Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2017 » Березень » 8 » Місцевий єпископ: Богородиця не об’являлася у Меджуґор’ю
16:01
Місцевий єпископ: Богородиця не об’являлася у Меджуґор’ю

Офіційний сайт єпархії Мостарсько-Дуванської та Требінсько-Мирканської 26 лютого цього року оприлюднив заяву ординарія єпархії Преосвященного владики Ратка Перічя стосовно Маджуґорського феномену. Парафія Меджуґор’є – місце чисельних паломництв і гіпотетичних об’явлень Богородиці належить до єпархії Мостарсько-Дуванської.

У заяві місцевого єпископа йдеться про те, що позиція єпархії полягає у тому, що у Меджуґор’ю не відбувалося жодних об’явлень Богородиці. Єпархія також відкидає гіпотезу про можливість автентичного характеру об’явлень на початку та подальшої фальсифікації об’явлень у пізнішому часі.

Єпископ Перічь наголошує, що цілий ряд ознак гіпотетичних об’явлень у Меджуґор’ї заперечує можливість їхнього автентичного характеру. Зокрема, владика наголошує, що описи вигляду Богородиці, які надають особи, яким начебто Богородиця об’являється, суттєво різняться між собою. Єпископ Перічь так само наголошує, що видіння давало візіонерам ложні пророцтва. Сумнівними з його точки зору є і знаки, які мали посвідчити про автентичність об’явлень – зокрема перевертання годинника на руці однієї з візіонерок.

Владика Перічь також наголошує, що в результаті видінь не було отримано жодного послання ні до парафіян парафії Меджуґор’є, ні до Церкви, ні до світу, яке би вказувало на причину об’явлень у Меджуґор’ї.

На думку місцевого ординарія неймовірно дивними є й приватні об’явлення, які отримують візіонери. Так зокрема Іванка отримує через об’явлення начебто Богородиці послання від своєї покійної матері, яка їй начебто каже: «Слухай бабу, бо вона стара». Мір’яні каже, що її покійний дідо добре себе почуває, а вона нехай піде на цвинтар. Іванка на запит чому об’явлення відбуваються в Меджуґор’ї отримує дивовижну відповідь – тому, що є багато парафіян. Івану об’явлення, начебто сказало: ви найкращі віруючі.

Неймовірним виглядає і маніпуляція видіннями, коли візіонери примушують Богородицю «зійти з гори і об’явитися в парафіяльній церкві».

Єпископ Перічь також наголошує, що після праці єпархіяльної комісії з питання автентичності об’явлень у Меджуґор’ї тодішній ординарій єпархії Мостарсько-Дуванської та Требінсько-Мирканське Преосвященний владика Павао Жанічь 25 липня 1987р. офіційно заявив, що нема жодних підстав стверджувати про надприродній характер меджуґорських подій. До того ж самого висновку прийшла й комісія Конференції католицьких єпископів Югославії 10 квітня 1991р.

«Маючи все це на увазі цей Єпископський ординаріат, опираючись на дотеперішній дослідження і вивчення, включаючи і перших сім днів об’явлень, стверджує: Богородиця не об’являлася у Меджуґор’ю! Це є істина, якої тримаємося, довіряючи словам Ісуса, шо саме істина нас визволить (Ів. 8,32).», - завершує свою заяву владика Перічь.


Схожі матеріали:

Категорія: АКТУАЛЬНІ НОВИНИ | Переглядів: 654 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: спростування, лжепророцтва, актуальні новини, Меджугоріє, послання в меджугорє, обявлення в меджугорє | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика