Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Травень » 30 » Легалізація проституції — злочин проти жінок
19:33
Легалізація проституції — злочин проти жінок

Інколи дехто з політиків чи публіцистів заявляє, що варто (з різних причин) зробити проституцію легальною.

Жінки, які визволилися з неволі злочинного секс-бізнесу й повернулися до нормального життя, розповідають, чому легалізація проституції не має нічого спільного з суспільним благом.

Легальне полювання на слабких і недосвідчених

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International минулого року заявляла, що виступатиме за декриміналізацію проституції, бо вважає, що це посприяє благу жінок, задіяних у ній.

Однак Рейчел Морган, яка була проститукою з 15 років, може багато розповісти самозваним експертам, що таке реалії злочинного секс-бізнесу, й тому стала одним із головних ворогів його узаконювання. Її книжка «Дорогою ціною: мій шлях у проституції» відкрито каже про ґвалт, самотність і наркоманію, які становлять невід’ємну частину проституції. Таким людям, як вона, каже Рейчел, потрібна не легалізація, а допомога, щоб покинути проституцію.

У разі ж легалізації проституції «держава втрачає інтерес до того, щоб допомагати тим, хто хоче визволитися», написала Рейчел у статті для «The New Yourk Times».

Рейчел Морган фактично залишилася сиротою в 14 років, коли її батько наклав на себе руки, а мати втратила права опікунства через ментальну хворобу. Вона не мала домівки, освіти і жодного досвіду праці.

На таких дівчат, які опиняються в скрутних ситуаціях і не мають життєвого досвіду, нездатні адекватно щось вирішувати про своє життя, якраз і полюють сутенери, щоб затягнути своїх жертв у проституцію на довгі роки.

Молоді дівчата-підлітки для сутенерів — «свіже м’ясо», яке можна дорого й довго продавати, пише Рейчел.

«Мене продавали і купували 7 років… Тяжко описати повну дію психологічного тиску, як глибоко він впливав на мою особистість. Ближче до 20 років я почала нюхати кокаїн, аби хоч трохи притлумити біль», — зазначає жінка.

Життя у неволі й ґвалті

Наркоманія — така само звична річ для проституток, як для офіціанта — витирати столи. «Кожний день завдає травми, і вам хочеться забутися», — пише Рейчел Морган.

Адвокати легальної проституції заявляють, що справа тільки в тому, ніби проститутки самі вибирають собі таке зайняття. Фактично таким чином вони відвертають увагу громадськості від істинних злочинців — сутенерів, хазяїв борделів, корумпованих чиновників, клієнтів проституток. Це сторона тих, хто дістає головний прибуток від проституції.

У підсумку такі «захисники прав людини» захищають відносно вузьке коло людей, які керують кримінальним бізнесом, а не тих, хто насправді потребує захисту й порятунку.

Коли проституція робиться легальною і соціально прийнятою справою, цей своєрідний невільницький ринок тільки зростає. У Німеччині, де проституція стала офіційним бізнесом 2002 року, вона різко зросла, як зріс і секс-туризм.

Легалізація робить законним попит на секс-послуги, змінюючи ментальність суспільства таким чином, що купування сексу за гроші перестає бути брудною справою. Молоді хлопці й чоловіки починають ставитися до всіх жінок як до товару, який сьогодні розмовляє, але в принципі завтра може бути офіційно виставлений на продаж.

Легальна проституція не знищує й частки криміналітету в секс-індустрії. Після її легалізації в австралійському штаті Вікторія кількість неліцензованих борделів зросла утричі. У штаті Новий Південний Уельс, де борделі були декриміналізовані 1995 року, їхня кількість у місті Сідней потроїлася до 400-500 у 1999 році, причому більшість їх були нелегальними.

Що робити?

Вирішення проблеми проституції — виховання самостійних людей, як дівчат, так і хлопців, із нормальною сексуальною культурою, доброю освітою, позитивні соціальні програми, які дають молоді змогу знайти свій шлях у житті.

Аби полегшити жінкам вихід із проституції, потрібно скерувати увагу правоохоронних органів і накладати жорсткі покарання на сутенерів та клієнтів проституток. Водночас самих проституток, імовірно, взагалі карати не треба, як це робиться у Швеції, Норвегії, Канаді та Ісландії. У Швеції такі законодавчі реформи сильно вдарили по злочинному бізнесу й допомогли багатьом жінкам його покинути.

Також можна добре допомогти реформою освіти, завдяки якій підлітки вже з 13-14 років зможуть навчатися і водночас підробляти, аби навчитися заробляти хоч невеликі гроші сумлінною працею.

Звісно, повністю проблема проституції навряд чи колись буде вирішена, але це стосується і наркоманії, і вбивств, і зґвалтувань, і хабарництва.

Злочинні прояви в житті людини обумовлені пошкодженою природою людини, однак їх можна звести до меншого ступеню, якщо не миритися з ними, а боротися розумно і рішуче.

Олександр Ґелоґаєв / CREDO


Схожі матеріали:

Категорія: АКТУАЛЬНІ НОВИНИ | Переглядів: 534 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: актуальні новини, актуальні публікації | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика