Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Грудень » 28 » Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви
10:36
Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви
Дорогі в Христі брати і сестри!

Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці». Ця секта, діючи підступом і обманом, вдягаючись у священичу та монашу одіж, силкується звести вірних синів і дочок нашої Церкви на хибну дорогу, наражаючи в той спосіб самих себе і зведені ними душі на небезпеку вічної погибелі.

Вороги нашої Церкви і народу, знаючи глибоку прив'язаність українського люду до рідної Церкви, яка завжди була йому опорою, бажаючи відірвати наш нарід від твердої скелі Петрової, щоб ослабити його духовно і морально, вдаються вже не до насилля, як в часи комуністичного терору, але до обману. Ці хижі вовки в овечих шкурах силуються внести замішання і роздор у стадо Христове, неправдиво видаючи себе за греко-католицьких єпископів, священиків, монахів і монахинь, маніпулюючи цитатами з Святого Письма, зводячи наклепи на наші Церкви і їх провід, а хвалячи тільки Церкву чужу, яка не є в єдності з Апостольським Престолом.

Єретичне відкидання авторитету Церкви, проклинання усіх, хто не є згідний з ними, окультно¬-каббалістичне розтягування єврейських слів, яке видається за правдиву форму молитви, богохульне обожнення Пресвятої Богородиці, святотатське гадання на зернятках вервиці, поламані людські долі, розбиті сім'ї, розбійницька спроба захоплення греко-католицького храму в місті Чорткові, побиті студенти Дяківської Академії в Чорткові - це далеко не повний перелік діянь цієї секти.

Господь словами: «Істинно, істинно говорю вам: Хто не дверима в кошару овечу увіходить, а деінде влізає - злодюга той, розбійник!» (Ів. 10,1) - перестерігає нас перед такими ложними пророками, які не приходять, як законні пастирі стада Христового; але лише як злодії і розбійники, діючи обманом і вдаючи з себе пастирів.

Тому-то Мати наша Свята Католицька і Апостольська Церква, дбаючи про духовне здоров'я своїх вірних дітей, з сумом змушена була ствердити, що Антонiн (Ілля) Догнал, Роберт (Самуїл) Обергавзер, Ричард (Методій) Шпіржик та Василь (Маркіян) Гітюк не є ані католицькими священиками, ані монахами і, через твердосерду нерозкаяність за свої злочини супроти Церкви і віри, знаходяться під Великою екскомунікою, потвердженою Римським Апостольським Престолом.

І всі ті, що з ними пристають, наражають себе на зarpозу опинитися поза видимими межами Церкви Христової.

Дорогі в Христі! Від самих початків в Церкві були ті, хто прагнув Її знищити, вже в часі апостолів післанці злого пробували її розколоти і подолати, забуваючи слова Господа, що сили пекла ніколи не зможуть подолати Церкву Христову (Мт. 16, 17 - 19). А вже святий апостол Іван попереджав: «І як ви чули, що має прийти антихрист, а тепер багато антихристів постало ... З-поміж нас вийшли, але з-між нас не були, - бо коли б з-між нас були, були б зосталися з нами, - лише, щоб виявилось, що не всі вони від нас» (1Ів. 2, 18 - 19). І ці, вовки хижі, були з посеред нас, вдаючи з себе овець Христових, але не були з нами, а лише прийшли, щоб вкрасти, вбити духовно і вигубити (Ів 10, 10).

Тому, дорогі в Христі, згуртуйтеся довкола своїх законних пастирів і пильнуйте, щоб хто вас не звів і не погубив духовно. Докладно перевіряйте тих, хто будучи незнаний вам, приходить і представляє себе католицьким єпископом чи священиком. Бо кожний законний священик має посвідчення свого єпископа, а кожний католицький єпископ вписаний в Каталог, який видає Апостольська Столиця і який називається Annuario Pontificio (Аннуаріо Понтіфіччіо).

Не дайте, щоби ворог посіяв у душах ваших ненависть і злобу. Молімося разом, щоб Всемогутній Бог у Своєму безмежному Милосерді захистив стадо Христове від вовків хижих, а вже звабленим дyшaм, які потрапили до лабет догналівської секти, дарував ласку навернення примирення.

Благословення Господнє на Вас!

Блаженніший Любомир Гузар, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький УГКЦ

Дано в Києві, при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового, 17 грудня 2010 р.Б

Заувага для дyшпастирів: Нехай на кожній Літургії цього дня на Сугубій Єктенії візьметься прошення: «Господи, Господи, Ти у Своєму преблагому милосерді не хочеш смерті грішника, але, щоб він навернувся і жив, сам і нині змилосердися над ложними пророками, які відпали від Святої Церкви Твоєї і всіма, що з ними пристають. Пошли ім з небес своє просвітлення, щоб спасенно упокорені, вони спізнали свій гріх і, навернувшись, стали учасниками Твоєї Милості. Та примири їх зі Святою Церквою Твоєю, молимось Тобі, вислyxaй і помилуй»

П.С. Прохання прочитати це 26 грудня, в неділю по всіх наших церквах.

www.christusimperat.org


Схожі матеріали:

Категорія: ОГОЛОШЕННЯ | Переглядів: 1656 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: УГКЦ, пересторога, група Догнала, підгорецькі отці, догналівці | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика