Меню сайту

Категорії розділу
ІСЛАМІЗАЦІЯ [33]
ГОМОДИКТАТУРА [73]
НОВИЙ СВІТОВИЙ ПОРЯДОК [67]
ЖИДОМАСОНСТВО [22]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » »
22:08
ПРОПАГАНДА ЗБОЧЕНЬ У ШКОЛАХ ШВЕЦІЇ
Якщо Ви думаєте, що знаєте все про перемогу культурного марксизму в ЄС - скоріш за все, Ви глибоко помиляєтесь. Цей матеріял для психічно здорових людей є шокуючим, тому приберіть від моніторів дітей. Бо те, що Ви побачите... призначено для шведських дітей.

Перед Вашими очима - витримки з посібника із сексуального здоров'я, виданого однією із найвпливовіших "просвітницьких" організацій Швеції: http://goo.gl/c79XJe Посібник призначений для шкіл, і судячи із того, що більше половини у ньому складають картинки - починаючи із молодшого шкільного віку.

Так, в посібнику оповідається про існування таких "орієнтацій": бісексуальність, гетеросексуальність, гомосексуальність, трансгендерність та асексуальність. Зверніть увагу: першим умисно ставиться бісексуальність. Очевидно, автори посібника вважають саме цю "орієнтацію" первинною, базовою, що є для них висновком із вчення Фройда. Инші теж не є збоченням чи хворобою - це просто "прояв свободи обирати, отримувати радість і бути собою".

Далі на малюнках (що не представлені тут в силу естетичних міркувань) розкриваються найрізноманітніші способи отримання сексуального задоволення - самостійно і з партнером чи партнерами. В тому числі, описується онанізм, фістінг, анальний секс для обох статей, оповідається про використання всіляких пристроїв для отримання сексуального задоволення.

Нарешті, описуються всі можливі види контрацепції, включаючи стерилізацію - як чоловічу, так і жіночу. Судячи з усього, також юний читач можу дізнатись із посібника про таку архаїчну африканську традицію, як жіноче обрізання.

На закуску - роз'яснюється цільовій аудиторії видання, що у сім'ї, виявляється, не обов'язково повинно бути двоє - на прикладі подружжя з двома чоловіками і однією жінкою.

До всього на додачу, видання просякнуте духом толерантності і мультикультуралізму: на малюнках практично не можна зустріти пари, що належала б до однієї раси. Помічена лише одна - це два чоловіки.

Щоб у Вас не виникало сумнівів, що це не просто творіння декількох хворих на голову людей, а частина цілеспрямованої надурядової кампанії з пропаганди збочень на загальнонаціональному рівні, оповімо трохи про замовників цього посібника. Створений він громадською організацією "РФСУ". Ця структура створена в 1933 році. І з 1956 року (sic!) розроблена нею модель сексуальної освіти була введена як обов'язкова (!) в школах Швеції. Тобто, ця неурядова організація за підтримки уряду вже 60 років пропагує збочення дітям Швеції і відмовитись від цієї пропаганди немає ніякої можливості, як сьогодні у нас від вивчення основ фізики та біології. Більше того - "РФСУ" також проводить тренінги і семінари для держслужбовців королівства, включаючи парламентарів. Про все це можна довідатись з її сайту: http://www.rfsu.se/ru/1/

Отже, "РФСУ" - не просто неурядова організація. Це - надурядова організація, що, вочевидь, має своє фінансування безпосередньо від транснаціонального капіталу. Також очевидно, що інтерес його власників полягає у тому, щоб корінні народи Європи зникли з лиця Землі. Для цього використовується поєднання міграції і мультикультуралізму з пропагандою радикальних засобів контрацепції, стерилізації і збочень. В Україні до цієї трійці додається також доведення трудящих верств до крайнього зубожіння, що не дозволяє мати здорові та великі сім'ї.

Для захисту існування наших народів, необхідно: по-перше, усвідомлення проблеми через максимальне поширення інформації про зміст і методи ворожої пропаганди; по-друге, це власна потужна контрпропаганда - здорового статевого життя, традиційної міцної та великої сім'ї; по-третє, створення матеріяльної бази для формування таких сімей. Тому перемога у цій неоголошеній війні можлива тільки у разі створення українськими правими власних потужних ЗМІ та профспілки-синдикату, що об'єднає трудящих українців для встановлення соціяльно-справедливого ладу.

На завершення - задайте питання Вашим друзям - прихильникам євроінтеграції: чи хочуть вони, щоб їх дітям показали щось подібне у школі?

Схожі матеріали:

Категорія: ГОМОДИКТАТУРА | Переглядів: 867 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Теги: гейропа, ліберастія, євроінтеграція, гомодиктатура | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика