Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бібліотека » Різне » Сім"я » Спеціально для дружин
Спеціально для дружин
Дата: Середа, 12.05.2010, 01:37 | Повідомлення # 1
Спеціально для дружин

Дорога сестро у Христі! Декілька слів особисто тобі.
Радій подружній близькості, але зосередься на тому, щоб давати, і ти отримаєш більше, ніж якщо стежитимеш за своїми відчуттями і висуватимеш вимоги чоловікові. Це зовсім не означає, що ти не повинна стежити за своїми відчуттями і потребами. Пам'ятай, статевий акт не вийде сам собою! Нехай твої руки не байдикують – песть чоловіка, і одночасно сама можеш допомагати собі в останній фазі, періодично стискаючи стегна, «підлаштовуючись» під чоловіка і до того, що відбувається, аби ти могла пережити те, що Бог приготував для тебе. Візьми те, що відбувається, у свої руки і не чекай, поки це зробить твій чоловік. Почни вже сьогодні!
Щоб ти могла налаштуватися на потреби чоловіка, спочатку ти повинна зрозуміти одну річ: усвідомлення своєї приналежності до певної статі – це невід'ємна частина індивідуальності людини. Для чоловіка у шлюбі це має особливе значення, тому що якщо жінка знаходить підтвердження своєї цінності в материнстві і навіть в овуляційному циклі, то чоловік підтверджує приналежність до своєї статі в основному під час статевої близькості. І для нього надзвичайно важливе відчуття, що він «може». Опитувані чоловіки також говорили, що якщо не могли б потенційно зачати дитини, то не відчували б себе чоловіками.
З радістю віддаватися чоловікові – це найважливіше з усього, що ти можеш зробити, щоб він відчував себе коханим. Отже, психологічно приготуйся бути для нього настільки доступною, наскільки дозволить твій статевий цикл і ваші плани щодо зачаття.
Не бійся заздалегідь, що якщо чоловік зауважить твою «доступність», то захоче безперервно вступати в близькість. Часто чоловіки так тиснуть на дружин тільки тому, що ті дуже чинять опір у цій сфері. Такий чоловік відчуває загрозу і хоче використовувати кожну можливість, подібно до людини, яка страждала з голоду і хоче наїстися «про запас». Відмінно описує цю проблему Лінда Ділоу, перераховуючи три елементи творчого підходу до інтимних стосунків.

Повна доступність

«Коли хтось на дієті, то єдине, про що він думає – це їжа. Те саме з сексом. Коли чоловік боїться бути знехтуваним, швидше за все його поглинуть думки про те, чого він не може отримати. Коли чоловік знає, що його дружина повністю доступна для нього, його жадання з часом зменшується, вирівнюється. На це потрібен якийсь час, але коли чоловік переконається, що його дружина охоче вступає з ним у близькість, його сильне, настирливе прагнення її зміниться спокійнішою, стабільнішою поведінкою, наповненою любов'ю і ніжністю.»

Позитивна агресивність

«...провокуючи чоловіка під час телепередачі, яку він дивиться, ти швидше за все почуєш у відповідь: “Будь ласка, дай мені додивитися”». J

Готовність давати

«Ти працелюбно готуєш новорічні подарунки, які покладеш під ялинку. Діти нарешті в ліжку, і в тебе є можливість зробити те, що тебе так хвилює. Ти повністю поглинена цим заняттям, і раптом заходить чоловік із цим особливим однозначним блиском в очах. У цей момент ти можеш сказати: «Ой, коханий, не сьогодні!», або вирішити, що ти готова зайнятися любов'ю з чоловіком, якого дав тобі Бог. Першою твоєю реакцією, можливо, буде «О ні!». Але зусиллям волі ти можеш відразу змінити її «О так!». Якщо ти і далі думатимеш про новорічні подарунки в той час, як він несамовито цілуватиме тебе, то нічого з цього не вийде. Намагайся думати про те, як ти любиш чоловіка і попроси Бога, щоб Він наповнив тебе щирим бажанням близькості. Я впевнена, що сексуальні реакції жінки більшою мірою залежать від її думок! Зосередься на тому, яке прекрасне його тіло і який це привілей – займатися з ним любов'ю, і думки про подарунки або про будь-які інші справи зникнуть самі!»
Благословляй! Прийми рішення, і, точно так, як і в інших сферах, благословляй, щоб успадковувати благословення (1 Петра 3,9). Тобто говори чоловікові, який він гарний у ліжку, надихай його – і тоді ти допоможеш йому стати таким. Він не тільки жадає такої похвали, вона йому насправді необхідна!

Чи знаєш ти, що статева близькість має і оздоровчі властивості? Коли ти віддаєшся своєму чоловікові – отримуєш благословенне здоров'я. Сім'я чоловіка володіє дезинфікуючими властивостями. Бог запланував, щоб статева близькість «охороняла» піхву. Крім того, вона діє як гарний потогінний засіб у разі простуди, що починається. J
І нарешті, дорога сестро, нехай це жартівливий лист із книжки Дж. Ділоу буде для тебе випробуванням совісті – чи не відкидаєш ти свого чоловіка.

Моїй улюбленій дружині

За останній рік я намагався наблизитися до тебе, щоб поєднатися в любові, близько трьохсот разів.
Мені це вдалося тільки 36 разів. Потім я підсумував причини, через які нічого не вийшло:
тому що діти прокинуться – 27 разів,
тому що вже надто пізно – 23 рази,
тому що дуже гаряче – 16 разів,
тому що дуже холодно – 5 разів,
тому що ще дуже рано – 15 разів,
ти прикидалася, що спиш – 46 разів,
вікно було відкрите, і могли почути сусіди – 9 разів,
у тебе боліла спина – 26 разів,
у тебе боліла голова – 18 разів,
у тебе болів зуб – 13 разів,
посміялася наді мною – 6 разів,
ти була не в настрої – 36 разів,
ти об'їлася – 10 разів,
дитина плакала – 17 разів,
ти дуже довго дивилася телевізор – 17 разів,
я дуже довго дивився телевізор – 15 разів,
у тебе на обличчі була косметична маска – 11 разів,
за стіною ночували гості – 11 разів,
тобі обов'язково потрібно було йти у ванну – 19 разів.

А з цих 36 разів багато чого було не так, як мені б хотілося:

7 разів ти не перестала дивитися телевізор,
16 разів ти говорила, щоб я поквапився і закінчував,
6 разів довелося розбудити тебе, тому що вже закінчив,
1 раз ти поворушилася, і я злякався, що образив тебе,
6 разів ти весь час жувала гумку.
Кохана! Не дивуйся, що іноді я нервую!
Твій люблячий чоловік.

Бібліотека » Різне » Сім"я » Спеціально для дружин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика