Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 17 » Заборону на аборти намагаються прирівняти до тортур
22:25
Заборону на аборти намагаються прирівняти до тортур

У Женеві почалася 32-а сесія Ради Організації Об'єднаних Націй з прав людини, яка триватиме до 1 липня.

У громадськості викликає побоювання той факт, що на сесії буде представлений документ, який прирівнює заборону або обмеження на проведення аборту до порушення прав людини, визначаючи це обмеження терміном «катування», - «Доповідь Робочої Групи з проблеми дискримінації жінок в законі і на практиці».

Цей документ закликає легалізувати аборти в усьому світі, забезпечити необмежений доступ до контрацептивів, в тому числі тих, які мають абортивну дію. У документі заявляється, що заборона або законодавче обмеження на проведення абортів є типовим для «патріархальної» культури, яка порушує гідність жінок, загрожує їх життю і здоров'ю та може розглядатися як «катування».

У тексті документу сказано, що «Комітет проти тортур і Комітет з прав людини встановили, що, в деяких випадках примус до продовження небажаної вагітності до пологів може розглядатися як жорстоке і нелюдське поводження».

Пропонується скасувати всі форми обмеження абортів, будь-які покарання для людей, хто проводить аборти, зняти будь-які обмеження на доступ до інформації про аборти, обмежити право лікарів на відмову від здійснення абортів з міркувань совісті, виключити необхідність отримання згоди на здійснення аборту чоловіка жінки або батьків неповнолітньої вагітної жінки, скасувати обов'язкові «періоди очікування», повністю фінансувати аборти з бюджету. Таким чином, документ в імперативній формі вимагає забезпечувати безумовну свободу абортів, без будь-якого контролю і обмежень.

Документ також вимагає здійснювати освіту дітей з питань сексуального здоров'я, яке повинно бути вільним від табу і «релігійних стереотипів».
http://catholicnews.org.ua


Схожі матеріали:

Категорія: АКТУАЛЬНІ НОВИНИ | Переглядів: 560 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Аборт, актуальні новини, аборти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика