Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Мілес Єзу, Воїн Ісуса
Мілес Єзу, Воїн Ісуса
Дата: Середа, 10.03.2010, 00:01 | Повідомлення # 1
Воюючі сини та дочки Непорочного Серця Матері Божої Богоявлення, Мілес Єзу, Воїн Ісуса

Харизма

Освячення щоденного життя кож­ного члена Мілес Єзу і його сім'ї, професії та оточення, а також праг­нення щодня ставати покірнішими, палкішими і ревнішими за спасіння душ.

Головний настоятель. Адреса

Via Tespi, 176, Roma - 00125, 523­582-43.

Провінційний настоятель. Адреса

вул. Довбуша, 24, м. Львів - 79008, тел. (0322) 76-74-08.

Формаційні доми

Новіціят Мілес Єзу, Генеральний дім, via Tespi, 176, Roma - 00125, Italia, n. (39-06) 523-582-43.

Чисельність монахів за кордоном

За кордоном перебуває 11 українців з Мілес Єзу.

Дата заснування і засновник

Мілес Єзу засновано 12 січня 1964 року у м. Фінікс, штат Арізона, США. Засновником і першим отцем-генералом є о. Альфонсус Марія Дюран, уродженець Іспанії, бакалавр мистецтва мадридського університету, випускник семінарії Кларетян. 1953 року склав вічні обіти. Після прийняття священства скерований у 1957 році до США. У минулому о. Дюран - головний редактор офіційного англійського перекладу міжнародного журналу "Ультрел", який видає рух "Курсільйос".

Протягом 10-ти років (1959 - 1969 рр.) був дієцезіяльним директором руху "Курсільйос", дієцезії Тюскона (штат Арізона, США).

Духовність

Духовність членів Мілес Єзу по­лягає у знаходженні особистого способу посвяченого життя, у на­слідуванні Господа, практикуючи євангельські ради вбогости, чис­тоти і послуху. Церква заохочує, аби у мирянському інституті Мілес Єзу засоби християнського вдос­коналення були найдоступніші для мирян.

Целібатники укріплюють єван­гельські ради вічними обітами, инші застосовують їх відповідно до свого особливого стану.

Діяльність

Особливу увагу Мілес Єзу зосере­джує на праці з молоддю - орга­нізовує реколекції, проводить парохіяльні місії, щотижневі нічні чування, літні християнські табори у Карпатах, чування в честь Пре­святої Євхаристії у львівській церкві свщмч. Йосафата і всіх ук­раїнських мучеників. Також воїни Ісуса організовують окремі притулки для хлопців та дівчат, щоб допомогти покиненим і зневаженим дітям. Щодня вони го­дують 800 убогих в Україні, Росії, Нігерії, Індії та Мексиці. Досить поширена діяльність ко­манди "Epiphany Medical Mission". Ця команда бере участь у місіях, засновуючи клініки для бідних. Оскільки багато людей у світі через негативний інформаційний вплив щодо Католицької Церкви втрачає надію і довіру до неї, Мілес Єзу організовує щорічні конференцій "Path to Rome" ("Шлях до Риму"). На них відомі кардинали, єпископи та новонавернені до Католиць­кої Церкви діляться своїми свід­ченнями, спричиняючи в инших позитивне ставлення до Церкви. Інституція різними способами про­пагує цінність гідности людського життя та родини, зокрема розпов­сюджуючи виданий різними мова­ми памфлет "Маніфест тисячоліт­тя", який заохочує сім'ї до дітона­родження.

Історія

Мілес Єзу є новим для мирян спо­собом посвяченого життя у Церкві, церковною родиною посвяченого життя. Його членами є чоловіки і жінки, миряни та священики, целібатні, одружені і неодружені, овдовілі. Усі вони об'єднані у велику родину, мають одного ге­нерального директора. Суттєвою особливістю Мілес Єзу є те, що більшість її членів - миряни (понад 90%).

Це мирянський інститут з окремою мирянською харизмою. Його за­снував 1964 року священик Альфонсус Марія Дюран.
http://monks.ugcc.org.ua/index.p....emid=40

Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Мілес Єзу, Воїн Ісуса
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика