Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Дев'ятниця до Святого Духа

Святий Духу Божий, який у день П'ятидесятниці видимо зійшов на Апостолів, щоб освітити їх розум, запалити серця, утвердити у вірі, благаємо Тебе найгарячіше під час цієї дев'ятниці, щоб нам уділив усіх цих дарів для нашого освячення та зросту Божої хвали. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

День перший
Святе Письмо навчає: "Останнього ж великого дня свята стояв Ісус і закликав на весь голос: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до Мене і п'є! Хто вірує в Мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» Так Він про Духа казав, що Його мали прийняти ті, які увірували в Нього. Не прийшов був ще Дух Святий, бо Ісус не був ще прославлений" (Йн 7,37-39).
Господи Ісусе Христе, як дерево, коли його полиють водою, розвивається та приносить плоди, так і ми прагнемо прийняти благодаті і плоди чеснот Святого Духа. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День другий
Святе Письмо навчає: "Він врятував нас не заради діл справедливості, які ми зробили, але від Свого милосердя, купіллю відродження і відновленням Святого Духа, якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, щоб ми, оправдані Його благодаттю, стали згідно з надією спадкоємцями життя вічного" (Гит 3,5-7).
Боже, Ти зі святого хреста вилив на нас Святого Духа. Дай ласкаво, щоб Він підтримував наші прагнення до неба, щоб заохочував, вчив, освічував, зміцнював, лікував, оберігав від злого. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День третій
Святе Письмо навчає: "Таксамо,яктілоє одне, хоч і багато має членів, і всі члени тіла, хоч є їх багато, становлять одне тіло, так і Христос. Усі бо ми христилися в одному Дусі, щоб бути одним тілом: чи то юдеї, чи греки, чи раби, чи вільні. Всі ми були напоєні одним лише Духом" (1 Кор 12,12-13).
Найсвятіший Духу, Духу єдності, згоди і миру, смиренно благаємо Тебе, щоб Ти з'єднав усіх віруючих в Ісуса Христа, в його Святій Церкві. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День четвертий
Святе Письмо навчає: "Той же, хто утверджує нас з вами во Христі і хто помазав нас, то Бог, який поклав на нас Свою печать і дав у наші серця завдаток Духа" (2Кор і, 21-22).
Духу Святий, дякуємо Тобі, що Ти зміцнюєш нашу віру і підтримуєш нас на дорозі до Небесного Отця, просимо Тебе, будь з тими, хто не може просити про допомогу, а дуже її потребує. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День п'ятий
Святе Письмо навчає: "Так само й Дух допомагає нам у немочі нашій; про що бо нам молитися як слід, ми не знаємо, але сам Дух заступається за нас стогонами невимовними. А той, хто досліджує серця, знає, яке бажання Духа і що він заступається за святих згідно з божою волею" (Рим 8, 26-27).
ГосподиІсусеХристе,дякуємоТобіза Святого Духа, який в нас перебуває. За дар молитви, що дає силу перемагати диявола та спокуси світу, а також дає можливість вихваляти Тебе разом з Отцем і Святим Духом. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День шостий
Святе Письмо навчає: "Духом ходіте і тіла пожадливостей не будете чинити. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння, лагідність, доброта, вірність. І коли ми живемо духом, то духом і ходімо!" (Гал5,16,22,25).
Господи, зміцни в нас віру в Тебе та освіти світлом Святого Духа, щоб ми чинили волю Божу та використовували Його плоди. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День сьомий
Святе Письмо навчає: "Написано бо: «знищу мудрість мудрих і розум розумних знівечу! Де мудрий? Де учений? Де досліджувач віку цього?" (і Кор 1,19 -20).
Боже, поки живемо, боремось зі злом, допоможи нам, щоб ми вміли перемагати спокуси та за допомогою Святого Духа, який в нас перебуває, жили вічно. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День восьмий
Святе Письмо навчає: "На те бо Я і написав вам, щоб випробувати вас, чи ви слухняні в усьому. Кому, отже, прощаєте, то і Я прощаю; бо коли Я простив, - оскільки мав Я щось прощати, то ради вас зробив те перед обличчям Христовим..." (2 Кор 2,9-Ю).
Прийди, Святий Духу, наповни серця Твоїх вірних та запали в нас вогонь Твоєї любові, щоб ми любили Бога цілим серцем та отримали нагороду вічного щастя. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

День дев'ятий
Святе Письмо навчає: "Усі вони сповнились Святим Духом і почали говорити іншими мовами, як Дух давав їм промовляти" (Діян2,4).
Святий Духу, який вчинив, що Апостоли розмовляли різними мовами, зроби, щоб ми у християнському житті могли розмовляти мовою слів, вчинків і прикладів та всіма можливими способами проголошували Царство Боже. Амінь.

Отче наш...
Радуйся, Маріє...
Слава Отцю...

Молімося: "Боже, Ти відкрив нам браму вічного життя, вивищуючи Ісуса на хресті та зсилаючи нам Святого Духа, зроби, щоб ці великі дари зміцнили нашу віру та вдячність. Через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь".


Молитва віддання себе Святому Духу

Святий Духу, Духу Божий, Духу світла і любові! Тобі віддаю мій розум, серце, волю і цілого себе в теперішньому і вічному житті. Вчини, щоб мій розум завжди охоче приймав натхнення, які походять від Тебе і навчання Святої Церкви, якою Ти безпомилково керуєш.
Нехай серце моє завжди палає любов'ю до Бога і ближнього, а воля моя завжди з волею Божою погоджується, щоб ціле моє життя було вірним наслідуванням чеснот Господа нашого і Спасителя, Ісуса Христа, якому з Богом Отцем і з Тобою нехай буде завжди честь і слава. Амінь.


Молитва про дари Святого Духа

Духу Святий, Подателю дару мудрості, освячуй мене. Духу Святий, Подателю дару розуму, навчай мене. Духу Святий, Подателю дару ради, керуй мною. Духу Святий, Подателю дару мужності, зміцнюй мене. Духу Святий, Подателю дару знання, розсіюй мою несвідомість. Духу Святий, Подателю дару Страху Божого, оберігай мене від будь-якого гріха. Духу Святий, Боже Подателю миру, обдаруй мене миром. Прошу Тебе, Духу Святий, Боже, вчини, щоб кожної хвилини мого життя я керувався добротою і зичливістю, вірністю і любов'ю, радістю та співчуттям. Амінь.


Літанія до Святого Духа

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй!
Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!
Отче Небесний, Боже, помилуй нас!
Сину Відкупителю світу, Боже,
Духу Святий, Боже,
Свята Трійце, Єдиний Боже,
Духу Святий, Третя Особо Пресвятої Трійці,
Духу Святий, що від Отця і Сина ісходиш,
Духу Святий, що на початку створення світу
ширяв над водами,
Духу Святий, що, немов голуб, зійшов на Христа, котрий хрестився у водах Йордану, Духу Святий, що зійшов на апостолів у вигляді вогняних язиків,
Духу Святий, що жаром ревності сповнив серця учнів Господніх, Духу Святий,
що відродив нас у воді Святого Хрещення, Духу Святий, що зміцнив нас в Таїнстві Миропомазання, Духу Святий,
через якого Бог чинить нас своїми дітьми, Духу Святий, що вливаєш Божу любов до сердець наших, Духу Святий,
що навчаєш нас справжньої побожності,
Духу Святий, джерело радості,
Духу Святий, захиснику нашого сумління,
Духу Святий,
своєю благодаттю в нас присутній, Духу Святий, що даєш мудрість і розум, Духу Святий, що даєш раду і мужність, Духу Святий, що даєш знання і побожність, Духу Святий, що даєш страх Божий, Духу Святий, що даєш віру, надію й любов, Духу Святий,
натхнення скрухи і жалю вибраних, Будь нам милостивий,
прости нас, Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий,
вислухай нас, Духу Святий, Боже! Будь нам милостивий,
спаси нас, Духу Святий, Боже! Від сумніву в спасенну дію благодаті
спаси нас, Духу Святий, Боже! Від спротиву пізнання християнської правди, Від безсердечності до наших ближніх, Від нерозкаяності у гріхах, Від занедбання покути, Від злих і нечистих вчинків та думок, Від раптової та несподіваної смерті, Від засудження навіки,
Ми, грішні, Тебе просимо,
вислухай нас, Духу Святий, Боже! Щоб Ти Твою Святу Церкву зберігав і керував нею,
Щоб Ти нас зміцнив у святій католицькій вірі, Щоб Ти нам вділив постійності і мужності, Щоб Ти думки наші
до прагнення Царства Небесного надихав, Щоб Ти зробив нас гідною оселею для Себе, Щоб Ти нас у наших стражданнях втішав, Щоб Ти нас в благодаті Твоїй утверджував, Щоб Ти нас всіх до спасіння допровадив, Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, помилуй нас!
С: Серце чисте сотвори мені, о Боже! В.: І дух потужний віднови в нутрі моїм!

Молімося: "Духу Святий, котрий усі народи зібрав у єдність віри, прийди і наповни серця Своїх слуг Своєю благодаттю, запали в них вогонь Своєї любові і бережи від всякого зла. Амінь".

Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика