Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Церква » Духовна література » Щоденник Любові (Святий отець Піо, Запис доктора Луїджі Гаспарі)
Щоденник Любові
Дата: Понеділок, 08.03.2010, 16:30 | Повідомлення # 1

У травні 1968 року отець Піо сказав до Прімо Каппончеллі: “…Усі, хто співпрацюватиме у виданні та розповсюдженні “Щоденника Любові”, заслужать вічну вдячність і бла¬го¬словення від Бога та від мене”.
17 жовтня 1968 року перша частина “Щоденника Любові” по¬трапила до рук Його Святості Папи Павла VІ. Приблизно через де¬сять днів Святіший Отець передав мені свою подяку через одного єпископа, мого приятеля і, між іншим, сказав: “Це велика таєм¬ниця. Яка чудова любов батька і сина! В цій книжці не можна ви¬креслити жодного слова”. Так було під¬тверд¬жено пророцтво отця Піо, висловлене при мені у червні 1968 року: “Папа усе зрозуміє в цій книзі”.


Пролог

Святе Письмо – Заповіт, переданий Богом людині. Голос Божий почули люди з гострим слухом, вибрані Господом, і записали волю Отця для блага Його дітей які населяють Землю.
Господній Заповіт – Єдина і Троїчна істина про заповіді правди, милосердної волі та любові трьох рівних і різних Осіб Єдиного Бога Твор¬ця і Отця людей. Третя Особа Пресвятої Трій¬ці, – Святий Дух – це саме життя Троїчної Лю¬бо¬ві, що стає голосом і словом Божим в серці лю¬дини, сина Божої Трійці. Голос Святого Духа вибирає людське серце, щоб дарувати благодать життя в Любові всім, хто прийме дар Живого Го¬лосу, що став “словами”. Троїчний Дух хоче да¬рувати Свій Голос усім людям доброї волі, аби навчити смертних Вічного, Божого життя. Цей Голос може і хоче об’єднати все й усіх в од¬ному жи¬вому Тілі, в єдиному ладі Пресвятої Трійці.
Заповіт Божий – незмінне Слово, записане у Святому Письмі.
“Щоденник Любові” написано моєю рукою з волі Отця Піо, живий голос якого промовляв від імені Божого.
Він мені казав: “Щоденник є і буде голосом Істини та любові незмінної Божої волі, ви-раженої у Його єдиному вічному Заповіті”.
На Землі панує розбрат, бо в серцях людей не став єдиним голос любові – в пізнанні заповітної Волі Божої, Святого Письма.
З тієї причини отець Піо запевнив мене, що це Воля Божа, аби “Щоденник Любові” увійшов у кожен дім по всьому світу і допоміг людям полюбити істину в пізнанні Святого Письма.
Слова зі “Щоденника…” стануть світлом, яке допоможе краще зрозуміти істину, і серця людей зможуть почути голос Божої Любові.
Божа Любов утвердиться в серцях, щоб об’єднати людей в Його мирі і злагоді. Голос нашого Бога розжене “чорні хмари”, що нависли над умами людей, які перешкоджають Світлу Господнього Сонця дати світові своє життя, у якому любов, радість, здоров’я і багатство для всіх.
Якщо би голос отця Піо не покликав мене, я би думав-гадав: “Чому я тут, з вами?” Святий Дух покликав мене через отця Піо, щоб розповісти мені, як він живе у нас, тому я повинен передати вам усе, що він говорив мені.
Дух Святий говорить в кожному, у ньому живе Отець. Отець говорить одну і ту ж Істину до всіх Своїх істинних дітей. Він говорить до мене, щоб ви дізнались, що Він вас любить. Я – такий самий, як і ви. Він – це ми. В Ньому ми – це я, так само, як і ви, і так само, що Він. Ось чому я мусив прийти до вас, ви – підійти ближче до мене, щоб краще пізнати Божу Любов у нас самих, щоб розпізнати мене – в собі, тому що у Ньому, який є ми, частинка мене, я – частинка вас, що є Ми. Легко пізнати Бога тільки тоді, коли ми усвідомлюємо зв’язок, що об’єднує нас в одному спільному житті, хоч воно і в кожного своє. Він – одне, ми- інше.
Наше життя щасливе тільки тоді, коли люблячи віримо, що Любов, яка поєднує нас – це Він у розповсюджуваній єдності з Духом, щоб ми стали Тілом Святого Духа.
Люблячи Бога, ми любимо наше життя. Якщо ми любимо один одного, ми дістаємо дар Його радості. Я бажаю усім вам, друзі мої і брати у цілому світі, щоб голос Божого Духа розірвав, розсіяв хмари над вашим життям громом Божої Любові, прийшов до кожного з вас і засяяв Сонцем Любові.

Луїджі Гаспарі

Дата: Понеділок, 08.03.2010, 16:31 | Повідомлення # 2
ЩОДЕННИК ЛЮБОВІ
Лише людина осуджує людину.
Любов – це прощення усіх людських провин.
Любити – це означає дарувати Любов
Тому – хто не знає Любові,
Тому – хто просить Любові,
Тому – у кого нема Любові,
Тому – хто не має дару Любові,
Тому – хто не вміє просити Любові,
Тому – хто нічого не знає про Любов,
Тому – хто не знає сили Любові,
Тому – хто вважає себе недостойним ще раз прийняти Любов, тому що – був невірний Любові.

Моєму дорогому Луїджі
до дня його народження
як доказ мого благовоління.
Я хочу дати йому достатньо мужності та сил,
щоб він ніс у світ моє серце…

Дата: Понеділок, 08.03.2010, 16:31 | Повідомлення # 3
Болонья, 8-9 квітня 1968 р.
Сьогодні увечері Я буду говорити з тобою, вислухай Мене! Те, що скажу тобі, надзвичайно важливе. Мова йтиме про Любов, про Мене. Я хочу, щоб ти зрозумів Мене. Я живу в серці кожної людини. Моя Любов живе у серцях людей. Я щасливий перебувати там, де Мене приймають з радістю. Моє Серце дарує вам єдність в Любові.
Без Мене ніякий союз не міцний. Жоден союз не заради Мене і не в ім’я Мого Серця не може називатися любов’ю.
Моя Любов не відає ні смутку, ні печалі. Моєю є найчистіша радість. Немає радості поза Мною.
Я Той, хто допомагає усвідомити вам нік¬чемність ваших бажань, безкорисність ваших насолод.
Я хочу, аби ви зрозуміли: усе, чого шукаєте, знайдете в Мені. Ви стурбовані? Чим? Навіщо?
Лиш прийдіть до Мене, і знайдете добро, якого бажаєте.
Я набагато великодушніший, ніж ви ду¬маєте, і дарую вам набагато більше, ніж ви про-сите.
Чого ви хочете від Мене? Попросіть і отримаєте.
Чого ви просите? Істинного блага? Я дам вам його, не гаючись.
Ви просите блага, яке не є благом. Цього дати не можу, тому що бажаю вам добра.
Тож якого блага ви хочете? Дам усе, якщо зможете прийняти Мене цілим вашим серцем.
Ви ніколи не приймаєте Мене цілим серцем. Інколи даєте Мені частинку свого серця, але іншу частинку залишаєте для власних при¬страстей, для пошуків того, що не є Мною.
Безкорисно давати вам зрозуміти, що нема нічого без Мене.
Я часто ховаюсь в тім закутку, що Мені віддаєте. Дивлюсь. І що бачу?
Бачу вас стривожених, утомлених, роз¬ча¬рованих і невдоволених.
Ви завжди стривожені і не хочете зрозуміти чому.
Причина тривог в тому, що Мене не знаєте. Я стежу за вами. Чекаю лиш одного знаку від вас, одного слова, щоб вийти із укриття, в яке ви Мене помістили.
Я з вами, якщо кличете, та ще більше, коли Мене любите. Допоможу вам залишатись зі Мною, вам потрібно лише захотіти Мене, і Я стану для вас усім.
Зажадавши Мене, ви повинні цілком покластись на Мене. Покластись на Мене – це значить усе отримати з Моїх рук.
Як Я утомився дивитись на вас: у вас нема сили, яку ви могли б отримати від Мене, у вас нема Любові, якої не дасть вам ніхто, крім Мене.
Майже всі ваші бажання шкідливі для вас. Але часто ви цього не усвідомлюєте. Я скажу вам, у чому ваше істинне благо.
Що таке благо? Це сердечний мир, це відчуття тепла, яке і є життя.
Як діє це тепло? Воно зігріває вас, запалює ваше серце, приносить вам радість життя і любові, дає силу віддавати цю Любов іншим.
Хіба не так? Так, ви самі це знаєте, бо уже не раз відчували це. Але чому лише кілька разів цього зазнали. А тому, що в ці хвилини розігрівав вас Я. Робив усе для того, щоб дати можливість пізнати Мене, полюбити Мене.
А потім? А потім ви не зуміли, не захотіли підтримати Мене. Я дав вам свободу вибору власних доріг. І що ж? Ось що є з вами! Тепер ви втомлені, спустошені, залишилися без Мене. Але Я все одно живу у вас, і Мені вистачає того крихітного куточка, який ви залишили для Мене.
Там Я тихенько чекаю хвилини вашого горя, вашого страждання, щоб страждати і терпіти разом з вами.
Ви самі накликаєте на себе біду. Я вам цього не бажав. Але в час страждань Я можу вийти, щоб допомогти вам. А якщо ви Мене не покличете? Все одно почую і поспішу на допомогу. Яким чином? Лише позвіть Мене – Я тут же буду з вами. А якщо не покличете Мене прямо, Я прийду до вас іншим шляхом. Яким?
Моя дорога – це людина, така ж людина, як і ви, людина, котра не є цілком Моєю, але частково вона – це Я. Я пошлю вам на допомогу ту частину, що належить Мені у цій людині. І це Я допомагатиму вам через цю людину.
А як чините ви? Часто бачите і не впізнаєте Мене, оскільки Я звертаюсь до вас через людину, таку ж людину, як і ви самі. Але ж в цій людині живу Я, ваш Господь.
Чого ви хочете від Мене? Я можу дати вам усе: все, що належить Мені, тому що все створив Я.
Для вас нема нічого неможливого, тому що зі Мною все можливе. Я сам належу вам, Я- ваша власність, отже, все, що належить Мені, належить і вам. Так чому ви турбуєтесь?
Усе, що маю Я, маєте і ви, вам досить лиш захотіти цього.
Про що я вас прошу? Прошу вірити Мені, звертатись до Мене з просьбами, довіритись і віддатись Мені.
Ви боїтесь віддати мені що-небудь? Що саме? Те, що ви віддаєте Мені, дрібниця, ніщо. Я віддаю вам усе.
Що означає “все”?
Усе – це знання про Мене, про самого себе, про все, що існує, про все, що бачите, про те, чого не знаєте. Те, що можете пізнати, зали¬шається непізнаним для вас. Це непізнане ви можете пізнати лише через Мене.
Чому Я так люблю вас?
Тому що заради вас Я створив цілий світ і створюю усе, що може зробити вас щасливими, вдячними і наповнити ваші серця любов’ю до Мене.
Чому Я прагну вашої любові? Тому що примножуючи вашу любов, Я примножу вашу радість, ваше блаженство. Милосердя Моє безмежне, і тому Я безмежно примножу вашу любов до Мене.
Щоб підсилити вашу любов, Я роблю ось що: Я примножую ваші знання про Мене. Чим більше ви Мене любите, тим ліпше пізнаєте Мене. Я даю можливість пізнати Мене лише тим, хто вміє любити Мене.
Я відповідаю Любов’ю тому, хто дарує Мені свою любов. Віднімаю любов у тих, хто її не приносить Мені. І тому, що Я – Любов, Любов цілком і повністю належить Мені.
Ви не можете володіти тим, що є Моє, виключно Моє, якщо Я сам цього не дам. У Мене для вас є подарунок – випробування. Я випробовую лише вашу волю: доведіть, що ви насправді готові любити Мене. Усе інше Я сам зроблю для вас,бо стану для вас усім.
Моє Серце – це величезний ліхтар, завжди палаючий і не відаючий меж. Полум’я це запалено для вас. Мій вогонь дає вам життя. Без Мого тепла життя не буде. Тепло Моє витіснить холод спустошеного серця. У кожному серці повинна зберегтися жива частинка Тво¬рення. Якщо серце ваше спустошене, змер¬твіло, то ця частинка пропадає, всім бо керує сердечна Любов.
І що Я роблю?
Я зігріваю вас Своїм Теплом.
Я заповнюю Своїм Серцем пустоту ваших сердець. Теплом Мого Серця Я збережу вас, збережу життя. Але навіщо Я це роблю?
Заради Любові і чекання взаємної любові Я змушений замінити вас у тому, що мало бути вашою справою.
Я – запас енергії, який вмикається тоді, коли потрібно попередити катастрофу. Цю катастрофу ви накликаєте, розтративши свій запас енергії, але і його ви отримуєте від Мене. Я – запасне Серце, яке служить вам усім. Чому ж ви не любите Мене? Чому ви не хочете виз-нати Мене? Чому ви не хочете Мене прийняти?
Через ваш нестійкий, мінливий дух, який піддається керуванню зовнішніх вражень, безладних думок, що надходять від світу.
Непостійний дух охолоджує ваші серця і відкидає Любов.
Як вам упокорити цей дух, як втримати його під контролем? Намагайтесь не вислу-ховувати думок, у яких нема блага, нема любові. Ви повинні боротися з непостійністю, завжди підкоряючись законові Любові.
Якщо людина, така ж людина, як і ви, просить у вас якесь мале благо, не запитуйте її, хто вона. Дайте їй це благо, яке вона просить. Це благо з’єднає її з вами, і через Мою Любов, що живе у вас, Я прив’яжу цю людину до Себе.
Це Я посилаю людей просити у вас якихось благ і любові, щоб повернути їх Мені, в Моє Серце, крізь ту частинку Мене, що є у вас.
Не відкидайте тих, кого Я вам посилаю, тому що вони стануть частинкою вас, а Я буду ваш у них через любов, яку ви зуміли їм дати.
Це Я захотів звести вас докупи і об’єднати, щоб зберегти вас у Своєму Серці. У Мені ви єдине ціле.
Втрата кожного з вас означає зменшення кожного з вас. Ви усі перебуваєте у взаємній залежності, ви зв’язані у невидимий для вас вузол. Вузол є тут, усередині Мого Серця.
Любов єдина. Ви – єдине ціле, коли при¬чащаєтесь до безмежного блаженства, вміщеного у Моєму Серці, яке стане вашим. Об’єднайтесь, і ніщо не злякає вас! Там, де Я, нема ніякої печалі!
Одне лиш нещастя – ваша роз’єднаність. Якщо ви прагне любити Мене, то не можете ділитись. Я не можу роздробити Моє Серце. І ви, щоб увійти сюди, щоб мати право входу, ви мусите бути неодмінно єдині.
Чвари позбавляють вас можливості з’єд¬натись зі Мною у серці єдинім. Будьте покірні і прихильні, допомагайте один одному і взаємно виправляйте один одного і ніколи розділяйтесь.
Ваша єдність – радість для Мене. Я наповню вас ласками за обіцянку, що будете любити один одного і ніколи не розійдетесь.
Коли один з вас спробує відштовхнути іншого, Я втручусь негайно. Втручусь із всією енергією, щоб перешкодити йому.
Така Моя Воля: нехай кожен з вас зробить маленький крок назустріч іншому, і Я пущу в дію силу Мого Серця.
В розлуці згадайте один одного, в спогадах дайте можливість жити Мені у вас.
Я буду завжди між вами, лиш як ви постійно допомагатимете все більше єднати вас. Не бійтесь за того, хто намагається віддалитися від вас. Ваша любов до нього допоможе подолати всі перепони.
У вашому стремлінні любити – Моя Воля. Моя Любов сильніша від будь-якого проти-стояння.
Збережіть ваше стремління до єдності, вашу любов до того, хто намагається віддалитися. Я знаю дорогу, по якій утікач повернеться до вас. Втекти він не зможе, і скажу вам чому.
Людина, яку Я до вас скерував, була вибрана Мною. Ви її повернули в Моє Серце. Тепер ця людина зв’язана невидимою ниткою. Ваша воля утримує контакт на цій нитці із Моїм Серцем. Так відбувається Мій зв’язок з втікачем, який обов’язково повернеться. Цей зв’язок породжує в ньому терпіння і неспокій, які продов¬жува¬тимуться аж до того часу, поки йому зненацька не відкриється, що він порушив свій зв’язок з ва¬ми і зі Мною.
Я захищу ваше право на тих, кого ви полюбили і хто намагається від вас утекти. Утікати від вас – значить втікати від Мене. Я не¬гайно заступлюсь за вас тому, що ваша єдність, то виконання Моєї Волі. Об’єднуючись один з одним, ви з’єднуєтесь зі Мною.
Ваше роз’єднання є віддаленям від Мене.
Дата: Понеділок, 08.03.2010, 16:32 | Повідомлення # 4
Болонья, 9 квітня 1968
Сьогодні мені виповнилось сорок два роки. Уже північ. Я все ще відчуваю близькість до кожного серця, до Серця Бога. Це Він побажав мені всіх благ на мій день народження. Він добрий і ласкавий до мене, Він хоче, аби я залишився поряд з Ним.
Я збентежений і розгублений, сам не знаю чому.
В тишині слухаю биття Божого Серця, що переповнене Любов’ю до мене. Знаю, що недо¬стойний такої великої любові, але впевнений, що не спокушаюсь.
Це Він, направду Він: Він дивиться на мене, пропонує мені Своє товариство. Я не почуваю себе самотнім, навпаки: в житті не було в мене такої твердої впевненості, що я нічого не потребую. Сьогодні вночі я усе маю в своєму серці.
Що ж воно таке, моє серце, серце, що б’ється в мені? Це – Бог, якому відоме моє тяжіння до Нього, моє бажання до Нього приблизитися. Без Нього я залишився б сьогодні сам-на-сам зі своїми багатьма турботами і, напевне, засумував би. Але все сталося по-іншому, коли я почув Його голос, що підбадьорив мене, нагадав, що я повинен довіряти Йому: Він і завтра подарує мені добро.
Ось і наступило завтра, а мені здається, що я повернувся у минуле. В минуле, яке я сам забув, та яке назавжди залишиться теперішнім у Його Серці. У Серці Бога існує лише “тепер”.
Там записані моє дитинство і юність, і зрілий вік з Ним я бачу знову і переживаю кожну мить.
Я забув лише ті хвилини, коли ухилявся від Нього, я втратив згадки про ті численні випадки, коли не був Йому вірним.
Як же це так, чому я не згадую про свої гріхи? Може, це Його воля, подарунок, котрий Він приніс мені на день народження? Тільки Він може може зробити такий щедрий пода-рунок: помогти мені забути те погане, що я зро¬бив. До того ж, з’єднуючись з Його Серцем, я чую заклик набратись мужності, я повний довір’я та впевненості, що Він все виправить.
Чого ж чекає від мене Серце Бога?
Воно нічого не просить від мене. Воно поряд, щоб нагадати: я повинен любити так, як тільки можу, маю силу, і як наслідок – все більше відчуватиму Його присутність. Воно навчить мене впізнавати і ті місця, яким Воно дає перевагу. Завтра я відкрию Його в тому місці, яке Йому приємне. Із ласки до мене Воно стане знову відчутним, а може навіть видимим.
Воно втомилось ховатися, Воно хоче вийти на світ, щоб його побачили, тому й побажало прийти до мене.
Я не смію відповісти Йому – я відчуваю свою неспроможність. Воно переконало мене, що Йому приємно бути разом зі мною. Його образить моя відповідь: я ж не почуваю себе гідним такої великої честі. Я беру Його Серце в обійми і притискаю до грудей, ніби улюб¬ле-ного друга.
Що я можу ще дати Йому?
Я не можу запропонувати Йому нічого, окрім моєї щирої дружби і повного безумовного довір’я. У мене є трошки любові, і я віддаю Йому цю малість, і віднині Він – той, хто робить все для мене.
Серце Його – друг, котрого я шукав усе життя і ніде не знаходив, тепер у мене є Воно, у мене є все, адже друг мій – сам Господь.
Боже Серце передає мені тепло цієї дружби. Його дружба зробить мене другом усіх, хто Йому друг, усіх тих, хто бажає бути Його другом; вона зробить мене другом і тієї людини, яка не знає, що у неї є лише один справжній друг: Серце Боже.
У думках я повертаюсь до тих, хто не схотів бути мені другом. Тепер, впевнений у Його любові, я впевнений і в тому, що зумію зберегти дружбу тих, до кого я тягнусь. Без сумніву, я зумію цілковито заволодіти їх любов’ю; цілковито, бо я хочу розділити її з ними. Це Він тепер усе влаштує для мене.
Це Він скеровує кожен крок, і Він більше не потерпить, щоб ті, кого Він вибрав, знову віддалялись від Нього, роблячи вигляд, ніби вони хочуть бігти лише від мене.
Його Серце – запорука повернення всіх тих, кого Він покликав.
Не можна більше гаяти час. Настала пора навернення, повернення додому.
Це Він. Він бажає цього, Він так вирішив!
За Його волею Його Серце торжествує у серцях усіх люблячих. Гроза, що налякала Його паству, минулася. Серце Його – веселка, яка кличе усіх нас разом повернутися, прислу-хо¬вуючись до Його волі.
У світі багато нещасть, та найгірше з усіх – хвороба. Хворобою я називаю неготовність зрозуміти, на що здатна Любов, Його Любов і Любов до Нього. Вона – безкрає море благ і радостей, скарбів, які відкриті небагатьом і якими майже ніхто не вміє розпорядитися. Лік від цієї хвороби – у тому ж безкайому океані, в якому людина може знайти все і в якому ми досі майже нічого не знаходили.
Благо, що ми його одержуємо, виходить від повноти Його Серця, але тепер Він хоче, щоб ми навчились шукати і просити. Запаси його благ невичерпні, багатства, дані нам, безмежні, та вони будуть даровані лише тим, хто Його зажадає і навчиться Його просити.
Достатньо просто попросити Його про допомогу: єдиний промінь, що виходить з Його Серця, з’єднає нас з джерелом всього, з радістю усіх.

9 квітня 1968. Ранок
Часом любов перетворює нас у полонених чийогось серця, та Я випущу вас на волю з темниці цього серця. Я визволю вас, і ви складете разом зі Мною серце єдине.
У Серці Моєму ви будете прислухатися до Мене; в серцях ваших я говоритиму; скажу вам, що для вас добре.
Благо, яким Я хочу наділити вас, це вміння завжди слухатися Мого голосу. Навчитесь слухатися, і ви відчуєте, як заволодіє вами істина. В мені ви почуєте голоси всіх тих, кого ви любили. За ту любов, що з’єднувала їх з вами, вони перебувають в Моєму Серці. Їхня Любов до вас, ваша Любов до них – усе це було Мною.
Любов, що її прийняли від інших і що віддали, зостанеться тут, вона живе в усьому. Кожен з ваших вчинків, здійснених в любові, існує і далі продовжує жити в Моєму Серці. Слухайте голоси улюблених, це – Мій голос. Тут ви знову здобудете все, що ви любили, усіх тих, кого ви любили.

Болонья, 9 квітня 1968, 9 година

Я знаю вас з передвіків – вас, хто несе світові любов. Я і є Любов, котру ви несете світові, адже ж ви народились від Мене. Я був тим, хто вас зажадав: Моє Серце породило вас на світ, бо ви єси Я, ви єси сущі. Ви – Моє Серце, яке дарує світові тепло.
Хто любить вас, любить і Мене, хто воістину любить Мене, зуміє впізнати Мене у вас, тому що через вас Я відкриваю Себе. Ті, хто вас проганяє, проганяють Мене.
Коли ж станеться так, що ви будете плакати, знайте: це Я плачу. І ваша радість буде Моєю радістю.
Не від жалю до самих себе ви плакатимете, ні, усвідомивши Мою присутність, ви відчуєте і ту несправедливість, котра здійснюється проти Мене, і ви утішите Мене, тому що ви захочете, щоб усе повернулося до вас заради Мене, бо ті, хто повертається до вас, повертаються до Мене.
Моя Любов до вас стане підтримкою для всіх, хто просить вас допомоги або ще проситиме. Вдячність, яка пов’язує Мене з вами, така велика, що вам досить лише попросити, і ваша просьба стане для Мене наказом. Я подарую Себе і віддам Себе усім тим, кого ви приведете до Мене. Люди, яких Я вам посилаю, це ті, хто прямо покликав Мене про допомогу у час горя, звершивши хоч мале діяння любові. Це діяння і дає Мені право відіслати їх до вас.
Я посилаю їх до вас, бо ви пізнали Мене, і ви назвете Мене тому, хто Мене шукає і навчите його, хоч самі не знаєте напевне, хто Я і що можу дати. Ви знаєте лиш те, що Я умію, тому що ви й самі вмієте у силу тих уз, що об’єднують вас і Мене.
Сьогодні велике свято – для тебе, для Мене і для всіх. Це свято Моєї задушевної розмови з тобою, розмови з твоїми друзями. Я розмов¬ляю сьогодні з усім світом, що шукає істину і молиться за неї.
Усі, хто шукає істину, знайдуть її. Усі, хто вірить у Мене в силу сказаного Мною, повірять і в те, що Я збираюсь сказати тобі.
Я Той, хто вибрав цей день, щоб розмовляти з тобою, говорити з усіма. Сьогодні сорок другий день твого народження. У цей день Я тут, поряд з тобою. Я даю тобі силу і мужність йти далі, далі шукати шляхи, щоб принести спокій і радість серця. Я знаю, що завжди було твоїм найбільшим бажанням. Це бажання було Моїм бажанням: Я пробудив його у твоєму серці.
Тепер знаєш, бо ти дуже цього хотів і ти вмів шукати Мене в серці кожної людини, з якою зближувався.
Тепер я відкрию тобі задум, основи якого закладені з давніх-давен. Не намагайся дослід-жувати його: Я сам дам тобі все, що буде по¬трібно, і кожен день і кожну мить Я даватиму тобі як щось нове. Завдяки Мені ти побачиш, чого ще не бачив, завдяки Мені зрозумієш, чого раніше не розумів.
Ти не смієш Мене запитувати, для чого Я це роблю, Ти повинен просто вірити, вірити твердо, що Я так вирішив.
Тепер ще рано, настане день, і ти дізнаєшся причини мого рішення. Твоє життя протікатиме так само, як життя багатьох людей, лиш одне буде тебе відрізняти від інших – постійне знання про Мою присутність. Те, що ти будеш робити, робитиметься з Моєї волі: ніщо не відбудеться випадково, усе Я підготую.
Нікому не дозволю судити про те, що ти робиш. Настав час говорити ясно і авторитетно. Мені потрібно, щоб ти користувався впливом, Я дам тобі достатньо впливу, щоби люди могли пізнавати тебе. Завдяки своєму авторитетові ти зможеш пояснити людям Мій задум. Авторитет дається тобі для того, щоб ти полюбив тих хворих, яких Я посилав тобі, коли вони не знали Мене.
Цієї любові Я і чекав від тебе. Цього Я хочу й від усіх інших, особливо від тих, хто стверджує, ніби перебуває у Мене на службі. Та Я не стану служити тим, хто прагне, щоб їм прислужували, а прикидається, ніби служить Мені. Насправді ці люди хочуть зробити Мене своїм рабом, бо ж вони знають, як багато у Моїй владі. Вони знають, що все в Моїй руці, і тому схиляються переді Мною. Їх поклоніння є визнанням Моєї могутності, Моєї все¬при-сутності.
Та це схиляння, цей спосіб пізнавати Мене – зовсім не те, чого Я хочу. Я даю перевагу тим, хто зовсім не схиляється переді Мною, оскільки не догадується про Мою могутність. Ці люди не так винуваті, і з ними Я можу добитися більшого, якщо дам їм пізнати Себе.
Не кожен, хто схиляється переді Мною і переді Мною плаче і Мене благає, по-справж-ньому любить Мене. Набагато частіше така людина бачить в Мені заручника своїх власних егоїстичних стремлінь. Так само дуже часто поводяться і з вами ті, хто полюбив Мене. Ці люди знають, відчувають, що з любові до вас Я не зумію їм відмовити, тому вони так часто просять у вас те, чого не зуміли випросити у Мене.
У Моїх очах їхня просьба була неправедною. Ось чому і вам так часто доводиться розча-ровуватися у тих, хто звертається до вас з вда¬ваною любов’ю.
А ті, кого Я вислухав (виключно з любові до вас) вважають, що їм таки вдалось вас обдурити. Вони помиляються. Так, вони нама¬гались вас обдурити, украсти у вас Мене, та Я наперед знаю їхній план. Я все передбачив. І коли даю їм хоч щось, то лише заради того, щоб вони були у боргу перед вами, хто полюбив їх. Усе, що вони незаслужено від Мене одер¬жали, належить вам, і мають вони це завдяки вашій постійній молитві.
Усі блага належать лише Мені і вам, а ті блага, що ви їх випросили у Мене для задо-волення цих людей, стануть вогнем, котрий їх спалить, якщо вони забудуть віддячити вам і Мені.
Я не мстивий, бо їхній спротив не застане Мене зненацька. Я знаю серця людей. Я часто повстаю проти тих, хто намагається порушити Мої плани, і Я неодмінно піду проти того, хто виступить проти вас, хто побажає завадити вам у виконанні обдуманого Мною задуму. Я не мщу, Я захищаю свій статут проти усіх і вся.
Я не дозволю хитромудрим, витонченим, злісним, зіпсованим людям хоч на дрібку судити про вас, тих, хто любить Мене. Ви готові служити Мені? Я буду суворим суддею для всіх тих, хто насмілиться судити вас. Моє Серце віддане світові. Моя любов до вас перетвориться в осуд для всіх тих, хто вас зневажає; Моя Любов до вас перетвориться у співчуття і любов до всіх тих, хто виявить до вас знаки любові та поваги, навіть коли на такій людині і буде важка вина. Я буду другом усіх тих, хто буде вашим другом.
Якщо Я не був би таким, яким себе вияв¬ляю, якби ви Мені повірили, що Я люблю вас, що Я залишаюсь з вами, що Я захищаю усе, до чого ви діткнетесь?
Я зроблю для вас значно більше, ніж ви зумієте розгледіти або заздалегідь собі уявити. Я візьму на Себе усі ваші гріхи. Мене не зачіпають ті бажання, які пробудив у вас світ. Я прийняв вас у світі разом з всіма помилками світу; на цьому світі Я хочу преобразити вас. Я знаю, як перетворити у благо навіть ваше зна¬йомство зі злом.
Ваш досвід дав вам знання, Ви пізнаєте зло у самих собі і тоді можете побороти його в тих, кого Я вам посилаю.
Я хочу, щоб ви не боялись: страх – ознака слабості. Ваш страх означає, що ви не вірите в Мої сили. Моя сила перемагає всі омани світу. Моя сила згладить будь-яке ваше падіння.
Я прошу вас лиш одного: прийняти Мене в своє серце і вірити, що Моя сила урівноважить всі ваші слабості. Я – ваша сила. Пам’ятайте: Я не збираюсь ставати суддею. Я хочу корис¬туватися вашим довір’ям. Я хочу бути для вас добрим порадником. Я прошу вас: ніколи не сумнівайтесь в Моїй доброзичливості до вас. Я дам вам усе, що потрібне для вашого щастя. Я поз¬бавлю вас від усіх печалей. Довірте Мені своє горе, і Я дам радість вам узамін. Я і є вашим Благом, адже це Я привів вас у світ. Ви поміщені в Моєму Серці, і Я поміщений у вашому.

Дата: Понеділок, 08.03.2010, 16:33 | Повідомлення # 5
Болонья, 9 квітня 1968. Вечір
Благо, яке ви повертаєте Мені, примножує милосердя до всіх людей. Моя велика Любов до вас робить Мене милостивішим до всіх. Усі отримають свою долю благ завдяки тій любові, яку ви мені повернули: через любов до вас Я не буду суворий і до інших.
Та Я буду дуже суворий, якщо обра¬жатимуть Любов. Ту любов, яка поєднує вас і Мене. Єднання зі Мною означає, що ви повинні дати можливість діяти Мені.
Якщо ви хочете виправити помилку або чужу несправедливість, дайте Мені повну свободу дій. Ви самі часто заважаєте Мені своєю манерою вести себе. Ваш дух залишається під впливом людей невіруючих і недовірливих. Я знаю, що вони можуть запропонувати вам, і знаю цих порадників: отож, облиште, Я сам все для вас полагоджу.
Мені необхідний ваш досвід, тому що Моя любов до вас посилює Мою увагу до ваших бажань і ваших помилок.
Понад усе Я ціную добровільну згоду. Я поважаю свободу вибору і часто приймаю ваш вибір, хоча він і неправильний.
Мене не хвилюють ваші помилки. Я зумію усе поставити на своє місце. Я прошу вас по-слухатись Мене, та Я залишаю вам мож¬ливість вибору. Ви зовсім не повинні бути позбавлені свободи вибору через те, що почнете Мене слухатись.
Можете вибирати в житті той шлях, котрий видається для вас найкращим – шляхів багато. Якщо захочете, Я підкажу вам найпростійший шлях, найменш ризикований, найприємніший для вас. Мені все одно, яке становище в світі і якому заняттю ви дасте перевагу при виборі. Мені важливо, щоб ви вибрали Мене прово¬дирем.
Я обережу вас від небезпек, котрі ви не зумієте розгледіти своїми очима: від лукавства тих, які Мені ворожі. Я знаю їх усіх.
Часто буває так, що ви уже володієте тими благами, які шукаєте, та ви самі цього не знаєте; ви тримаєте їх в руках, але Я повинен втру¬титися, щоб відкрити вам очі.
Часто ви не можете використати все те, що Я припасаю для вас, тому що ваші приховані вороги ховають від вас благо або намагаються його вкрасти.
Спитайте Мене, і Я скажу вам, що саме вам належить. Я не допущу, щоб інші без всякого на те права присвоїли те, що належить вам.
Коли ви просите Мене, то мусите вислов¬люватися якомога ясніше, адже щоб виконати вашу просьбу, Я повинен її зрозуміти.
Ваші слова відіб’ються в Моєму Серці так, як ви їх вимовите. Варто подумати кріпко і ще раз подумати перед тим, як звернутись до Мене з просьбою; постарайтесь самі як слід зрозуміти, чого ви від Мене хочете. Якщо ви самі не впевнені у своїх бажаннях, якщо ви боїтесь, як би те, що ви у Мене просите, згодом не повер¬нулось вам на шкоду, то краще попросіть у Мене поради. Я пораджу вам просити те, що вам насущно необхідне, що буде для вас найкращим, те, що зробить вас щасливим, те, що відповідатиме бажанням вашого серця.
Вам легко і просто вислухати Мою від¬повідь. Я дам вам глибоку впевненість у пра-вильності Моїх слів. Та вам необхідно на¬строїтись, щоб ви зуміли Мене вислухати.
Не поспішайте, не будьте самовпевненими, до кінця сумнівайтесь в мудрості свого бажання. Коли засумніваєтесь у самих собі, тоді почнете прислуховуватися до Мене, відчувати Мою присутність. Лише тоді зрозумієте і знатимете напевне, що це Я розмовляю з вами. Ви зро¬зумієте Мою мову, тому що вона – найпростіша і найпереконливіша. У ті хвилини, коли Я вам раджу, щезає усякий сумнів. Якщо ви далі сумніваєтесь, значить, це знову Я. Я намагаюсь нагадати вам про Себе, щоб схилити вас до терпеливості. Я пробуджую у вас сумніви, щоб ви попросили у Мене поради. Завжди треба дочікуватися впевненості, котру Я вам дарую після того, як ви смиренно і терпеливо по¬про¬сите Мене звільнитись від сумніву.
Те знання, яким ви найчастіше користуєтесь, від котрого стаєте сильнішими, щедрішими, щасливішими, стане істинною скарбницею вашого духу, вашого життя, – навчіться лиш прибігати до Мого керівництва.
В один день, в одну мить Я можу дати вам більше знань, ніж ви здатні здобути за все життя. Тільки в прямій розмові зі Мною ви зумієте пізнати самих себе.
Я знаю вас: знаю, хто ви, звідки ви прийшли, куди йдете. Ваше життя виливається потоком енергії з Мого бажання подарувати вам Самого Себе і все, чим я володію.
Моя енергія створила цю плоть, котра служить зовнішньою оболонкою вашого духу. Дух ваш існував і перед тим, як він огорнувся у плоть. Ваше буття походить від Мого Духу, що був спрямований у першу людину. Все той же Дух, Мій Дух, який дарує життя кожній людині, різними каналами добирається і до вас. Так різними каналами Мій Дух з’єднується з вашим. Дух, що з’єднався з вашою свідомістю, керує і командує вашим серцем, Любов, що живе у вашому серці, це і є Моя безперервна присутність. Ваше серце прекрасне завдяки цій любові, яку Я до вас відчуваю.
Та хоч Моя любов робить добрим ваше серце, ваш дух здатний втягнути його в не¬злі-ченні пристрасті, які заплямовують душу. Дух, що обважнів від пристрастей (жадібності, хти¬вості, заздрості), веде до осквернення і ваші дум¬ки. Думки приєднується до духу в бажанні знищити в душі дух любові. А позбувшись духу любові, ви стаєте здобиччю і жертвою плотських пристрастей.
Пристрасті плоті ворогують і повстають один проти одного (заздрість). Тільки ваше серце може вас врятувати, воно – магніт, який Я встановив у вас. Я використовую цей магніт, щоб знову притягнути вас до Себе.
Навіть коли дух пошкодив цей магніт у стремлінні до пристрастей, ворожих Любові, ваше серце все ж залишиться містилищем Моєї любові до вас. Притягаю до Себе ваші серця. Я примушую дух відректися від неспівмірних, нездорових зазіхань.
Моя любов сильніша від усіх пристрастей. Своєю любов’ю до того, хто впав жертвою пристрастей, ви зумієте повернути і Мене в його серце. Любов, яку Я запалю в його серці, стане світлом для його духу. Розум, просвітлений Моєю Любов’ю, з’єднається з Моїм Святим Духом, який породить в ньому розуміння і плодотворящу думку, Святим Духом, який дарує вам радість і мир, спокійну згоду між вашим розумом і вашим серцем.

Рим, 11 квітня 1968, Великий Четвер

Я був людиною, такою ж людиною, як ви. І дав вам мене вбити, щоб мати доступ до ваших сердець, щоб здобути право передати вам Любов Мого Серця.
Моє Серце належить вам, воно завжди готове допомогти вам заволодіти серцями інших людей. Цю дорогу Я відкрив вам Моїми страж¬даннями – дорогу у серце людське.
На розум людини можна якось повпливати, але серце треба захопити силою: коли ж ви захопите серце людини, воно почне правити його духом і навчить дух хотіти того ж, що хоче і наказує серце. Сила, що привертає до вас серця людей, це не насильство. Вона – у смиренні, у доброті, в жертві та самообмеженні, у постійності бажань.
Єдина сила – постійність волі не відмов¬лятися від бажання увійти в це серце. Моя Хресна Смерть відкрила вам ці двері. Я під¬готував для вас і ключ, з допомогою якого ви зможете знову відчинити оті двері, коли виявите їх зачиненими. Ключ цей – Моє Серце, воно належить вам, коли б ви не попросили Мене відчинити зачинені двері людського серця. Я увійду в це серце разом з вами. Якщо б Я входив туди без вас, Я не міг би встановити зв’язок між вами двома, кожен із вас був би тоді зв’я¬заний тільки зі Мною та не з іншими. Я ж, на⬬паки, хочу поєднати вас усіх в Мені і через Мене. Ось чому Я завжди вибираю кого-небудь з вас і надалі буду вибирати людину, якій Я подарував Себе і дарую, щоб таким чином зіб¬рати усіх воєдино.
Цей вибір Я зробив на Хресті, у мить смертного страху. У цю мить Отець дозволив Мені вибрати серед вас найбільш підхожих, тих, хто ліпше від інших вміє висловлювати свої думки, щоб їм передати знання про Мене і все те, що Я отримав від Отця для вашого добра, все те, що ви можете зробити завдяки Мені.
Ваша надія на збереження миру, ваша надія на дружнє і злагоджене спільне життя людей грунтується на тому виборі, який Я зробив тоді.
Ті люди, які прийняли таку важливу участь у спасінні світу від кінцевої загибелі, були в чис¬лі тих, котрих Я вибрав тоді. Ті з небагатьох, хто нині живе у світі, щоб роздати себе всім, усе діяльніше передають вам співпереживання і прощення Отця, те співпереживання і про-щен¬ня, яке Я вимолив і вистраждав для вас усіх. Ці люди, які нині живуть серед вас, будуть наповнені силою, яка зуміє протистояти непос¬тійності, породженій пануванням жадібності й похотей.
Це – міць Моєї Любові, яка всіма каналами досягає вас, вас, котрих Я вибрав у мить Моєї Смерті, у час смертного страху. У Мені джерело всіх благ, усіх скарбів, які ви отримаєте. Я знаходжу дороги, щоб передати їх вам. Коли ви забуваєте, що Я – джерело усіх благ, вам доводиться починати усе спочатку, знову і знову досліджуючи ті проблеми, які зіштовхують вас у сум’яття, позбавляючи задоволення навіть тоді, коли ви втішаєтесь тим, що вам дісталось задарма, бо ж тільки вдячність дозволить вам постійно насолоджуватись, приймаючи Мої дари.
Ви не повинні докопуватись до причин всього того, чого ви не розумієте. Ви змогли б зрозуміти все, якщо б тільки зуміли перестати запитувати. Ви повинні терпляче і бадьоро очікувати світла, котре займеться у вас і стане вирішенням усіх ваших питань. Воно засвітиться у вас, коли ви, нарешті, будете задоволені, коли ви порадієте тому, що уже знаєте, тому, чим уже володієте, коли ви уже не захочете побачити, одержати що-небудь і про нього дізнатись. Усе ваше єство повинно переповнитись вдячністю і любов’ю. Коли зумієте настроїтись у такий спосіб, ви зможете отримати понад це і багато іншого, про що ви навіть не думали, що вам хотілося б побачити, зрозуміти чи отримати. Ваша вдячність дає вам усі права, вона стане вашим правом на того, хто дозволить вам усе побачити, все зрозуміти і оволодіти всім.
Якщо вам доводиться розтрачувати блага на людину, яка не намагається Мене пізнати, яка Мене не шукає, яка не любить істину, запам’ятайте: саме ця людина буде знаряддям, з допомогою якого Я постараюсь ще більше зблизитися з вами, ще більше прив’язати вас до себе. Я хочу, щоб ви з кожною хвилиною все довірливіше і радісніше відчували Мою при-сутність; Я говоритиму з вами в тишині про ту людину, яка не хоче звернутись до вас, якій не дозволяють вам говорити з нею про Мене. Ця тиша стане для вас, хто полюбив Мене, хви¬линою, коли ви ще більше полюбите, тому що ви не знайдете Мене в тій людині, яка не дозволяє вам відчути Мою присутність.
Тиша ця стане для вас хвилиною пошуків, хвилиною боязні, тому що вам видасться, що ви також можете втратити Мене, образити Мене, відштовхнути так, що Я сам вас покину, втрачу бажання передати вам Мою любов, Мої задуми, Мою волю.
Та Я ніколи не переглядаю Своїх задумів, не міняю рішення, яке вже прийняв. Вибір Мій зроблено, і Я ні на мить не залишу вас без Своєї уваги, Своєї турботи, Своєї любові.
Я веду вас до того, щоб у вас завжди зберігалася жвава і дієва воля у пошуках істини, воля до пошуку тих благ, які Я вже постановив вам дати. Я хочу вам дати радість представляти Мене у світі. Я наділю вас владою, щоб ви могли говорити і робити те, чого світ говорити і робити не вміє.
Я хотів би поберегти вас, щоб сум’яття і хаотичні ідеї роздробленого людства не від-німали від вас натхнення і радості, яких ви так по¬требуєте для продовження пошуків істини і ознайомлення з цією істиною іншим.
Лише заради любові до вас Я допускаю це сум'яття, щоб потім вас полюбили ще більше, щоб ви тісніше згуртувались один з одним і надалі ще більше любили істину та справед-ливість.
Я вибрав вас, щоб ви були дзеркалом істини, Я збережу вас від неправди, і ви ніколи не будете зловлені силами обману. Я позбавляю підступного духа сили переконання, бо Я дав вам світло істини. Усі брехливі та злісні нападки на істину ховаються в тіні. Тінь – це брак енергії, брак життєвих сил, це смерть і розклад.
Усе, що живе, усе, що житиме, зігрівається теплом Моїх променів; усе, що залишається в тіні, відімре.
Тільки той ходить в істині, хто все своє єство підкоряє обов’язку добитися більшого знання істини і постарається використати це знання. Ці смиренні пошуки навчать вас бачити, що самі ви нездатні створити для себе власну істину. Істина, яку людина створює сама для себе і намагається нав’язати іншим людям, є лиш викрутом неправди. Той, хто шукає істину, яка помогла йому заволодіти всіма людьми, нівечить самого себе, але не Істину.
Моя істина надала свободу навіть неправді: неправда впадає у сум’яття, вона закликає до насильства і розбрату, оскільки лякається влади істини.
Сила істини полягає у терпеливому очі¬ку¬ванні розпаду і смерті того, хто не може вижити, оскільки позбавлений світла і тепла Моєї істини.
Ви, хто має справу з людською неправдою, мусите побороти в самих собі всякий вплив, що не йде від істини, всяку схильність до лякливості перед обличчям зла, котре викликано натиском брехні. Лише в істині Я зумію помогти вам знайти зворотній шлях до вашого блаженства.
Ваше завдання – зажадати Мого втручання, що відгородить вас від людей, повних злості і скупості, які хочуть правити усіма й усім.
Розпад їх неправедних домислів необхідний і незворотній. Я підготую цей розпад, коли ви попросите Мене про це заради любові. Ваші молитви посприяють тому, щоб усі ділянки, у яких поширюється неправда і котрі тим самим спричиняються до незмірних втрат усього світу, очистились та зміцнились. Влада, яку Я доручаю вам, полягає не в тому, щоб нав’язати кому-небудь істину, ця влада зцілює від брехні. Усякий раз, коли вдасться прогнати брехню, істина знайде свої шляхи.
Погибель однієї-єдиної лжі уже є тор¬жес¬твом істини, блага і любові, це торжество Моєї найбільшої привязаності і доброзичливості до усіх вас, оскільки разом з істиною Я сам вам предстану.
Тільки Я єсьм Господь ваш, Господь, Кот¬рий дав вам благоустрій, мир, усі скарби і радість. Боротися з неправдою – значить поши¬рювати довкола себе благодать; говорити про Мене і відкривати для себе нові та нові істини. Якщо ви полюбили істину, ви полюбили і Мене. Той, хто полюбив істину в ім’я самої істини, той полюбив і пізнав Мене. Любов до істини спонукує вас шукати ту істину, а зжитися з нею ви зможете тільки разом зі Мною. Прийняти істину під чиїмось впливом, або зі страху, або заради якогось винагородження зовсім не означає полюбити істину, оскільки лише любов дає вам найтіснішу єдність зі Мною, і тільки любов може привести до істини і дозволити вам пізнати істину. Істина ж тільки в Мені. Я знаю усі види лжі, які існують навколо вас. Найменша неправда, як і найбільша, вияв¬ляється незборимою перешкодою для вашого мирного життя, для продовження духовного існування і для піднесення душі, в яких і є щастя. Багато гарних людей не робить нічого доброго для себе, ні для інших, їх доброта обмежується тим, що вони нікому не завдають зла, і побажавши жити в мирі і спокої, вони не виявляють ніякої протидії поширенню помилок, які цілком можуть бачити і розпізнати. Цих людей Я не назву добрими. Вони відповідальні за поширення лжі і гріх, що поразять всіх. Їх пасивність сприяє активності духів, які вносять безладдя у ваше життя.
Лише той, хто протидіє лжі, хто бореться з нею в собі заради себе самого і заради інших, достойний того, щоб Я надав йому допомогу, і тоді він торжествує над усіма ворогами істини. Той, хто схиляється до компромісу із людською брехнею, ніколи не матиме Мене як помічника. Я не стану поряд з людиною, яка потакає лжі в інших людях і вимагає від Мене допомоги і згоди, укладаючи цю угоду з неправдою. Я не буду помагати цій людині, тому що вона не вірить Мені, вона не вірить у непереможну могутність істини. Вона боротиметься сам на сам, і та неправда, котру вона намагалася пом’як¬шити, знищить її. І навіть якщо вона звернеться до Мене із щирою, палкою молит¬вою, їй не вдасться довести до завершення задуману нею ж справу.
Я беру участь в цих справах. Я вислуховую молитви тих, хто захотів постояти за одне лиш діло – за істину, в ім’я торжества справедливості та любові.
Я не буду вислуховувати молитву, яка ске¬рована не на це. Мета, яку ви собі ставите, повинна бути прийнятна для Мене. Я виправляю ваші помилки, Я вирівняю дорогу, по якому вам доведеться йти. Я захищу і вас, і дорогих вам людей від підступності ворогів. Я приберу всіх тих, хто намагається ставити перепони на вашій дорозі, оббрехати вас і розлучити вас з людьми. Я нікому не дозволю пошкодити вам у ваших намаганнях притягати серця тих, хто до вас прислуховується, хоч який ваш ворог був би досвідчений і звичний до влади. Я виявлю усіх тих, хто намагатиметься вас бала¬мутити. Я звергну гординю усіх тих, хто побажає відважитися принизити вас. Я сам їх принижу і позбавлю могутності тих, хто посміє вимагати від вас, щоб ви перестали проголошувати пізнану вами істину. Усі плітки про вас, про ваш спосіб життя, про ваші людські слабості залишаться безсильними. Будь-яка плітка, яку вигадають про вас, перетвориться на кару тому, хто її витворив і повторює. Ці люди гірко розкаю¬ватимуться в тому, що вони поводились з вами як із беззахисними істотами, що не мають ні засобів, ні можливості постояти за себе. Я пос-тою за вас. Хай це послужить для всіх попе¬редженням. Вони стануть жертвою своїх поми-лок, а для вас вони послужать прикладом і підтвердженням Мого заступництва.
Я хочу, щоб восторжествувало вище благо, щоб Я переміг владу зла. Заради блага усіх Я даю вам пізнати велику надію, котра живе у вас, щоб ви, хто полюбив Мене, змогли знайти правильну дорогу.
Це той путь, який веде до істинної віри, коли всі можуть досягти Моєї постійної присутності та Моєї постійної допомоги.
Бібліотека » Церква » Духовна література » Щоденник Любові (Святий отець Піо, Запис доктора Луїджі Гаспарі)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© 2008-2019 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика