Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бібліотека » Різне » Цікаво... » Нестаріюча дівчинка
Нестаріюча дівчинка
Дата: Понеділок, 10.05.2010, 23:18 | Повідомлення # 1
Американські вчені сподіваються розгадати загадку старіння, розшифрувавши геном сімнадцятирічної дівчини, яка все своє життя фізично і розумово залишається на рівні розвитку однорічної дитини.

Як пише The Sunday Times, вага Брук Грінберг в її 17 років - 16 фунтів, зріст - всього 30 дюймів. Попередні дослідження її ДНК наводять на думку, що вона не росте через збої в генах, які відповідають у здорових людей за старіння організму.

"На прикладі Брук вченим вдасться ідентифікувати такі гени, проникнути у механізми їх роботи і навіть навчитися ними керувати", - сподівається Річард Уолкер з Медичної школи Університету Південної Флориди, керівний дослідженнями.

Припущення, що старінням керують кілька ключових генів, розділяє і Еліна Слагбоом з Лейденського університету Голландії, професор молекулярної епідеміології. У рамках своєї науково-дослідної роботи вона зібрала дані про 30500 осіб з кланів довгожителів та зауважила, що уповільнене старіння обумовлене, в першу чергу, спадковими факторами.

Нагадаємо, що в лютому 2010 року група вчених університету Ньюкасла в Британії заявила, що їм вдалося розкрити один з ключових моментів процесу старіння. Вони з'ясували, що коли старіюча клітина виявляє значне пошкодження своєї ДНК, викликане фізичним зносом, вона посилає специфічні внутрішні сигнали. Ці аварійні сигнали спонукають мітохондрії клітини до продукування окислювальних "вільнорадикальних" молекул, які, у свою чергу, змушують клітку зруйнуватися або припинити ділитися.

На думку фахівців, тепер, після відкриття подібного механізму, стане легше боротися з віковими змінами і такими хворобами, як діабет, серцево-судинні порушення, рак. При цьому про еліксир вічної молодості, за їх словами, поки не йдеться.

http://ua.korrespondent.net/

Бібліотека » Різне » Цікаво... » Нестаріюча дівчинка
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика