Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бібліотека » Різне » Цікаво... » Найдивніші дощі світу
Найдивніші дощі світу
Дата: Понеділок, 10.05.2010, 02:31 | Повідомлення # 1

Найдивніші дощі світу (6 фото + відео)


07.05.2010
Категорія: Цікаво Різне
Найдивніші дощі світуПогода деколи робить такі сюрпризи, що не знаєш, куди бігти і що робити далі. То гроза при ясному начебто небі, то сніг влітку, то ще щось. Такі випадки достатньо часто зустрічаються, так що дивуватися не доводиться. Дивовижне інше - іноді замість води або льоду з неба падає щось зовсім вже неймовірне. Так, Ви, звичайно ж, чули, що з неба іноді падають жаби, риба. Але є навіть дивніші випадки, що відбулися не так і давно.


Дощ з павуків в Аргентині


Найдивніші дощі світуУ 2007 році, 6-го квітня, з неба в провінції Сальта, Аргентина, почали падати павуки. Причому павуки багатьох видів, всіх кольорів і забарвлень. Розміри таких павуків були не такі вже і малі - близько 10 сантиметрів (якщо вимірювати з кінцівками). Збереглися навіть документальні свідоцтва цього цікавого випадку. Ось одна з фотографій.


Найдивніші дощі світу
Коровопад в Японії


Найдивніші дощі світуУ 1997 році японський рибальський траулер почав тонути в Японському морі. Врятовані рибаки, як один, стверджували, що потопила траулер корова, яка впала з неба. Само собою, рибаків тут же замкнули в лікарню, вважаючи те, що відбулося масовим психозом.


Але все опинилося не так трагічно - за два тижні командування ВВС Росії повідомило про сумну подію - пілоти одного з літаків викрали корову, вирішивши час від часу балувати себе біфштексами.


Але пілоти не передбачили того, що тварина збіситься, коли літак злетить. Корова почала крушити все всередині літака, і довелося її викинути (не вказується, як це відбулося - через люк для бомбометання, або ще якось).
Кривавий дощ в Колумбії


Найдивніші дощі світуДуже часто доводиться чути про "криваві" дощі, тобто дощі червоного кольору. Часто виявляється, що причиною такого дивного забарвлення крапель дощу є або мікроорганізми, або частинки червоного пилу, або ще щось.

Але в 2008 році в Колумбії випав справжній кривавий дощ. Це була справжня кров, що документально засвідчено бактеріологом з Ла-Сєрра, Чоко. Був відібраний зразок, аналіз якого показав, що це саме кров. Місцеві священики зразу заявили, що це сигнал грішникам про те, що потрібно змінити спосіб життя.


Дощ з грошей


Найдивніші дощі світуУ 2007 році в Німеччині водій вантажівки побачив в дзеркало заднього огляду, що з неба падають... гроші, паперові гроші. Це виявилися євро. Водій почав збирати купюри, і потім чогось викликав поліцію. Коли та прибула, вже ніяких грошей на дорозі і узбіччях не було, все було зібрано.Дощ зі свіжого м'яса


Найдивніші дощі світуЦей випадок, документально підтверджений, відбувся у 1876 році (так, досить давно), в США. Один солідний пан сидів в своєму робочому кабінеті, в своєму власному будинку. Як раптом він зауважив, що за вікном твориться щось дивне - падають шматки свіжого м'яса.


Американець зібрав декілька шматків, підсмажив, і покликав друзів пробувати несподіваний подарунок небес. З'ївши по шматочку, джентльмени повідомили, що це ніщо інше, як баранина.

Бібліотека » Різне » Цікаво... » Найдивніші дощі світу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика