rtb
 • Головна сторінка блогу
 • Публіцистика, роздуми...
 • Духовність
 • Риболовля
 • Домівка

 • Головна » Статті » Публіцистика, роздуми...

  ЗАРОБІТОК В ІНТЕРНЕТІ. КОМПЛЕКСНА СТРАТЕГІЯ

  FREE BITCOIN
  І так, доволі сучасна ситуація типового користувача інтернету. Комп є, знання та навики користування компом та інтернетом також є, за все спасибі середній та вищій освіті в Україні – хоч якась користь із тих затрачених коштів, часу та здоров"я. Нема роботи. Нема вакансій як то кажуть, по-спеціальності. А знання, які отримали в інституті, нікому не потрібні, адже відсутній попит спеціальностей для цих знань. Гортаємо дошки оголошень, всюди потрібні водії, прибиральники, посудомийки та офіціанти. Якщо де-не-де і проскочить приблизно наближена до спеціальності вакансія – то це переважно лохотрон, - прийшов, повний енергії та мотивації, попрацював на благо підприємства чи фірми місяць-два, почув чотири чарівні слова «ви нам не підходите», розчарувався і знову заглибився у свою зону комфорту, - в зручне крісло за зручним компом, подалі від несправедливого і жорстокого світу, який живе за законами виживання. Так проходить рік, проходить другий, людина тупіє, забуваються освітні знання, вміння думати замінюється вмінням  замінювання своїх думок та мислення чужими готовими заготовками із стрічок новин в соціальних мережах та на розважальних порталах. В кінці-кінців ми отримуємо вигодуване на зомбо-їжі мережі Інтернет порося, смисл життя якого зводиться до банального тваринного щоденного ритуалу існування: їсти, спати, ходити в туалет та весь час заглиблюватися у віртуальні простори нереального світу інтернет.

  Думаю, чи не кожен другий це переживав опісля закінчення навчального закладу. Хтось взагалі не шукав роботи, віддав батькам документ про освіту і заглибився у віртуальний світ. Хтось щось пробував себе реалізувати в житті, проте декілька невдач зламали його слабкий характер і в ембріоні погубили його виклик жорстокому і несправедливому світу, прагнення до боротьби та досягнення успіху дорогою невдач та помилок. Проте ті, хто йде цією дорогою, коли доходять до вершини, оглядаючись, уже не бачать ці помилки, не бачать своїх сліз, нервів, невдач та жорстокості, вони бачать у себе за спиною величезний досвід, який доповнює та підкріплює знання та вміння, які отримані під час навчання.

  От і я таким був. Після навчання почав активний пошук роботи. Також були пропозиції, стажування, робота на короткий час «на благо фірми», а коли в результаті стажування посаду віддавали довгоногим блондинкам, я все більше розчаровувався. В кінці кінців я також поринув у віртуальний світ, в розважальні соціальні мережі, цікаві комп’ютерні ігри, в перегляд цікавих фільмів, пошук музики та все таке. Проте мені ставало розуму усвідомлювати, що я реально тупію, що знання втрачаються та забуваються, що я форматуюся та загниваю як особистість, як молода енергійна людина, індивідуум, який досі не досяг серйозних успіхів. Це мене смутило і заставляло щось робити, а саме день та ніч моніторити простори інтернету у пошуках роботи чи схем заробітку. На це пішов не один рік. Як і в реальному житті я постійно стикався з «лохотронами» - з роботою, при якій ти усердно працюєш, а тебе кидають чи недооцінюють, платячи тобі навіть не гривневі копійки, а російські копійки. Тобто я знову ж таки стикався з жорстоким світом несправедливості, проте я не хотів розчаровуватися, звісно ж я на місяць-два дозволяв собі відійти від пошуку роботи і відпочити від травм несправедливого світу, проте згодом знову повертався в русло пошуку заробітку. На той час були серйозні сайти, які пропонували заробіток в інтернеті шляхом перегляду сайтів (веб-серфінг), читання поштових листів, виконання завдань, тестів, проте це скоро набридало і демотивувало, адже, наприклад, день усердної праці над завданнями сервісу приносив в кращому випадку декілька російських рублів. Суцільне розчарування. Тоді пробував залучати в соціальних мережах «лівих» друзів, проте мало-хто добавлявся, а тим більше мало хто переходив по реферальних посиланнях, розміщених у мене на сторінці.

  Тоді я почав серйозно замислюватися над можливістю створення власного сайту, наповнення його та розміщення реклами, так як на той час це було реальним способом заробити серйозні гроші, на відміну від клікання по листах чи перегляді сайтів.

  Спершу намагався зліпити сайт на яндекс-сайтах, проте тут вимагалися хоча б  базові знання веб-програмування, а я їх не мав. Згодом я познайомився із платформою Юкоз, з якою я благополучно працюю по теперішній час. Як і тепер, так  і тоді Юкоз був «відстоєм», якого всі критикували і плювали по єдиній причині – безплатний хостинг. Проте сайти, які створювалися на цій платформі з легкістю конкурували із сайтами на платних платформах і навіть перевершували їх. Тому згодом різні партнерки почали дозволяти добавляти сайти Юкоз у свої системи заробітку.

  Хочу сказати, що заробіток на сайті – це не основний спосіб заробітку, і навіть не стабільний. Сьогодні вам пощастило, – завтра, післязавтра – ні. Проте досвід дозволяє ламати системи та стереотипи, тому якщо зуміти взяти під контроль заробіток на сайтах – це, як і мені зараз, заміняє роботу з нормальною оплатою праці (3-4 тис. грн.).

  Проте до сайтів повернусь пізніше, хочу розповісти про різного роду системи заробітку в інтернеті. У мене їх було дуже багато, багато з них – це тимчасові лохотрони, вони відходили у забуття, залишався то й же досвід і гіркота. Одні раптово переставали існувати, інші, особливо коли ти у них досягав успіху та доходів, - банили, блокували, взламували тебе – коротше кажучи, викидали з системи. Проте залишалися, як то кажуть, «в закладках браузера» декілька, якими я раніше активно займався, проте через нікчемний дохід, забував чи забивав на них.

  Мені підходили такі системи, вони були прості та чесні, з ними легко було працювати, але то й же мінус – низький дохід заставляв мене покидати проект та шукати інші системи.

  В один час, коли я перестав займатися САРами, буксами, поштовиками, і активно з нуля вивчав роботу із створенням сайтів, я якось вирішив повернутися до цих систем з метою розкручуванням сайту за допомогою цих систем. І яким було моє здивування, коли я заходив у свої акаунти і бачив на власному балансі непогані суми доходів. Я здивувався – звідки? Як виявилося – від рефералів. Робота із реферальними системами не приносила результатів, проте виявилося, що на це просто потрібен час та терпіння.

  Отже, свій досвід я переніс у власну стратегію, завдяки якій я зараз досяг того, чим можна замінити звичайну середньо-оплачувану роботу. І я тепер розумію, що досяг успіху та реалізував себе.
  Отже, поетапно я зараз свою стратегію опишу.
   
  Перший етап – це запустити схему пасивного заробітку на буксах, це халявні російські рублі, завдяки яким вам не прийдеться вкладати власні кошти у заробіток на сайтах, який я опишу пізніше. Для себе я обрав декілька буксів і з якими я активно працюю уже 2-3 роки. Це:

   
  Seo-fast.ru – букс, який дозволяє заробляти на перегляді сайтів, читанні оплачуваних листів, виконання завдань. Проте це – активний спосіб заробітку, а тому ми ставку будемо робити на пасивну сторону – на реферальну систему.

  Profitcentr.com – букс із аналогічними властивостями, власне всі букси аналогічні. Також має реферальну систему.

  Seosprint.net  - дуже прибутковий букс, безліч завдань, швидка оплата, тут фактивно зосереджена найбільша кількість рекламодавців та користувачів всього юа- та рунету. Також присутня реферальна програма.

  Socpublic.com – тут опис зайвий, простий та ефективний букс, завжди повно завдань та реферальна система.

  Wmrfast.com – букс, який пропонує стандартні способи заробітку, проте фактично орієнтований на виконання завдань рекламодавців. Присутня реферальна система.
   

  Отже, це основні найефективніші букси, з якими ми працюватимемо мінімум півроку. Відкидаємо розчарування, нетерплячість та активно починаємо працювати, використовуючи максимум своєї фантазії, вміння та логіки.

  Для початку слід відкрити акаунт у платіжних системах (я використовую тільки webmoney) та підключити електронні гаманці. Це дуже просто, інструкції завжди є на сайтах платіжних систем.

  Реєструємося на вище наведених буксах і для початку починаємо заробляти «копійки», виконуємо завдання, читаємо листи, переглядаємо сайти рекламодавців. Все це тільки для того, щоб заробити рейтинги та статуси на цих буксах. Це важливо. Декілька тижнів усердної роботи – і ми на висоті.

  Паралельно ми створюємо окремі сторінки (чи групи) в соціальних мережах, як от Вконтакті, Фейсбук, Однокласники. Залучаємо користувачів, друзів, прихильників у свої групи та профілі. Чим більше людей – тим краще охоплення. Важко? Тоді шукаємо в інтернеті спеціальні сайти, на яких безкоштовно обмінюємося друзями (прихильниками спільноти). Їх повно, проте вони як гриби, одні з"являються, інші закриваються. Це не важливо. Вбиваєте у пошук Гугла словосполучення «обмін лайками», «обмен лайками», реєструєтесь та починаєте заробляти лайки чи бали, а саме: ви ставите комусь лайки, оцінюєте чиїсь фотографії, долучаєтеся в групи, додаєте в друзі (усе безплатно), отримуєте за це бали і використовуєте ці бали для своїх сторінок чи груп, щоб інші учасники сайту долучалися до ваших груп чи сторінок. Таким чином за місяць можна долучити до тисячі друзів чи прихильників спільноти, а то й більше, все залежить від того, скільки ви вкладаєте часу та зусиль.

  Коли сторінка чи група розкручується, ви постите на сторінках цікаву інформацію про бізнес в інтернеті, заробіток в інтернеті, проте до кожного посту ви долучаєте свої реферальні посилання на ці букси. Користувачі ваших соціальних спільнот чи сторінок переходитимуть по ваших реферальних посиланнях, реєструватимуться на ваших буксах, виконуватимуть завдання рекламодавців та зароблятимуть гроші. Суть реферальної системи полягає в тому, що залучені вами користувачі буксів зароблятимуть гроші, а частина цих коштів автоматично начисляється вам. Таким чином ви отримуєте пасивний дохід – від активності залучених вами користувачів буксів. Аналогічно ці залучені вами користувачі залучають своїх рефералів – і також отримують від них кошти, проте ви продовжуєте також отримувати відсоток від зароблених сум не тільки від ваших рефералів (залучених вами користувачів), але й від рефералів ваших рефералів.

  Також свої реферальні посилання можна розміщувати на різноманітних форумах по темі заробітку, в коментарях статтей, які присвячені заробітку чи роботі в інтернеті, в системах «обміну візитами» - це системи, які дозволяють вам переглядати чужі сайти без оплати, проте кожна кількість переглядів вами чужих сайтів дозволяє вам розмістити ваше реферальне посилання для аналогічної кількості переглядів вашого посилання іншими учасниками системи.

  Отже, для ефективної роботи цієї схеми слід чекати мінімум півроку, за цей час вкладати час, зусилля та терпіння, проте повірте, все вам воздасться сторицею. Тим більше, не буває легкої роботи ніде. Щоб досягнути успіху, слід докласти великих зусиль і з часом ви просто виводитимете на свої гаманці гроші, зароблені людьми, які на вас працюватимуть. Це такий собі вид бізнесу.

  Дехто на цьому етапі зупиняється, бо заробіток від рефералів дозволяє компенсувати усі потреби чи мисленнєвий максимум, який видається для користувача інтернетом наддосяжним.
   

  Наступний етап – це створення сайту чи просто концепція сайту. Можна створити справжній сайт, розробити його, розкрутити, просувати та заробляти на ньому.
   
  Але можна і не створювати сайту, достатньо мати добре розкручену сторінку чи групу в соціальній мережі. Проте це досить обмежує способи та види заробітку, що стосується заробітку на сайтах.
   
  Тому спершу розглянемо другу частину стратегії заробітку в інтернеті, - концепцію інтернет-сайту без сайту. Я нею займався, коли сайт знаходився в стадії розробки, і тому вважаю цей спосіб введенням чи стартом для повноцінної роботи із сайтом.

  Завдяки реферальним програмам буксів ми вже маємо розкручену групу чи сторінку в соціальних мережах. Проте нам слід перетворити ці сторінки на концепцію сайту. Інструменти, наприклад, мережі Вконтакті, дозволяють усе це зробити.

  Що для цього потрібно? Перш за все самостійно пишемо невелику публікацію (пост), у якій максимально стисло, проте переконливо описуємо можливість заробітку на буксах і розміщуємо посилання на наші реферальні системи. Тобто до цього у нас був ланцюжок постів (публікацій) для кожного букса окремо, тепер ми всі ці публікації і посилання зводимо до одного посту і використовуємо хеш-теги. Цей пост у нашій групі / спільноті буде закріпленим.

  А тим часом ми публікуємо багато (не безліч) постів (публікацій), цікавих, захоплюючих із фотографіями, відеороликами, для того, щоб людям це подобалося, зацікавлювало і в жодному разі не набридало. Це також серйозні статуси, цитати, високо-інтелектуальні бізнес-публікації, інтерв’ю, документальні фільми чи пізнавальні відео-уроки. Якщо спільнота/сторінка буде цікава, люди робитимуть репости, у вас буде збільшуватися аудиторія прихильників / друзів, спільнота буде розвиватися.

  Тепер як заробити на спільноті / сторінці? Посилання на букси – це одне, проте слід йти дальше. Для початку – найпростіше, - це файлообмінники. Ви розміщуєте свої (чи не свої) файли (відео-уроки, текстові інструкції, презентації тощо) на файлообмінниках, наприклад, turbobit чи depositfiles, отримуєте посилання на завантаження ваших файлів, це посилання розміщуєте у публікаціях у своїй групі / сторінці із легким текстовим та графічним супроводом. Це має бути дуже гарно оформлений пост із добре продуманими словосполученнями, лаконічно та переконливо описано, зміст має бути мотиваційним та зацікавлюючим. І так кожні 3-5 постів ви розміщуєте пости із посиланням на ваші файли. Час-від-часу повторюємо їх, десь 5-10 рази в місяць. За кожного, хто заходить по вашому посиланні і завантажує  ваші файли, ви отримуєте непоганий прибуток переважно в $ чи €, а так як таких користувачів може бути сотні чи навіть тисячі – відповідно прибуток ваш буде дуже суттєвим.

  Якщо у вашій спільноті чи сторінці число друзів / прихильників перевалює 2000 (деколи й 500 достатньо, особливо для тих партнерок, посилання на які я подам трохи нижче), ви сміливо можете розміщувати рекламу у ваших спільнотах. Для цього є два способи: перший – це рекламодавці самі вас знаходять і пропонують зробити репост їхньої сторінки, прорекламувати їхню сторінку чи продукт у вашій спільноті, другий – це ви шукаєте рекламодавця і розміщуєте рекламу у своїй спільноті / сторінці.

  Перший спосіб – малоефективний, як то кажуть, чекати з моря погоди. Другий – прогресивніший. Для цього слід зареєструватися на декількох інтернет-проектах, які займаються монетаризацією соціальних спільнот, наприклад, Блогун, Sociate і подати свої спільноти чи сторінки для пропозиції  подальшої монетаризації. Рекламодавці, зацікавлені вашими спільнотами / сторінками, платять вам гроші за те, що ви у своїх групах / сторінках розмістите їхню рекламу продуктів чи соціальних груп, сайтів тощо.
   
  Фактично, ви становитесь власником інтернет-видання чи інформаційного ресурсу і заробляєте на цьому гроші. Хіба не цікаве заняття, яке приносить вам прибуток? Я б сказав – робота-мрія, адже ви самі собі начальник і власник свого часу.
   
  Ще одним способом заробітку на сайті без сайту являється партнерка YouTube, в якій ви завантажуєте свої відеоролики, розміщуєте в них рекламу та отримуєте за це дохід, проте тут важче, адже слід знімати унікальні відео, щоб багато людей їх переглядали.
   

  Створення власне інтернет-сайту. Ви можете створити його самостійно, а можете замовити створення у агентстві. Вам дорого не обійдеться, хіба що ви схочете супер-пупер наворочений портал. Проте чи ви самі його створите чи його вам створять і подадуть «на блюдечці», вам не завдасть труднощів вподальшому керувати і наповнювати сайт, адже технічна сторона роботи із сайтом зводиться до вміння користуватися банальним текстовим редактором, типу MS WORD тощо.
   
  Все, що ви будете робити – зайдете на сайт, натиснете кнопочку «додати матеріал», вкажете заголовок, вставите готовий текст (написаний вами особисто, скопійований чи перекладений), вставите картинку / відео, якщо потрібно і збережете – все, публікація уже на сайті.
   
  І ви так же само розкручуєте свій сайт, щоб він став відомим та набирав постійних відвідувачів. Аналогічно до розкрутки соціальної спільноти чи сторінки. Саме тому вам тепер пригодяться ті ваші букси, з якими ви працюєте і про які я писав у пункту 1 стратегії. Тільки ви тепер замість користувача робитесь рекламодавцем і ті гроші, які вам приносять реферали, витрачаєте на власні завдання і оплачуєте іншим користувачам буксів за те, щоб, наприклад, хтось переглянув ваш сайт чи знайшов ваш сайт через гугл чи виконав певну функцію на сайті, як от зареєструвався, написав коментар до публікації, поділився сторінкою сайту у соціальній мережі тощо. Таким чином ви розкручуєте сайт, оптимізовуєте його, набираєте певну стабільну кількість відвідувачів і починаєте реєструватися в контекстних рекламних системах, як от Google Adsense, Teasernet, Kadam.
   
  Більш потужні тізерні чи контекстні рекламні агентства вам не по зубах, там відбір жорсткіший, відповідно ви не будете їм підходити, але якщо досягнете кількості постійної аудиторії відвідувачів від 1000 відвідувачів на день, тоді вас приймуть, проте не факт, що через декілька місяців «співпраці» вас «попросять», тобто звинуватять у порушенні умов користування (щось придумають) і забанять (заблокують), а зароблені вами гроші повернуть собі.
   

  Четверта тактика нашої стратегії є засекреченою, вона стосується третього етапу, тобто потребує існування сайту із щоденною аудиторією від 50 відвідувачів. Проте ця тактика здатна принести в середньому 10 € вдень, а тому вона є квінтесенцією всієї нашої стратегії. Але кожен до неї приходить так чи інакше, все залежить від логічного мислення, хитрості та вміння перетравити усю наведену вище інформацію і сформувати з неї цей 4 етап.
   
  Таким чином ми досягли фінансової стабільності, ми навчилися оперувати і зберігати свої знання, навчилися краще думати, мислити, ми набрались життєвого досвіду і будучи міні-бізнесменами, досягли певної професії, власне інтернет-маркетингу, веб-програмуванню, редактора інтернет-видання тощо. Ми перш за все навчилися мислити і розуміти схеми інтернет-заробітку, а подальше вдосконалення та адаптація знань та досвіду не дасть нам в подальшому пропасти. Успіхів усім!

  Автор: ^/A/n/a/t/o/l/i/y/^/H/o/l/o/v/c/h/a/k/^ O.T.O.N.

  Схожі матеріали:


  Увага! Це суб"єктивна думка автора. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст статтей автора!
  Категорія: Публіцистика, роздуми... | Додав: Anatoliі☩UCT☩ (14.04.2014)
  Переглядів: 4301 | Теги: заработок, РЕКЛАМА, в інтернеті, інтернет, Работа, партнерка, Заробіток, робота | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
  2008-2017©Ukrainian Catholic-Traditionalist
  Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
  Яндекс.Метрика