Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Сящениче Братство Св. Пія Х
Сящениче Братство Св. Пія Х
Дата: П`ятниця, 19.03.2010, 14:44 | Повідомлення # 1
Його заснування

Засновником Братства Св. Пія Х був Їх Укселенція Архиєпископ Марсель Лефебвре (1905–1991). Він був членом Конгрегації Отців Святого Духа і був на місіях в Африці протягом 30-и років, спочатку яко простий священник, а потім яко Архиєпископ Дакару і Посланець Столиці Апостольської для країн Африки.

На початку 1962 року повертається до Франції назначений Єпископом Туль. В липні цього ж року вибраний Генеральним Настоятелем Отців Святого Духа.
Архиєпископ Марсель Лефебвре

Від осені 1962 до осені 1965 року – бере участь в зібраннях ІІ-го Ватиканського Собору. Пробує протистояти блудам модернізму що пробиваються до Церкви разом з 250 іншими Прелатами. На жаль, тому що Папа був на боці новаторів, а не консерваторів, наслідок Собору – це модернізація церкви і антикатолицькі декрети такі як „Релігійна вільність”... Нова Служба Божа Павла VI... Ці помилки почали руйнувати Церкву Христову внутрішньо і зовнішньо. Правда стоїть тепер на рівні з помилками...

Тому що Отець Єпископ М. Лефебвре був консерватором під час Собору – його усунули з обов'язків Генерального Настоятеля Отців Святого Духа. Він залишився вільний без діоцезії, яко Єпископ на пенсії.

Поїхав до Риму, де його знайшли кілька семінаристів і просили щось для них зробити бо вони не можуть далі залишатися в семінарії де відбуваються зміни що послаблюють дисципліну, не навчають більше боротися з неправдою, але приймати помилки... Він погодився. Провидіння Боже керувало.

1-го Листопада – заснування офіційне Братства священничого св. Пія Х. через єпископа Фрібургу Шар'єра. Вони купили за допомогою добродіїв будинок в Екон. Там і почала діяти перша семінарія Брацтва.

Отець Єпископ був знаний яко Традиційний Єпископ і мав багато прохань зі всього світу – це пояснює чому Брацтво має тепер семінарії традиційні по цілому світі.

В 1988 році Отець Єпископ консакрує 4-ох нових єпископів з-поміж священників Братства. Ця його дія була наслідком розуміння надзвичайної ситуації в якій перебуває Церква сьогодні, а також його похилий вік. Щоб зберегти Католицьку Традицію, свячення нових священників вихованих в дусі Традиції, котрі відправлятимуть Службу Божу Триденську, передати Віру Католицьку майбутньому поколінню – такою була ціль Отця Єпископа М. Лефебвра. Згідно канону Церкви: „Один єпископ має право консакрувати інших єпископів в разі надзвичайної ситуації.” Криза в Церкві з причини змін навчання Церкви, антикатолицькі декрети ІІ-го Ватиканського Собору – це в розумінні Отця Єпископа було надзвичайною ситуацією.

Його ціль

Отже бачимо як повстало Братство Св. Пія Х кероване в чудесний спосіб Божим Провидінням. Якою є його ціль?

Сам Єпископ М. Лефебвре каже: „Я передав те що отримав”. Передав новим священникам правдиву науку Церкви католицької без помилок і блудів ІІ-го Ватиканського Собору.” Ото є ціль Братства – виховувати добрих святих священників згідно прагнення Серця Христового. Бо щоб Церква Католицька продовжувала існувати – треба священників вихованих в дусі правди, щоби вони передали людям ласку Божу, провадили їх до неба, їх правдивої батьківщини, бо це власне і є ціль Церкви Католицької. Але від часу ІІ-го Ватиканського Собору, правди вже не навчається, якщо і навчається то її ставиться на рівні з помилками.

Ісус Христос сказав до Апостолів: „Ідіть і навчайте всі народи хрестячи їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх берегти все те що я вам заповідав.” Це як 2+2=4 – це правда. Але тепер 2+2=4 так, а може і 5, може і 100, 1000... Немає конкретної правди. Не є так як сказав Христос: „Той хто увірує і охреститься, буде спасенний, той хто не увірує і не охреститься – буде осуджений.”

Отже ціллю Братства св. Пія Х є зберігати правдиву доктрину Церкви Католицької без помилок і передати її майбутньому поколінню в цілі збереження Віри. Центром цієї цілі є Служба Божа Триденська що священники Братства продовжують відправляти і не приймають нову Службу Божу що має за ціль культ людини і є протестантською.

Його члени

Братство св. Пія Х має свого генерального Настоятеля що на теперішній час є ним єпископ. В Братстві є 4 єпископи, понад 500 священників, також Брати і Сестри. Ми маємо наші церкви, каплички, семінарії, парафіяльні будинки, школи і будинки реколєкційні по цілому світі. Також існують десятки монаших спільнот що хочуть існувати в дусі Традиції під нашою опікою.

Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Сящениче Братство Св. Пія Х
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика