rtb
 • Головна сторінка блогу
 • Публіцистика, роздуми...
 • Духовність
 • Риболовля
 • Домівка

 • Головна » Статті » Публіцистика, роздуми...

  Заробіток в інтернеті або як українцю заробити свої перші гроші в мережі Інтернет

  FREE BITCOIN

  Ділюся досвідом заробітку в інтернеті. Одразу ж кажу, хоч це й не складна справа, проте і прибутки відповідно мінімальні, проте на мою думку, це вже краще, аніж гаяти час у відеоіграх чи соціальних мережах. Тим паче, що завжди є можливість не швидкого, проте солідного підняття рівня заробітку, якщо мати базові маркетингові здібності, терпіння і наполегливість.

  З чого все починалося?

  Кожен «заробітчанин» починає свою т.з. кар’єру із пошукових запитів в гулі чи яндексі: «заробіток в інтернеті», «як заробляти в інтернеті», способи заробітку в інтернеті» і т.д. Юа та ру нет просто переповнені різними сайтами, сторінками, де пропонуються різні системи, способи, схеми заробітку в інтернеті, проте досвідчений заробітчанин, спробувавши всі можливі варіанти, може погодитися зі мною, що 90% всіх варіантів – це лохотрони або абсолютно неефективні способи даремного витрачання часу.

  Проте цей даремно витрачений час компенсується неабияким досвідом, який вподальшому допомагає користувачу інтернету професійно аналізувати ті чи інші способи заробітку і навіть на око, без проби, вбачати у тих чи інших варіантах потенційні лохотрони чи реально ефективні інструменти заробітку.

  Заробітчанин, який попікся на лохотронах, проте терпеливо перебравши інтернет способи заробітку, врешті-решт зупиняється на кількох ключових способах, з якими у нього не буває жодних проблем мінімум протягом року. Це старі системи заробітку в інтернеті, які свою ефективність та надійність підтверджують часом, а не кольровими банерами, маніпулятивно написаними позитивними відгуками чи статтями-рекомендаціями.

  І тому досвідчений заробітчанин вкінці кінців збирається із думками, відкриває вордівський документ і починає писати статтю, як ось цю, формуючи висновок ссвого досвіду у сфері заробітку в інтернеті.
  Він не намагається втягнути нових користувачів у якісь свої чи чужі тимчасові лохотрони, бо знає, що ефективність заробітку базується не на брехні, а на повному і серйозному діловому підході до потенційного залученого користувача, на пошуку стабільного і постійного заробітчанина-партнера, який буде залучений мною у ті системи заробітку в інтернеті, які довгий час приносять дохід мені. Це називається партнерська програма. Це система, в якій я заробляю гроші, залучаю інших користувачів в цю систему, які також заробляють гроші, деякий відсоток із цих зароблених коштів залученого мною користувача нараховується мені. Тоді цей залучений мною користувач у свою чергу залучає інших користувачів, які по цій же схемі заробляють свої кошти, частина яких зараховується залученому мною користувачу і т.д., розширюється мережа і вона реально працює, але тільки на провірених системах.

  На жаль, багато користувачів інтернету, які є розробниками систем заробітку в інтернеті, намагаються створити і використати цю систему для тимчасового запуску, збагачення і миттєвого та безслідного зникнення, залишаючи інших користувачів без законно зароблених ними коштів. Саме тому для кожного нового бажаючого заробити свої реальні гроші, важливим є не попастися на такі лохотрони і не втратити вподальшому надію на можливий реальний заробіток в інтернеті.

  Нижче я опишу способи заробітку в інтернеті, якими я особисто користуюся уже кілька років, і які приносять мені задоволення від того, що я цим займаюся, азарт, який приносить гроші, невеликі, проте реальні і це набагато краще, аніж просиджувати час у марному перегляді новин в соціальних мережах чи відеоіграх. Хочу помітити, що така зайнятість, незважаючи на невеликі гроші, приносить величезний потенціал у саморозвитку, досвід та способи мислення, особливо з маркетингової та управлінської точки зору. Це для мене не основний вид заробітку, адже багато часу витрачається на основну роботу, особисте життя, але думаю, якби був безробітний і мав багато вільного часу, то зміг би ці види заробітку в інтернеті перетворити не просто на основні, але й на досить таки високі джерела доходів. Проте в кожного свої можливості і потенціали. Знаю людей, які на цих видах заробітку в інтернеті як то кажуть, їздять на машинах, адже вони дуже активні і наполегливі. Повторюю, для мене це є лише пасивним видом додаткового заробітку, яким здебільшого покриваю витрати на хостинг та домени своїх веб-сайтів, а також на різні платні послуги в мережі інтернет, мобільний зв'язок тощо.

  Заробіток в інтернеті для тих, хто не має власного веб-сайту

  Існують такі системи заробітку, які називаються буксами. Щороку, а то й щодня відкриваються все нові і нові букси. Схема роботи у кожного однакова. Рекламодавці розміщують на цих буксах завдання, сторінки своїх сайтів, листи, в яких хочуть донести користувачу букса якусь інформацію, зокрема про свої способи заробітку і т.д., відповідно платять за це свої гроші користувачам буксів. Завдання переважно розміщуються для того, щоб інші користувачі буксів зареєструвалися під їхнім реферальним посиланням в інших буксах, адже після реєстрації в них, користувачі починають заробляти там гроші, а частина зароблених коштів відраховується тому, хто їх залучив. Багато рекламодавців прагнуть підвищити рейтинги своїх сайтів за рахунок відвідувань користувачами буксів їхніх сайтів, тим самим залучаючи і розширюючи аудиторію відвідувачів своїх сайтів. Недоліком буксів є те, що багато із них є лохотронами, а тому швидко закриваються, назбиравши і присвоївши кошти рекламодавців, частина з яких повинна перераховуватися виконавцям завдань – користувачам, які прагнуть заробити на буксах, а частина власникам самих буксів. Проте на жаль, часто буває, що власники буксів присвоюють усі кошти собі, миттєво закривають букс, а згодом відкривають новий, зовсім інакший і знову кидають як рекламодавців, так я заробітчан. Також є такі букси, які існують довго і працюють, проте вони мало відомі, і зазвичай, мало рекламодавців розміщують там свої платні завдання, відповідно і заробити там дуже важко.
  Проте, як я писав вище, існують і ефективно функціонують серйозні букси, аудиторія рекламодавців та заробітчан яких вимірюється тисячами, а то й десятками тисяч. Щодня і щогодини тут крутяться величезні об’єми як грошей рекламодавців, так і доступні для заробітку платні завдання, платні листи, перегляди веб-сайтів.

  Особисто я користуюся виключно двома буксами. Це найпотужніший ПРОФІТ-ЦЕНТР (http://profitcentr.com) та не менш вагомий SEO-FAST (http://seo-fast.ru).
  Забув нагадати, що для будь-якого заробітку в інтернеті необхідною умовою є наявність електронних рахунків в електронних платіжних системах. Їх є багато, проте я вже декілька років користуюся виключно системою Веб-мані (WebMoney) (http://webmoney.ua/ukrainian). Після реєстрації в платіжній системі Вам надаються електронні веб-гаманці для євро, гривні, доларів, рублів, на які Ви одержуватимете зароблені Вами гроші. У вище вказаних мною системах заробітку в інтернеті, гроші заробляються в російських рублях, проте в платіжній системі Веб-мані є можливість обмінювати рублі на гривні, долари чи євро та виводити багатьма способами, зокрема через Приват-Банк.

  Отже, після відкриття електронних веб-гаманців, заходимо на головні сторінки вищевказаних буксів:
  ПРОФІТ-ЦЕНТР (http://profitcentr.com) та  SEO-FAST (http://seo-fast.ru) і реєструємося. Після реєстрації та підтвердження веб-гаманців, можна починати заробляти. Зліва в блоці буде перелік завдань, після виконання яких Вам буде нараховуватися оплата. А завдання різноманітні: читання листів, виконання тестів, перегляд сайтів, виконання завдань. Для власників сайтів - розміщення на своїх сайтах рекламних кодів тощо. На перегляді листів-сайтів багато не заробиш, хоча якщо щодня переглядати усі доступні, то й копійка може стати гривнею)) Проте найсерйознішим і реальним заробітком є саме виконання завдань. Тут можна заробити і до 100 руб. за одне завдання. В основному платні завдання діляться на дві групи:
  1. (найпростіше)  - зайти на сайт рекламодавця / переглянути його відео в Ютубі і натискати раз чи декілька раз по рекламних банерах (здійснити кліки по рекламі). Здебільшого це все. Відправити кількома слова звіт рекламодавцю і отримати свої гроші.
  2. (трохи важче) - потрібно десь зареєструватися і щось зробити. Наприклад, зареєструватися в іншому буксі, який вкаже рекламодавець і прочитати декілька листів у тому буксі. І знову ж таки, кілька слів звіту та отримати зароблені гроші.

  Слід зазначити, що в цих двох буксах діє система арбітражу. Тобто якщо Ви виконали завдання, а рекламодавець Вам не заплатив, то система Вам сама відшкодовує за рахунок штрафу рекламодавця чи замороження його рекламних коштів та активності. Перегляд сайтів та платних листів оплачується автоматично та миттєво, без участі рекламодавця.

  Отож, протягом дня, якщо Ви прочитаєте усі платні листи, переглянете платні сайти, виконаєте декілька завдань - Ви зможете непогано заробити, особливо чим більше виконаєте завдань, тим пристойнішим буде Ваш дохід. Проте це ще не все. У буксі, в блоці зліва "Мої реферали" Ви отримуєте посилання на цей букс із Вашим ідентифікатором. Це посилання Ви можете скопіювати і вставляти у коментарях в соціальних мережах, на різних форумах, сайтах, де завгодно. Коли інші користувачі зайдуть по Вашому посиланню на букс, зареєструються в ньому і почнуть таким же чином заробляти, - відповідно від їхнього заробітку і Вам буде нараховуватися відсотки. Ви можете створити маленьку мережу залучених Вами заробітчан, а можете розширити її до глобального рівня, при якому Ви можете автоматично заробляти необмежені прибутки. Повторюю, для позитивного результату слід запастися терпінням і бути націленим на результат, а він гарантовано і несподівано прийде, бо він - плід часу і витримки. Як досвідчений батько, який ставав не на одні граблі, недосвідченому сину/доньці скажу таке: краще візьміть собі за основу ці два букси і реально заробляйте, а тоді експериментуйте з іншими, можливо Ви знайдете інші ефективні букси, зате будете точно знати, що не розчаруєтесь в заробітку в інтернеті.


  Заробіток в інтернеті для тих, хто має власний веб-сайт

  В наш час створити безкоштовний сайт може і дитина і пенсіонер, проте значно важче його розкрутити і підняти в рейтингу в пошуковій системі. Благо є соцмережі, де можна набрати відвідувачів на сайт скільки завгодно. Проте не все так сумно і з пошуковою оптимізацією. Спершу слід наповнити сайт рерайтингом, особливо матеріалами, перекладеними перекладачем із російських чи англомовних сайтів. Одного перекладу не достатньо, проте набагато легше відредагувати перекладений матеріал, аніж писати власну статтю чи готувати матеріал. Але я не буду розказувати, як оптимізовувати і розкручувати сайт, адже інтернет кишить ідентичними шаблонами та схемами по оптимізації.

  Отже, Ви  - власник сайту. Хочете його монетаризувати. І починаєте переганяти увесь інтернет, пробуючи усі можливі рекламні платформи чи партнерські програми. Вкінці кінців, Ви втрачаєте аудиторію відвідувачів сайту, а рейтинг в очах пошукових систем падає на саме дно і тут деколи простіше створити новий сайт, ніж підняти падшого.

  Тому - вперед. Відомі рекламні платформи, як от Яндекс-дірект чи Бегун вимагають значної кількості відвідувачів, професійності сайту та ряд інших важливих і складних вимог до сайтів. Вони відпадають. Рекламна платформа Гугл Едсенс (Google Adsense) значно простіша для власників сайтів, не висуває важких вимог, вона вважається найбільш ефективною, проте так кажуть власники тих сайтів, кількість відвідувачів яких вимірюється тисячами - десятками тисяч. Адже Гугл Едсенс дуже хитрий. Він вимагає від відвідувачів Вашого сайту пропорційності показників переглядів сторінок сайту до кількості кліків по рекламі Гугл Едсенс. Тобто якщо Ваш сайт відвідує 50 людей в день, і якщо кожен другий-третій відвідувач перейде по рекламі - Ваш дохід буде значний. Проте якщо Ваш сайт відвідує 1000 людей, і лише кожен 30-50ий відвідувач перейде по рекламі - Ваш дохід буде нікчемним. А з досвіду скажу, що якраз в середньому щодня на 1000 відвідувачів перепадає в середньому 10 переходів по рекламі, а це - кожен сотий.

  Значно ефективніше використовувати пасивні способи монетаризації сайту - як от біржі посилань чи платформи контекстної реклами із простими посиланнями, які легко можна втиснути у будь-яке місце сайту, де є посилання, зокрема в "меню" сайту чи "друзі сайту". Після статті на сайті можна додати рекламне посилання, буде справлятися враження, що це джерело матеріалу, а по цих посиланнях дуже часто переходять відвідувачі сайту з метою пошуку оригінального тексту чи перевірки достовірності інформації.

  Особисто я використовую біржу посилань SAPE.RU - найпотужнішу на даний час. Все дуже просто - реєструєтесь , отримуєте код для показу посилань чи рекламних блоків на Вашому сайті, вставляєте цей код у свій сайт і все. Система SAPE.RU сама розміщує на Вашому сайті посилання/банери, а Вам щодня нараховують оплату за те, що ці матеріали розміщуються на Вашому сайті.

  Схоже, проте значно простіше працює сервіс ТАК.РУ. От тільки платить він Вам за переходи по посиланнях, проте як я вже писав, якщо правильно розмістити код посилань, люди активно переходитимуть по них. Ви можете вивести будь-яку суму в цій системі на свій Веб-гаманець, лімітів немає. Проте платить більш, ніж непогано. В цій системі користувачі переважно що зароблять - те й витрачають на показ власних сайтів чи реферальних посилань, а тому власнику дістається незначний процент, а Ви можете вивести їх у будь-який момент.

  В цих двох сервісах заробітку в інтернеті також є сервіс залучення інших користувачів, а тому у Вас розширюється можливість додаткового заробітку по реферальній (партнерській) програмі.

  Поки що це все. Цих чотирьох систем активного і пасивного заробітку в інтернеті зовсім достатньо для того, щоби активно витрачати свій час з користю та набувати досвіду, який дорожчий за гроші.
  Успіхів Вам!
   

  Автор: ^/A/n/a/t/o/l/i/y/^/H/o/l/o/v/c/h/a/k/^ O.T.O.N.

  Схожі матеріали:


  Увага! Це суб"єктивна думка автора. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст статтей автора!
  Категорія: Публіцистика, роздуми... | Додав: Anatoliі☩UCT☩ (01.02.2013)
  Переглядів: 23390 | Коментарі: 2 | Теги: интернете, партнерська програма, виживання, робота, букси, заработок, інтернеті, платіжна система, Заробіток | Рейтинг: 3.0/8
  Всього коментарів: 1
  1 ISK (05.04.2016 09:28)
  Не розумію чому не написано за цей гарний сайт для заробітку без ризиків і вкладів. http://www.wmmail.ru/index.php?ref=ISK_Lviv Легко заробляється від 1 долара за 2-3 години. Вивід на вебмані. Кращого сайту для заробітку не найти!

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
  2008-2017©Ukrainian Catholic-Traditionalist
  Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
  Яндекс.Метрика