Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Обережно, секти! » Нова секта Івана Бойчука з села Старі Кути
Нова секта Івана Бойчука з села Старі Кути
Дата: Неділя, 14.02.2010, 00:49 | Повідомлення # 1
Іван Бойчук є розповсюджувачем книжок лже-візіонерів пані Мері Джейн Івен і пана Джона Лірі: «Велика пересторога», а перекладачем є Корнель Петришин.

Ця книжка повна дискредитація традиції католицизма, перемішана з різними єресями. Диявол в цій книжці, узявши на себе личину християнина, вірного традиції, висміяв його і зробив з нього єретика гіршого за модерніста що чекає тисячелітнє царства на землі. До речі єресь про тисячелітнє царство є засуджена Вселенським Собором.

За старанням двох невтомних слуг сатани: Корнилія який перекладає з англійською і видає за свої кошти і Бойчука що розносить і продає цю заборонену Церквою «Велику пересторогу», добре розповсюджена стала їхня єресь .

Цю книжку люди просто перестали купувати через страшні нісенітниці які писалися в ній. Найбільше потерпів сам п. Іван Бойчук і його найближчі соратники, які після порад «Великої перестороги» запаслися багатьма літрами олії і мішками харчів. Чекаючи кінця світу який не настав, зате олія згіркла а мішках заплодилась міль.

Його мрія жити в тисячолітньому царстві з молодою дружиною в новому будинку і при повному здоровю, як обіцяла кн. «Велика Пересторога» лопнула як мильна бульбашка.

Ще сповідує він і поширює через випуск церковних календарів на яких угорі як рекламу пише нечувану і мерзьську єресь !!! Після його «вчення» Пречиста Діва Марія як і Ісус Христос походить від Духа Святого. В Неї немає батьків, як пише цей простий сільский вуйко: хто каже, що Діва Марія походить від Йоакима і Анни то такий є богохульним єретиком - слова Бойчука взяті з календаря за 2006 рік.

Він хитро підставляє свою брехню під нібито очевидну правду, яку тепер відкидають, догму про Непорочне Зачаття.

Почитаймо лиш його глупства з календарів випущених ним особисто за минулі роки. Отже читаємо:

Quote
За 2006 рік.

Що треба знати усім про Непорочне Зачаття!

Непорочне Зачаття Пречистої Діви Марії це одна із найбільших догм Христової Церкви; бо Марія є Дочкою Небесного Отця, Матір'ю Ісуса Христа і Обручницею Св.Духа. Ті священики і катехити, які перекручують цю догму, ніби Пресвята Діва походить від Йоакима і Анни, поповнюють тяжкий смертельний гріх, і то не один, а два гріхи; бо принижують Непорочну Дочку Бога Отця; і обмежують Божу Всемогутність; ніби Творець всього видимого і невидимого, уже не зміг сотворити НайсвятішуДіву, без співучасти праведних Йоакима і Анни. Книжку: "Містичне Місто Бога" апробувало аж сім Папів Римських, і на ст. 59 читаємо: Св.Арх.Гавриїл мовить до Св.Йоакима "...задля неплідності Анни її ЗАЧАТТЯ БУДЕ НАДПРИРОДНИМ...", а на 78 ст.: "Господь відповів Анні, щоб назовні обходилася ІЗ СВОЇМ НЕБЕСНИМ ДИТЯМ, так як чинять інші матері". І далі на ст. 592. читаємо: "...піднесли і поставили Священний Скарб на катафальк. Легко це було здійснити їм (Апостолам), бо важила лише туніка, а Тіло відчувалось невагомим".

А тепер подумайте Проповідники Божого слова: чи могло-би Пресвяте Тіло Божої Матері бути невагомим, якби було зачате від Йоакима і Анни? Певно, що ні. Та ж прецінь Тіло Ісуса Христа споживаємо у Св.Причасті а це Тіло є від Тіла Пречистої Діви. Тому не осквернюйте Марію брехливими язиками, а радше застановіться Дорогі священники і не грішіть; бо той, хто каже, що Діва Марія походить від Йоакима і Анни то такий є богохульним єретиком, сектантом, або православним схизматиком, а ніякий він не є католик хіба, що може невіглас №1.

За 2008 рік

ТРАКТАТ ПРО НЕПОРОЧНЕ ЗАЧАТТЯ МАРІЇ - її ВЕЛИЧНОСТІ ЦАРИЦІ НЕБА І ЗЕМЛІ!

Цього року виповнюється 154 р., як Папа Пій IX проголосив Догму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. І сьогодні ми дивуємося окремим священикам, які ще й тепер не вірять, що Йоаким і Анна були тільки прибрані батьки Марії. Один монах сказав: «Треба частіше читати Святе Письмо і книжку «Містичне Місто Бога», а там все сказано про Марію, що Вона ще перед сотворенням світа народилася від Бога, а потім через багато віків Всевишній шість днів формував тіло, яке воз'єдналося з душею Марії. Цей Акт називаємо Непорочним Зачаттям, яке Господь Бог в чудесний спосіб помістив в лоно св. Анни. Як тільки надрукуємо щось із «Містичного Міста Бога», - тоді священики кажуть, «це не канонічна книга». Ну що ж? Надрукуємо тепер виписку із Приповідок. Це уже канонічна - свята книга. Може тепер уже не скажуть священники що це неканоніча?

ГЛАВА 8-А СТИШКИ 24, 25, 27, 35

24.Коли не було, що безодень. Я НАРОДИЛАСЬ, коли не було ще джерел багатоводних.

25.Перед тим, як були засновані гори, раніше від пагорбів. Я НАРОДИЛАСЬ

27. Як Він укріпляв небо, Я БУЛА ТАМ, як Він рисував круг поверх безодні.

35. БО ХТО МЕНЕ ЗНАХОДИТЬ, той життя знаходить і осягає від Господа ласку.

НА НЕПОРОЧНЕ ЗАЧАТТЯ СПІВАЄМО КОНДАК ГЛАС 3. "Днесь перстом Святого Духа во утробі чудния Анни живопишется Пречистий образ слави Божія!" Людоньки Добрі! Таж читайте щось трохи і розмірковуйте! А то понакуповували сучасних молитовників з єритичним перекладом - і стратили віру. Тримаймося віри часів Андрея Шептицького, а тоді І Святе Причастя будемо приймати на колінах так, як це було до «2-го Ватиканського Собору».

( Святе Письмо тут згадує не про ПДМарія а про Божу Мудрість, тобто Слово Боже, Ісуса Христа. Недармо Про Причисту Діву Марію так мало згадується у св. Письмі щоб такі як новоспечений єретик Бойчук Іван з с.Кутів, який за свого життя прочитав лиш одну грубу кн «Містичне Місто Бога», не робив з Неї Бога. )

За 2009 рік

Господь Бог шість днів формував Тіло Пречистої Діви Марії

Першим найбільшим гріхом, як ми уже сказали, є заборона вклякати перед Євхаристійним Ісусом. А другим важким гріхом є сумна правда, що окремі священики або віри не мають, або зловмисно перекручують догму Непорочного Зачаття Пречистої Діви. Цієї догми віри не визнають сектанти, а православні схизматики хоч почитають Богородицю, але не визнають догми про її Непорочне Зачаття. Тільки єдина Католицька Церква визнає догму Непорочного Зачаття Марії, яка є фундаментом Христової Церкви.

З видання «Містичне Місто Бога» довідуємося, що Господь Бог шість днів формував Тіло Пречистої Діви. І цей Божественний творчий акт Господа Бога називаємо Непорочним Зачаттям. Отож, зрозумійте, католики: як Господь є Непорочний, так і Марія мусить бути Непорочна, і її Син Ісус Христос теж Непорочний. А ті, що стверджують зачаття Марії від Йоакима й Анни, розривають таким чином ланцюг непорочности з Богом.

Марія у Люрді назвала Себе: «Я є Непорочне Зачаття». Вона не сказала «зачата», бо це означало б, що Пречиста Діва зачата від людини. А слова: «Я є Непорочне Зачаття» означають індивідуальну особовість Богородиці, яка є плодом Предвічної Любови Пресвятої Тройці, а не плодом первородного гріха людини. Тільки Марія ще перед сотворенням світу від Бога духом народилася. А опісля її тіло у Бозі шість днів формувалося і в лоні св. Анни Божим Духом надприродно оселилося, та й чудесно на світ народилося.

НАОСТАНОК. Останнім часом сатана вдається до найзапекліших атак проти Непорочного Зачаття, щоб католики так само, як схизматики, неславили Божу Матір і водночас щоб християни не вклякали перед Ісусом Христом, укритим під видами хліба і вина. Оці дві догми віри найбільше ненавидить сатана. І це якраз є та «мерзота запустіння», яку модерністи в час антихриста запроваджують у Церкві. То ж запам'ятайте люди доброї волі, що «тільки сатана не хоче вклякати перед Богом і Божою Матір'ю». А покірні християни від апостольських часів наслідують Ангелів святих, а не чортів проклятих І модерністів затятих!

http://uniat.ucoz.com/load....1-0-410

Дата: Неділя, 14.02.2010, 00:50 | Повідомлення # 2
Цей засліплений єретик носить усюди (був навіть на памаранчевій революції у Києві ), фігуру «Містична Роза» прикриваючи за нею свої нові «вчення». Саме небо не змогло знести такого глуму над фігурою! Одного разу, цей єретик залишив свою фігуру «МР» в хаті знайомих (а сам пішов далі розносити свої свіжі негативні інформації про св. Церкву, агітуючи щоб всі відреклися від папи Бенедикта 16), то згоріла хата разом з цею фігурою. Однак Іван Бойчук реставтував залишки і тепер носить вже не фігуру а свого ідола з страшним попеченим лицем, зате справав цій статуї нову корону і дорогі накидки.

Пречиста Діва Марія давно покинула цього єретика і його фігуру а він носить всюди статую вже не для благословення а кари.

Не потрібно Діві Марії його побрехеньки що Вона не людина , що немала батьків, що ніби як і ЇЇ Син має за батька Отця Небесного а за матір Духа Святого. Більшої зневаги, для покірної Діви Марії годі придумати. До цього міг додуматися лиш Сатана з пекла який завжди хотів бути рівний Богу!

Хитрий Іван з Кутів думає що цим заслужить собі у Діви Марії небо зробивши ЇЇ не людиною піднізши до гідності Бога, тому він не боїться боротися проти св. віри і усієї церкви.

Даремні його сподівання, якщо він до смерти не відкличе цю єресь, то це гріх проти Святого Духа, спротив правді християнської віри і 100 % вічні муки. Крім того він повинен зректися віри в тисячелітнє царство і визнати Бенедикта папою а також посповідатися за всі обмови священиків і вкінці стулити свій писочок і сидіти в свому селі безвиїздно покутуючи за те страшне зло яке приніс.

Взяв на себе місію Спасителя Церкви і докотився до того що відрікся Її і заснував свою небагаточисленну секту.

Коли приїзжав на Україну папа Йоан-Павло 2 то п. Іван боявся з ним зустрітися, пересидів той час в с. Кутах, бо казав це не папа а перебраний двійник.

Він вже підстаркуватий чоловік з неабиякою силою насить тяжкі торби з кн. «Велика пересторога» і ходить з хати до хати наївних, добрих традиційних католиків поширюючи між ними все негативне що десь вчув про Католицьку Церкву і священитків. Не гребує інформацією від православних і навіть сектантів щоб вилити ще більше ненависті на духовенство.

Папа Бенедикт 16, для п. Івана антипапа, масон і диявол, найгірший з усіх людей на землі, Гузар – жид, голубий, модерніст і самозванець, присланий масонами з Ватикану знищити Греко-Катол. Церкву, зробити всіх православними і потім відєднатись від Риму. Ковпак – вискочка, лафеврист і єретик бо непризнає його «науку», а о. Гаєвський взагалі посмів сказати в його присутності на папу Йоан-Павло 2 що є винен у свідомому нищенні віри і у всіх надужитях модернізму тому є послідний зрадник, Каваців – голубий самосвят а отці з Підгірців харизиати ведені злим духом, Сімкайло- стрептизер, пияк і розпусник, Війтишин, Іриней – неварта взагалі уваги і нема про кого говорити, православні-модерністи.

Ця його ненависть найбільше нападає на нинішнього папу. А знаємо що немає більшого гріха проти св. Церкви як ненавидіти папу Римського, гріх тяжкий і не спасений.

Хіба Господь Бог дав цьому невченому чоловікові власть судити папу, епископів, свящ , монахів і монахинь? Немає на Західній Україні людини яка би стільки обчорнила і омовима духовенство як це панок Іван Бойчук. І звідки така запекла ненависть на священиків? може мріє сам стати останім папою Петром 2? Ми вже мали такого папу з Середнього.

Він навіть добрався до Тимошенко Юлі, спаплюживши перед нею Греко і Римо КЦ. Закрив їй двері до царства Божого бо по його переконанню немає на Україні та і в цілому світі ні одного доброго священика в якого би вона могла посповідатися.

Ніколи укаїнцям від жидівської партії БЮТ не буде користи, особливо після духовного наставництва над нею п. Бойчука І! Після зустрічі Юлії Т з Іваном Б в неї почалися постійні невдачі, хоч він їй обіцяв і пророкував що вона стане президентом, а тому так радо слухала його порад і єресей. Все що щось трошки доброго має Україна йде тільки від Бога, а Тимошенко як кожен справжній жид лиш користає з нагоди. І кожен українець знає що лиш одна політична сила має довіру – націоналісти Свобода Олега Тягнебока.

Не одну сотню християн цей вовк в овечій шкірі звів, що вони перестали ходити до церкви. Особисто він сам ненавидить теперішнього папу Римського Бенедикта 16, тому неходить на Служби Божі, на яких згадується його імя. Лиш один священик, колишній монах редемторист на цілу Україну згадує на Сл. Божій папу Йоана-Павла 2. Більше того Іван Бойчук вірить що папа Йоан-Павло 2 живий і переховується в підвалі старинного монастиря у Польщі.

Цей єретик також непочитає Пресвяту Євхаристію, незаходить до церков і каплиць де є св. Тайни, бо священики правили там Сл. Божі і споминали папу Бенедитка ( яка іронія сатана, сам же Іван Бойчук в своїх календариках строго судить всіх хто не на колінах причащається а сам взагалі оминає всі катол церкви 10 дорогами, Пресвяту Євхаристію, боїться як диявол. Він сам є гірший а показує пальцем на інших і сміється з них, хоч очки закриті колодою ).

А тепер задумаймося над логікою цього пана Івана, як його всі називають. Десь у Польщі в підвалі монастиря ховається столітній папа Йоан-Павло 2, який чекає моменту щоб виступити проти «лжепапи» Бенедикта і скинути його з престола. А в той же час на Україні всі священики, крім одного колишнього редемт, який згадує на Сл. Божій папу Й-П 2, всі свящ єретики. неможна ходити на їх Сл. Б, ні сповідатися, ні Причащатися ні інші святі тайни приймати. А що робити? а так як він, запасатися харчами, скоро почнеться Аргамедон (кожен рік він обіцяв що вже почнеться і все помилявся), щоб дожити до 1000 царства. Хто вже є в їх секті? Їх ідеолог п. Корнилій, сам єретик Бойчук Іван що готовий за свою чуш горіти на кострі інквізиції, колишній монах редемторист (не згадуєм його призвіща бо він під гіпнозом Бойчука), і пару фанатичних жінок з Чорткова, які завжди шукали не Бога а себе, які вважають всіх єретиками, дурниками лиш вони є вибрані, традиційні католички.

Тому не приймайте до свого дому і на нічліг цього підступного чоловіка, якщо Ви хоч трохи почитаєте ПДМарію. Особливо його фігури «МР» яка в його руках стала профанована і збезчечина, з нею немає Матері Божої а навпаки…

Не купуйте календарів які випускає цей єретик бо вони ображають нашу Небесну Маму ПДМарію. Не давайте фото своїх дітей для цього календаря, бо доброї долі в них не буде, через участь в зневазі ПДМарії.

Ось такий вигля має календар єретика Бойчука І. На нім є його ідол статуя. До речі лице статуї взяте з іншої фотографії бо справжнє дуже страшне.

І молімся за його навернення. Він це робить щиро переконаний у своїй правоті, хоч багато священиків йому вже сто раз пояснили безпідставність його гидкої єресі. Всі єретики від Арія до Бойчука відзначаються великою неграмотністю і гординею. Колись Арій більше звів людей до пекла чим всі мучителі християн, так і нині великі і малі єретики боряться проти св. Катол. Церкви щоб чим більше звести за собою душ до пекла. Бійтеся таких людей щоби стеля не впала на єретика і разом з ним не погубила і Вас.

Цей чол уважає себе мудрішим за всіх свящ, бо він довгі роки волів мати за дух. провідника замісць священика екстрасенску Оленку, яка його не покинула і сьогодні. З дияволом дружити, то найгірше до чого можна скотитися то стати єретиком.

Колись на Середнянській горі замісць св. Причастя пили водичку з джерела а нині Іван Бойчук пропонує покинути церкви а покланятися його ідолу фігурці «МР».

Але ми памятаймо науку святих отців, що з єретиками неможна говорити але утікати він них щоб не потрапити під Суд Божий, який безперечно висить над головаю Бойчука Івана.

Якщо він не відкличе своє блудне вчення, то піде на вічні муки. Адже не один християнин є зведений єресью Бойчука і думає про Непорочне Зачаття ПДМ не як св. Церква вчить, що Вона є істинна людина, яка мала правдивих батьків, лиш ЇЇ душу Г. Бог оберіг від первородного гріха, а не що Вона після єретика Ів. Бойчука була не людина, а Св. Анна лиш сурагатна Її матір.

Чому Бог Син став Боголюдиною? Тому що людина образила Бога і тільки людина повинна була перепросити Г. Бога. Читайте на цю тему в Катол. катехизмі Шпіраго. Але після єресі Бойчука Ісус Христос не був справжньою людиною бо Його Мати Діва Марія не мала батьків і була як Ісус Христос зачата від Духа Святого. Хтож тоді Ісус Христос після вчення Бойчука?

Єресь як кожна єресь є від диявола батька брехні, тому вона така є велика нісенітниця і брехня що немаяє про що навіть говорити.

Хай Святих Дух просвітить розум Івана Б. а Господь Бог і Преч Діва Марія простять цьому богохульнику його лож і неправду. Амінь.

http://uniat.ucoz.com/load....1-0-409

Дата: Неділя, 14.02.2010, 00:52 | Повідомлення # 3
Подаєм основну догму секти взятої з книжки Велика пересторога:

Приблизна схема плідовності подій останіх часів

Quote
ВСЕСВІТНІЙ ГОЛОД І РОЗРУХИ

ВЕЛИКА ПЕРЕСТОРОГА (ПОЯВА У НІЧНОМУ НЕБІ ТРИВАЛОГО ОСЯЙНОГО ХРЕСТА З ЖИВИМ ІСУСАМ НА НЬОМУ)

РЕВОЛЮЦІЯ В РИМІ І ВТЕЧА ПАПИ, ІВАНА ПАВЛА2

ВИБІР АНТИПАПИ

ПЕРША СМЕРТЬ АНТИПАПИ І ЙОГО ОЖИВЛЕННЯ АНТИХРИСТОМ

ПОЄДНАННЯ АНТИПАПИ З АНТИХРИСТОМ

ПЕРІОД ВЕЛИКОГО ТЕРПІННЯ. ПРИМУСОВЕ КЛЕЙМЕННЯ ЛЮДЕЙ ЗНАКОМ ЗВІРА (МІКРОЧІП У РУКУ АБО ЧОЛО)

ВТЕЧА НЕЗГІДНИХ З АНТИХРИСТОМ ДО СВЯТИХ МІСЦЬ,НАД ЯКИМИ В НЕБІ СТОЯТИМЕ БІЛИЙ ХРЕСТ, ДО ПЕЧЕР І ДРУГИХ КРИЇВОК

УДАР КОМЕТИ В ОКЕАН, ПРИРОДНІ І ЯДЕРНІ КАТАСТРОФИ, ТРИ ДНІ ТЕМРЯВИ

ТИСЯЧОЛІТНЯ ЕРА МИРУ ІЗ ХРИСТОМ


http://uniat.ucoz.com/load....1-0-547
Бібліотека » Духовність » Обережно, секти! » Нова секта Івана Бойчука з села Старі Кути
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика