Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Во Ім’я  Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. (3 рази)

Подяка
Всемогутній Боже, падаю перед Тобою на коліна і звеличую Тебе в найглибшій покорі серця (поклонитися). Дякую Тобі за всі добродійства, якими мене цього дня обдарував, за охорону від ворогів і за всі інші ласки, яких не знаю і не розумію. Подяку Тобі складаю, Господи, за те все і бажаю Тобі дякувати через цілу вічність. Дай моїй сім’ї, тим, кого люблю та всім людям ніч спокійну, хорони нас від нещастя, хвороби і лиха, а особливо від гріха і диявола. Амінь.

Вечiрнiй iспит совiстi.
1. Подяка.
(Тут вчимося розумiти мову Божої любовi до нас, пiзнавати знаки Божої доброти у всiх обставинах нинiшнього дня, у рiзних подiях, зустрiчах, праці, опіці, спiлкуваннi з людьми, в терпiннях i радощах.)
Господи Боже, дякую Тобi за кожну хвилину прожитого нинiшнього дня. Упродовж цього дня Ти пам’ятав про мене, пiклувався i допомагав менi. Особливо хочу подякувати тобi за......(тут пригадай собi все, що доброго сталося з Тобою сьогоднi, за що хочеш подякувати Господу Богу.)

2. Просьба.
(Пiзнати себе, свої грiхи, самолюбство, гордiсть є тяжко. Диявол заслiплює нас, тому ми себе не бачимо так, як Бог нас бачить. Потрiбно нам свiтла Божої ласки, щоб пiзнати злобу i огиду грiхiв, їх рiд, кiлькiсть i наслiдки.)
Духу Святий, просвiти мiй розум, щоб пiзнав(-ла) свої грiхи, якi сьогоднi зробив(-ла), щоб знайшов(-ла) джерело i причину моїх упадкiв i провин.

3. Iспит совiстi.

а) Загальний - перейди всi години нинiшнього дня i застановися як ти поводився(-лася) пiд час молитви, працi, вiдпочинку, у спiлкуваннi з людьми. Чи не згрiшив(-ла) думками, словами, дiлами чи занедбанням. Чи не було якихось особливих спокус, чому i звiдки? Чи не маєш особливих пристрастей, якi?
б) Частковий - застановися чи ти провинився(-лася) i як часто проти того грiха, якого постановив(-ла) особливо поборювати. Стережися знеохочення i малодушностi, лiнивства. Хоч би знову часто поповняв(-ла) той самий грiх, вставай з новим довiр”ям i новою вiдвагою. Запиши кiлькiсть грiхiв учинених сьогоднi.

4. Жаль.
(Спочатку прости всiм,хто тебе нинi образив i перепросися з тими, кого ти сьогоднi образив. Лиш тодi можеш з довiрою просити про прощення грiхiв, пам”ятаючи, що Розп”ятий Iсус - це любов Бога до нас i заклик довiряти Йому. Всi грiхи простить, якщо будеш з ними  боротися та якщо покаєшся i змiниш життя.)
Прости менi, Господи, бо менi невимовно жаль, що я своїми грiхами учинив(-ла) зле супроти Тебе, так безконечно для мене доброго Бога.

5. Постанова.
(Жаль без поправи з грiхiв нiчого не вартий, вiн не спасе душу. Треба зробити все можливе, щоб знову не робити грiхи. Обдумай середники, постанови уникати нагод до грiха i не розраховуй тiльки на свої сили, але на Божу помiч.)
Тiльки Ти, Господи, можеш мене грiшного(-ну) змiнити на праведного(-ну). Не покладаюся на свiй розум i силу, але на Тебе, поможи менi бiльше не грiшити. О мiй Iсусе Милосердя! Найсолодший Iсусе, не будь менi Суддею, але Спасителем. Iсусе, мiй Боже, люблю Тебе понад усе!

Солодке Серце Iсуса, будь моєю любов”ю! Солодке Серце Марiї, будь моїм спасенням.

Хвилинка до Непорочного Зачаття  Пречистої Діви Марії
Ангел Господнiй.
Ангел Господнiй благовiстив Пречистiй Дiвi Марiї i зачала вiд Духа Святого.
"Богородице Дiво...”
Оце я раба Господня, нехай станеться менi по слову Твоєму.
"Богородице Дiво....”
А Слово сталося тiлом i замешкало мiж нами.
"Богородице Дiво...”
Пресвятая Богородице помагай усiм християнам i спаси нас.

Ласку Твою просимо Тебе, Господи, зволь влляти в серця нашi, щоб ми, якi вiд благовiщення Ангела пiзнали Воплочення Христа, Сина Твого, через муку Його i Хрест до слави воскресення були доведенi. Через Господа нашого Iсуса Христа. Амiнь.
Непорочне Серце Марії, молися за нас тепер і в годину нашої смерті. Амінь. (3 рази)

Живий Розарiй.
Лучуся з усiма членами Живого Розарiю по цiлому свiтi i жертвую свою десятку святої Вервицi за трiумф Непорочного Серця Дiви Марiї, на честь св. Фiломени, Паулiни Марiї Жарiкот, св. Теренi вiд Дитятка Iсус, за Папу Римського, єпископiв, священникiв, монахiв i монахинь, за всiх хворих, терплячих i опущених, за тих, хто сьогоднi помре, щоб вони отримали ласку витривалостi i святої смертi, за навернення грiшникiв, особливо тих, якi найбiльше потребують Божого Милосердя, за спасення моїх найближчих i за спокiй в моїй родинi.

Моя десятка як ........(назвати розважання, яке отримав як член Живого Розарiю)
на великому:    Отче наш....
на малих: Богородице Дiво......(10 раз)
кiнець:   Слава Отцю.... 

О Пречиста Дiво Марiє, через Твоє Непорочне Зачаття удiли нам гарячу любов до Iсуса Христа. Амінь.

Молитви в різних потребах
За здоров’я, поміч, охорону і ласки для моєї сім’ї, моїх приятелів і знайомих, а особливо за …. (назвати імена) – «Богородице Діво…», «Слава Отцю, і Сину….»
За навернення грішників, особливо за тих, які зараз вмирають і не хочуть помиритися з Богом – «Богородице Діво…», «Слава Отцю, і Сину…»
За навернення ….. (назвати імена) і в особливіший спосіб благаю для них Божого Милосердя – «Богородице Діво….», «Слава Отцю, і Сину…»

Отче Предвічний, задля Найсвятішої Крові Ісуса Христа і Кровавих Сліз Марії май милосердя над ними, не допусти, щоб ці душі загинули, Господи, Ти можеш їх спасти, спаси їх, щоб вони вічно Тебе прославляли. Амінь.

Молитва за щасливу смерть.
О мій Боже, будь до мене милосердним! Дай мені ласку вмирати смертю святого Йосифа на руках Ісуса і Марії. Дай  мені вмирати так, як вмирала Пречиста Діва Марія переповнена найчистішими почуттями любові. Дай мені вмирати так, як вмирав Ісус на хресті в глибокій ненависті до гріха, у полум’яній любові до Небесного Отця, в терпеливості серед мук і болів. ОтчеПредвічний, віддаю мого духа у Твої святі руки – будь милостивий мені грішному(-ній). Амінь.

Iсусе, Марiє, Йосифе, Вам вiддаю своє серце, тiло i душу.
Iсусе, Марiє, Йосифе, будьте при менi в хвилинi мого скону.
Iсусе, Марiє, Йосифе, нехай у Вашiй присутностi душа моя вийде з тiла. Амiнь.
О Маріє без гріха зачата, молися за нас тепер і в годині нашої смерті. Амінь.

Молитва до Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії
На честь Непорочного Зачаття Пречистої Дiви Марiї: три рази "Богородице Дiво....” з молитвою: "О Марiє, моя добра Мати, хорони мене вiд грiха пiд час цієї ночі. Через Твоє Непорочне Зачаття, о Марiє, очисти моє тiло i освяти мою душу”.

Молитва за душі в чистилищі.
Покликуючись на Полум’я Любові Непорочного Серця Марії, за душі терплячі в чистилищі, а особливо за …… (назвати імена) – «Богородице Діво…» (3 рази)

Духовне Святе Причастя.
Мiй Iсусе, сильно вiрю, що Ти є присутнiй в Пресвятiй Тайнi Євхаристiї. Люблю Тебе понад усе. Моя душа тужить за Тобою. А що не можу тепер Тебе прийняти у Святiй Тайнi Євхаристiї, то прийди до мене духовним способом (духовно прийми Ісуса в своє серце). Я пригортаю Тебе так, якби Ти вже був у менi i зовсiм лучуся з Тобою. Не допусти, Iсусе, щоб я коли-небуть вiдлучився(-лася) вiд Тебе. Ти моє найбiльше добро, найсолодша любове, прийди i запали моє серце, щоб воно цiле горiло завсiгди любов’ю до Тебе. Амiнь.
Солодке Серце Ісуса, будь нашою любов’ю.
Солодке Серце Марії, будь нашим спасенням.

В наміренні Святійшого Отця, щоб доступити відпустів за цей день : «Отче наш…», «Богородице Діво…»,  «Слава Отцю, і Сину…»

Под Твою милость прибiгаєм, Богородице Дiво, молитв наших не презри в скорбiх, но от бiд iзбави нас, єдина чистая i благословенная.
Боже, будь милостив менi грiшному(-нiй). Боже, очисти грiхи мої i помилуй мене. Без числа согрiшив(-ла) я, Господи, прости менi.

Будь, Господи Ісусе, благословенний, в Найсвятішій Тайні Євхаристії утаєнний (3 рази з поклоном)
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика