Меню сайту

Категорії розділу
НОВИНИ УГКЦ [8]
ЦЕРКОВНІ СВЯТА [80]
ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА [16]
НАБОЖЕСТВА [178]
ПАПА БЕНЕДИКТ XVI [18]
ОГОЛОШЕННЯ [14]
АКТУАЛЬНІ НОВИНИ [182]
РІЗНЕ [3]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Про провідників для народу
Всемогутній Творче і Царю Всесвіту, Спасителю наш Ісусе Христе, що цілим серцем любиш весь людський рід, а в своїм безмірнім Провидінні безнастанно мислиш о кожнім народі зосібна, глянь милосердно і на наш український нарід, що з повною надією звертається доТебе, свого найліпшого Вітця і Премудрого Царя.
Ми, діти українського народу, слухняні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що ти їх купив святою Своєю кров’ю на хресті, а передусім любимо християнською любов’ю сей наш український нарід; тим-то в любові до нього, а радше Тебе, наш Боже, просимо: прости йому всі провини, виправ злі його нахили, а добрі зміцни; змилосердися над ним у всіх його потребах; борони його перед несправедливостями неприятелів та безнастанно зливай на нього щедре Своє благословення.
Благаємо Тебе також о особливу опіку і поміч для нього, щоб серед усіх досвідів та спокус світу диявола і його слуг міг завжди зберігати небесне світло, поконувати витривалістю в добрім всякі труднощі і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства: і тут, на сім світі, і в небесній вітчині.
Дай нам ту ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любови під проводом Твоїм і святої Твоєї вселенської Церкви, ішли завжди дорогами правди і справедливости, любови і спасення. Пошли українському народові святих, великих Своїх слуг, щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх напрямax народного, суспільного і політичного життя, дай його провідникам світло Твоєї премудрости з неба, дай йому численне, а добре і святе духовенство. Заопікуйся його молоддю, щоб не втрачала ласки святого Хрещення, отримувала в родині і в школах основне християнське виховання і виходила на корисних синів свого народу. Благослови всі наші родини, щоб панували в них згода і любов, щоб батьки були зразковими і ревними християнами, а матері вирізнялися мудрістю, побожністю і дбалістю в вихованні дітей, заохоти багатьох з-посеред нашого народу до життя досконалішого, до святости; поклич багатьох в кожнім поколінню до стану законного, до послуху святим Твоїм євангельським радам, до апостольських трудів, до геройських жертв за справи Церкви і народу.
Просвіти всіх нас, схили всі серця, щоби всі якнайліпше пізнавали і цінували святу католицьку віру, а визнаючи її – чулися щасливими, стояли при ній непохитно, хоч би треба було зазнати і мученицької смерти, та за законами святої Твоєї віри упорядковували ціле життя.
Благослови також і дочасне добро нашого народу, дай йому вільно розвивати його природні, Тобою дані сили, обдаруй його правдивою і незіпсованою просвітою; благослови його працю на всіх полях науки, мистецтва і добробуту та поблагослови всіх і все, щоб наш нарід, живучи мирно і щасливо, міг Тобі добре служити, а з Твоєю поміччю одержати вічну небесну вітчину.
А Ти, Пресвята Богородице, Непорочно Зачата, Мати і Царице руського краю, св. Обручнику Йосифе-Покровителю вселенської Церкви, св. Архангеле Михайле, св. Володимире і св. Йосафате, і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди тим народом, щоб став народом святим, виконував своє Боже посланництво, навернув весь Схід до світла віри, спричинився до спільного добра роду людського, був поміччю і потіхою святої католицької Церкви, а вічному Царю приносив безперервну славу, честь і поклін во віки вічні. Амінь.

Прохання про жертовні душі
Дай нам, Боже Всемогутній, таких робітників при Твоїм жниві, щоб ніхто з них не завагався ані на хвилину і кров пролити, коли б того було треба для спасення хоч би одної душі, що відкуплена Твоєю Пресвятою Кров’ю.
Дай нам, Всемогутній Боже, щоб у наших рядах, і духовних і світських, знайшлось у слушну пору досить людей пожертви, щоб не завагались перед останнім і вирішальним кроком. Дай нам, Всемогутній Боже, ще й сьогодні, щоб поміж нами було досить душ, готових на жертву. Для справи нашого власного спасення, для Твоєї справи між нами треба, щоб ми по змозі всі були готові на всяку жертву для святої справи.

Про вибори до парламенту
Всевишній Боже, дай нашому народові вибрати собі заступників, котрі би мудро і по-християнськи свої обов’язки послів виконували і обставали за всі народні потреби, уміли святу християнсько-католицьку віру боронити і стерегти прав святої нашої Церкви, а священству дай світло і поміч Свою для виконання душпастирського обов’язку перед народом в нинішних тяжких обставинах.

Пожертвування себе Богові за грішників

Мій Боже, Пресвята поклоняєма Тройце, Отче, Сине і Святий Душе, для Вашої більшої слави, для спасення душ, для навернення всіх грішників і передовсім безбожників, віддаюся Вам цілковито через Непорочне Серце Пречистої і Пресвятої Діви Марії.
Так, як Вона, і через Неї віддаю себе на жертву цілопалення Твоїй винищеній і приниженій любові і благаю очистити мене і спалювати безнастанно та зробити, щоб у моїй душі прірви Твого винищення й пониження проливалися по береги й понад береги.
Нехай у цей спосіб я стану мучеником (мученицею) Твоєї винищеної і приниженої любови, причащаючись нею безнастанно і віддаляючи кожне порушення тіла, серця й душі, яке було б противне Твоїм Божим порушенням.
Хочу, Втілене Слово, кожним подихом відновлювати Тобі це пожертвування безконечну кількість разів, щоби через Тебе і в Тобі я міг (могла) тепер і цілу вічність висловлювати Тобі свою любов та умалити себе цілком у Твоїй славі. Так нехай станеться, мій Боже. Амінь.

Молитва зітхнення
Предвічний Отче, жертвую Тобі через Пренепорочне Серце Марії усі приниження й винищення Втіленого Слова для Твоєї слави, для спасення душ та навернення антихристів і всіх безбожників. Ісусе, будь душею моїй душі. Амінь.
Про сокрушення сердець (щодо науки про молитву)
А що Ісус Христос у Святому Євангелії багаторазово обіцяв усе дати, о що будемо його просити, прошу його [на самому початку] , щоби за заступництвом Пресвятої Діви Марії, св. Йосифа, Її обручника, св. Івана Хрестителя і святих Апостолів, дав моїм словам силу небесного грому для голошення святих правд віри про молитву й сокрушив усі ваші серця та перемінив ваші життя святістю своєї благодати. Прошу не за себе: "не нам, Господи, не нам, − а імені Твоєму дай славу”, − прошу за справу, прошу дару, ласки − найпотрібнішої в житті християн та священиків, прошу тих ласк, без яких священик не може бути добрим священиком, а християнин − добрим християнином, − прошу ласки молитви для них усіх; прошу в Тебе, Христе Спасителю, ласки й дарів, яких найбільше треба для Твоєї справи, для справи спасення людських душ; прошу ласки для Твоєї, Христе, Церкви − для душ, відкуплених Твоєю Кров’ю. Прошу Твоїм Іменем для справи Твоєї − для Тебе, прошу Отця Небесного через Тебе у Твоїй Крові, що Ти Її пролив для нашого спасення; прошу пресвятою жертвою Пресвятої Євхаристії. Вірю в Твою любов, у Твою доброту, в Твої обітниці і знаю напевне, що одержу те, чого прошу. Амінь.

Про сокрушення сердець (щодо науки про покаяння)
Христе Спасителю, Ти, що одним словом переміняв не раз людські душі; Tи, що одним поглядом спричинив, що Твій Апостол Петро спостеріг свій упадок та гірко заплакав; Ти, Спасителю наш всемогутній, що невидимою благодаттю так сокрушив серце явногрішниці, що вона прибігла до Тебе і з покаянням стала Твої ноги заливати сльозами; Ти, що одним словом Закхея-грішника перемінив на каянника і праведника, − вчини всемогутньою Твоєю благодаттю, щоб моя бесіда потрапляла до сердець тих, до яких говорю і за яких тепер молюся. Сокруши, переміни їхні серця та з грішників зроби каянників, праведників, людей, що працею цілого життя прагнули б до святости та спасення. Амінь.

"Нехай утихне буря війни”
Христе Спасителю, на Твій наказ утихла на Галілейському морі буря, що загрожувала затопленням корабля. Ти сам, Владико Пресвятий, піднеси сьогодні Свою руку і вели, нехай утихне буря війни, буря поширеної всюди ненависти, нехай утихне буря, що шаліє і загрожує розбиттям корабля дочасного щастя і вічного спасіння нашого народу. А нам, Твоїм слугам, єпископам, душпастирям, священикам, − дай нам потрібну благодать достойно проповідувати науку Твоєї любови. Амінь.

До Пресвятої Тройці
Поклоняємося Тобі, хвалимо й прославляємо Тебе, Всевишнього Бога − Тебе, Бога Отця, Сотворителя цілої вселенної, усього, що видиме й невидиме, і Тебе, Єдинородного Божого Сина, що відкупив нас від клятви гріха Святою Своєю Кров’ю, і Тебе, Святий Духу, любове Отця й Сина, що на кожного з нас сходиш у святій Тайні Миропомазання. Хвалимо Тебе, Пресвята Тройце, яку бачити є метою нашого життя й вічним блаженством у небі. Хочу за поміччю Божої благодати заслужити собі на те вічне життя, бажаю бачити, Пресвята Тройце, лицем до лиця, бачити Твою славу, Твою велич, Твої діла, Твою безконечну доброту. Тому покірно Тебе прошу: не відмовляй мені у Твоїй благодаті, такої потрібної для християнського життя й для вічного спасення. Дай мені бути завжди вірним, добрим християнином, дай мені жити за Божими заповідями та по-християнськи вмерти у Твоїй святій ласці. Амінь.

Про Пресвяту Євхаристію
Спасителю наш, Ісусе Христе! Ти установив святу Тайну Євхаристії, щоб нам показати безконечну Твою любов до нас, дай нам причащатися часто й добре цього Святого Таїнства Твого. Дай нам голод і спрагу цього Пресвятого Харчу й Напою. Це Харч ангельський і більше, ніж ангельський, − надприродний Харч християнських душ. Дай мені, Христе, у Святій Євхаристії знаходити той прихований скарб надприродної благодати, що Ти його нам даєш у цьому Таїнстві. Дай нам усі християнські чесноти, що у цьому Таїнстві спливають на душу, а передовсім дай Пресвяту Божу Мудрість, щоб провадила нас у християнському житті і допровадила до вічного блаженства в Тобі, котрий є Богом, Єдинородним Сином Отця та що з Отцем і Святим Духом царюєш на вічні віки. Амінь.

До Пресвятої Богоматері
Пресвята Діво Маріє, коли Твій Син умирав на хресті, доручив Тобі всіх нас, людей, що серед страждань і гріхів живемо на цій долині сліз. Багато з нас нечасто до Тебе звертаються, багато з нас Тебе мало знають. Та сьогодні стаємо біля твоїх стіп, щоб зачерпнути в Тебе чогось із тієї потіхи, якою воскреслий Христос потішав Тебе, коли у сорокаденному часі перебування на землі щоденно Тобі являвся.
Ми ж діти Твої, благослови нас і дай нам усе те, чого нам для спасення треба, щоб наше життя могло бути правдиво християнським! Благослови нашу Батьківщину, благослови весь український нарід. Благослови всі наші родини, дай їм дочасний добробут та здоров’я, а ще більше – Божу благодать і чесноти християнського життя.
Поблагослови й кожного з нас зокрема, благослови на подвиги, на труднощі, на боротьбу християнського життя.
Випроси нам великих святих, героїв християнської любови, дай нам багато святих батьків, які провадили б численне потомство дорогами християнської мудрости і справедливости. Дай нам багато святих матерів, які виховували б дітей у божому страсі, у любові до свого народу і любові до ближнього. Дай нам матерів, повних геройської любови, які ту любов передали б дітям і внукам і не боялися б тягарів материнства.
Стережи нас перед усіми небезпеками і гріхами, які могли б зводити нас на бездоріжжя невірства, єресі або ненависти.
Дай нам мужніх провідників на церковній і народній ниві, а над усе дай нам бути правдивими твоїми дітьми, Тебе як Матір любити і бути вірними до смерти Христовій вірі та Його святій Церкві. Амінь.

До Найсвятішого Cерця Христового

Найдостойніший любови, наймиліший Ісусе, днесь наново, без застереження присвячуюся Твоєму Божественному Серцю, Тобі присвячую моє тіло зі всіма відчуттями й душу зі всіми її властивостями; Тобі віддаю ціле моє існування. Присвячую Тобі мої думки, й слова, і діла, і всі мої страждання, й працю, всі надії, потіхи й радощі, а передусім Тобі присвячую своє бідне серце. Хай лишень Тебе одного любить, в огні Твоєї любови хай стане жертвою. Прийми, Ісусе улюблений, Обручнику моєї душі, моє бажання. Хочу потішати Твоє Божественне Серце, хочу  Тобі навіки належати. Прийми мене у власність, нехай не маю віднині іншої свободи, окрім свободи Тебе любити, нехай не маю іншого життя, лиш страждати й умерти для Тебе. На Тебе я покладаю безмежне довір’я, за Твоїм безконечним милосердям надіюся на прощення гріхів.
Віддаю в Твої руки всю мою журбу, а передусім справу мого вічного спасіння. Обіцяю Тебе любити й Тебе шанувати аж до останніх хвиль життя, обіцяю розширювати, скільки в моїх силах, вшановування Твого Найсвятішого Серця.
Керуй мною, о мій Ісусе, згідно з уподобанням; не хочу іншої нагороди, окрім Твоєї найбільшої слави й Твоєї Пресвятої любови.
Дай мені ту ласку, щоб я замешкав в Твоїм Божім Серці, тут хочу перебувати по всі дні мого життя, тут хочу жити до останнього мого подиху; і Ти, Христе, прийми в моєму серці місце перебування, місце відпочинку; лишімся так тісно з’єднані, щоб і колись я міг Тебе хвалити, любити й посідати на цілу вічність там, в небі, де буду навіки величати безконечне милосердя Твого Найсвятішого Серця. Амінь.

До Христа з проханням доброї ради
Христе, приходжу до Тебе не як до Бога, але вже як до звичайної людини, надихни, порадь і поможи в цих преважких справах і рішеннях.

За страх Господній
Всемогутній і милосердний Боже! Я мав те страшне нещастя втратити [через гріх] благодать святого Хрещення. Знаю, що трудна для мене дорога виправдання й дорога спасення, але вірю в Твоє безконечне милосердя, вірю в Твою страшну справедливість і бажаю рятувати свою душу. А що дорогою в спасення, дорогою в виправдання є страх Твого суду й Твоєї кари, − через кров Твого Сина Ісуса Христа благаю Тебе: "Господнього страху навчи мене” , "страхові Твому пригвозди тіло моє”.
Боюся Твого суду, боюся Твоєї кари, боюся впасти в руки загніваного Бога, боюся пекла, боюся втратити небо, боюся й дочасних наслідків Твого страшного гніву й бажаю решту життя "працювати Господові зі страхом і радуватися Йому з трепетом” .
Поруш моє серце діянням Твоєї благодати, оживотвори його, воскреси моє серце! Воно мертве без твоєї ласки. Дай йому стільки спасительної й надприродної сили, щоб могло бодай виконати все те, що треба зі сльозами виконати в Тайні Покаяння. Дай мені достатню для того віру, дай мені страх кари, а більше – страх провини, дай надію відпущення й надію спасення, дай бодай початок любови й ненависти до гріха, щоб я міг доплисти до пристані; після розбиття корабля яке ж це тяжке завдання, як трудно власними силами плисти по тому розбурханому морю пристрастей і гріхів. Дай мені бодай стільки сили, щоби я доплив до пристані покаяння! "Нехай не працює в мені гріх” , нехай не панує наді мною. Я змарнував багодать святого Хрещення, ту ласку Божу й "дар у ласці одного Чоловіка, Сина Божого Ісуса Христа, що надмірно спливає на людей”  у святому Хрещенні. Я втратив ласку − дай же мені до Тебе повернути після тяжкого упадку. Амінь.

Покаянна молитва
Боже, лише в Твоїх руках моє спасення! Спасення душі, а може, й спасення тіла. Тебе кличу, Отче, що в небі, з Твоїх рук очікую спасення. Моя душа в гріхах, немов у летаргійному сні, ледве пробуджується до свідомости життя й смерти, бо життя серед гріхів – це радше смерть. А життя, серед якого я не спостерігаю майже переходу зі стану благодати у стан смерти [через гріх], є гірше від летаргійного сну . Тебе кличу, Отче на небі! Бажаю Твоєї благодати, бажаю того надприродного життя, що Ти даєш Своїм дітям, бажаю піднестися з гріхів щирим і повним покаянням. Вірю в дорогу виправдання, що до Тебе веде, на тій дорозі бачу спасення. На тій дорозі зі ступеня в ступінь хочу переходити через віру, через Господній страх, через надію, через початок любови, через любов − до якнайбільшого і найповнішого жалю за гріхи, які вернули би мені Твою святу благодать. Прости мені, Отче Святий! Як блудний син до Тебе вертаю. Каюся у своїх гріхах, бриджуся тим життям у гробі, до якого допровадили мене мої гріхи. Надіюся на Тебе і зі синівським почуттям хочу вернути до Тебе, до батьківської хати, а Ти мене прийми як блудного сина. Помилуй мене з великої милости Твоєї. Амінь.

Про дар покаяння і запобігання святотатському Причастю
Боже Великий Єдиний, змилосердися над нами, нещасними Твоїми слугами, нараженими через людські слабості і через людську злобу на той страшний і мерзенний гріх святотатського Причастя, і не допусти, щоб ми коли-небудь могли того злочину допуститися. Стережи нас від нього, дай нам ясне пізнання його злоби, дай нам почуття того нещастя, в яке веде, тієї прірви, в яку ним падаємо, і, якщо ми мали б у житті нещастя тим злочином Тебе образити, дай нам піднятися, дай змогу покаяння. Нехай не справджується на нас страшне слово Твого Апостола, що такому грішникові неможливо покаятися, що для такого грішника вже немає жертви за гріх. Нехай наше покаяння стане можливе. Прийми жертву Крови Найсвятішого Твого Сина як жертву за наші гріхи, за наш той найстрашніший гріх святотатського Причастя, якщо ми його допустилися.
Або, щоб успішніше випросити собі покаяння, просимо не за себе, а за всіх людей, за братів наших, що тим гріхом Тебе образили. Не замикай перед ними дверей покаяння, а навпаки, милосердя двері відчини за молитвами Пресвятої Твоєї Матері, Христе Спасителю! Хоч вони і зневажили Духа ласки і Сина Божого потоптали, і для себе самих розп’яли наново Спасителя, і їли собі суд і осудження, і стали винні Тіла і Крови Господньої. Прости в безконечному Своєму милосерді їх беззаконня, дай їм дар покаяння, дай їм теплі сльози, дай сокрушене серце, зрань їх серця поняттям гріха, гадкою Тобі заподіяної зневаги, почуттям того гріха, який не дай, Боже, щоб був вічним гріхом, непрощеним ані на цьому світі, ані у вічності.
А нам, недостойним Твоїм слугам-священикам, проповідникам Євангелія, проповідникам покаяння, дай могутнє слово покаяння. Дай порушувати серця грішників, крушити їхні тверді каміння, з очей витискати рясні сльози і страшити вічними карами ті душі, та дай їм бодай так каятися, щоб у святій Сповіді могли одержати відпущення гріхів. А як Твоєю благодаттю наново освятиш нужденні душі, то стережи їх від повторення злочину, від повороту до гріха. А нам, їхнім душпастирям, дай у голошенні Твого Євангелія досить любови, щоб їх схилити не тільки до покаяння, а й до чеснот Євангелія, до святости Євангелія. Дай нам так проповідувати Євангеліє, щоб люди горнулися до Церкви і щоб з кожним роком зменшувалося число тих, що занедбують Пасхальне Причастя, та побільшувалося число тих, що частіше, ніж раз на рік у тому джерелі всяких дібр, джерелі всяких ласк шукають небесних дарів, які зберігаєш для тих, що Тебе люблять. Амінь!

Присвячений
Матері Божій -
Цариці Святої Вервиці

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика