Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [81]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:


28 листопада о 16:00 запали свічку на знак памяті і вшанування загиблих земляків від голодоморів і геноцидів радянсько-більшовицьких урядів

Запали свічку у своєму вікні - в знак пам'яті за мільйонами замордованих українців!

У суботу, 28 листопада, о 1 ... Читати далі »

Категорія: ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА | Переглядів: 1441 | Дата: 27.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Празник святого священномученика Йосафата для вірних Української Католицької Церкви особливо дорогий, світлий і радісний, бо це празник нашого українського святого, празник нашого брата по крові й кості, празник великого апостола й мученика за святу віру й єдність Церков.

Та не тільки наша Церква, але й ціла Католицька Церква його почитає, його славить, до нього молиться, на його честь будує святині, а його мощі спочивають у серці християнсько-католицького світу, у базиліці святого апостола Петра в Р ... Читати далі »

Категорія: ЦЕРКОВНІ СВЯТА | Переглядів: 2449 | Дата: 23.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)


Я, Грицай Вікторія Володимирівна, учениця 9 класу Борщівської ЗОШ №3. Вчуся добре, з 1 по 7 клас була відмінницею. Маю великі успіхи в музичній школі. Мені скоро виповниться 15 років. Проживаємо удвох із мамою. Я напівсирота, мій батько помер коли мені було 11 місяців. На даний час моя мама на пенсії, отримує мінімальну пенсію 564 грн. В 2001 році я захворіла на сколіоз. Мама не змогла забезпечити мені ефективне лікування, у зв’язку із тяжким матеріальним становищем. Дев’ять років ми ... Читати далі »

Переглядів: 1562 | Дата: 10.11.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

ЗВЕРТАННЯ ДО ХРИСТИЯН УСІХ КОНФЕСІЙ


У ЦЕЙ ВАЖКИЙ ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА ЧАС ВИПРОБУВАНЬ І ТЕРПІНЬ, А САМЕ ЕПІДЕМІЇ НЕБЕЗПЕЧНОГО ВІРУСУ
ПРОСИМО ОБЄДНАТИСЯ У МОЛИТОВНОМУ ДУСІ УСІХ ХРИСТИЯН І МОЛИТИСЯ ДО ГОСПОДА БОГА ЗА ЛАСКУ ПОМИЛУВАННЯ І ВІДВЕРНЕННЯ ЦІЄЇ НЕБЕЗПЕЧНОЇ НАПАСТІ  ВІД НАШИХ БРАТІВ І СЕСТЕР У ХРИСТІ ІСУСІ!


ХАЙ ЧАС ОГОЛОШЕНОГО ДЕРЖАВНОЮ ВЛАДОЮ КАРАНТИНУ СТАНЕ ДЛЯ НАС ТИМ ВЕЛИКИМ ПОСТОМ І МОЛИТОВНИМ ЖИТТЯМ, ЯКЕ Б ДОЗВОЛИЛО ВПОКОРИТИСЯ НАМ ПІД МОГУТНЬОЮ РУКОЮ ГОСПОДНЬОЮ І ПОВЕРНУТИ ЙОГО ЛАСКУ І МИЛОСЕРДЯ, ЯКЕ БРАК НАШОЇ ВІРИ І ДУХОВНИЙ ЗАНЕПАД ВІДВЕРНУВ ВІД НАС НА ОЧИЩЕННЯ НАШИХ ДУШ ВІД ГРІХОВНОГО БРУДУ.


ТОЖ ВІЗЬМЕМО СВОГО ХРЕСТА ... Читати далі »
Переглядів: 1214 | Дата: 30.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (4)

Вчора в Палаці Священної Канцелярії, де розташовані Конгрегація віровчення і Папська комісія Ecclesia Dei, пройшла перша запланована зустріч Дослідницької комісії, що включає експертів з Ecclesia Dei і зі Священичого Братства Святого Пія Х. Учасники колоквіуму обговорили доктринальні складнощі, що до цих пір мають місце у відносинах між Братством і Святим Престолом.

У повідомленні ватиканського Залу Друку наголошується, що діалог пройшов в сердечному і конструктивному дусі. Були виявлені найбільш істотні проблеми віровчительного характеру, які будуть розглянуті в ході майбутніх колоквіумів найближчими місяцями. Можливо, подібні зустрічі проходитиму ... Читати далі »

Переглядів: 1090 | Дата: 27.10.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 100 101 102 103 104 105 »
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2019©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика