Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Салезіянське Згромадження Св. Івана Боско
Салезіянське Згромадження Св. Івана Боско
Дата: Вівторок, 09.03.2010, 23:40 | Повідомлення # 1
Діяльність

Сьогодні українські салезіяни східного обряду мають чотири осередки-спільноти у Львові, збирають дітей та молодь у т.зв. “ораторіях” (з лат. “оratorium” – місце молитви), під час літа проводять літні табори "Веселі Канікули", утримують Молодіжний Навчальний Центр, Гімназію Блаженного Климентія Шептицького та інші духовно-виховні ініціативи для дітей і молоді міста Львова. Опікуються "Родинним домом Покрова" для дітей-сиріт, що є при Церкві Покрови Пресвятої Богородиці у Львові.

З вересня 2005 року розпочали свою виховно-душпастирську діяльність в м. Ужгороді, де починають впроваджувати діло св. Івана Боско – батька, учителя і друга молоді.

У 2006 році отці-салезіяни відкрили кандидатський дім у м. Винники, для виховання тих хлопців, які бажають вступити до Згромадження, при ньому діє також молодіжний центр. Цього ж року розпочав свою діяльність і Спортивний клуб "Дон Боско", при якому діє секція футболу, а його футбольна команда "Покрова" бере участь у Всеукраїнському чемпіонаті у 1-ій лізі.

З 2007 року працює Салезіянське видавництво "Дон Боско", яке має на меті виховання-євангелізацію дітей та молоді через засоби масової інформації.

Головний настоятель. Адреса

о. Оноріно Пістеллато, настоятель,

вул. Личаківська, 175,

79014, м. Львів,

тел. (032) 251-45-90, 251-40-62,

тел./факс (032) 251-45-90,

е-mail: delegatura@sdbua.netЦя адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Web-сторінка: www.sdbua.net

www.sdb.org (Головний дім у Римі)

Бібліотека » Церква » Монастирі, ордени, братства » Салезіянське Згромадження Св. Івана Боско
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика