rtb
 • Головна сторінка блогу
 • Публіцистика, роздуми...
 • Духовність
 • Риболовля
 • Домівка

 • Головна » Статті » Публіцистика, роздуми...

  Як заробити на біткойнах? Заробіток сатоші як найпростійший вид роботи в інтернеті.

  FREE BITCOIN

  Bitcoin - це криптовалюта, тип віртуальних грошей. Згідно Вікіпедії, Bitcoin / Біткойн — електронна валюта, концепт якої був озвучений у 2008 році Сатосі Накамото, і представлений ним у 2009 році, базується на самоопублікованому документі Сатосі Накамото. Повна капіталізація ринку біткоїнів зараз становить 7,865,298,695 USD (5,742,527,794 EUR). Середня ціна одного біткоїна на 2 грудня 2014 року — 408.62 доларів США.
   
  Дана криптовалюта є дуже популярна у цивілізованих країнах світу, зокрема, у Європі та Америці. Десятки платіжних систем, сотні обмінників та тисячі роботодавців використовують біткойн на рівні класичних готівкових грошей. Купівля-продаж, обмін, позики, депозити – усе це завоював біткойн, фактично витісняючи звичайні готівкові/безготівкові гроші, адже для біткойна не потрібні матеріально підкріплені еквіваленти, типу золота тощо.

  Станом на 07.02.2016р. курс обміну 1 Біткойна становить приблизно 10 050.00 грн. та відповідно 29 140.00 руб.

  Сатоші – це грошова одиниця Біткойн (копійки), 1 сатоші рівна 0.00000001 BTC (1 Біткойну).

  На пострадянському просторі заробіток в інтернеті зводиться до найпопулярніших способів, які пропонують різного роду букси, як от читання листів, перегляд сайтів, виконання тестів, завдань, вступ у групи в соціальних мережах, лайки, репости тощо. Відповідно, оплата проводиться у рублях, фактично в копійках, тому без розвиненої реферальної системи такі види заробітку зводяться до банального хобі типу ігор, розваг чи псевдо уявного віртуального бізнесу, цікавого, проте безуспішного.

  Іноземні сайти буксів платять більше, проте завдань там мало, високий поріг мінімальних виплат, необхідність вкладення грошей у купівлі високих статусів користувача сервісу, виключно «американські» платіжні системи, вивід грошей через які потребують часто двох-трьох конверсій різними платіжними системами через обмінники, які за кожну конверсію знімають комісію. Таким чином на українські чи російські гаманці поступає лише частина зароблених коштів. Це не додає мотивації.

  Зовсім інша ситуація із заробітком біткойнів. Так як для іноземного рекламодавця 1 біткойн – це як середня грошова сума вітчизняних рекламодавців, для іноземних рекламодавців не становить проблеми розкидуватися біткойнами задля своїх способів заробітку. Їхні способи заробітку зводяться до однієї схеми, яка має деякі відмінності та особливості, проте фактично принцип зводиться до механізму:
  •    Створюється дешевий сайт, із дешевим хостингом та доменним ім’ям.
  •    Завантажується простий скрипт механізму заробітку сатоші користувачем.
  •    Рекламодавець поповнює баланс біткойнами.
  •   Налаштовується механізм таймеру та переходів по сайту як необхідні умови заробітку користувачем – в основному, це – вирішення завдань капчі або прокрутка рулетки тощо.
  •   Механізм оплати користувачу зароблені сатоші – напряму на біткойн-гаманець користувача чи через FaucetBox – сервіс посередництва між гаманцем рекламодавця та гаманцем користувача.
  •    Рекламодавець розміщує на своєму сайті свою рекламу, буквально заливає сайт різними рекламами, банерами, щоб користувач спеціально чи необачно переходив по цій рекламі. Рекламодавець одержує прибуток від переглядів своєї реклами чи від переходів по рекламі, здійснених користувачами. Власне, вся схема зводиться до того, що користувач заробляє біткойни за рахунок рекламодавця, а рекламодавець заробляє долари чи євро за рахунок користувача. І перші і другі заробляють копійки за разові операції, проте у сукупності і рекламодавці і користувачі заробляють багато загалом, проте у якісному співвідношені для рекламодавця необхідно заробляти більше, адже він повинен заробляти для себе прибуток у такій кількості, щоб бути задоволеним чистим прибутком та мати достатню залишкову частку прибутку для купівля біткойнів для поповнення балансу сайту, для оплати хостингу та домену. Тому заробіток користувача залежить від його бажання, часу та мотивації, а заробіток рекламодавця залежить від того, чи перейде користувач по рекламі рекламодавця, чи буде ця реклама цікавою для користувача і чи повільніше завантаження реклами на сайті змусить користувача натиснути замість кнопки заробітку на рекламу. Саме тому мінус таких сайтів – багато реклами і хитрі схеми переходів з однієї сторінки на наступну.

  Такі сайти називаються кранами.

  Їх є безліч, одні щойно створюються, інші зникають. Плюс таких сайтів є у тому, що деякі з них одразу ж оплачують зароблені сатоші користувачу або на гаманець, або на FaucetBox.
  Є багато кранів, які пропонують переводити сатоші одразу ж на біткойн-гаманець користувача. Проте є мінуси – виплати переважно 1 раз у тиждень, та майже завжди знімається комісія за перевід.

  FaucetBox – є більш надійнішим способом, адже такого роду посередництво не потребує якихось комісій чи відсотків за переводи зароблених коштів.  Це акумулятор зароблених коштів, сюди накопичуються зароблені на різних сайтах сатоші. Коли сума зароблених сатоші досягає мінімального мінімуму, наприклад, 13000 сатоші (така кількість заробляється за 1-2 години роботи), тоді на протязі 2 діб кошти переводяться на біткойн-гаманець (хоча в реальності цей термін становить до 12 годин).

  Так як за день я назбирую в середньому 80 000 сатоші (це пов’язано з тим, що я не маю достатньо вільного часу, щоб цілий день збирати сатоші, так як працюю на основній роботі, проте на вихідні цифра може подвоюватися), то сатоші щодня переводяться на гаманець. Звісно ж це не багато, проте згадаймо, що всі види заробітку в інтернеті не мають ефективності без реферальної системи. Це коли я по своєму реферальному посиланні приводжу інших користувачів, які збирають біткойни, вони заробляють, а мені начисляються відсотки від суми їхнього заробітку (не від суми ними зароблених грошей, але від грошей рекламодавця, який платить мені свої гроші за те, що я привів нову людину у сумі, еквівалентній сумі заробленої рефералом у відсотковому співвідношенні). Мій реферат також приводить нових користувачів і сам заробляє відростки.

  Плюс заробітку на біткойнах – це високий відсоток від заробітку реферала. Це приблизно від 30 до 80%.

  Як почати збирати сатоші?

  Власне, правильно буде збирати, а не заробляти, бо для заробітку необхідні зусилля, щоб виконати якесь завдання. При зборі сатоші, користувач заходить на сайт, вводить капчу (щоб доказати, що він не робот) і все, отримує сатоші.

  1. Перш за все слід створити біткойн-гаманець. Тут слід визначитися, як користуватися біткойн-гаманцем – на комп’ютері чи на смартфоні. Для себе я обрав для смартфона, так простіше і взагалі, престижніше, завжди мати в руці усі свої результати фінансової діяльності. Для свого андроїда я встановив Coinomi (https://play.google.com/), дуже проста та зрозуміла у користуванні програма. Таких програм та додатків є безліч. Для користувачів ПК найпопулярнішим сервісом біткойн-гаманців є https://blockchain.info. Встановлюєте додаток / заходите на сайт, реєструєтесь та отримуєте власний персональний біткойн-гаманець, типу мого: 14Xt7yr5DqUjtukmTUie9XjFy61R36jYhH

  2. Вибираємо перелік сайтів-кранів, з якими будемо мати справи при зборі сатоші. Вони у нашому переліку будуть постійно змінюватися: одні будуть закриватися, будуть створюватися нові, будемо знаходити більш прибутковіші крани. Рік тому у мене був один список кранів, який складався із 6 сайтів. З них тепер залишились два. Зате є нові крани і на них я заробляю набагато більше, проте маю рефералів на старих двох кранах і фактично вони мені приносять сатоші «з повітря», без моєї участі, просто деколи слід проявляти на сайтах активність, щоб не видалили акаунт.

  Розкажу спершу про два старі.

  Перший – це http://epay.info/rotator/573459. Він найефективніший із всіх раніше мною знайдених, для початку слід зареєструватися. Перейти на вкладку Free BTC, відкриється перелік кранів, які слід відкривати за допомогою кнопки Visit справа навпроти кожного крана. Після збору сатоші вмикається таймер (переважно 5-10хв.), який показує, скільки хвилин залишилось до повторного збору сатоші з кожного крану. Чесно кажучи, для себе я вибрав тільки ті крани, де є рулетка. Натискаєш Spin, крутиться рулетка, показує виграшну кількість сатоші, вводимо капчу і все, чекаємо 5-10 хв., поки зможемо знову прокрутити рулетку на цьому крані, а за цей час переходимо до іншого крану, я, наприклад, до наступної рулетки. Таким чином можна кожної хвилини збирати сатоші, кількість кранів дозволяє це. Виплата проводиться раз у тиждень, у неділю вночі, два роки працюють чесно, єдина проблема, яка буває з цим сайтом – коли він буває недоступним, рідко, проте на виплату це не впливає. Просто перейшовши на сайт, пише, що сайт не доступний, проте через 15-20 хв. він знову стає доступним. Це буває через велику кількість користувачів кранами.
   
  Другий – це старенький http://freebitco.in/. Він не ефективний для значного збору сатоші, адже 500-600 сатоші в годину – це смішно (хоч і нічого робити не треба), проте якщо мати певну кількість рефералів, можна тут сидіти, адже він стабільний.
   
  Тепер розповім про нові крани, які платять багато, чесно та хитро. Хитрість будь-якого крана чи іноземного букса полягає в тому, що користувачам першого сорту (з країн європи та америки, австралії та японії) платять більші гроші, а користувачам третього світу (африка, снд) платять копійки. Цю хитрість деякі продвинуті користувачі обходять шляхом купівлі дорогих проксі, ІР адресів тих же країн першого світу.

  В нашому випадку в інтернеті я знайшов спосіб обійти це – використовувати браузер Опера у турбо режимі. Маючи 5 нових кранів я щохвилини заробляю в середньому 500 сатоші, тобто 30 000 сатоші в годину. Реферальна система тут на рівні 50%. Тобто якщо я привів користувача і він на годину заробив також 30 000 сатоші, то я отримую додатково 15 000 сатоші. І скільки він заробляє в годину, вдень, щомісяця – половина еквіваленту суми мені нараховується від рекламодавця. Маючи декількох рефералів, можна заробляти скромно кажучи непогано. Отже.
   
  http://givemebtc.xyz/ 500 сатоші / 4 хв 50% від збору реферала
  http://btcboom.xyz/ 600 сатоші / 3 хв. 50% від збору реферала
  http://yourbtc.xyz/ 600 сатоші / 3 хв. 50% від збору реферала
  http://btcforme.xyz/ 700 сатоші / 20 хв. 50% від збору реферала
  http://getsatoshi.xyz/ 444 сатоші / 15 хв. 50% від збору реферала

  Всі вони однакові та ідентичні. Тут навіть реєструватися не треба.

  Заходимо на сайт, в поле BTC address вставляємо адрес нашого біткойн-гаманця. В моєму випадку – цей 14Xt7yr5DqUjtukmTUie9XjFy61R36jYhH.
  Натискаємо на кнопку I’m a human.
  Виконуємо капчу (вибираємо одне чи декілька зображень, які відповідають завданню капчі, тоді - підтвердити).
  Натискаємо Solved, тоді – Login, тоді знову натискаємо на кнопку I’m a human, знову вводимо капчу, день-через-день ставимо чи пропускаємо галочку Don’t check me – Solved і тоді Get reward.

  Чекаємо 4 хв., за цей час переходимо до наступного крана, знову те ж саме виконуємо і знову до наступних кранів, тоді через 4 хв. повертаємось до першого крану і так по колу. Получається щохвилини в середньому 500 сатоші.

  Час-від-часу натискаємо кнопку Check reward on FaucetBox, щоб перевірити, скільки ми зібрали сатоші за годину чи дві. Переходимо на FaucetBox.com, щоб переглянути баланс, скільки залишилось зібрати сатоші для мінімального мінімуму для переведення сатоші на наш гаманець і статистику, скільки ми зібрали вчора-позавчора, деталі транзакцій тощо.

  Звісно ж, повторюсь, збирати одному сатоші – це хіба що цікаво та весело, проте не прибутково, в місяць 200-500 грн. – це справді тільки додатковий заробіток, проте якщо зробити акцент на реферальній програмі, залучаючи рефералів, тоді можна вже серйозно це називати заробітком в інтернеті. Я чийсь реферал, в мене реферат, в мого реферала його реферал, - це фактично та ж схема взаємодопомоги, от тільки без жодних вкладень, хіба що часу та зусиль.

  Сатоші я переводжу на Qiwi гаманець через сервіс https://www.bestchange.ru/bitcoin-to-qiwi.html, вибираю найкращий обмінник по курсу та проводжу обмін напряму.

  Щомісяця я знаходжу нові крани, переважно, «одноденки», де можна за короткий час непогано назбирати сатоші, тоді вони закриваються. І це справді цікаво. В мене на смартфоні є віджет – графік курсу Біткойн, крива показує курс обміну біткойн, коли курс падає, я не обмінюю, акумулюю, коли курс (переважно) різко росте догори – я обмінюю сатоші. Тому якщо сьогодні у мене кількість сатоші в еквіваленті на 100 грн., то завтра ця ж кількість може мати еквівалент 150 грн.
  Нижче буду давати посилання на нові крани, перевірені та ефективні, тобто, такими, які щедро роздають сатоші. Зі скупими немає чого тратити часу.


  Автор: ^/A/n/a/t/o/l/i/y/^/H/o/l/o/v/c/h/a/k/^ O.T.O.N.

  Схожі матеріали:


  Увага! Це суб"єктивна думка автора. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст статтей автора!
  Категорія: Публіцистика, роздуми... | Додав: Anatoliі☩UCT☩ (15.05.2014)
  Переглядів: 5376 | Теги: bitcoin, робота, біткойн крани, біткойн, заработок, РЕКЛАМА, сатоші, Криптовалюта, біткоїни, Заробіток | Рейтинг: 5.0/1
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]
  Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
  2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
  Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
  Яндекс.Метрика