Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Набожество п'яти перших  субот 

Із об’явленнями Діви Марії у Фатімі тісно пов’язане Набожество п'яти перших субот кожного місяця підряд.

 

Під час третього об’явлення 13 липня 1917 р. Б. Діва Марія показала трьом дітям жахи пекла, смутно при цьому додавши: «Ви бачили пекло. До нього йдуть бідні грішники. Господь хоче запровадити Набожество до Мого Непорочного Серця, щоб їх рятувати. Багато душ врятується, коли будуть чинити те, що вам говорю…».

 

10 грудня 1925 р. Луція одержала нове сповіщення неба щодо Набожества п'яти перших субот: «Ось з’явилася   їй на ясній хмарі Пречиста Діва з Дитятком Ісусом. Мати Божа показала Своє Непорочне Серце, пронизане колючим терням; Дитя вказало на Нього і промовило: «Спів страждай разом із тим найліпшим Серцем, що Його безнастанно мучать людська невдячність і гріх». А  Марія додала: «Моя доню, поглянь на Моє Серце, пронизане терням, що ним постійно невдячні люди пробивають Його через свої гріхи, прокльони та невдячність. Бодай ти старайся  Мене потішити. Я ж від Себе прирікаю стояти в годині смерти з потрібними до спасіння ласками при всіх тих, що у першу суботу в місяці, п’ять місяців по черзі, висповідаються, запричащаються, помоляться вервицю та протягом 15 хвилин у Моїй присутності разом зі мною будуть розважати про таємниці Св. Вервиці: тобто Радісні, Страсні і Славні таїнства в намір енні винагородити Моєму Непорочному Серцю за зневаги».

 

Свята Сповідь

 

Потрібно її виконати в першу суботу місяця в намір енні винагородження Непорочному Серцю Марії за зневаги. У кого б виникли труднощі зі сповіддю в першу суботу, то це можна зробити в одному з семи днів до першої суботи, але Св. Причастя приймати в ласці, тобто без тяжкого гріха.

 

Святе Причастя

 

Святе Причастя потрібно приймати в першу суботу місяця в намір енні винагородження за зневаги Непорочному Серцю Діви Марії.

 

Молитва на Св. Вервиці

 

Під час останнього об'явлення 13 жовтня 1917 р. Б. Пречиста Діва Марія сказала: «Я – Цариця Св. Вервиці». До цього Набожества п'яти перших субот входить і вервиця. Вервицю потрібно молитися також у намір енні винагородження за зневаги Непорочному Серцю Марії.

 

П'ятнадцять хвилин роздумування (розважання) про таємниці Св. Вервиці разом із Пречистою Дівою Марією.

 

Мати Божа просить, щоби ми з Нею, в Її присутності роздумували 15 хв. Про таїнства Св. Вервиці, тобто: Радісні, Страсні і Славні. Це добре пояснила Луція в листі до своєї мами 24 липня 1927 р., в якому закликає виконувати Набожество перших субот. «Думаю, що найбільшою проблемою буде для тебе витримати тих 15 хвилин», - пише сестра Луція. Але це дуже легко. Хто б не знав розважати про тайни Св. Вервиці: про Благовіщення, про Страсті Ісуса Христа, про Його Воскресіння. Це розважання також потрібно жертвувати в намір енні винагородження Непорочному Серцю Марії.

Задум винагородити за зневаги, заподіяні Непорочному Серцю Діви Марії

 

Цей задум є ніби духовною атмосферою, яка має пронизувати всі інші складові частини Набожества п’ятьох перших субот: тобто Св. Сповідь, Св. Причастя, молитву на вервиці та 15 хв. Розважання таїнств Св. Вервиці. Усе це слід робити в одному намір енні – винагородження за зневаги Непорочному Серцю Діви Марії.

 

П’ять перших субот

 

Це означає п’ять, які йдуть одна за одною, тобто без перерви (подібно як перші п’ятниці місяця). Це означає, що умови цього набожества потрібно виконати у першу суботу місяця п’ять місяців підряд. Очевидно, що ця умова для багатьох буде тяжкою до виконання. Приклад: хтось у суботу працює на державній роботі і не може звільнитися і т.д. Про такі випадки Луція почула внутрішній голос Ісуса Христа:  «Так само це набожество буде прийняте у неділю після першої суботи, коли це мої священики у важливих випадках дозволять».

 


Джерело матеріалу - "Молитовник до Матері Божої Фатімської" (СБССЙ) Чому власне п’ять перших субот місяця? Мати Божа у Фатімі показувала трьом дітям Своє Непорочне Серце, обвите терновим вінком. А тим колючим терням є зневаги і блюзнірства, які люди завдають Непорочному Серцю Пречистої Діви Марії. Їх є 5 видів, через які Господь Бог не приймає грішників до Неба, бо вони ображають Його Улюблену Матір. Уявімо собі, якщо би хтось плюнув нашій мамі в обличчя, ми б справедливо обурилися. Так само Син Божий, який найбільше любить свою Матір, не може терпіти такі зневаги.

5 способів зневаги і блюзнірства на Непорочне Серце Марії:

1) проти Непорочного Зачаття Марії. Ніхто, крім Католицької Церкви, не визнає Непорочне Зачаття Богородиці;

2) проти Її Дівицтва. Протестантські секти кажуть, що Марія після народження Сина Божого стала жінкою, а не залишилась Дівою;

3) проти Її Божого Материнства. Люди не визнають Марію за Матір всіх людей;

4) блюзнірства тих, які вкладають у серця дітей зневагу, погорду і навіть ненависть до Непорочної Діви Марії;

5) зневага Марії безпосередньо в Її святих образах (наприклад, виготовлення і використання носових хустинок чи килимів з зображенням Матері Божої).

Зауважмо, під ці зневаги підпадають усі люди, які не є в Католицькій Церкві – від православних до протестантських сект, євреїв, мусульманів, буддистів. Але навіть серед католицького духовенства є байдужість до об’явлень Матері Божої у Фатімі. Майже ніхто зі священиків нині не говорить про ці об’явлення, про набоженство перших субот місяця, про молитву на вервиці і т. д. І це є також зневажання Матері Божої.

Серце Марії затріумфує

Святі говорили, що особливо наприкінці світу Бог покаже велич Марії. Невірні будуть навертатися через Матір Божу, хоч один день, але Марія буде тріумфувати в Росії. Багато хто каже, що це навернення вже відбулося, коли розпався Радянський Союз. Але навернення повинно бути духовним, а не політичним, і воно відбудеться тоді, коли православні зрозуміють свій блуд і навернуться в лоно Св. Католицької Церкви.

Рятуймо грішні душі разом з Марією

Навернення людей має статися через винагородження за зневаги Непорочному Серцю Матері Божої. Тій людині, яка винагороджує Марії через Сповідь та Святе Причастя, Бог дає ласку навернення, не гнівається на неї через її упадки. Через Набоженство ми співпрацюємо з Марією у справі спасіння грішних душ. Можемо сказати, чого варта наша молитва в цьому світі, адже нас є мало, а потребуючих душ так багато, але коли ми вкладаємо нашу малу нужденну молитву у руки Богородиці, то вона стає великою. І через ту горстку людей, які відмовляють Набоженство перших п’яти субот місяця, Мати Божа рятує тисячі людей.

Непорочне Серце Марії – це найцінніший та останній дар Бога для людини. І якщо ми відкинемо його, то наш Отець Небесний прийде вкінці світу як Справедливий Суддя судити живих і мертвих.


Мати Божа обіцяла, що ті, хто виконує і поширює це набоженство, будуть, як квіти у небі, яких Марія принесе до Божого престолу. Для нас є незрозумілим, як за практикування та поширення набоженства ми можемо стати понад святими у Небі і бути близько біля Престолу самого Творця. Багато людей кажуть: неможливо стати святим, але Мати Божа дає ласку стати більшими від святих, практикуючи це набоженство і ревно заохочуючи до нього інших. Скористаймося з цієї ласки доброї нашої Небесної Неньки…


http://www.saintjosaphat.org.ua/АКТ ВИНАГОРОДЖЕННЯ
НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ

(на першу Суботу місяця)
Непорочна Владичице, на всі часи і навіки Преблагословенна Діво Маріє! Оце ми, Твої діти, стаємо перед Тобою, щоб Тебе славити, величати і шанувати, а особливо, щоб Тобі надолужити і Тебе перепросити за зневаги і богохульства, що ними безбожники зневажають Твоє Найсвятіше ім'я та Твої незрівнянні при­вілеї і ще інших до нього приводять. Тому запевняємо Тебе і урочисто обіцяємо, що:
- чим більше безбожники заперечу­ють Твоє Непорочне Зачаття і хочуть вирвати цю найкращу перлину з Твоєї корони, тим сильніше ми віримо і урочис­то визнаємо, що Ти, Пресвята Діво, від першої хвилі Свого Зачаття, за особли­вішою ласкою і привілеєм Всемогутнього Бога, була вільна від усякого пороку первородного гріха. І якраз тому Ти така мо­гутня і непереможна.
Ти -жінка, що стерла голову пекельно­го зміія; чим більше Твої вороги хочуть зрів­няти Тебе з немічними та грішними людь­ми, тим радісніше вітаємо Тебе, обдаро­вану між жінками, і віримо, що Ти впро­довж: цілого свого життя не зробила на­віть найменшого гріха. І тому Ти - найдос­коналіший взірець християнського життя;
- чим більше невірні нападають на Твоє дитинство, тим гарячіше величаємо Тебе, гарну, без пороку, Діву, і визнаємо зі святою Католицькою Церквою: "Вища Ти понад усі природні закони, Діво чистая! Бо дівичим стало рождество, і життя перемогло смерть. Ти після рождества - Діва, і по смерті жива, рятуєш усіх Своїх дітей;
-  чим більше фальшива наука ста­вить Тебе на рівні з усіма невістами і за­перечує Твою чудесну плідність, тим більше ми віримо і визнаємо, що Ти, Пре­свята і Пречиста, Діво Маріє, силою Св. Духа зачала Єдинородного Божого Сина і породила нашого Господа і Царя всього світу, не стративши нічого з блиску Свого дівицтва. І тому Ти дійсно - Божа Мати, "Богородиця".
І справедливо Тебе так величаємо;
-  чим більше грішників Тебе знева­жають і не хочуть Тебе знати, з тим біль­шим запалом долучаємо наш голос до слави та честі, що несеться до Тебе з усіх кінців землі, і тим гарячіше бажаємо Тобі служити.
Наймилостивіша наша Владичице, Ти з тілом і душею взята до Неба і возве­личена понад усіх Ангелів і людей. Ти - Цариця Неба!;
- чим більше пекельний змій нападає на Тебе і на Твоїх дітей, тим більше ми, впевнені в перемозі, стаємо під Твій прапор, щоб мужньо боротися за Твоїх приятелів і вірно стояти при Тобі, Все­сильна Переможнице всякої пекельної ненависті та злоби;
- чим більше грішники насміхаються з довір'я, любові і честі, які Ти маєш від своїх дітей, з тим більшим довір'ям бу­демо прибігати до Тебе у всіх наших по­требах та бідах наших. І тим більше бу­демо Тебе любити та славити, бо Ти - найліпша наша Мати і Заступниця. Ти - наша допомога на всякий час. Ти - найпевніше наше прибіжище у житті і смерті.

Непорочна Діво Маріє,
Пресвята Богородице,
Царице Неба і землі!

Поглянь ласкаво на нас і поспіши нам на допомогу у боротьбі зі силами тьми, щоб ми, Твої діти, завжди вистерігалися гріха, Твої чесноти наслідували, до Тебе і Твого Небесного Царя поспішали. Амінь.
Найсвятіше Серце Ісуса, нехай прий­де Твоє Царство через Непорочне Сер­це Марії! (5 р.).
Непорочне Серце Марії, подай укра­їнському народові міцну Віру і святу Єдність!
Непорочне Серце Марії, подай Єд­ність Церквам і всім християнам!
О Маріє, Непорочно Зачата! Молися за тих, що до Тебе прибігають, і за тих, що до Тебе не прибігають, і за ворогів Католицької Церкви, і за душі, посвячені Тобі (Зр.).
(Цілуй медалик Матері Божої, Не­порочно Зачатої).
Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика