Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 26 » У США скасовано право на свободу совісті та свободу віросповідання
12:37
У США скасовано право на свободу совісті та свободу віросповідання

Департамент охорони здоров'я та соціальних служб США (HHS) вирішив, що рішення штату Каліфорнія, яким змушується працедавців покривати своїм працівникам фінансові витрати на аборти не порушує федеральне законодавство про захист права на свободу сумління.

Слід зауважити що у Кодексі Канонічного права (Католицька Церква римського обряду) канон 1398 передбачає, що той, хто вершить аборт, або у будь-який спосіб допомагає його вершити автоматично отримує кару екскомунікації. Кодекс Канонів Східних Церков (Східні Католицькі Церкви) каноном 1450 встановлює покарання для тих, хто вершить аборт, або у будь-який спосіб допомагає його вершити має бути покараний тими самим канонічним  покараннями, що й вбивця уже народженої людини.

Цим рішення Адміністрація Обами і юридично і фактично змушує Католицьку Церкві та Її установи, а також інші релігійні організації, які вважають аборт гріхом та моральним злом оплачувати вбивство невинних дітей. Фактично, рішенням HHS Адміністрація Обами скасувала право на свободу совісті та свободу віросповідання в США

Католицькі коледжі в Каліфорнії Лойола Мерімаунт  та університет Санта-Клари оскаржили рішення Департамент охорони здоров'я та соціальних служб Каліфорнії з 2014р., яке змушує усіх працедавців покривати витрати на аборт їхніх працівників.

У 2015р. ще одне оскарження подала Католицька Церква разом із іншими конфесіями, які вважають аборт гріхом.

Проте, Адміністрація Обами постановила, що Католицька Церква в США та інші релігійні організації не мають права ні на свободу віросповідання, ні на свободу совісті.

«Шокуючим є те, що HHS дозволило штату Каліфорнія змушувати всіх роботодавців - навіть церкви - фінансувати і сприяти абортам через плани медичного страхування», сказав кардинал Тімоті Долан, голова Комітету американських єпископів з Pro-Life діяльності , і Архиєпископ Вільям Лорі, голова Спеціального комітету єпископів з питань релігійної свободи.

«Це адміністративне рішення не поважає не тільки права на життя і свободу віросповідання, але і волю конгресу і верховенство закону» - додали вони - «Як ліки від небажання адміністрації виконувати свої обов'язки, ми закликаємо Конгрес прийняти закон про захист совісті і припинити подальшу дискримінацію стосовно релігійних людей і проти всіх, хто поважає ненародженої людське життя».

Також і Голова католицької Конфедерації Каліфорнії Едвард Долейсі заявив, що дії Адміністрації Обами є шокуючим і таким, яке укидає фундаментальні права та свободи людини.
http://catholicnews.org.ua


Схожі матеріали:

Категорія: АКТУАЛЬНІ НОВИНИ | Переглядів: 464 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: актуальні новини, дітовбивство, актуальні публікації, свобода совісті, масонерія і антихрист, аборти | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика