Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Розпочинаю цей день в Ім’я Розп’ятого Господа нашого Ісуса Христа, нехай Він мною управляє, мене стереже і до життя вічного доведе. Жертвую Тобі, Господи  Боже, ці ранішні молитви на честь і славу Твою та освячення і спасення моєї душі. Боже Милостивий, будь мені грішному(-ній).
Во Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.(3 рази)

Подяка
О Найсвятіша і Нероздільна Тройце! Господь мій і Бог мій в трьох Особах Єдиний. Вірю, що Ти є тут присутній. Звеличую Тебе в найглибшій покорі (поклонитися), і люблю Тебе з цілого серця. Дякую Тобі за всі ласки і добродійства, якими мене обдарував, а особливо, що мене цієї ночі від смерті і всього злого ласкаво захоронив.
Добрий намір
Господи, жертвую Тобі все, що буду нинішнього дня думати, говорити, робити або терпіти і лучу це з всіма чинностями, працями і терпіннями Ісуса Христа та Його Найчистішої  Матері – Діви Марії. Рівно ж бажаю мати участь у всіх добрих вчинках, які всі люди  на світі сповняють і доступити всіх відпустів, яких можу доступити. Віддаюся Тобі, Господи, і готовий(-ва) зносити всі прикрості нинішнього дня з підданням Твоїй святій волі.

Акт вiри.
Мiй Боже, я сильно вiрю, що Ти iснуєш, що Ти Вiчний, Безконечний, Всемогутнiй, вiрю, що Ти все сотворив i всiм управляєш, вiрю, що Ти з любовi до мене став Людиною - Iсусом Христом, моїм Спасителем, щоб на хрестi спокутувати безконечну кару, яку я не зможу спокутувати навiть у пеклi. Вiрю сильно, що на кожнiй Службi Божiй Ти сходиш з Неба i таїнственно перебуваєш у Пресвятiй Тайнi Євхаристiї пiд видами хлiба i вина. Вiрю, що тiльки в католицькiй Церквi можна спасти свою душу, бо лише там можна прийняти ласку освячуючу в 7 Святих Тайнах, без яких немає спасення. Врештi вiрю в усе те, що вчить Свята Церква i подає до вiрування. В цiй святiй вiрi хочу жити i вмерти. Амiнь.

Акт надiї.
Мiй Боже, сильно надiюся, що Ти простив мені гріхи, надіюся, що по смертi навiки буду з Тобою в Небi, надiюся на Твою ласку, доброту, заслуги Iсуса Христа, якi допоможуть менi сповнити Твою святу волю, 10 заповiдей, надіюся побороти всi спокуси i терпеливо нести свої щоденнi хрести та досконало виконувати обов’язки свого стану. Надiюся осягнути святiсть, яку Ти менi призначив. Не довiряю зовсiм собi i своїм силам, бо сам(сама) з себе я можу лиш тiльки грiшити. Все, що доброго я подумаю, скажу чи зроблю - це Твоя свята ласка і поміч. Тому всю надiю покладаю на Тебе, мiй Боже, не допусти, щоб я втратив(-ла) Небо. Амiнь.
Акт любовi.
Мiй Боже, люблю Тебе всiм серцем моїм, всiєю душею моєю, всiма силами моїми i всiма думками моїми. Люблю Тебе бiльше, нiж себе самого (саму), нiж своє життя, цей свiт, своїх рiдних i близьких. Бо Ти є безконечна Краса, Добро i Щастя. Хочу Тебе любити не тiльки почуттями, не тiльки словами, але й своїм безгрiшним життям та готовнiстю понести найбiльшi втрати i терпiння, як зробити хоч би найменший грiх. Амiнь.

Акт жалю.
Мiй Боже, сильно жалiю, що я своїми грiхами спричинив(-ла) Тобi стiльки зневаги i невдячностi, а Iсус Христос через мене стiльки безконечних мук перетерпiв на хрестi. Бриджуся всiма моїми грiхами, рiшуче i з ненавистю вiдвертаюся вiд них. Каюся i надiюся на помiч Твоєї ласки вже бiльше не грiшити. Постановляю радше вмерти, нiж ще раз Тебе, мого Бога, грiхами зневажити. Амiнь.

Прохання про потрібні ласки
О Найласкавіший Боже! Прошу, уділи мені ласки, щоб в нинішнім дні і в усі дні мого життя без гріха проводити. Борони мене у всіх спокусах і захорони від усього зла на душі і тілі.

Щоденна посвята себе Найсвятiшому Серцю Iсуса.
Божественне Серце Iсуса, оце я жертвую Тобi через Непорочне Серце Марiї всi свої молитви, працю, прикрощi сьогоднiшнього дня в тому намiреннi, в якому Ти жертвуєшся Своєму Небесному Отцевi в Пресвятiй Тайнi Євхаристiї. Жертвую Тобi все те в злуцi з Твоїми нескiнченими заслугами на славу Пресвятої Тройцi, на честь Пречистої Дiви Марiї, як винагороду за всi мої грiхи, за моїх рiдних, мiй Чин, за навернення грiшникiв, за душi в чистилищi, в намiреннi Святiйшого Отця, яке вiн постановив на цей день i на цей мiсяць. Усе для Тебе, Пресвяте Iсусове Серце. Пресвяте Iсусове Серце, нехай прийде до нас Твоє Царство. Зволь, добрий Iсусе, дати менi всi вiдпуста, умови яких я сьогоднi виконаю. Мiй Боже! Ради любовi Iсуса Христа збережи мене вiд усякого грiха. Мiй Iсусе! Ради Твоїх заслуг з`єднай мене зовсiм з Собою. Моя Мати Марiє, поблагослови мене (перехреститися) та бережи пiд Твоїм покровом. Святий мiй Ангеле Хоронителю i всi мої святi Покровителi, молiться за мене. Амiнь.
В наміренні Апостольства молитви – «Отче наш…» (1 раз), «Богородице Діво…» (10 разів)

Хвилинка до Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії
(ранішня)
Ангел Господнiй.
Ангел Господнiй благовiстив Пречистiй Дiвi Марiї i зачала вiд Духа Святого.
"Богородице Дiво...”
Оце я раба Господня, нехай станеться менi по слову Твоєму.
"Богородице Дiво....”
А Слово сталося тiлом i замешкало мiж нами.
"Богородице Дiво...”
Пресвятая Богородице помагай усiм християнам i спаси нас.

Ласку Твою просимо Тебе, Господи, зволь влляти в серця нашi, щоб ми, якi вiд благовiщення Ангела пiзнали Воплочення Христа, Сина Твого, через муку Його i Хрест до слави воскресення були доведенi. Через Господа нашого Iсуса Христа. Амiнь.
Непорочне Серце Марії, молися за нас тепер і в годину нашої смерті. Амінь. (3 рази)

Молитва до Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії
На честь Непорочного Зачаття Пречистої Дiви Марiї: три рази "Богородице Дiво....” з молитвою: "О Марiє, моя добра Мати, хорони мене вiд грiха пiд час цього дня. Через Твоє Непорочне Зачаття, о Марiє, очисти моє тiло i освяти мою душу”.

Благальна молитва.
(промовляємо з піднятими вгору руками)
Господи, Господи, змилосердися над нашою Церквою, нашим народом, нашим Чином і цілим світом. Царице свiту, Заступнице людського роду, єдине Прибiжище i Надiя наша, будь милосердна для нас грiшних i для цiлого свiту. Амiнь.

Посвята себе Матері Божій
Мати Божа! Непорочна Маріє! Тобі посвячую тіло і душу мою, всі молитви і працю, радості і терпіння, все, чим я є і що посідаю. Охочим серцем віддаюся Тобі в неволю любові. Залишаю Тобі цілковиту свободу послуговуватися мною для спасіння людей і для помочі Святій Церкві. Відтепер бажаю все робити з Тобою, через  Тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами нічого доброго не вчиню. Ти ж все можеш, що є волею Твого Сина і завжди перемагаєш. Вчини, отже, Вспоможителько вірних, щоб моя родина, прарафія і ціла Вітчизна були дійсним Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь.

Приготування до розважання.
(Якщо є брак часу, то розважання можна відправити ввечері)
"Перед молитвою приготуй душу твою, а не будь як чоловiк, що Бога спокушує” . (Екз. 28.23)
1. Приготування дальше.
а) Чистота серця, яку вiдзискуємо через скруху i покуту, а утримуємо через вистерiгання навiть найменшого грiха.
б) Внутрiшнiй спокiй i зовнiшнє соокуплення, якi утримуються через замилування до самоти, мовчання, умертвлення змислiв, пристрастей i власної волi.
2. Приготування ближче.
а) Акт вiри в Божу присутнiсть:
Найвищий Господи i Боже мiй, Всемогучий i безконечно добрий, вiрю сильно, що Ти тут присутнiй, вiддаю Тобi найглибшу честь i любов з цiлого серця.
б) Акт покори i жалю:
Я, найгрiшнiше сотворiння, маю з Тобою розмовляти пiд час цього розважання, я, котрий (котра) своїми грiхами стiльки разiв ображав(-ла) Твою безконечну гiднiсть i на пекло заслужив(-ла). Однак тепер упокорююсь перед Тобою, щиро жалую за свої грiхи i постановляю нiколи бiльше Тебе не ображати. О Iсусе, будь милосердний менi грiшному(-нiй).
в) Прохання:
Духу Святий, Своєю силою вчини, щоб душа моя з цього розважання отримала користь. Просвiти мiй розум, щоб я зрозумiв(-ла) що розважати буду, запали моє серце, щоб ще бiльше полюбило Тебе, зворуши мою волю, щоб те, що розважав(-ла), виконав(-ла). О Марiє, моя Мати, св.Йосифе, мiй Ангеле Хоронителю, святi мої Покровителi i всi святi молiться за мене.

Розважання - 30 хв.
Метою розважання та духовного читання є не заспокоєння цiкавостi чи збагачення знань, але щоб розпалитись любов”ю до Бога i зробити малi, але дуже конкретнi постанови на цей день. Розважати треба без поспiху, повiльно i уважно, вiдповiдно до змiсту збуджуючи почуття. Якщо якiсь слова чи думки зворушили нас, то спочатку повторюємо їх декiлька раз, щоб краще зрозумiти i запам”ятати, а потiм застановляємося над ними (можна навiть їх записувати). Вкiнцi розважання робимо якусь постанову на цiлий день. Без духовного читання i розважання неможливо осягнути високу досконалiсть, тому без важливої причини не слiд їх скорочувати чи опускати. Найкраща книжка для розважання - Святе Письмо. Протягом розважання збуджуємо побожнi акти i постiйно розмовляємо з Богом, просто i щиро.
3. Пiсля розважання.
(Подякуй Боговi за отримане свiтло i надхнення до доброго i проси про допомогу дотримати постанов, якi зробив пiд час розважання. Докладно заховуй внутрiшнє i зовнiшнє соокуплення).
Дякую Тобi, Господи Боже, що зволив менi дати стiльки нових знань з цього розважання. Бажаю Тебе ще бiльше любити, бажаю радше вмерти найболючiшою смертю, як знову згрiшити. Постановляю собi з цього розважання на сьогоднiшнiй день: ......... (назвати  що саме). Дай менi, Боже, ласки, щоб дотримав(-ла) цiєї постанови.

Духовне Святе Причастя.
Наймилiший Iсусе, вiрю, що Ти є правдиво присутнiй у Пресвятiй Тайнi Євхаристiї з Тiлом i Душею, Божеством i Человiчеством. Вiддаю Тобi честь i возвеличення. Гаряче бажаю Тебе одного понад усе любити. За Тобою тужу, бо Ти є одинокою моєю радiстю i щастям у життi. Хоч тепер не можу Тебе прийняти дiйсно у Святому Причастi, о мiй Iсусе, то прийди духовним способом до мого серця, живи у менi та перемiни мене цiлковито у Себе. Хай буду злучений(-на) з Тобою назавжди. Вчини, щоб я нi хвилини не мiг(-ла) жити без Тебе. Амiнь.

УТРЕНЯ
(можна відправляти  стоячи)

На більшу славу Божу і честь Пречистої Діви Марії - Утреня.
Молитвами святих отець наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Слава в вишніх Богу і на землі мир, в человіціх благоволеніє. (3 рази)
Господи, устні мої отверзеши, і уста моя возвістят хвалу Твою. (2 рази)

Бог Господь і явися нам, благословен грядий в ім’я Господне.
Стих 1: Ісповідайтеся Господеви, яко благ, яко во віки милость Єго.
Бог Господь і явися нам, благословен грядий в ім’я Господне.
Стих 2: Обишедше обидоша мя, і іменем Господнім противляхся їм.
Бог Господь і явися нам, благословен грядий в ім’я Господне.
Стих 3: Не умру, но жив буду і повім діла Господня.
Бог Господь і явися нам, благословен грядий в ім’я Господне.
Стих 4: Камень, єго же небрегоша зиждущії, сей бисть во главу угла: от Господа бисть сей й єсть дивен в очесіх наших.
Бог Господь і явися нам, благословен грядий в ім’я Господне.
Тропар
Бездну любве Твоєя к нам, Христе Боже, показал єси священнійшеє Сердце Твоє. Сподоби нас во нинішнем віці соблюденієм заповідей Твоїх, воздаяти Тебі любов воз любов, і в будущем наслаждатися любовію всесовершеннійшею во согляданії Божества.

Хваліте Ім’я Господне, хваліте раби Господа.  Алилуя, алилуя, алилуя.
Стоящії во храмі Господні, в дворіх дому Бога нашего. Алилуя, алилуя, алилуя.
Господи, Ім’я Твоє во вік, і пам’ять Твоя в род і род. Алилуя, алилуя, алилуя.
Благословен Господь от Сіона, живий в Єрусалимі. Алилуя, алилуя, алилуя.
Ісповідайтеся Господеві, яко благ – Алилуя – яко во вік милость Єго. Алилуя, алилуя, алилуя.
Утвердившему землю на водах, яко благ – Алилуя – яко во вік милость Єго. Алилуя, алилуя, алилуя.
І ізбавил ни єси от враг наших, яко благ – Алилуя – яко во вік милость Єго. Алилуя, алилуя, алилуя.
Ісповідайтеся Богу Небесному, яко благ – Алилуя – яко во вік милость Єго. Алилуя, алилуя, алилуя.
Слава Отцу, і Сину, і Святому  Духу, і нині, і присно, і во віки віков. Амінь.
Алилуя, алилуя, алилуя.

Стих: Величит душа моя Господа і возрадовався дух мой о Бозі Спасі моєм.
Честнійшую Херувим, і славнійшую без сравненія Серафим, без істлінія Бога Слова родшую, сущую Богородицу, Тя величаєм. (повторюємо після кожного стиха)
Стих: Яко призрі на смиреніє раби Своєя, се бо от нині ублажат мя всі роди.
Стих: Яко сотвори мні величіє Сильний, і свято Ім’я Єго, і милость Єго в роди родов боящимся Єго.
Стих: Сотвори державу мишцею Своєю, расточи гордия мислію сердца їх.
Стих: Низложи сильния с престол і вознесе смиренния, алчущия ісполни благ і богатящияся отпусти тщи.
Стих: Воспріят Ізраїля отрока Своєго, помянути  милости, якоже глагола к отцем нашим Аврааму і сімени єго до віка.

Слава во вишніх Богу, і на землі мир, во  человіціх благоволеніє.
Хвалим Тя, благословим Тя, кланяємтися, славословим Тя.
Благодарим Тя великія ради слави Твоєя, Господи, Царю Небесний.
Боже, Отче Вседержителю, Господи Сине Єдинородний Ісусе Христе і Святий Душе, Господи Боже.
Агнче Божій, Сине Отця. Вземляй гріхи міра, помилуй нас.
Вземляй гріхи міра, прійми молитви наша.
Сідяй одесную Отца, помилуй нас.
Яко Ти єдин свят, Ти єдин Господь Ісус Христос, во славу Бога Отца. Амінь.
На всяк день благословим Тя, і восхвалим Ім’я Твоє во вік і во вік віка.
Сподоби, Господи, в день сей, без гріха сохранитися нам.
Благословен єси Господи Боже  отец наших, і хвально  і прославленно Ім’я  Твоє во віки. Амінь.
Буди, Господи, милость Твоя на нас, якоже  уповахом на Тя.
Благословен єси, Господи, научи нас оправданієм Твоїм.
Благословен єси, Владико, вразуми нас оправданієм Твоїм.
Благословен єси, Святий, просвіти нас оправданії Твоїми.
Господи, прибіжище бил єси нам, в род і род.
Аз ріх, Господи, помилуй мя, і ісціли душу мою, яко согріших Тебі.
Господи, к Тебі прибігох, научи мя творити волю Твою, яко Ти єси Бог мой.
Яко у Тебе єсть істочник живота, во світі Твоєм уздрим світ.
Пробави милость Твою, відущим Тя.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. (3 рази)
Слава Отцу, і Сину, і Святому Духу, і нині і присно, і во віки віков. Амінь.
Святий Безсмертний, помилуй нас.
Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас.
Господи помилуй. (12 разів)

Честнійшую Херувим, і славнійшую без сравненія Серафим, без істлінія Бога Слова родшую, сущую Богородицу, Тя величаєм.
Молитвами Святих Отець наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Амінь.

Христе, Світе істинний, просвіщаяй, освящаяй всякого человіка грядущаго мір, да знаменається на нас світ лица Твоєго, да в нем уздрим світ неприступний і ісправи стопи наша к діланію заповідей Твоїх, молитвами Пречистия Твоєя Матере і всіх Твоїх святих. Амінь.

Закінчення молитов
Мати і Заступниця Чину Святого Василія Великого – молися за нас.
Святий отче наш Василіє Великий – молися за нас грішних.
Святий Йосифе, опікуне Пресвятої Родини і покровителю Святої Католицької Церкви – молися за нас грішних.
Свята Макрино – молися за нас.
Святі небесні Покровителі – моліть Бога за  нас грішних.
Святий Ангеле-Хоронителю мій! Тобі нині віддаю моє серце, віддай його моєму Спасителю Ісусу, бо воно Йому цілковито належати повинно, будь моїм захисником у житті та потішителем в годині смерті. Зміцнюй мою віру, утверджуй надію, запали в мені Божу любов. Допоможи, щоб минуле життя мене не тривожило, теперішнє не хвилювало, а майбутнє не лякало. Заохочуй мене до терпеливості, утримуй у спокою, укріпи мене в годині смерті і виєднай мені ласку прийняти останні Святі Тайни та умерти зі словами «Ісусе, Маріє, Йосифе». Амінь.

Молитва про благословення
Матінко Божа, уділи мені Свого святого благословення на нинішній день, щоб я ніяким гріхом не образив(-ла) Господа Бога, сповнив(-ла) обов’язки свого стану і волю Божу. Амінь.
Заступи мене, Господи, силою Чесного і Животворящого Твого Хреста і спаси мене від усього злого.
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитов ради Твоєї Матері, преподобного отця нашого Василія Великого, святої Макрини, святого священомученика Йосафата, святої Терені і  всіх святих помилуй і спаси нас. Амінь.
Нехай буде вічна слава, честь, любов, поклін і подяка Пресвятій Тройці – Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і присно, і на віки віків. Амінь. (3 рази з поклоном)

Вервичка (правило) святого Пахомія
початок :
За молитвами Святих Отців наших, Господи Ісусе Христе, Боже наш, помилуй нас. Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.
Царю Небесний.....
Святий Боже, Святий Кріпкий... - 3 рази,
Пресвятая Тройце, помилуй нас...,
Отче наш..
Господи помилуй...- 12 раз,
Слава Отцю, і Сину...,
Прийдіте, поклонімся Цареві нашему Богу...,

Псалом 50 "Помилуй мя, Боже...”

Тропар
Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо ніякого отвіту не знаючи, оцю Тобі молитву, як Владиці, ми грішні приносимо : помилуй нас.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу:
Господи помилуй нас, бо на Тебе ми уповали, не прогнівайся дуже на нас, ні не помяни беззаконь наших, але зглянься нині, як милосердний, і ізбави нас від ворогів наших. Бо Ти єси Бог наш, а ми люди Твої, всі діла рук Твоїх і Ім’я Твоє призиваємо.
І нині, і присно, і во віки віків. Амінь:  

Милосердя двері відкрий нам, благословенна Богородице, щоб надіючись на Тебе, ми не погибнули, але щоб ізбавилися Тобою від бід: Ти бо єси спасіння роду християнського.
на   малих :
Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних.(100 разів)
кінець :
Достойно єсть яко воістину..., Чеснійшую Херувим ..., Під Твою милість...

Якщо з поважних причин ви не помолилися Утреню чи Вечірню, то можна надолужити відмовленням Правила святого Пахомія: помолитися молитву на малих зернятках за Утреню – 300 разів, за Вечірню – 200 разів.  Молитися можна в дорозі, під час праці, а якщо хворі, то в ліжку.
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика