Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2016 » Червень » 28 » Я – християнин і я голосував за Brexit
09:39
Я – християнин і я голосував за Brexit

Відомий британський католик, pro-life активіст, публіцист, виконавчий директор «Right To Life», дописувач видання «Crux» та спікер радіо «Catholic Voices» Пітер Д. Вільямс на сторінках видання «Premier» розмістив своє пояснення стосовно того чому він голосував за Brexit – вихід Великобританії з ЄС.

Як стверджує Пітер Д. Вільямс до голосування за вихід його рідної Великобританії з ЄС його спонукали християнські цінності, які він сповідує. 

«Як християни, я дуже радий Brexit-у, але не всі мої брати і сестри в Христі поділяють зі мною цю радість. Багато хто із них сприймає результати голосування, як антихристиянську політику страху, ксенофобії, упереджень, як відкидання миру, єдності й братства між народами. Я стверджую, що вони помиляються. Незважаючи на нетривалий поділ і розчарування в суспільстві, в кінцевому рахунку це історичне рішення ж добрим для християнських цінностей на яких збудована уся наша культура» - пише Вільямс.

На думку відомого католицького публіциста, основним питанням, яке стояло на референдумі було: а що ми отримуємо від перебування в ЄС. 

Вільямс вважає, що перебування Великобританії в ЄС пов’язане з низкою моральних питань. Так, наприклад, політика ЄС в галузі сільського господарства призводить до того, що бідні країни не можуть нормально розвивати свій сільськогосподарський потенціал, а багаті європейці, завдячуючи такій політиці, ще більше багатіють. Тому, Вільямс вважає, що перебування Великобританії в такому союзі було глибоко неетичним. 

«Окрім цього», - пише Вільямс – «було вельми проблематично бути членом союзу, який викликав стільки проблем стосовно життя ще не народжених дітей, визначення шлюбу та свободи віросповідання. Окрім всього іншого ЄС витратив мільйони євро на підтримку Міжнародної федерації «Planned Parenthood», яка є найбільшим виконавцем абортів у світі. Також, як стверджує юрист-науковець Пітер Сміт, правова система ЄС має серйозні загрози, що призведуть до подальшої деградації шлюбу, права на життя, свободи віросповідання».

Автор вважає, що реформування ЄС – це річ цілком не можлива. Оскільки для такого потрібний консенсус усіх держав-членів. А такого консенсусу не існує і ніколи не існуватиме. Окрім цього, на думку автора, ЄС є доволі недемократичною структурою і, на його переконання, вихід Великобританії з ЄС піде тільки на користь його країні.
http://catholicnews.org.ua


Схожі матеріали:

Категорія: АКТУАЛЬНІ НОВИНИ | Переглядів: 531 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: Brexit, гейропа, актуальні новини, актуальні публікації, єс | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Яндекс.Метрика