Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Літанія до Святого Йосипа

Киріє елейсон! або Господи, помилуй!
Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй!
Христе, почуй нас!
Христе, вислухай нас!
Отче Небесний, Боже, помилуй нас!
Сину, Відкупителю світу, Боже,
Духу Святий, Боже,
Свята Трійце, Єдиний Боже,
Свята Маріє, молись за нас!
Святий Йосипе,
Преславний Потомку Давида,
Світло патріархів,
Обручнику Богородиці,
Пречистий Стражнику Діви,
Годувальнику Сина Божого,
Дбайливий Оборонцю Христа,
Голово Пресвятої Родини,
Йосипе найправедніший,
Йосипе пречистий,
Йосипе найрозсудливіший,
Йосипе наймужніший,
Йосипе найслухняніший,
Йосипе найвірніший,
Дзеркало терплячості,
Друже вбогості,
Прикладе трудящих,
Окрасо сімейного життя,
Опікуне дів,
Опоро сімей,
Втіхо нещасливих,
Надіє хворих,
Покровителю вмираючих,
Постраху пекельних духів,
Опікуне Святої Церкви,
Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, помилуй нас!

С: Боже, Ти поставив Святого Йосипа на сторожі Свого Дому,

В.: І господарем багатства Свого.

Молімося: "Боже, Ти в незбагненому провидінні Своєму вибрав Святого Йосипа Обручником Пречистої Матері Твого Сина.
Просимо, вчини так, щоб ми заслужили на Його заступництво в небі, коли як опікуна шануємо Його на землі. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь".


Молитва до Святого Йосипа

Приходимо до Тебе, Святий Йосипе, у нашій недолі. Звертаючись по допомогу до Твоєї Пресвятої Обручниці, з вірою благаємо й про Твою допомогу. Заради любові, яка єднала Тебе з Непорочною Дівою Марією, і заради Твоєї батьківської турботи, якою Ти оточував дитину - Ісуса, смиренно благаємо: милостиво поглянь на людство, яке Ісус врятував власною кров'ю, і своїм могутнім заступництвом допоможи нам в потребах наших. Опікуне Божої Сім'ї, піклуйся про вибраний народ Ісуса Христа, віддали від нас, любий Отче, всяку заразу помилок і зіпсуття. Наш могутній заступнику! У боротьбі з силами темряви прийди до нас з небесною допомогою, і, як колись Ти врятував маленького Ісуса від Ірода, так і тепер охороняй Святу Церкву Божу від ворожих підступів та всякого зла. Невтомно піклуйся про кожного з нас, щоб ми за Твоїм прикладом і з Твоєю допомогою досягай вічного блаженства на небі. Амінь.


Літанія до Всіх Святих

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй!
Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!
Свята Маріє, Матір Божа, молись за нас!
Святий Михаїле,
Всі святі Ангели Божі,
Святий Йоане Хрестителю,
Святий Йосипе,
Свята Анно,
Святі Петре і Павле, моліться за нас!
Святий Андрію, молись за нас!
Святий Йоане,
Свята Маріє Магдалино,
Святий Степане,
Святий Ігнатію Антіохійський,
Святий Лаврентію,
Святі Перпетуо і Феліціто,
Свята Агнесо, Святий Григорію, Святий Августине, Святий Афанасію, Святий Миколаю, Святий Василію Великий, Святий Йоане Золотоустий, Святі Кириле і Мефодію, Святий Антонію, Святий Бенедикте,
Святі Франциску Ассизький і Домініку,
Святий Франциску Ксаверій,
Святий Жане-Марі Віанней,
Святий Йосафате Кунцевич,
Свята Катерино Сієнська,
Свята Терезо Авільська,
Всі святі Божі, моліться за нас!
Будь милостивий, спаси нас, Господи!
Від усякого зла,
Від будь-якого гріха,
Від вічної смерті,
Заради Твого Втілення,
Заради зіслання Святого Духа,
Просимо Тебе, ми, грішники, -
вислухай нас, Господи! Просимо Тебе, бережи Свою Святу Церкву й керуй нею,
Просимо Тебе, збережи Святішого Отця,
усіх єпископів та священиків в істинній побожності,
Просимо Тебе, дай усім народам мир і злагоду, Просимо Тебе, зміцни нас і збережи у святім служінні Тобі. Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас!

Молімося: "Боже, Твердине і Сило наша, який є джерелом побожності, вислухай молитви Своєї Церкви і вчини, щоб ми отримали все, про що з довірою просимо. Ради Христа, Господа нашого. Амінь".


Богослужіння до Святого Антонія

У цілому світі св. Антонія шанують як чудотворця і заступника, добродія убогих, покровителя наречених і подружніх пар. Вірні також звертаються до нього за допомогою у різних стражданнях, у випадку згуби, крадіжки чи судової справи. Святий Антоній з Падуї народився в 1195 р. в Лісабоні. Своїми глибокими знаннями заслужив титул Учителя Церкви. Ставши францисканцем, св. Антоній прославився як ревний проповідник. Помер св. Антоній у Падуї 13 червня 1231 р. Тому щороку 13 червня відзначається свято на честь святого Антонія.


Обрання Святого Антонія своїм покровителем

Святий Антонію, славний слуго і приятелю Ісуса Христа! Ти мав честь пестити Його на руках, як дитя, і сьогодні втішаєшся ним у небесній країні. Складаю Богу подяку за всі ті благодаті й благодіяння, якими Ти обдарував мою душу. Сьогодні я знову обираю Тебе моїм покровителем, заступником і вірним отцем. Я міцно постановляю ніколи Тебе не покидати, не дозволяти ображати Твою славу, а тільки завжди Тебе шанувати й любити. Прошу Тебе, візьми мене під свою опіку і допомагай мені в усіх моїх справах. Не покидай мене, будь мені товаришем у дорозі до вічності, моїм заступником, захисником, моєю провідною зіркою як у житті, так і в годину смерті. Амінь.


Молитва до Святого Антонія

О Святий Антонію, збагачений Божою благодаттю! Це Тебе так часто згадують у своєму серці гноблені й каліки і, прикликаючи Твою допомогу, отримують її. Я теж з великою довірою звертаюся по Твою допомогу в прикрощах і труднощах, з якими стикається на землі людське життя. Підтримуй мене завжди, а особливо в останню годину мого життя. Зроби мене, о найласкавіший Святий Антонію, своїм слугою й сином. Нехай Твоє заступництво перед Богом допоможе мені досягти Небесного Царства, а земне життя закінчити у присутності Ісуса і Пресвятої його Матері - Марії. Амінь.


Дев'ятниця до Святого Антонія

Вступна молитва на кожен день
О Пречиста ліліє чистоти, Дорогоцінна перлино убогості, Ясна зоре святості, все-хвальний Святий Антонію, що мав щастя голубити на руках Дитятко Боже, оце я, нужденний, звертаюся до Тебе з благанням, аби Ти взяв мене під свою опіку й випросив ласку, про яку сердечно Тебе прошу (назвати прохання).
Завжди, коли потребуємо чудесної допомоги або ласки, Свята Церква закликає нас, щоб ми зверталися до Тебе. О св. Антонію, випроси у Бога для мене благодать щирого каяття за гріхи й ласку любити Бога понад усе на світі. Вірю, що за Твоїм заступництвом переможу всіх ворогів своєї душі й буду служити Господу, найкращому Отцеві, упродовж усього свого життя в святості й справедливості, щоб потім, після смерті, разом з Тобою вічно любити й прославляти Його на небесах. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Перший день
О Святий Антонію! Ти, народжений у достатках, у шляхетному домі, почувши Божий заклик, зневажив і відкинув земні багатства. Гаряче благаю, випроси для мене в Бога ласку наслідувати Тебе і не прив'язуватись до марнот цього світу. Випроси для мене ласку вірності Божому натхненню, яке щоденно закликає мене до покути. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Другий день

О преславний Святий Антонію, якого Церква нагородила почесним титулом "мученика прагнень", випроси у Бога для мене ласку відкинути будь-яке самолюбство, щоб прагнув лише похвали Найвищого, сповнення його святої волі та спасіння своєї душі. Випроси для мене ласку радісно, з любов'ю і смиренням приймати усі накази Божого Провидіння. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Третій день

О Святий Антонію! Ти безжально умертвляв власне тіло, ставши мучеником покути. Я благаю Тебе, святий і милосердний мій опікуне, випроси для мене у Бога ласку правдивого навернення та влий Духа покути у моє серце. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія
Четвертий день
О Святий Антонію! Ти є прикладом святої покори. Віднині прагну змінити своє попереднє життя й стати Твоїм ревним послідовником. Випроси для мене ласку полюбити покору й зненавидіти диявольську гордість. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія
П'ятий день
О великий Святий чудотворцю! Захоплююся Твоїм великим даром проголошення Божого Слова, яке наповнювало серця вірних великою любов'ю до Бога та ближніх. Мене ж палить сором за кожну пропущену Службу Божу і неуважність на ній, за те, що мало читаю Святе Писання. О заступнику, випроси ласку Святого Духа, щоб я, читаючи Святе Писання, розумів його та щоб кожна Свята Літургія наближала мене до Бога. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Шостий день
О Святий Антонію! Твоя вірність Божій Волі є закликом до виконання святих намірів Божого Провидіння. Хвороби й страждання, що їх Бог посилає для добра моєї душі, сприймаю як випробування.
О Святий заступнику! Навчи мене з покорою приймати хвороби і життєві труднощі. Зміцни мою віру і випроси ласку витерпіти усе, що Господь на мене допустить. Амінь

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Сьомий день
О Святий Антонію, Пречудесна перлино чистоти! Як далеко мені до вершин Твоєї святості. Ти, сповнений полум'яного запалу до порятунку душ, був пострахом для пекла. Розумію, що гріх, цей найстрашніший ворог моєї душі, погубить мене навіки, якщо Ти, Святий Антонію, не випросиш для мене ласку ненависті до гріха і відвернення інших від нього. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Восьмий день
О Святий Антонію! Мої вчинки так сильно відрізняються від Твоїх! Часто керуюся лише своїми почуттями. Прагну виправитися, але не знаходжу достатньо сили, щоб змінити своє життя. Тому гаряче благаю Тебе, мій Святий покровителю, змилуйся над моїм безсиллям і випроси у Бога ласку, щоб я завжди контролював свої почуття і керувався розумом і вірою. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.
Дев'ятий день

О Святий Антонію! Роздумуючи про Твою благословенну смерть, я прагну щасливо завершити своє земне життя з найсвятішими іменами Ісуса й Марії на устах, прагну втішатися з тобою радістю небесною. Святий мій доброчинцю й покровителю, прийми цю дев'ятницю, що на Твою честь відмовлена. Люблю Тебе всім серцем і вірю, що випросиш для мене у Бога світло й силу жити праведно, по-християнськи, осягнути славу небесну й втішатися з Тобою навіки. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Антонія.

Молімося: Святий Антонію! З довірою до Твого святого заступництва і Твоїх великих заслуг віддаю Тобі мою душу й серце і прошу Тебе: споглянь на мою вірну й щиру любов, велику довіру до Тебе, якою наповнене моє серце. Запиши моє ім'я глибоко в Своєму серці й дозволь мені належати до тих, кого Ти особливо любиш і оберігаєш, щоб я міг в усіх моїх потребах знаходити в Тобі захист і допомогу. Амінь.


Літанія до Святого Антонія (за традицією до св. Антонія молимося у вівторок)

Киріє елейсон! або Господи, помилуй! Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй!
Христе, почуй нас! Христе, вислухай нас! Отче Небесний, Боже, помилуй нас! Сину Відкупителю Світу, Боже Духу Святий, Боже, Свята Трійце, Єдиний Боже, Святий Антонію з Падуї, молись за нас!
Святий Антонію,
друже сердечний дитини Ісуса,
Святий Антонію, слуго Пречистої Матері,
Святий Антонію, вірний послідовнику св. Франциска,
Святий Антонію, муже святої молитви, Святий Антонію, перлино вбогості, Святий Антонію, ліліє чистоти, Святий Антонію, прикладе послуху, Святий Антонію,
прихильнику утаємненого життя,
Святий Антонію,
священику за Божим Серцем,
Святий Антонію, апостоле людських душ,
Святий Антонію, учителю правди,
Святий Антонію,
могутній проповіднику Євангелія,
Святий Антонію, який навертаєш грішників,
Святий Антонію, ангеле миру,
Святий Антонію,
який оновлюєш добрі традиції,
Святий Антонію,
покровителю пригноблених,
Святий Антонію, переможцю злого духа,
Святий Антонію,
який повертаєш загублені речі,
Святий Антонію,
прикрасо францисканського чину, Святий Антонію,
наш дорогий заступнику перед Богом,
Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, помилуй нас! Молімося: "Просимо Тебе, Господи, нехай Твоєму народу допоможе побожна та безустанна молитва найдостойнішого Твого ісповідника, Антонія, а його заступництво нехай зробить нас гідними Твоєї благодаті. Через Христа, Господа нашого. Амінь".


Дев'ятниця до Святого Йоана з Дуклі (8 липня)

Святий Йоан народився в Дуклі у 1414 р- Впродовж двадцяти років був пустельником. Потім вступив до чину Францисканців і був висвячений на священика. Під впливом святого Йоана Ка-пістрана перейшов до Бернардинів. Працював у Кракові, Познані і Львові. Помер у Львові 27 вересня 1484року. Є покровителем міста Львова.

Вступна молитва на кожний день

В ім'я Отця...
Прийди, Духу Святий, наповни серця Твоїх вірних та запали в них вогонь Твоєї любові. Зішли Духа Твого, і будуть створені. Та віднови обличчя землі.

Молитва
Боже, Ти наповнив серця вірних світлом Духа Святого, дай нам в тому ж Дусі пізнати, що добре, та завжди радіти Його потіхою. Через Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Прохання
Смиренно падаю перед Твоїм величним Престолом, Боже, та благаю Тебе з довірою та сердечністю про допомогу у моїй потребі. Визнаю цілим серцем, що Ти є Господом, який все дає, Ти є" Господом живих і мертвих, що всім керуєш. Вірю, що вислуховуєш молитви слуг Твоїх, які, Боже, до Тебе з вірою та надією возносимо. Тільки Ти, добрий та ласкавий, зроби це через безмежні заслуги, страждання і смерть Ісуса Христа, Сина Твого, через заступництво Діви Марії та Всіх Святих, а особливо через посередництво Святого Йоана з Дуклі, щоб отримав ласки, про які прошу...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

День перший - Віра
Віра є Божою чеснотою, завдяки ній ми віримо у Бога та в усе те, що Він нам сказав та об'явив, і чого свята Церква нас навчає, бо Він є Правдою. Через віру "людина вільно, повністю віддає себе Богові". Тому віруючий намагається пізнати і сповнити волю Бога. Учень Христа повинен не тільки оберігати віру і жити в ній, але визнавати її, відважно свідчити про неї і поширювати її.
Святий Йоане, Муже живої віри, випроси нам сильну, правдиву, живу віру, щоб ми відважно захищали всі правди віри та християнської моралі, щоб ми змогли визнавати віру приватно і публічно. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Другий день - Надія
Надія є Божою чеснотою, через яку ми прагнемо щастя, Царства Небесного і вічного життя, покладаючи нашу довіру на обітниці Христа і спираючись не на наші сили, а на допомогу благодаті Святого Духа. Чеснота надії відповідає прагненню щастя, вміщеному Богом у серці кожної людини; вона висловлює сподівання, які надихають діяння людей; вона їх очищує, щоб спрямувати до Царства Небесного; вона захищає від зневіри; підтримує в усякій самотності; відкриває серце в очікуванні вічного щастя. Порив надії захищає від самолюбства і веде до щастя любові.
Святий Йоане, випроси нам у Бога дар християнської надії. Нехай вона зміцнює наші серця в життєвих негараздах, нехай вона буде в нас завжди, навіть тоді, коли гріх вкрадеться до наших сердець. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Третій день - Любов
Любов є Божою чеснотою, завдяки якій ми любимо Бога понад усе задля нього самого. А наших ближніх - як самих себе - задля любові до Бога. "Як Мене Отець полюбив, так Я вас полюбив. Перебувайте у моїй любові!" Любов оживляє й надихає на сповнення всіх чеснот. Вона є "зв'язком досконалості" (Кол з,14), вона є джерелом і завершенням їх християнського практикування. Любов зміцнює й очищує нашу людську силу любові. Вона підіймає її до надприродної досконалості Божої любові. Плодами любові є радість, мир і милосердя; любов вимагає доброчинності і братньої настанови; вона є доброзичливою; викликає взаємність; залишається безкорисливою і щедрою; вона є дружбою і співпричастям.
Святий Йоане, серафиме палаючої Божої любові до ближнього, випроси нам безмежну християнську любов. Зроби так, щоб ми були повні цієї любові, огортали нею всіх людей і у такий спосіб з'єднувалися з Отцем любові. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Четвертий день - Розсудливість
Розсудливість є чеснотою, яка робить наш практичний розум здатним пізнавати в усяких обставинах наше правдиве добро і обирати властиві засоби для його виконання. Чеснота розсудливості керує всіма іншими чеснотами, вказуючи їм норму і міру. Розважлива людина приймає рішення і впорядковує свою поведінку. Завдяки цій чесноті ми долаємо сумніви відносно добра, яке треба вчинити, чи зла, якого треба уникати.
Святий Йоане, випроси нам чесноту розсудливості, щоб ми могли в кожній ситуації обирати тільки те, що подобається Богу. Допоможи нам також бути людьми сумління, які в кожній ситуації пам'ятають, що є Божими дітьми. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

П'ятий день - Справедливість
Справедливість є моральною чеснотою, яка полягає в постійному і твердому бажанні віддати Богові і ближньому те, що їм належить. Справедливість відносно Бога називається "чеснотою релігійності". Щодо людей, вона вчить поважати права кожного і в стосунках між людьми встановлювати гармонію, яка сприяє рівності осіб і спільного добра.
Святий Йоане, Ти, не дивлячись на особу, кожному віддавав те, що йому належало. Випроси, щоб ми в своєму житті керувались чеснотою справедливості і у такий спосіб заслужили на справедливий та милосердний суд над нами в годину нашої смерті. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Шостий день - Мужність
Мужність є моральною чеснотою, яка забезпечує стійкість у труднощах і витривалість у старанні про добро. Вона зміцнює рішучість протистояти спокусам і долати перешкоди в моральному житті. Чеснота мужності робить людину здатною перемогти страх, навіть перед смертю, виступати проти випробувань і переслідувань. Вона робить людину здатною до самозречення і жертви зі свого життя, щоб захистити справедливу справу. "У світі страждатимете. Та бадьортеся! Я бо подолав світ" (Йн 16,33).
Святий Йоане з Дуклі, Ти не шукав ніякого полегшення, коли прийшли до Тебе труднощі, пов'язані зі старістю, тільки витримав до кінця, вірний євангельським радам. Випроси нам у Бога ласку мужньо перемагати різні перешкоди у нашому житті. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Сьомий день - Поміркованість
Поміркованість є моральною чеснотою, яка стримує потяг до задоволень і забезпечує рівновагу у використанні створених благ. Вона забезпечує панування волі над інстинктами і втримує прагнення у межах чесності. Поміркована особа скеровує до добра свої чуттєві бажання, дотримується здорової стриманості і "не потурає своїй душі та потузі своїй, щоб не ввели її в пожадання її серця" (Сир 5,3).
Святий Йоане, Ти зберігав впродовж цілого свого життя чесноту поміркованості. Випроси, щоб і ми навчилися жити у поміркованості, добровільно відмовляючись від того, що віддаляє нас від вічного життя. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Восьмий день - Молитва
Молитва - це "возходження душі до Бога або прохання Бога про відповідні блага". Покора є основою молитви. Покора - це готовність безкорисливо прийняти дар молитви. Християнська молитва - це зв'язок, який ґрунтується на союзі між Богом та людиною у Христі. Вона - взаємодія Бога і людини, що випливає від Святого Духа і від нас, повністю спрямована до Отця, в єднанні з людською волею Сина Божого, який став людиною. Життя з молитвою - це постійне перебування у єдності з Богом в Трійці Єдиним. Молитва є настільки християнська, наскільки єднає з Ісусом та поширюється в Церкві, Його Тілі.
Господи Ісусе Христе, Ти своїм прикладом і словом привернув серце святого Йоана з Дуклі, щоб в особливий спосіб віддав себе Богу на молитві, просимо Тебе, щоб і ми наслідували Йіого в молитві. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Дев'ятий день - Церква
Христос, єдиний Посередник, постійно будує й підтримує свою Святу Церкву, спільноту віри, надії й любові, тут на землі, як видиму дійсність, через яку Він дарує всім людям правду і благодать. Церква - це водночас, ієрархічно організована громада і містичне Тіло Христа, видиме зібрання і духовна спільнота, Церква земна і Церква, обдарована небесними дарами.
Господи Ісусе Христе, який покликав до чину св. Франциска з Ассизу Йоана з Дуклі та нагородив Його ласкою святості, обдаруй ласкою покликання до служіння Богові молодих людей. Амінь.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...


Літанія до св. Йоана з Дуклі.

Літанія до Святого Йоана з Дуклі
Киріє елейсон! або Господи, помилуй!
Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй! Христе, почуй нас!
Христе, вислухай нас!
Отче Небесний, Боже, помилуй нас!
Сину, Відкупителю світу, Боже,
Духу Святий, Боже,
Свята Трійце, Єдиний Боже,
Свята Маріє, без гріха первородного зачата,
молись за нас!
Святий Франциску з Ассизу, Святий Йоане з Дуклі, вірний послідовнику Ісуса, Святий Йоане,
шанувальнику хреста Ісусового, Святий Йоане, великий шанувальнику Пресвятої Діви Марії, Святий Йоане,
вірний сину Святого Франциска, Святий Йоане,
правдива прикрасо Церкви Христової, Святий Йоане, муже живої віри, Святий Йоане,
завжди повний християнської надії, Святий Йоане, який проповідував своїм життям чесноти Божої любові, Святий Йоане, взірцю смирення і убогості, Святий Йоане,
перлино чистоти та невинності,
Святий Йоане,
прикладе взірцевого життя та звичаїв, Святий Йоане, взірець любові Бога до людини, Святий Йоане, який поспішаєш з неустанною допомогою до потребуючих, Святий Йоане, глибокий та невтомний в роздумах над таємницями Божими, Святий Йоане, прикладе гарячої молитви, Святий Йоане, апостоле Божого Царства, Святий Йоане,
ревний і витривалий сповіднику, Святий Йоане, який допомагаєш загубленим у наверненні на праведну дорогу життя, Святий Йоане, що прагнув мучеництва з любові до Бога,
Святий Йоане, великий чудотворцю,
Святий Йоане, нагороджений ласкою
повернення хворим здоров'я,
Святий Йоане, потіхо засмучених і плачучих,
Святий Йоане, що ведеш до єдності
ісповідників Ісуса,
Святий Йоане,
особливий Покровителю Львова, Святий Йоане, опікуне нашого народу, Святий Йоане, що ведеш ворогуючих до поєднання та миру,
Святий Йоане, прикрасо шанувальників Ісуса, Святий Йоане, що показуєш дорогу до Небесної вітчизни,
Святий Йоане, найособливіший покровителю людей при житті та після смерті
Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, помилуй нас!
С: Молись за нами, Святий Йоане з Дуклі. В.: Щоб ми удостоїлись обітниць Христових.

Молімося: Всемогутній Боже, Ти нам дав Святого Йоана з Дуклі за покровителя в усіх негараздах,смутках та важких обставинах життя, просимо Тебе смиренно, щоб нас, за його посередництвом, звільнив від усіх нещасть, клопотів і хворіб та одночасно підтримував в різних наших земних та вічних потребах. Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь.


Дев'ятниця до Святого отця Піо

Перший день
Святий Отче Піо, Ти з переконанням вчив, що Провидіння "Боже, змішуючи радість зі сльозами у житті людей і цілих народів, веде до осягнення остаточної мети; що за видимою рукою людини завжди є прихована рука Божа", заступайся за мене, щоб у моїй важкій справі ... яку віддаю Богові, я з вірою прийняв Його волю.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Другий день
Святий Отче Піо, Ти заохочував малодушних, щоб перестали боятись і вважали себе найщасливішими, "коли стануть достойними, брати участь у стражданнях Бога Чоловіка, нехай вірять, що Бог не залишив їх, але обдарував Своєю любов'ю", підбадьорений прикладом Твоєї довіри до Бога, прошу про заступництво у тій справі, яку Тобі довіряю.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Третій день
Святий Отче Піо, Ти через щоденне несіння хреста удостоївся називатися Киринеянином, ти вірив, що "Господь у Своєму милосерді подасть руку і обдарує силою", молись за мене у моїх труднощах... і випроси мені у Ісуса благодать витривалості в доброму до кінця.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Четвертий день
Святий Отче Піо, Ти з волі Божої був обдарований великим стражданням, але приймав його як "долю вибраних душ і дар, що веде до спасіння", заступайся за мене перед Богом, щоб я міг з християнською гідністю прийняти мій біль, і випроси ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

П'ятий день
Святий Отче Піо, Ти через свою незвичайну єдність з Господом вливав у серця тих, хто сумнівається надію, що "Бог християн є Богом змін", що страждання народжує спокій, а з відкиненням відчаю народжується надія, будь зі мною у моїх труднощах вказати, щоб я довіряв Божій любові.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Шостий день
Святий Отче Піо, Ти став для нас прикладом послуху вірі, знаючи, що там, "де немає послуху, там немає чесноти, там немає добра і немає любові; там, де немає любові, там немає Бога, а без Бога не можна піти до неба", будь моїм заступником перед Богом, коли я прошу про ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Сьомий день
Святий Отче Піо, Ти невтомно наслідував Христа. Тих, хто просив про допомогу, запевняв, що "отримають від Бога благодать святої витривалості", молися за мене, коли я благаю Бога про ласку...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Восьмий день
Святий Отче Піо, Ти є прикладом євангельської любові до Бога і ближнього, Ти зміцнював у людських серцях переконання, що Бог "не може відкинути щире прагнення любити Його". Заради любові, яка переповнювала Твоє життя, випроси мені дар вказати, про який з довірою прошу.

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...

Дев'ятий день
Святий Отче Піо, Марія була Тобі наймилішою Матір'ю, Ти прославляв її "найбільше зі всіх створінь на небі і на землі", через Твоє віддання Божій Матері прошу про допомогу в моїй потребі...

Отче наш... Радуйся, Маріє... Слава Отцю...


Молитва до Святого Юди-Тадея

О святий Апостоле Юдо-Тадею, який через чесноти, навчання і чуда став гідним наслідування, а своє покликання прикрасив короною мучеництва. Випроси нам, благаємо, чесноти, якими ти відзначився, а передусім, духа скромності і зосередження. Щоб ми, подобаючись Богу і ставши взірцем для людей, були знаряддям для освячення душ, щоб ми могли разом з ними хвалити Господа нашого у вічності. Амінь.


Молитва за посередництвом Святого Максиміліана Кольбе

Боже, Ти святого отця Максиміліана запалив любов'ю до Непорочної Діви Марії і наповнив ревністю в спасінні душ і любов'ю до ближнього. Вчини, просимо, щоб ми, за його заступництвом, служачи ближньому заради Твоєї слави, щораз більше ставали схожими на Твого Сина, який з Тобою живе і царює, Бог на віки вічні. Амінь.

Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика