Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2009 » Листопад » 28 » Папа Римський Бенедикт XVI має намір повернути практику прийняття Св. Причастя на колінах!
00:03
Папа Римський Бенедикт XVI має намір повернути практику прийняття Св. Причастя на колінах!


Після невдалої спроби Коломийсько-Чернівецької Єпархії спростувати чутки про бажання Папи повернути практику прийняття Святого Причастя на стоячи і одразу ж в уста, ми спробували дослідити правдивість статті "Католики ставатимуть на коліна під час причастя" , і виявили, що її первинний автор David Martin, попри невдалу спробу компонування уривків деяких джерел і їхньої інтерпретації, не помилився у достовірності такого рішення Папи. Промоніторивши іноземні інтернет-джерела, ми знайшли підтвердження такої інформації із посиланням на офіційні ватиканські джерела і зокрема на слова Монсеньйора Маріні (Msgr. Guido Marini).

Отож, у статті Pope Prefers Communion on the Tongue (Папа надає перевагу практики подання Святого Причастя одразу ж в уста)
подано короткий підсумок інтервю газети L'Osservatore Romano із вище вказаним Монсеньйором, у якому можна підкреслити наступні цитати:

"Monsignor Guido Marini says he believes that people receiving Communion kneeling and on the tongue will become common practice at the Vatican. " - Монсеньйор Гайдо Маріні вірить, що прийняття Святого Причастя на колінах і на язик стане загальною практикою у Ватикані"
Одразу ж продовження:
"Msgr. Marini’s comments were made during an interview with Gianluca Biccini on some of Pope Benedict XVI’s recent liturgical decisions and their meaning. " - "Коментарі Монсеньйора Маріні були зроблені під час інтервю із Gianluca Biccini стосовно нещодавніх літургійних рішень Папи Бенедикта XVI і їхнього трактування (рішень)"

"Biccini noted in the exchange that Pope Benedict distributed Holy Communion to people who knelt and received the host on their tongues during his visit to Brindisi (Southern Italy) last week." - "Biccini зауважив, що Папа Бенедикт під час візиту до Brindisi підносив Святе Причастя людям, які стояли на колінах і які отримували гостію на язик"
"It seems though that the Pope wants to provide an example for the Church, according to Msgr. Marini, "The form adopted by Benedict XVI is meant to highlight the force of this valid norm for the whole Church."- "Це виглядає на те, ніби Папа хоче показати приклад для усієї Церкви, - за словами Монсеньйора Маріні, "Ця форма Причастя, затрверджена Бенедиктом XVI, підкреслює силу легітимності цієї норми для всієї Церкви"

Отже, Папа Римський зокрема своїм прикладом закликає до відновлення відання належної честі і слави Євхаристійному Ісусу. Хай Господь благословить Бенедикта XVI за те, що Він повертає Церкву до Господа, вириваючи Її із 50-літньої неволі у пазурах світу, за те, що відновлює традицію істинного шанування Господа Бога.

Продовжимо.
У статті  Vatican newspaper article says Catholics should receive Communion kneeling and on the tongue... (Стаття Ватиканської газети мовить, що католикам слід приймати Причастя на колінах і на язик)
йдеться про потребу ставати на коліна під час Причастя, про коментарі Кардиналів стосовно книги казахського Єпископа "Євхаристія", зокрема про потребу віднови практики Св. Причастя на колінах і на язик як усвідомлення величності містерії цього Таїнства. Йдеться про те, що таке рішення викликало спротив модерністів, які "останнім часом прагнуть вивести Церкву із "архаїчної" позиції, таким чином узаконивши контрапепцію, вільну сексуальну активність і гомосерсуальність".

Ось список посилань іноземних  інтернет-джерел, які порушують питання щодо прийняття Св. Причастя:

Vatican official: Kneeling expresses meeting Jesus in the Eucharist (Ватикан офіційно: стати на коліна виражає зустріч Ісуса у Євхаристії)
http://www.tldm.org/News9/KneelingMeetingJesus.htm

"Kneel before your God in the Eucharist" (Приклони коліна перед твоїм Господом у Пресвятій Євхаристії)
http://www.tldm.org/News5/kneeling.htm

 

Pope Benedict on the theology of kneeling (Папа Бенедикт про теологію коліноприклонства)
http://www.tldm.org/News8/PopeBenedictXVITheologyOfKneeling.htm

 

Vatican defends the right to kneel for Holy Communion (Ватикан захищає право ставати на коліна для прийняття Св. Причастя)
http://www.tldm.org/News5/Vatican_kneeling.htm

 

Vatican on kneeling for holy Communion (Ватикан за те, щоби причащатися на колінах)
http://www.tldm.org/vatican%20letter.htm


=========================+=========================

"Why must you insult My Son? Can you not bend your knees? Is He not your King?"  - Our Lady of the Roses, November 21, 1970  - "Для чого ви ображаєте Мого Сина? Хіба не можете зігнути коліна? Хіба Він не ваш Король?" - Пресвята Богородиця


Pope Benedict to Catholics:
Kneel and Receive on the Tongue Only

(Папа Бенедикт до католиків: приймати Св. Причастя тільки на колінах і на язик)


http://www.catholictradition.org/Eucharist/kneeling.htm - Папа Бенедикт до католиків: Приймайте Св. Причастя на колінах


Vatican Newspaper Article Says Catholics Should Receive Communion Kneeling and on the Tongue - (Стаття Ватиканської Газети - католики повинні приймати Св. Причастя на колінах і на язик)

Відеозапис:

At the Mass for St. Peter and St. Paul on June 29, 2008, Pope Benedict XVI distributed Holy Communion only to people who are kneeling and on the tongue only... (На месі на свято Святих Петра і Павла 29 червня 2008 року, Папа Бенедикт XVI причащав лише тих людей, які стояли на колінах і подавав Гостію тільки на язик)Отож, давайте на все закриємо очі і зробив аналіз "неправдивої" статті УНІАН-Релігій:

Папа Римський БЕНЕДИКТ XVI закликав католиків ставати на коліна під час причастя і отримувати його одразу на язик, повідомляють портал Credo і видання "News Blaze". - такого роду інформацію подають десятки інтернет-джерел як католицьких так і світських (оминаючи некатолицькі релігійні ЗМІ) - отже, якщо інформація у статті є достовірною і підтвердженою, тоді критика цієї статті збоку УГКЦ є безпідставною і неправдивою.

Папа не хоче, щоб віруючі отримували причастя в руки, і не хоче, щоб вони стояли, приймаючи причастя. За словами ватиканського літургиста Гвідо МАРІНІ, Папа намагається встановити норми для всієї Церкви, тому тих, хто причащається на папських месах тепер просять встати на коліна і відкрити рот. - Саме про це ми і написали, посилаючись на цього ж Монсеньйора, якого цитує офіційна Ватиканська газета.  На жаль, Коломийсько-Чернівецька Єпархія можна сказати розкритикувала таке бажання Папи, накинувшись на інформації того ж змісту, адже це бажання суперечить православним канонам. Вслід за Єпархією, копіюючи це надзвичайно цінне  спростування, інші Єпархії також долучилися до цього хитро-прихованого "руху опору".

"Ми, християни, встаємо на коліна перед Святим причастям, тому що знаємо і віримо, що знаходимося у присутності Єдиного Бога", - пояснює Папа. - тут слід підкреслити, що лише християни знають і вірять у присутність Бога у Св. Причасті, тому і стають на коліна. Отже, хто не стає на коліна - той не вірить у присутність Бога у Св. Причасті, - той не є християнином, а отже, схизматиком, єретиком, безбожником.

Дії Бенедикта XVI відповідають 2-тисячолітній традиції християнства і спрямовані на те, щоб повернути любов і пошану до Євхаристії, а також на те, щоб не дати можливості членам різноманітних сатанинських культів отримавши причастя в руки, понести його з собою, а потім використовувати для своїх ритуалів. - справді, Католицька Церква дотримувалася практики прийняття Св. Причастя на колінах 19 століть, до 2 Ватиканського Собору. Люди впродовж 2 тисячоліть з любовю і пошаною ставилися до Господа Бога, поки останніми десятиліттями не формалізували цю любов до Бога у формі задоволення психологічних (колись було слово - духовних) потреб у спосіб, щоб "не порвати колготи"...

Єпископи і клірики Католицької Церкви зобов`язані будуть виконувати директиви Папи Римського. Проте численні католицькі єпископи і видання закликають віруючих не чекати схвалення кліриків своєї єпархії або приходу, а підтримати Папу Римського і приймати причастя на язик і лише стоячи на колінах вже сьогодні. - Ех, нам би таких єпископів і видання! На противагу західним братам, наші навпаки тут цілу істерику завели навколо "рішень Папи". Аякже, це ж який удар по переходу УГКЦ на православний обряд, де тільки й причащаються настоячи! Хто найбільше кричав - той найбільший прихильник Константинополького Патріарха...

http://www.traducionalist.at.ua

Схожі матеріали:

Переглядів: 3029 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Євхаристія на колінах, Бенедикт XVI про причастя на коліна, причастя на колінах, News Blaze, Католики ставатимуть на коліна під | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Полум'ю Любові
Непорочного Серця
Діви Марії

Відправляємо:

Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика