Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2019 » Грудень » 22 » 22 грудня 2019 року - свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною
00:00
22 грудня 2019 року - свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці святою Анною

 

НЕПОРОЧНЕ ЗАЧАТТЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Як білосніжна хмарка, як прекрасна райдуга, як ясний промінь сонця, такою чистою, такою безгрішною, такою святою понад всяку чистоту є Пречиста Діва! «Уся ти гарна, моя люба, і вади нема в тобі! (Пісня Пісень, 4, 7). Не може бути на сонці плями, не може бути, щоби Та, котру Христос вибрав за свою Матір, підлягала владі гріха і диявола.

Наслідком першого гріха наших прародичів, є те що всі люди народжуються з первородним гріхом, від котрого вільною була лише одна Пречиста, непорочно зачата Діва Марія. Св. Церква від найдавніших віків (на сході від VІІ, а на заході від ХІІ ст.) особливою службою возвеличувала Непорочне Зачаття Пресвятої і Преблагословенної Діви Марії. Наука про Непорочне Зачаття Божої Матері найбільше розвинулася за папи Пія IX (1846-1878), який своєю буллою від 8 грудня 1854 року проголосив Непорочне Зачаття догмою віри. У тій буллі сказано, що "наука, яка вчить, що Пречиста Діва Марія не заплямована первородним гріхом від першої хвилини свого зачаття через особливу ласку і привілей Всемогутнього Бога з огляду на заслуги Ісуса Христа Спасителя людського роду, є Богом об'явлена і тому всі вірні мусять сильно й постійно в неї вірити".

Господь сказав до Пророка Єремії: «Перш, ніж я уклав тебе в утробі, я знав тебе; і перш, ніж ти вийшов з лона, освятив я тебе» (Єр., 1, 5). Про святого Йоана Предтечу благовістив Архангел Гавриїл, що «сповниться Духом святим вже з лона матері своєї» (Лука, 1, 15), а наскільки більше Господь освятив ту, котра мала стати не Пророком, не Предтечею, а Матір’ю Його Сина, Христа, Спасителя і Бога.

Пречиста і Пренепорочна! Зберіть всі ангельські хори, а вони не в силі будуть оспівати всю красу і славу блиску Пренепорочної. Понад ангелів, понад ціле небо «вища небес і нижча лише від одної св. Тройці є Пресвята Діва. І вона є при цілій славі, при цілому блиску, Вона є найліпшою нашою Матір’ю, джерелом всякої ласки і потіхи. Правда, ми грішні, ми дуже грішні, і не раз, аж розпач хватає за серця, не раз втрачаємо останню надію на спасіння нашої душі і тоді кажемо собі так:

Пропало все, я втратив Божу ласку, згрішив і проклятий від Бога. Диявол поселився в моєму серці… Якщо сьогодні помру, а померти можу таки зараз, в тій хвилі піду до пекла. Христос страждав за мене, пролив свою кров, а я віддався розпусті, нечистим думкам, я не слухав науки церковної, до церкви не ходив, не постив, сміявся з тих, що боялись пекла: «Овва! Що мені, я ще молодий, молода, аби люди не бачили, та не дізналися, а про Бога нема чого дбати!»

Стій! Не забувай, що є Матір Пречиста. Не смієш звернутися до Ісуса Христа, боїшся його гніву, – іди до Матері Божої, і пам’ятай, що Вона –прибіжище грішників…

Бачить Марія грішника, бачить на нім такий понижений і осквернений Божий образ, бачить що та людина вже над пекельною прірвою, а коли туди впаде, то не врятує його звідти навіть Вона; бачить, що меч Божої кари на нитці висить вже над твоєю головою – і чує нараз твій голос і бачить, що ти хотів би покаятися, – то чи може Вона не допомогти?

О, коли звернешся до Неї, Вона спасе тебе! Вона сама сказала до одної святої: «Я є Матір’ю всіх грішників, завжди готова прийняти тих, котрі до мене прибігають, молять про моє милосердя і обіцяють поправу».

Св. Бернард каже, що коли би Марія просила про спасіння грішника, а всі Ангели і ціле небо хотіло би щоб він пішов до пекла, мольба Марії мусить бути вислухана. Син Божий ні в чому не відмовить своїй Матері.

Не трать брате, сестро, надії! Але пам’ятай ці слова: «Я готова прийняти тих, котрі до мене прибігають і обіцяють поправу».

Без тебе Марія не спасе душі твоєї. Не думай, брате і сестро, що можна грішити і казати так «Марія занадто мене любить, щоби дати мені пропасти!» Зваж, що надмірна надія на милосердя Боже і на милосердя Марії – то тяжкий гріх! Не думай що досить кілька разів на день змовити Богородице Діво, і вже буде спасіння. В дома, в дорозі наспівуєш безстидні пісеньки, говориш про нечисті речі, оскверняєшся нечистими думками, а потім оскверненими устами взиваєш Марію? Називаєш Її Матір’ю, а сам не маєш милосердя над своїми ближніми – її дітьми.

О, май милосердя над самим собою! Прибігай до Марії, проси ласку покаяння, жалій за гріхи і обіцяй поправу. Тоді вона тебе спасе. Інакше тремти, бо як правдою є те, що світить сонце, так правдою є, що грішник, коли помре в гріхах, мусить горіти в пеклі. Але сонце світить до часу, а пекло триватиме вічно.

О душе християнська! Молися словами св. Єфрема: «О Мати Христова! В житті і після смерті ніколи не хочу відлучитися від Тебе, хоча би про все забув – про Тебе не забуду, бо знаю, що хоча би цілий світ би мене забув, – Ти мене не забудеш. У всіх бідах вибираю Тебе за мою потіху, у всіх тривогах – за заступницю, у всіх нещастях – за свій покров. В Тобі, Пречиста Діво, покладаю свою надію, і не розчаруюся ніколи, амінь. Покаймося, з чистим серцем зустріньмо нинішнє свято, а Пречиста Діва Марія прийме нашу щиросердечну жертву. Але хто скверними устами хоче славити Її Непорочне зачаття, – той нехай не ранить її серця, нехай не ранить його бодай сьогодні, коли небо і землі славить і величає свою Царицю, коли прославляє той Престол і Храм самого Бога.

ГОДИНА ЛАСК

* - для тих, хто не мав змоги відбути Годину Ласк 8 грудня - в час об"явлення Матері Божої
 

За задосить учинених Матері Божій зневаг, за униження її єретиками, на прибільшення її слави, любови і подяки, за її сльози і всі ласки, що зливає на людство, в Своїм імені і цілого світу. Для упрошення ласк для себе і цілого людства, її Всемогучої опіки і благословення Божого, що Матері Божій є дуже милою ця Годинна молитва, то подаємо тут приклад: «У 1892 р. в монастирі Св. Йосифа одна монахиня відправляла це набоженство. Коли часом була дуже перемучена, клалася на відпочинок, якась невидима сила її розбуджувала і змушувала до відмовлення цих молитов (11-12 год.). Найсвятіша Діва її нагородила надзвичайними ласками.

1. Свята смерть в присутності Матері Божої.

2. По смерті така була гарна, як за дівицтва і молодості, крім цього одержала невисказану вічну нагороду.

Відправляти цю годину можна з перервами, якщо хтось має великі перешкоди, перед вівтарем або образом Матері Божої в церкві чи вдома, зачинаючи вервицю до Полум'я Любови Непорочного Серця Марії, щоб завжди осліплювала сатану.


АКТ ВІДДАННЯ СЕБЕ МАТЕРІ БОЖІЙ

Мати Божа, Непорочна Маріє. Тобі посвячую тіло і душу мою, всі молитви і працю, радість і терпіння, все чим я є і що посідаю. Щирим, охотним Серцем, віддаюся Тобі в неволю любови. Оставляю Тобі повну свободу послуговуватись нами для спасення людства і помочі Святій Соборній Апостольській Католицькій Церкві, якої Ти є Матір'ю. Бажаю зараз все робити з Тобою через Тебе і для Тебе. Знаю, що власною силою, нічого не зроблю. Ти все можеш, що є волею Твойого Сина і завсігди побідиш. Вчини, Спомагателько вірних, щоби я, моя родина, батьківщина (і цілий світ) були Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь.
 

Молитва

Будь прославлена і вивищена від всього сотворіння Царице і Владичице наша. Виблагай нам мужність, спокій і любов в житті, ласки повного навернення і остаточну ласку спасення для мене, моєї родини, кревних, знайомих і для конаючих в тій хвилині доби (і до кінця віків). Очікую з рук Твоїх тріумфуючої слави, я й ціла Соборна Апостольська Католицька Церква Свята. Дай щоби ми всі Тобі вірно служили і прославляли, а ревним відмовлянням цих прославлень одержали всі ласки і привілеї, обіцяні через Тебе вірним Твоїм почитателям. Скільки букв викажу в молитвах до Тебе, і з них сплітаю корону для Тебе, скільки разів жертвую Тобі, Найдорожча Мати, молитву, славу, возвеличення, любови, подяки, терпіння і жертви всіх Святих, що зложили, живучи на землі, всіх душ на цій долині сліз).

Всі заслуги Твого Сина, Твої і Св. Йосифа, весь скарб Церкви святої, - те все жертвую Тобі, найдорожча Мати, враз з цею годиною через Заслуги Господа нашого Ісуса Христа на помноження Твоєї слави, радости і почести у всіх намірах і прошеннях, уміщених в цих молитвах прославлення Твого.


Година ласк (з 12 по 13 год.) 8 грудня

1. Прославляємо, Маріє, Твій перший привілей — Непорочне Зачаття.

Через цей привілей благаємо Тебе, Мати: очисти наше серце, тіло і душу і зволь нам виєднати дар Святого Духа — любов до Бога і до ближнього.

Свята Маріє, Мати Божа і Мати наша, молися за нами грішними тепер і в годині нашої смерти.

Амінь.

2. Прославляємо Твій другий привілей — що Ти від моменту Свого Зачаття була повна Божої благодати.

Через цей привілей, о Мати, виєднай нам Божі дари і ласки, які Твоє Материнське Серце визнає за найпотрібніші для нас, а також дар Святого Духа — радість у Дусі Божому.

Свята Маріє...

3. Прославляємо Твій третій привілей — Твою мудрість.

Через цей привілей вчини, о Маріє, щоб Божа мудрість керувала кожною моєю думкою, словом і ділом. Виблагай мені дар Святого Духа — мир і спокій душі.

Свята Маріє...

4. Прославляємо Твій четвертий привілей — Твоє дівицтво.

Ще з дитячих літ Ти зрозуміла неоціненну вартість дівицтва і посвятила Себе цілковито Богу. О Пречиста Діво, дай, щоб я завжди сповняв обіти, складені мною перед Богом на Св. Хрещенні. Зволь виблагати мені дар Святого Духа — терпеливість.

Свята Маріє...

5. Прославляємо Твій п'ятий привілей — збереження дівицтва.

Бо ставши Матір'ю Ти не втратила дівичої чистоти. Через цей привілей зволь нам випросити дар Святого Духа — правдиву побожність.

Свята Маріє...

6. Прославляємо Твій шостий привілей — що Ти стала Матір'ю Спасителя світу.

Від втілення Божого Слова аж до Його народження Ти носила під Своїм Серцем Спасителя світу. Через цей привілей зволь, о Ласкава Мати, випросити для нас ласку завжди гідно приймати Св. Тайни і одержати дар Святого Духа — доброту.

Свята Маріє...

7. Прославляємо Твій сьомий привілей — примноження Божої благодати.

В тій хвилі, як Слово Боже сталося тілом, Ти ще тісніше з'єдналася зі Своїм Господом. Через цей привілей, о Маріє, зволь нам виблагати примноження Божих ласк з кожним днем і дар Святого Духа — ласкавість.

Свята Маріє...

8. Прославляємо Твій восьмий привілей — що Ти стала сосудом Божих ласк .

Через Тебе Господь Бог зливає ласки на всіх людей. О Мати, зволь випросити нам поступ у чеснотах, щоб таким чином ми могли спричинитися до освячення наших ближніх. Випроси нам дар Святого Духа — тихість.

Свята Маріє...

9. Прославляємо Твій дев'ятий привілей — захоронення від первородного гріха.

Зволь, о Пречиста Мати, виблагати нам, щоб Господь Бог назавжди захоронив нас і наших ближніх від найменшого добровільного гріха, випроси нам дар Святого Духа — живу і непохитну віру.

Свята Маріє...

10. Прославляємо Твій десятий привілей — що Ти стала Співвідкупителькою людського роду.

Ти Своїм життям і терпінням заслужила ласку бути Співвідкупителькою людського роду. Випроси нам вірність Господу Богу і співділання з Божою ласкою, щоб ми помогли Христу спасти якнайбільше душ і принесли стократний овоч з талантів, які ми отримали. Виблагай нам дар Святого Духа — скромність.

Свята Маріє...

11. Прославляємо Твій одинадцятий привілей — Святе Успення.

Бувши вільною від терпінь смерти, Ти уснула в Божій любові. О Мати! Благаємо Тебе, не покидай нас в годину нашої смерти і захорони від диявольських спокус. Випроси для нас дар Святого Духа — повздержливість у всьому.

Свята Маріє...

12. Прославляємо Твій дванадцятий привілей — Святе Внебовзяття.

Ти була з тілом і душею взята до неба. Тож випроси нам, Милосердна Мати, щоб ми удостоїлися стати по правиці Божій і царювати з Тобою на віки в небі, а тут на землі виблагай нам дар Святого Духа — чистоту душі і тіла .

Свята Маріє...

13. Прославляємо Твій тринадцятий привілей — те, що Ти здобула перемогу над пеклом.

Витай, прекрасна Зірко Рання, Маріє! Ти принесла світу радість, небу — розвеселення, пеклу — страх. Прославляємо Твоє народження і Твої дитячі роки. Будь завжди при нас. Випроси нам у Бога серце чисте, наново сотворене і відновлене в Святому Дусі і в правді Божій, щоб Бог простив нам усі наші гріхи, невірності, недосконалості, хиби, помилки, спомагав нашу душу ласками так, щоби ми стали милим помешканням Божим.

Свята Маріє...

14. Прославляємо Тебе, Маріє, і відновлюємо у Твоєму Серці радість, що наповнила Твою душу в часі Благовіщення, коли Ти сказала: "Ото Я, слуга Господня, хай буде Мені по слову Твоєму" і з довір'ям здалася на волю Божу. Через цю радість благаємо Тебе: вчини, щоб ми були вірні всім натхненням Святого Духа і завжди виконували волю Божу з повним відданням Господу Богу. Дай, щоб ми завжди приносили радість Пресвятій Тройці і Тобі, наша Мати.

Відмовляємо Богородице Діво (1 раз). Свята Маріє...

15. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість при відвідуванні св. Єлисавети.

Через цю радість благаємо Тебе: випроси нам перемогу над ворогом наших душ. Свята Маріє...

16. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість, яку Ти відчула під час народження Ісуса.

Благаємо Тебе: зволь разом із Твоїм Сином благословити нас і замешкати назавжди в наших серцях. Просимо Тебе про осіб, нам дорогих, і тих, що поручилися нашим молитвам.

Свята Маріє...

17. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість, що її Ти відчула з приходом трьох царів до Вифлеєму, які зложили поклін і дари Божому Дитятку.

Через цю радість благаємо Тебе, Маріє: зволь нас взяти під Твою опіку. Дай, щоб ми у кожній хвилині життя примножували Богу славу, Тобі радість, а собі — заслужили примноження щастя і слави у небі.

Свята Маріє...

18. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість, яку Ти відчула з віднайденням Твого Сина в Єрусалимській Святині.

Через цю радість просимо Тебе про ласку досконалого жалю за гріхи, сердечної скрухи при кожній Св. Сповіді, а особливо в годині смерти, а тепер ласку совершенної поправи нашого життя.

Свята Маріє...

19. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість, яку Ти відчула в день Воскресіння Господа Ісуса Христа.

Через цю радість випроси нам і всім дорогим нашому серцю особам постійно перебувати у ласці Божій, щоб ми йшли дорогою до спасіння, пам'ятаючи про останні речі: Смерть, Суд, Небо, Пекло.

Свята Маріє...

20. Прославляємо і відновлюємо у Твоєму Серці радість, що наповнила Твою душу в день Твого преславного Внебовзяття.

Через цю радість просимо Тебе, Мати: виблагай нам відірвання наших сердець від земних і марних речей. Дай, щоб Господь Бог був нашою любов'ю і нагородою, а кожна наша думка, слово і діло були злучені з Богом так, щоб Бог став нашим єдиним скарбом, нині і присно і во віки віков. Амінь.

Свята Маріє...

21. Прославлена Царице Ангелів! Щоб винагородити Тобі за всі зневаги, богохульства, що їх Ти зазнаєш від людей, жертвуємо Тобі любов, честь, подяку, жертви і весь скарб Святої Церкви, який всі Святі, Ангельські хори і праведні на землі дотепер зложили.

Свята Маріє...

22. Від себе і від усього світу складаємо Тобі, о Маріє Діво, поклін, честь і любов, подяку за ласки, що сплили через Твої молитви на св. Йосифа; за вибір Його на Свого Обручника, котрого Ти по Божій волі на землі найчистішою, невинною любов'ю найбільше любила.

Свята Маріє...

23. Найсвятіша Діво Маріє, прибіжище грішників!

Ти своїми молитвами вирвала з пекла найбільше душ. Захорони нас і наших ближніх від розпуки, до якої сатана і його слуги насильно нас довести хочуть. Рятуй бідних грішників, що через свої гріхи заслуговують на прокляття. Спасай їх Своїм милосердям, заступися за ними у хвилині Божого суду. Спомагай нас, грішних, і зволь нам і всім побожним душам виблагати ласку витривання в доброму аж до смерти.

Свята Маріє...

24. Просимо Тебе, о Милосердна Мати, рятуй нас у годині смерти.

Тобі поручаємо себе і всіх конаючих грішників.

Покрий нас Твоїм покровом, очисти Кров'ю Спасителя, випроси совершенний жаль за гріхи, скруху серця і прощення на Божому суді. Приодінь нас Своїми заслугами, наповни Твоїми чеснотами і сама зволь нас представити Пресвятій Тройці, щоб ми могли оглядати і прославляти Бога в небі зі святими во віки віков. Амінь.

Свята Маріє...

25. "О Мати Неустанної Помочі, борони нас, спомагай у кожній хвилині нашого життя".

Не опускай нас ні на секунду і не залиши на власні сили. Тобі поручаємо все своє життя і хвилину смерти. Коли наша душа буде розлучатися з тілом, зволь, найдорожча Мати, виблагати нам привернення первісної невинности. Обмий нас у Крові Спасителя. Приодінь нас Його заслугами і Твоїми чеснотами, візьми нас до неба. Про ці самі ласки просимо Тебе, Мати наша, для дорогих нам осіб і для всіх членів Святої Церкви.

Свята Маріє...

26. Мати Милосердя, згадай, що Тебе Бог вивищив і полюбив понад усі сотворіння.

У покорі припадаємо до Твоїх стіп, зі сльозами благаємо спасіння. Віддаємося у Твої Материнські руки навіки. Змилосердися над усіма конаючими грішниками. Віддаємо себе і всіх людей через Твоє Непорочне Серце Ісусовому Серцю. Мати Милосердя, виблагай для нас Божого Милосердя.

Свята Маріє...

27. Заступися перед Богом за душі священиків і монахів, дай, щоб у них процвітали послух і дисципліна, щоб вони зростали в чеснотах любови і згоди. А всі їх чесноти щоб стали причиною радости Ісусового Серця. Покрий Своїм Покровом всі душі, посвячені Богу. Захорони їх могутньою опікою від всіх ворожих нападів, безнастанно заступайся за ними та випроси їм ласки освячення і спасіння.

Свята Маріє...

28. О Мати наша, Ти на Землі вибрала багато місць Своїх об'явлень. Твоя слава шириться по всьому світу. Твоє милосердя і могутність безнастанно спомагають всіх, що Тебе просять. Ти даєш нам докази Своєї любови, обсипаєш Своїми ласками, засвідчуєш Материнську любов нашому народові і всьому світові. Хай буде Тобі за це по всі віки нескінченна подяка. Ми, Твої діти, пригнічені терпіннями і горем, прибігаємо до Твоїх стіп, складаємо Тобі честь, славу, подяку, відданість і любов. Прагнемо слухати Тебе завжди, виконувати волю Твого Сина, жити згідно з Заповідями Божими. Допоможи нам це виконувати, наша улюблена єдина Мати. О Владичице наша, благаємо Тебе: пробач нам остиглість і великі невірности в службі Тобі. Оточи народ Божий Своєю могутньою опікою. Скріпи нас, щоб ми повстали з наших упадків. Розжени хмари зла, темноти наших сердець і розуму. Дай світло, просвіти і оздорови всі людські серця і розум кожного, примножуй у нас чесноти, прикраси всі душі Божою ласкою. Дай, щоб усі душі прийшли до Твого Материнського Серця і служили Тобі навіки. Владичице наша, дай, щоб усі стали Твоїми улюбленими дітьми. Благослови всіх, провадь, виєднай нам освячення і спасення і дай, щоб ми, наша родина, Батьківщина і цілий світ під Твоїм проводом з'єдналися в одне Христове стадо. Амінь.

Свята Маріє...

29. Витай, Богородице Маріє, Непорочна Діво!

Прославляємо і почитаємо щирим серцем найвищу Твою гідність — Боже Материнство.

Свята Маріє...

30. Згадай, всемилостива Діво Маріє, що від віків не чувано, щоби Ти залишила того, хто під Твою опіку прибігав, у Тебе помочі благав, Твоєго заступництва просив. Оживлений таким довір'ям, приходжу до Тебе і припадаю як грішник і, каючись з моїх гріхів, прошу Тебе: о Мати Предвічного Слова, не погорди моїми словами, але послухай їх ласкаво і вислухай. Амінь.

Умилосердися, Найліпша Мати, над тими, що відпали від Святої Католицької Церкви, і виєднай їм ласку навернення.

Амінь.

(300 днів відпусту. Св. Папа Пій X).

Свята Маріє...

31. О Діво наша, о Мати наша! Тобі жертвуємося, щоб засвідчити нашу побожність до Тебе. Посвячуємо Тобі сьогодні наші очі, наші уста, наші серця і нас усіх назавжди. Пам'ятай, що ми — Твої, о добра Мати. Просимо: стережи нас і борони нас, як Свою приналежність і власність.

Амінь.

(100 днів відпусту. Св. Папа Пій IX).

Свята Маріє...

32. Помічнице душ терплячих у чистилищі!

Неси осолоду і полегшу душам, терплячим у чистилищі. Просимо Тебе звільнити душі з чистилища: Н.Н., наших рідних, знайомих і всіх тих, що поручилися нашим молитвам. Жертвуй за них Найсвятішу Кров Твого Сина і весь скарб Святої Церкви, дай, щоб вони якнайшвидше могли оглядати в небі Боже лице.

Свята Маріє...

33. Співстраждаємо з Тобою, Страждальна Мати, задля смутку, що наповнив Твоє Непорочне Серце в хвилі пророцтва св. старця Симеона. О Мати улюблена! Через Твоє Серце, болем зранене, благаємо Тебе: випроси нам чесноту покори і дар страху Божого!

Свята Маріє...

34. Співстраждаємо з Тобою, Страждальна Мати, через тривогу, що наповнила Твоє Серце під час утечі з малим Ісусом до Єгипту і в часі перебування в цьому чужому краї. О Мати улюблена! Через Твоє Непорочне Серце, болем зранене, благаємо Тебе: випроси нам чесноту щедрости до убогих, а також дар правдивої побожности.

Свята Маріє...

35. Співстраждаємо з Тобою, Маріє, через невимовну тугу Твого Найсвятішого Серця в часі, коли загубила Ісуса в Єрусалимі. О Мати улюблена! Через Твоє Серце, болями стиснене, благаємо Тебе: випроси нам чесноту чистоти і дар знання.

Свята Маріє...

36. Співстраждаємо з Тобою, Страждальна Мати, через жаль і біль, який відчувало Твоє Материнське Серце на Хресній Дорозі при зустрічі з Твоїм улюбленим Сином. О Мати Страждальна! О Мати Печальна! Задля любови і болю Твого Серця, благаємо Тебе: випроси нам чесноту терпеливости.

Свята Маріє...

37. Співстраждаємо з Тобою, Маріє, Мати мучеників, через біль, що його

відчувало Твоє мужнє Серце, коли Ти дивилася на розп'яття і конання Твого Сина на Хресті. О Милосердна Мати! Через Твоє Непорочне Серце благаємо Тебе: випроси нам чесноту умертвлення і дар доброї ради.

Свята Маріє...

38. Співстраждаємо з Тобою, Страждальна Мати, через меч, що прошив Твоє Серце під час пробиття копієм Христового Серця. О Пречиста Мати! Через Твоє Непорочне Серце благаємо Тебе: випроси нам чесноту любови до ближнього і дар второпности.

Свята Маріє...

39. Співстраждаємо з Тобою, Страждальна Мати, через удар і муки, що їх

витерпіло Твоє Непорочне Серце під час похорону Ісуса. О Найсвятіша Діво Маріє! Через Твоє Серце, що було так дуже зранене, благаємо Тебе: випроси нам чесноти ревности у християнському житті і дар мудрости.

Свята Маріє...

40. Господи наш і Боже, складаємо Тобі подяку за те, що Ти захоронив Пречисту Діву Марію від первородного гріха і зволив дати її нам за Царицю. Дай, о Милосердний Боже, щоб ми її гідно почитали і вихваляли на землі і в небі во віки віков.

Амінь.

Свята Маріє...


ПОДЯКА

Подяку складаємо Тобі, Сину Божий, що зволив вибрати Пречисту Діву Собі за Матір. Подяку складаємо Тобі, Ісусе, за всі ласки і дари, що ними Ти обдарував Свою любу Неньку, а нам, негідним, дав її за Матір. Приодінь нас, Ісусе, чеснотами, котрі мала Пречиста Діва Марія; хай наше серце наповниться дитинним довір'ям до Неї, а також любов'ю і надією на її поміч.

Святий Духу, складаємо Тобі подяку за те, що Ти захоронив Свою Обручницю, не порушуючи її дівицтва, так що справедливо Свята Церква величає її Приснодівою.

Дякуємо Тобі, Милосердний Боже, що Ти дав нам, грішним, Пречисту Діву за Посередницю і Заступницю перед Твоїм Всемогутнім і Справедливим Маєстатом.

Святий Духу, наповни наші душі Твоїми Дарами і вчини, щоб ми завжди були вірні Твоїм святим натхненням. Подяку складаємо Тобі, Пресвята Тройце, від усіх сотворінь за славу, привілеї, ласки і дари, що ними Ти увінчала Пречисту Діву Марію.

Слава... І нині...
 http://www.saintjosaphat.org.ua/


Схожі матеріали:

Категорія: ЦЕРКОВНІ СВЯТА | Переглядів: 11221 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Зачаття Діви Марії святою Анною, Непорочне Зачаття Пречистої Діви Ма, Свято Непорочного Зачаття, празник Непорочного Зачаття, церковні свята | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика