і за всіх пастирів, за єпископів і священиків, за монахів і монахинь, за їхсвятість, здоров'я, допо­могу і охорону.
Всемогутній і Вічний Боже, хочемо Тебе прославити в усій Твоїй Величі і Маєстаті.
Хочемо надолужити Божій справед­ливості за гріхи наші і всього світу.
Цим адоруванням хочемо потішити Твоє Боже Серце і Непорочне Серце Марії, які перебувають у великому не­пізнанні і забутті.
Хочемо винагородити за Рани Ісусові, за Найдорожчу Кров, за Муки і Болі, за жахливу смерть на Хресті, за отворення Його Святого Боку, за Рани Любові Найсвятішого Серця Христового, з якого випливає "Боже Милосердя".
Жертвуємо за всіх тих, хто спричинює біль Непорочному Серцю Марії.
Жертвуємо за те, щоби затримати каральну Божу руку і випросити "Боже Милосердя" для цілого світу.
 
 
ДУХУ СВЯТИЙ!
Вступи на землю! Обдаруй світ по­каянням, зішли хоч один промінь Твого небесного світла.
Царю Небесний! Утішителю, Духу Істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарбе дібр і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очистинас від усякої скверни, і спаси, Благий, душі наші.
 
О МАТИ БОЖА!
Приступаючи на пост любові, щоби відправити жертву винагородження, я найперше прибігаю до Твого Непороч­ного Серця, Пречиста Діво Маріє. І в тому найчистішому Серці, злученим із Серцем Ісуса, я поєдную нині всі свої почуття і молитви в одно з Твоїми почут­тями, терпіннями, з Твоїми сімома меча­ми болю, з Твоїми молитвами на горі Голгофті під Хрестом Сина Твого. І в тому найчистішому Серці складаю цю жертву своєї любові.
О Мати Страждальна, яка не пере­стала далі терпіти, бо грішники продов­жують розпинати Твого Сина,
О Небесна Мати! Благослови цю на­шу Місію винагородження так, щоби ча­ша моєї любові переважила чашу гіркоти і всякої злоби гріха, щоб я була гідна(-ий) здобути веселий усміх на смутному Об­личчі Ісуса, Твого Єдинородного Сина.
Наша дорога Матінко! Царице світу!
Дай нам усім стільки сили, мужності і Божих ласк, щоб ми були в силі проти­стояти всякій диявольській силі, і вико­нати те, чого домагаєшся Ти від нас у Своїй відозві до світу, у Фатімі та інших місцях Твоїх появ. Вчини так, щоб за нашим посередництвом всі інші люди знайшли ласку спасіння.
 
ЄВХАРИСТІЙНИЙ ІСУСЕ!
Ось прийшла(-ов) я до Тебе, щоби цю адораційну святу годину провести в Твоїй святій присутності.
Переношуся серцем до Твого кивоту. Увесь світ пливе в цій хвилі життя, а тут так тихо, так добре, так спокійно...
А чому то так?
Бо Ти тут є, так близько біля мене, укритий у кивоті. Бог мій! Правдиво присутній! Той самий, який жив колись на землі, навчав, терпів івмер за нас. Ісусе! Я сильно вірю в Твою святу присутність. Дякую Тобі за цю віру, яку Ти мені дав. Без Тебе не могла(міг) би я її мати. Ах, тоді яка (-ий) була(був) б(би) нещаслива (-ий)! Віруючи глибоко, прийшла(-ов) я уклякнути біля Твоїх стіп, по­розмовляти з Тобою, серцем до Серця. Вшанувати Тебе моїм бідним серцем, бо нічого більше не маю.., вчинків добрих нема...
Прийшла(ов) я, Ісусе, до Тебе пригноблена(-ий) великою любов'ю, якою Ти бажав розпалити моє серце.
Найдорожчий мій Ісусе! Я люблю Тебе понад усе, що тільки є на світі!
Ти найбільша моя любов, Ти мій Бог! І все моє!
Зі святим Апостолом можу Тобі ска­зати: "Господи, Ти знаєш, що я люблю Тебе!"
Не покликав Ти мене, Господи, до служіння в чистоті дівочій, дав Ти мені дім, родину і все багатство земних по­чуттів, щоби сьогодні жертва моєї любові була тим більша і тим миліша Тобі.
Крім віри і любові приношу Тобі, мій Ісусе, велике уповання. Сподіваюся, що Ти вислухаєш нас, що приймеш цю хви­лину адорації, щодозволиш мені в покуті провести, що даси нам потрібне світло, а над усе - ту велику ласку, щоби ми, клячучи біля Твоїх стіп, могли зробити Тобі хоч маленьку приємність, "облегшити" Твоє Боже Серце". Прийшла(-ов) я, Ісусе, величати Тебе разом із тими за­ступниками Ангелів, Архангелів і всіх свя­тих, які Тебе в Небі оточують. Прийшла(-ов) величати Тебе з тими чистими ангельськими душами, які тут за життя причинялися до побільшення Твоєї слави.
Величаю Тебе, Господи, за тих, котрі цілком Тебе не знають, котрі дотепер живуть в поганськім блуді. Дай їм, Гос­поди, ласку, щоб вони Тебе пізнали і полюбили хоч перед смертю.
Величаю Тебе за тих, що світло віри на святім Хрещенню отримали і добро­вільно відкинули сатану, і за тих, котрі сьогодні в темряві живуть і Тебе, Бога, знати не хочуть. Величаю Тебе за тих, що є ліниві і котрі Твоє Ім'я хулять і в най­більшій розпусті тепер (цю ніч), (цей день) проводять, завдаючи Серцю Твоєму но­вих Ран. О Господи! Не дивися на їх гріхи, але споглянь на горстку тих, котрі Твій трон оточують і Тобі все, що мають найдо­рожче на землі, жертвують. Лиш би Твоє Боже Серце вже більше не терпіло. А якщо це неможливо, о Добрий Ісусе, то щоб Ти, принаймні, тих страшних злочинів не бачив, що діються на світі в цю пору. О Господи! Відпусти їм, бо вони не зна­ють, що роблять. Зішли їм навернення! Вони сліпі, вони бідні, вони не знають Тебе, або, може, їм не дано знати Тебе. Ти наше найвище Добро. Як розбійнику на Хресті Ти дозволив у хвилину смерті навернутися, так само і на тих бідних гріш­ників зішли, Господи, вгодині смерті ласку навернення. Прийшла(-ов) я, Господи, перепрошувати Тебе за мої провини.
Я є найнужденнішою і найневдячнішою істотою. Ти злив на мене такі не­вичерпні струмені ласк, а я стільки змар­нувала (в). Споглянь, Ісусе, сьогодні на мою нужду. Я благаю милостині в Тебе. Прости мені всі гріхи мої, подаруй мені всі кари мої з Твого великого Божого Ми­лосердя. Дай мені переблагати Твій Божий Маєстат хоча б цим самим нічним чуванням. Перепрошую Тебе також за тих, котрі Тебе перепрошувати не вмі­ють, за тих, котрі перепрошувати не хочуть, за тих, котрих пиха життя їхні по­чуття засліплює і затемнює їхній розум. Вибач їм, Господи, бо не знають, що чинять. Перепрошую Тебе за всі змар­новані ласки через всіх людей, особливо через мене. Перепрошую Тебе за бай­дужість і остиглість тих душ, на яких Ти виливаєш струмені ласк. О, дай їм ласку віддячитись за них. Перепрошую Тебе за гріхи повсякденні, з котрих люди собі не здають справи, якими легковажать і за які не перепрошують.
Перепрошую Тебе за ті страшні зло­чини, котрі відбуваються щохвилі. За гріхи нечистоти, дітовбивства. О, як же це терпить Твоє Боже Серце. Перепро­шую Тебе за злі святотатські сповіді і святотатські святі Причастя, за знева­ження Святих Тайн.
Ісусе мій!
Якщо б я могла вилікувати те все, за що би я від себе і від інших перепросити хотіла (в), то б мені ні дня, ні ночі, ані життя не вистачило. Тож прийми, Гос­поди, сьогодні, принаймні, мою найщирішу охоту до виконання покути за все і винагородження за всіх.
О Ісусе! Ти бачиш моє серце і душу! Ти знаєш, якби я хотіла (в) стати цілопальною жертвою, аби лиш робити все, що є в моїй силі, щоб ивчинену Тобі крив­ду задоситьучинити. Отож прийми мене, Господи, як жертву! Я хочу винагородити Тобі, Ісусе, за всі страшні Твої Муки, Болі і жахливу Смерть на Хресті. За всі Твої заслуги, за отворення святого Боку Тво­го. За Рану Любові Найсвятішого Серця Твого, з якого виплило Боже Милосердя. За встановлення Святої Літургії, без­кровної Жертви Твоєї, за встановлення Найсвятішої ТайниЄвхаристії, за всі незліченні ласки Твої, які Ти зіслав на мене і для цілого невдячного світу.
Милосердний Господи!
Дай нам ласку, щоб ми цим адоруванням затримали Твій Божий гнів і справедливо караючу руку Твою над нами і над цілим світом.
 
РОЗМОВА З ОТЦЕМ ПРЕДВІЧНИМ
Отче Предвічний!
Ти сотворив світ з нічого тільки Своєю Всемогутньою силою, Ти Сам його удосконалив після Своєї вподоби.
Слава Тобі за це!
Слава Тобі за це!
О, Боже, слава Тобі за це!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості та любові. Ти уподібнив її до Себе.
Слава, честь і возвеличення Тобі за це!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Дякую Тобі за Твої добродійства, яки­ми Ти нас наділив і цілий невдячний світ.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти сотворив людину з нічого, тільки зі Своєї мудрості і любові, Ти уподібнив її до Себе. Слава, честь і возвеличення Тобі за це!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього, і те створіння Твоє не виконало її.
Перепрошую Тебе, Господи, за той поступок.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
У Твоїй силі було все знищити, якби Ти був хотів, задля того бунту і непослуху, але Ти того не зробив. Славлю Тебе, 'Господи, за Твоє милосердя над бідним Своїм створінням.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти дав Свого Єдинородного Сина на викуплення його від цього гріха і поєднання його з Собою через такі тяжкі муки і смерть на Хресті.
Дякуємо Тобі за те добродійство, і будь благословенний усіма людьми на землі!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти все йому дав для його посідання, тільки одної заповіді зажадав від нього від часів Ноя.
Велика сила Твоя і могутніть, котрій ніхто не може опертися, ні спротивитися. Коримося глибоко Тобі і покірно просимо прощення і милосердя для всіх бідних грішників з усього світу.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Але ж Ти показав Милосердя Своє і уклав заповіт, що вже світ більше пото­пом карати не будеш.
Дякуємо Тобі за це!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Чи ж тепер Ти хотів би знищити нарід через їх гріхи та покарати вогненним потопом? Отче Предвічний!
Благаємо Тебе.через Рани, через Кров, через Достойне Обличчя Сина Твого, через Болі і Муки, через страшну Хресну Смерть Його, черезвсі Його заслуги. Від­крий Своє Боже Милосердя для всіх бідних грішників усього світу.
Прости їм, помилуй і спаси!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ти наклав на Сина Свого такі важкі муки, почавши від Оливного города аж до Голгофти, тільки за наше спасіння. А тепер ті муки даєш напоталу дияволові за прогрішення наші? Ні, Господи! Так не може бути, ми всі гаряче просимо Тебе про прощення і милосердя. Прости нам всі наші гріхи, захорони від пекель­ного вогню, запровадь всі душі до Неба,
а особливо ті, котрі найбільше потре­бують Твого милосердя.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Будь Милосердний і надалі для того бідного народу, що летить у пекельне провалля, задля тих Мук, Болів, Терпінь і Заслуг Ісуса Христа і 7 мечів болю Його Пресвятої Матері, а Твоєї улюбленої доньки і обручниці Св. Духа.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Вислухай наші благання, оці наші бідні молитви цієї Євхаристійної адорації, ці чування, які підносимо перед Твій Божий Маєстат в ім'я Ісуса Христа. Заносимо ці благання в злуці з молитвами Ісуса Христа, утаєнного у Пресвятій Тайні Єв­харистії і в злуці з молитвами Пречистої Діви Марії. Благаємо в Тебе прощення і милосердя через заслуги Пресвятих Христових Ран, для бідних грішників з усього світу.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Вислухай молитви святого Архангела Михаїла, що боровся з могутнім люцифером, котрий йшов проти Бога і сказав йому: "ХТО ЯКО БОГ!"
Його було скинено в пекельне про­валля. Чи і нині не вчиниш нам це на Йо­го могутню просьбу і молитву за бідних грішників і не провалиш силу люцифера в пе­кельне провалля. Прошу Тебе, Господи, вислухай молитви наші, звернені до Те­бе, милосердний Боже!
Вислухай нас і помилуй усіх грішників, котрі до Тебе прибігають і котрі не при­бігають.
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Подай цій Євхаристійній Адорації і цьому братству, яке вже буде заведене на цім світі, що будуть молитися за всіх грішників і побивати диявольську силу. Дай цим самим душам, що будуть від­мовляти цю годину адорації, силу в молитві і вірність у своїй постанові, любов до грішників і силу побивати злих духів, що воюють проти Церкви і її намісника Папи Римського та стараються знищити Божі закони. О Боже Милосерд­ний! Змилуйся над нами!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Віримо в Тебе, що не будемо заведені £ провалля. Віримо в Твоє могутнє Мило­сердя і Твою поміч над рятуванням бід­них душ, що летять у пекельні челюсті на вічну муку. Милосердний Боже, поми­луй і спаси їх!
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Ісусе Христе, Ти помилував жінку ханаанку і оздоровив її через дотик одежі Своєї, просимо Тебе, оздорови бідні душі з гріховної прокази і помилуй їх.

ВОЗВЕЛИЧЕННЯ
Нехай буде навіки прославлене, бла­гословенне, почитаєме, улюблене, найсвятіше, найдостойніше, найславніше, незбагненне, невимовне Ім'я Боже в Не­бі, на землі та під землею усіма створін­нями, які вийшли з рук Божих через Найсвятіше Серце Господа нашого Ісуса Христа в Найсвятіших Тайнах Вівтаря. Амінь. (Акт "Золота стріла").
Нехай буде звеличений Господь Бог!
Нехай буде звеличене святе Ім'я Його!
Нехай буде звеличений Ісус Христос, правдивий Бог і правдивий чоловік!
Нехай буде звеличене Ім'я Ісусове!
Нехай буде звеличене Найсвятіше Серце Ісусове!
Нехай буде звеличена Найдорожча Кров Ісусова!
Нехай буде звеличений Ісус Христос у Пресвятій Тайні Євхаристії!
Нехай буде звеличений Дух Святий, Утішитель!
Нехай буде прославлена Богородиця, Пресвята Діва Марія!
Нехай буде прославлене її Святе і Непорочне Зачаття!
Нехай буде прославлене її Преславне Небовзяття!
Нехай буде прославлене Ім'я Марії, Діви і Матері!
Нехай буде прославлений св. Йосиф, її Пречистий Обручник!
Нехай буде прославлений Господь Бог у Своїх Ангелах і Своїх Святих!
Найсвятіше Серце Ісуса, змилуйся над нами! (З рази).
ВЕЛИЧАННЯ СЕРЦЯ ІСУСОВОГО
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, утаєнне у Пресвятій Тайні Євхаристії.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, Жертво Новою Завіту.
Вепичаємо Тебе, Серце Ісуса, яке ко­нає в безмірних болях.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, про­бите на Хресті за гріхи наші.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, безод­не Милосердя Божого.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, ціно на­шого Спасіння.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, дже­рело всякого добра.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, сило Святих.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, що ро­диш дівиці.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, потіхо в годині смерті.
Величаємо Тебе, Серце Ісуса, що зволило з любові до нас вилити всю Свою Найдорожчу Кров і Воду до останньої краплі, дай, щоб ми вНій обмили всі свої гріхи і прогрішення, і чисті серцем і ду­шею стали перед Твоїм Божим судом.
 
ДО ЄВХАРИСТІЙНОГО СЕРЦЯ ІСУСА, ЗЛАМАНОГО ГРІХАМИ СВІТУ
Євхаристійне Серце Ісуса, вірю в Тебе!
Євхаристійне Серце Ісуса, примнож мені віри й любові!
Євхаристійне Серце Ісуса, палаюче любов'ю, розпали серця наші любов'ю.
Євхаристійне Серце Ісуса, джерело правдивої волі, дай нам правдиву віль­ність від гріха.
Євхаристійне Серце Ісуса, Сотворителю світу, котрий тримаєш на Своїй долоні, не випускай нас зі Своєї опіки.
Євхаристійне Серце Ісуса, Божий лікарю, котрий поніс смерть на Хресті, вилікуй наші гріховні рани.
Євхаристійне Серце Ісуса, джерело вічного світла, дозволь нам оглядати Те­бе у вічності.
Євхаристійне Серце Ісуса, зроби так, щоби через пам'ять про Твою гірку Муку, дана мені була сердечна скруха і від­пущення гріхів.
Євхаристійне Серце Ісуса, вияви нам милосердя в годині смерті.
Євхаристійне Серце Ісуса, згаси ціл­ковито жар пожадань світових.
Євхаристійне Серце Ісуса, доброто сердець, через найдорожчу Кров Твою прибудь нам у годині смерті. Амінь.     
 
ВЕРВИЦЯ ДО ЄВХАРИСТІЙНОГО ІСУСА
В ім'я Отця... (Зр.). Царю Небесний...
1. Слава Отцю... Отче наш...
2.  Євхаристійне Серце Ісуса, нехай святиться ім'я Твоє.
1 - Богородице...
3.  Євхаристійне Серце Ісуса, нехай прийде Царство Твоє.
1 - Богородице...
4. Євхаристіине Серце Ісуса, нехай буде воля Твоя, як на Небі, так і на землі.
1 - Богородице...
на великих: Отче наш...
на малих - (10 раз) Євхаристійне Серце Ісуса, помилуй нас.
по десятку:
Ісусе тихий, покірного Серця, вчини серця наші після Твого Серця.
Непорочне Серце Марії, спаси нас.
на кінець:
Ісусе тихий, покірного Серця, вчини серця наші після Твого Серця! (З рази).
Непорочне Серце Марії, спаси нас!
Під Твою милість прибігаєм...
Слава Отцю... Амінь.
 
ВЕРВИЦЯ ДО ВСЕМОГУТНЬОГО БОГА
В ім'я Отця... (Зр.).
1. Прийди, Св. Духу, і наповни серця всіх людей, і вогонь любові Твоєї до­зволь у них запалити.
2.  Отче Небесний! Пошли Духа Твого, і буде все відновлене в душах і в обличчі землі. Просимо Тебе через Господа на­шого Ісуса Христа.
3.   Євхаристійний Ісусе, дай нам сили і мужності вистояти і перемогти страшне зло диявола.
4.  на трьох малих:
Ісусе тихий, покірного Серця, вчини серця наші після Твого Серця! (З рази).
на великих:
Слава Отцю... Амінь.
на малих- 10 раз:
Нехай буде благословенне Ім'я Боже!
на закінчення:
Царице Небесна! Ти дістала від Бога Отця і Сина, і Святого Духа, силу і владу топтати голову сатани. Покірно просимо Тебе, пошлиполки ангелів, щоб за Твоїм наказом їх вигнали, скинули до пекла і записали: "ХТО ЯКО БОГ!"
Під Твою милість прибігаєм...
Ісусе, Маріє, люблю Вас, рятуйте душі! (З рази). Слава Отцю...
 
ДО ОТЦЯ ПРЕДВІЧНОГО ЧЕРЕЗ ДОСТОЙНЕ ОБЛИЧЧЯ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА
Отче Предвічний!
Благаю Тебе в Ім'я Христа, через До­стойне Обличчя Господа нашого Ісуса Христа, через Його Найдорожчу Кров, через Його ПресвятіРани, через Його Пресвяте Серце, переповнене любов'ю. Через усі Його заслуги просимо Тебе:
"Відкрий Своє Боже Милосердя для всіх грішників з цілого світу і охорони їх від пекла".
ГОСПОДИ ІСУСЕ!
Зроби мене гідною обтерти Твоє Лице!
Достойне Обличчя Господа мого, правдиво наявне у Пресвятій Тайні Євхаристії, Тебе прославляю, Тебе вели­чаю, славу, честь і поклінТобі складаю!
 
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Жертвую Тобі Достойне Обличчя улюбленого Сина Твого на честь і славу Імені Твого святого і за спасіння світу цілого. За потреби нашоїМатері, святої Католицької Церкви, за святість монашу і священичу, на винагородження зневаг, заподіяних Твоєму Маєстатові, щоб Ти підновив Твій образ, витиснений на на­ших душах у святому хрещенні і збезображений гріхом. І викарбуй всі Твої Рани, і всі Твої БожіРиси на серцях на­ших і всіх бідних грішників з усього світу.
 
ДО НАЙДОРОЖЧОЇ КРОВІ ХРИСТОВОЇ
О Найдорожча Крове життя вічного!
Ціно відкупна і заплати! Ти - нагорода і викуп усього світу! Ти - напій і очищення наших душ!  Ти  перед  Престолом найвищогоМилосердя безнастанно бо­рониш людей. З глибини душі Тебе про­славляю, Тебе величаю, славлю, честь, поклін Тобі складаю!
О НАЙДОРОЖЧА КРОВЕ
Господа нашого Ісуса Христа, зроси, скропи душі всіх грішників з усього світу. Закрий нас усіх перед Лицем Отця Предвічного, винагороди за наші про­вини, затримай душі, що летять до пек­ла, а особливо тих, котрі найбільше по­требують Твого Милосердя. О найдо­рожча Крове Христова, обмий з гріхів увесь світ і заклади Царство правди, справедливості й любові.
 
ДО ПРЕСВЯТИХ РАН ХРИСТОВИХ
Нехай будуть благословенні Рани Господа нашого Ісуса Христа, бо вони вилікували нас від гріховних терпінь!
 
ІСУСЕ!
З великим возвеличенням набли­жаюся до Твоїх Божих Преблагословенних Ран. І до тих життєдайних джерел і приводжу оцих біднихгрішників.., яких Ти так прагнеш вилікувати, оздоровити і воскресити до життя вічного. Приводжу Тобі ці бідні душі, впалі, оточенігниллю, отруєні отрутою почуттів. Приводжу до тої криниці чистоти, до Твоїх Преблагословенних Ран, занурюю в той безмірний Божийокеан і вірю, що ті душі оживуть.
Маю оту цінну зброю:
"Твої Пресвяті Рани".
І неоцінений бальзам:
"Твою найдорожчу Кров", не лякаюся нічого. Прошу Тебе, Господи Ісусе, в ім'я Твоїх Святи Ран, спаси всіх бідних гріш­ників з цілого світуі захорони їх від пе­кельного вогню, а особливо тих, котрим найбільше потрібне Твоє Милосердя.
5 раз - Отче наш... на честь 5 Ран Христових.
 
ВЕРВИЦЯ ДО РАН ХРИСТОВИХ
В ім'я Отця... Зр.
1. О Ісусе, Божественний Спасителю, буд Милосердний для нас і для усього світу. Амінь.
2.  Святий Боже, святий Кріпкий, свя­тий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь.
3.  Прости, змилосердися, мій Ісусе, серед небезпек, які оточують нас, а Своєю найдорожчою Кров'ю захорони нас. Амінь.
4.  Отче Предвічний! Покажи нам ми­лосердя, благаємо Тебе через Кров Гос­пода Ісуса Христа покажи нам Мило­сердя. Амінь, Амінь, Амінь.
на великих:
- Отче Предвічний! Жертвую Тобі Ра­ни Господа нашого Ісуса Христа на оз­доровлення ран душ наших.
на малих- 10 раз:
-  О мій Ісусе, прощення і милосердя, через заслуги Твоїх святих Ран.
кінець:
-  Отче Предвічний! Жертвую Тобі Рани Господа нашого Ісуса Христа на оздоровлення ран душ наших (Зр.).
О Найсвятіше Серце Ісуса, на Тебе покладаю надію.
- Солодке Серце Ісуса, будь нашою любов'ю.
Слава Отцю...
 
ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ
Величаю і прославляю найбільшу Божу прикмету - "БОЖЕ МИЛОСЕРДЯ!"
Через Боже Милосердя навіки буду прославляти "БОЖЕ МИЛОСЕРДЯ".
 
ІСУСЕ!
З великим упованням приступаю до Трону Твого Божого Милосердя з дові­р'ям, що просьба моя буде вислухана.
Ісусе Наймилосердніший, котрий щедро  уділяє Своїх ласк усім зі скарбниці Свого "Божого Милосердя".
Прийми всіх бідних грішників з усього світу до притулку наймилосерднішого Серця Свого і не випускай їх із нього навіки. Благаю Тебечерез любов, котра лучить Тебе разом із Отцем і Святим Духом.
 
ОТЧЕ ПРЕДВІЧНИЙ!
Споглянь Оком Милосердя Свого на цих бідних нещасних грішників і через болючі Рани, і через найдорожчу Кров, а також через горяч, якою було переповнене Його Найсвятіше Серце, благаю Тебе, пригорни всіх бідних грішників... до Найсвятішого Серця Свого і покажи їм нескінченну глибину Свого Божого Милосердя.
1 - Отче наш...
1 - Богородице Діво...
1 - Слава Отцю...

("Адорація Євхаристійного Ісуса". - "Добра Книжка". - Львів, 2006 - "за дозволом Церковної Влади")


Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика