Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Лоретанська літанія до Пресвятої Діви Марії

Киріє елейсон! або Господи, помилуй!
Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй!
Христе, почуй нас!
Христе, вислухай нас!
Отче Небесний, Боже, помилуй нас\
Сину, Відкупителю світу, Боже,
Духу Святий, Боже,
Свята Трійце, Єдиний Боже,
Свята Маріє, молись за нас!
Свята Богородице Діво,
Свята Діво над дівами,
Мати Христова,
Мати Церкви,
Мати Божої благодаті,
Мати Непорочна,
Мати Пречиста,
Мати Дівоча,
Мати Непорушна,
Мати Наймиліша,
Мати Предивна,
Мати Доброї поради,
Мати Творця,
Мати Спасителя,
Діво розсудлива,
Діво шановна,
Діво прославлена,
Діво могутня,
Діво ласкава,
Діво вірна,
Дзеркало праведності, Престоле мудрості,
Причина нашої радості,
Храме Святого Духа,
Храме уславнений,
Храме глибокої побожності,
Трояндо духовна,
Вежо Давида,
Вежо зі слонової кості,
Доме золотий,
Ковчегу завіту,
Брамо небесна,
Зоре ранкова,
Зцілення хворих,
Притулку грішників,
Утіхо скорботних,
Допомого Вірних,
Царице Ангелів,
Царице Патріархів,
Царице Пророків,
Царице Апостолів,
Царице Мучеників,
Царице Ісповідників,
Царице Дів,
Царице всіх Святих,
Царице, без гріха первородного зачата,
Царице, на небо взята,
Царице Святого Розарію,
Царице родин, Царице світу,
Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, прости нас!
Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, вислухай нас!
Агнче Божий, що береш гріхи світу, Господи, помилуй нас!
С: Молись за нас, Пресвята Богородице, Я: Щоб ми удостоїлись обітниць Христових

Молімося: "Просимо Тебе, Господи Боже, дозволь нам, слугам Твоїм, радіти тривалим здоров'ям душі й тіла і через заступництво Приснодіви Марії звільни нас від усякого зла й обдаруй вічною радістю, через Христа, Господа нашого. Амінь".


Акт віддання себе Матері Божій

Мати Божа, Непорочна Маріє, Тобі присвячую тіло і душу мою, всі молитви і праці, радощі і страждання, те, ким я є і все, що маю. Охочим серцем віддаюсь Тобі у полон любові. Залишаю Тобі повну свободу користуватися мною для спасіння людей і для допомоги Святій Церкві, для якої Ти є Матір'ю. Прагну тепер чинити все з Тобою, через Тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами нічого не можу вчинити. Але Ти все можеш, що є волею Твого Сина, і завжди перемагаєш. Вчини, Допомого вірних, щоб моя родина, парафія і вся Батьківщина були справжнім Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь.


Молитва Святого Бернарда

Пам'ятай, Пресвята Діво Маріє, що ніхто ніколи не чув, щоб залишила того, хто до Тебе прибігає, Твоєї допомоги взиває, про заступництво Тебе просить. Цією довірою зміцнений до Тебе, Діво над дівами й Мати, приходжу, як плачучий грішник і перед Тобою стаю. О Матір Слова, не погордуй моїми словами, але почуй їх і ласкаво вислухай. Амінь.


Літанія до Непорочного Серця Марії (кард. Й. Г. Ньюмен 1801 - 1890)

Киріє елейсон! або Господи, помилуй!
Христе елейсон! Христе, помилуй!
Киріє елейсон! Господи, помилуй! Христе, почуй нас!
Христе, вислухай нас!
Отче Небесний, Боже, змилуйся над нами!
Сину, Відкупителю світу, Боже,
Духу Святий, Боже,
Пресвята Трійце, Єдиний Боже,
Серце Марії, з'єднане з Серцем Ісуса,
молись за нас! Серце Марії, святине Пресвятої Трійці, Серце Марії, доме Слова, Серце Марії, переповнене благодаттю, Серце Марії, благословенне серед усіх сердець,
Серце Марії, тихе і лагідне, Серце Марії, глибино смирення, Серце Марії, жертво любові, Серце Марії, прибите до хреста, Серце Марії, розрадо засмучених, Серце Марії, притулку грішників, Серце Марії, надіє вмираючих, Серце Марії, столице милосердя, Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, прости нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, вислухай нас! Агнче Божий, що береш гріхи світу,
Господи, помилуй нас!

Молімося: "Боже, Ти в Непорочному Серці Марії дав нам перемагаючу силу чистоти і любові, визволи нас від гріхопадіння і вчини, щоб, очищаючись через покуту і молитву, наші серця щораз глибше з'єднувались з Тобою і проголошували у світі Твій заклик до навернення. Через Христа, Господа нашого. Амінь".


Молитва до Божої Матері Ласкавої

Ясна Зоре Міста Львова. Пані наша Ласкава. Жива "Монстранціє", Яка подаєш нам Христа. Пробуди в наших серцях Добро, любов і прагнення Часто приймати Євхаристію -"Велику Тайну Життя", Яку Ти нам породила З Твого Тіла, Богородице, Щоб ми могли отримати Ласку спасіння і життя З Трисвятим На час і вічність. Амінь.


Молитва до Богоматері, яка об'явилася у Фатімі

О Пречиста Богородице, перед Всемилостивим і Всемогутнім Богом будь речницею нашої подяки за щедрі благодаті, якими Він обдаровує наш край, нашої покути за гріхи народу та нашої жертви. Випроси у Нього благословення для досягнення миру, злагоди та взаєморозуміння. Заради твого заступництва нехай Він благословить зусилля у справі єдності християн в ім'я Господнього завіту: "Щоб усі були одно"; нехай Він милостиво погляне на свою Церкву, даруючи їй повну свободу й благодать багатьох святих покликань до священства й чернечого життя; нехай Він благословить державну владу в її турботах про добробут народу, про його духовний розвиток і дотримання справедливості; нехай Він піклується про наші сім'ї, щоб вони були міцними й вірними Богу; нехай Він обдарує дітей і молодь духовним, інтелектуальним та фізичним розвитком і вбереже їх від гріховної спокуси; нехай тим, хто заблукав, Він покаже дорогу до навернення, нехай приведе невіруючих до пізнання істини, а грішників до покаяння; нехай змилосердиться над хворими й бідними, стражденними і нужденними.

О Пресвята Богородице, Покровителько землі української, до Твоєї милості вдаємося. Прийми нашу молитву. Будь з нами на шляхах віри, надіїї й любові. На Твоє прохання нехай серця навернуться і запанує добро. Молися за нас, щоб ми, виконуючи волю Всевишнього, завжди наслідували Твій приклад служіння Богу й ближньому. Амінь.


Молитва до Матері Божої Святого Скапулярію

О Маріє, Ти по-різному виконуєш місію посередниці всіх благодатей. У знаку Святого Скапулярію Тобі сподобалося дати мені вираження Твоєї ласкавої любові. Через цей видимий знак Твого захисту Ти кличеш мене до скромності, умертвлення плоті та молитви. Допоможи мені так дотримуватися цих чеснот, щоб я заслужив любов Твого Непорочного Серця, а для ближніх став добрим прикладом. Тим, хто носить Скапулярій, Ти обіцяла допомагати в небезпеках, збереження від пекла й швидке визволення з чистилища. Допоможи мені жити так, щоб я доступив усіх благодатей і привілеїв, які Ти обіцяла всім, хто носить Твій святий одяг.

О Діво Маріє, містична Зірко Гори Кармель! Освіти і веди мене дорогою досконалої любові, щоб я дійшов до прославлення Бога і подяки Тобі в небі. Амінь.


Молитва св. Максиміліана до Божої Матері

Дозволь мені прославляти Тебе, Пресвята Діво. Дозволь, щоб я для Тебе і тільки для Тебе жив, працював, виснажився і помер. Дозволь, щоб я спричинився до ще більшого, до якомога більшого Твого вивищення.

Дозволь мені так послужитися Твоїй славі, як ніхто ще не служив.

Дозволь, щоб у ревності за Твоє вивищення мене перемагали інші, а я їх, щоб у шляхетному змаганні Твоя слава росла ще більше, ще швидше, ще сильніше, як цього прагне Той, хто Тебе так несказанно підніс понад усяке створіння. О, дозволь мені прославляти Тебе, Пресвята Діво.


Молитва до Марії, Матері Милосердя

О Маріє, Мати Милосердя, опікуйся усіма, щоб не зник хрест Христа, щоб людина не звернула зі шляху добра, щоб не втратила усвідомлення гріха, але щоб постійно зростала її довіра до Бога, який є „багатий милосердям" (Еф 2,4), щоби з власної волі вона чинила добрі діла, які Бог наперед уже приготував (пор. Еф 2,10) і так завжди жила „на хвалу Його величі"
(Еф 1,12).Дев'ятниця До Матері Божої Неустанної Допомоги

Богослужіння до Божої Матері Неустанної Допомоги, рекомендоване Апостольською Столицею і за її дорученням поширюване Згромадженням Отців Редемптористів, має на меті пробудити і підтримувати постійну молитву (Безустанна Дев'ятниця) як відповідь на заклик Христа, що "треба молитись завжди й не падати духом" (Лк 18, 1). Богослужіння правлять за-звичайу середу.

Спільні прохання

О Маріє, почуй благання наші! За хворих, щоб їх оздоровила,
благаємо Тебе, Мати Неустанної Допомоги! За заклопотаних, щоб їх утішила, За плачучих, щоб їм сльози витерла,
За сиріт та покинутих, щоб їм матір'ю була, За бідних та потребуючих, щоб їм допомагала, За загублених,
щоб їх на дорогу правди спровадила, За спокушених,
щоб їх з пут диявольських визволила.
За слабких, щоб їх у доброму підтримувала,
За грішників,
щоб їм каяття та ласку сповіді випросила, За вислухання всіх прохань наших.


Загальна подяка

О Маріє, прийми подяку нашу! За оздоровлених
дякуємо Тобі, Матір Неустанної Допомоги! За втішених у напасті, За потішених у розпачі, За підтриманих у сумнівах, За визволених з гріхів, За вислуханих у благанні, За милість, нам дану, За любов Твою материнську, За доброту Твою незрівнянну, За всі ласки нам та іншим виблагані.


Спільні благання до Матері Божої Неустанної Допомоги

О Маріє, Мати Неустанної Допомоги, що так чуйно дивишся на нас з чудотворного образу, з дитячою довірою поспішаємо до Тебе з нашими спільними проханнями і потребами. Просимо, споглянь на нас ласкаво та вислухай благання наші. Прийди нам на допомогу в різних потребах наших. Благаємо Тебе невтомно і гаряче: допомагай нам неустанно.

Мати Божа Неустанної Допомоги,
допомагай нам неустанно! Матір наша найкраща, Посереднице наша у Бога, Подателько усіх ласк, Мати святої витривалості, Престоле Божого милосердя, Всемогутня заступнице, Запоруко нашого спасіння, Переможнице сил пекельних, Пристань нашої надії, Зміцнення слабких, Притулку пригнічених, Годувальнице голодних, Захиснице убогих, Чудотворна лікарко, Порятунку грішників,

Надіє тих, хто впав у відчай, Опікунко святих місій, Вихователько священичих покликань, Вчителько духовного життя, Сторожо доброчесності, Опікунко родин, Сердечна матір сиріт, Спасіння помираючих, Владичице нашої долі, Надійна провіднице до неба, Обороно наша на Суді, Визволителько наша з чистилища.

Молімося: "Господи Ісусе Христе, Ти дав нам Богородицю Марію за Матір. Просимо Тебе, щоб ми, безустанно прикликаючи її материнську допомогу, заслужили на те, щоб постійно спізнавати плоди Твого спасіння. Який живеш і царюєш на віки вічні. Амінь".


Молитва у тяжкій хворобі

Мати Божа Неустанної Допомоги, страждаю багато і страждаю вже довго. Разом з тілом слабне і душа моя. Молитись вже не можу. Нічого не приносить мені полегшення, засмучує мене навіть розмова з рідними та друзями. Поволі зникає у моєму серці відвага та надія, а їхнє місце займає гризота, біль та смуток. У Тобі, о Маріє, покладаю цілу мою надію. Ти не забудеш про страждання своїх дітей. Допоможи мені, Мати Неустанної Допомоги, дай сили, щоб з руки Ісуса я терпеливо прийняв кожне випробування, щоб не зашкодило воно справі мого спасіння, поверни мені здоров'я, якщо на це Божа Воля, щоб я з радістю міг Тебе прославляти при житті і після смерті. Амінь.

Перший день
О Діво Неустанної Допомоги, найсолодша Мати моя, смиренно схиляюся перед Твоїм святим образом і з дитячою простотою та довірою приходжу висловити Тобі мої сумніви, просити про Твоє заступництво й благати Тебе, щоб не відмовила мені у допомозі. Я негідний, щоб Ти мене вислухала, але маю надію на Твоє милосердя, яке набагато перевищує мою убогість. Благаю Тебе про ласку, задля якої відмовляю ЦЮ дев'ятницю (сказати намір своєї дев'ятниці). Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Другий день
О Мати Неустанної Допомоги, Найсвятіша Царице, що завжди з милосердям ставишся до смиренних і сумних, вислухай прохання, які з усією довірою Тобі поручаю. О Мати, Ти бачиш мою боротьбу, страждання, труднощі й потреби, тому благаю Тебе: заступайся за мене, нехай Твоя неустанна допомога завжди буде зі мною, щоб мене підтримувати, зміцнювати, провадити. Будь моєю потіхою в годині небезпеки, дорадь мені у сумнівах, охороняй перед ворогами моїми. О моя люба Мати, будь зі мною неустанно присутня в кожній годині дня і ночі та вчини так, щоб я любив Ісуса, Божого Сина, понад усе, а також Тебе, Непорочна Мати, служив Тобі у любові і був вірним аж до останнього подиху. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Третій день
О Пресвята Царице Неустанної Допомоги, як же люблю я вдивлятися у Твій святий образ! Твій чуйний і милосердний погляд знайшов дорогу до мого серця. З дитячою довірою надіюся на все за Твоїм заступництвом, приходжу до Тебе зі своїми клопотами та радощами, побоюваннями й тривогами, надіями й прагненнями. О Мати, вислухай мене і візьми участь у всьому, що близьке моєму серцю. Не відведу погляду від Твого чудового образу до того часу, поки не вислухаєш мого прохання. О Страждальна Мати, будь милосердна до тих, хто плаче. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Четвертий день
О пресвята, Милосердна й Співчутлива Діво! О Мати Неустанної Допомоги християн, сповнена доброти і благодаті. Будь утіхою для самотніх, випроси навернення для грішників. Зглянься над моїм смутком, стражданням, проханнями та сльозами. О Мати Неустанної Допомоги, вислухай мої благання! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

П'ятий день
О Діво Неустанної Допомоги! Скільки радості, довіри і потіхи відчуваю, промовляючи Твоє ім'я. Щасливий той, хто Тебе любить, щасливий той, хто Тебе визнає! Чим більше прошу, тим сильніше усвідомлюю, як моє серце наповнюється надією на вислухання й отримання ласк від Найсвятішого Серця Твого Сина, про які його благаю. Кохана Мати, опоро моя і надіє, укріпи мою віру в Тебе, у Твої ласки, які збільшують довіру і любов до Тебе. О Пресвята Діво Неустанної Допомоги, люблю Тебе всією душею, Вчини так, щоб моя любов до Тебе ніколи не згасла, а ласки Твої вели мене до ще більшої любові до Тебе. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Шостий день
О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! Коли мені самотньо, тоді вдивляюсь у достойний Твій образ, підіймаю свої засмучені очі й бачу крізь сльози Твій співчутливий погляд, звернений і ніби промовляючий до мене: "Не втрачай відваги й надії - Я з тобою!" О Пресвята Діво Неустанної Допомоги! З глибини душі взиваю до Тебе: прийди до мене з порятунком, вислухай мої прохання і випроси у Бога цю ласку для мене. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Сьомий день
Царице ангелів і вибраних! Усі ці звертання говорять мені про те, що необхідно Тебе наслідувати бажаючим дійти до неба. Ти -Провідниця, яка постійно направляє вірних слуг і дітей своїх до Ісуса Христа. Благаю Тебе: заведи мене до Небесного дому й зроби так, щоб я завжди ступав тією дорогою, яка веде до нього. О Маріє, Ти знаєш, як я потребую Твоєї Неустанної Допомоги, бо журба моя - велика, перешкоди - чисельні, стежки - кам'янисті, а колючки життя - нестерпні. Провадь мене, опікуйся мною постійно, щоб не зійшов я з дороги, яка веде до вічного щастя. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.

Восьмий день
О Пресвята Діво Неустанної Допомоги, не перестану Тебе просити й довіряти Тобі. Ти -Ранкова зоря, яка веде до Ісуса. Ти освічуєш мій шлях посеред темної ночі. О Маріє, Мати моя, нехай Твоє проміння осушить мої сльози й розігріє виснажене хворобою серце. О Мати, оживи мою мужність, зміцни мої добрі постанови і вчини так, щоб узгоджував свою волю з Божою, не лякаючись того, що на мене чекає. О Маріє, будь моїм захистом в небезпеках, тримай мене завжди під своєю опікою та випроси милосердя у Сина свого. Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь

Дев'ятий день
О Найсвятіша Мати, Діво Неустанної Допомоги! Чи вислухаєш мої благання? Звертаюся до Тебе з безмежною довірою, прошу Тебе, щоб доброта й милосердя Твої були для мене невичерпними. Ти бачиш і знаєш краще, що мені потрібно для вічного щастя, для відпущення гріхів. О Мати, все віддаю у Твої руки. Надіюся, що Твоє серце не залишиться байдужим до моїх благань, якщо Ти уділиш мені ласку, про яку Тебе прошу.

О Маріє, Мати моя, будь благословенна і прославлена навіки! Нехай вічна вдячність моя буде з Тобою! Прошу Тебе: не обмежуй свого милосердя, уділи його всім, хто мені дорогий і близький. Благослови мене, благослови тих, кого я люблю! Дай нам усім благодать витривалості в доброті, любові, прослави упродовж цілої вічності Твого Божого Сина і Твоєї слави! Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молись за нас до Ісуса. Амінь.


Римська молитва

О Мати Неустанної Допомоги, з найбільшою довірою приходимо сьогодні до Твого святого образу, щоб просити Твоєї допомоги.

Не розраховуємо на власні заслуги, ані на наші добрі вчинки, тільки на безконечні заслуги Ісуса Христа і на Твою незрівнянну материнську любов. Ти дивилася, о Матір, на рани Відкупителя і на кров Його, пролиту на хресті заради нашого спасіння. Твій Син, вмираючи, дав нам Тебе за Матір. Чи ж Ти не будеш для нас, як проголошує Твій солодкий титул, Неустанною Допомогою? Тому Тебе, о Мати Неустанної Допомоги, через стражденні муки і смерть Твого Сина, через незбагненні страждання Твого Серця, О Співвідкупитель-ко, найгарячіше просимо виблагати нам у Твого Сина ту благодать, якої кожен з нас гаряче прагне і потребує...

Ти знаєш, Преблагословенна Мати, як гаряче Ісус, наш Спаситель, прагне вділити нам усім плодів відкуплення. Ти знаєш, що ці скарби складені до Твоїх рук, щоб Ти розподіляла їх серед нас. Тому випроси нам, о Найласкаві-ша Мати Ісусового Серця, ті благодаті, яких в цій дев'ятниці кожен з нас покірно просить, а ми з радістю прославлятимемо Твоє милосердя на віки вічні. Амінь.

Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика