Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Масонство і християнофобія » Масони вирішили боротися з засиллям церкви в Європі
Масони вирішили боротися з засиллям церкви в Європі
Дата: Неділя, 18.04.2010, 01:51 | Повідомлення # 1
Французькі масони мають намір розгорнути кампанію проти зростаючого впливу церковних організацій у структурах Євросоюзу.

Для цього "вільні каменярі" планують відкрити представництво в Брюсселі. Про це повідомив колишній Великий магістр масонської ложі Великий Схід Франції Жан-Мішель Кійярде, пише Кореспондент.net.

"Масонської ложі мають почати проводити політику в позитивному значенні цього слова. Незважаючи на внутрішні розбіжності, всі вони виступають за секуляризацію і висловлюють незгоду з рішеннями з цього приводу, які приймаються на національному або загальноєвропейському рівнях", - заявив він в інтерв'ю бельгійській газеті Soir.

Великий магістр прокоментував непублічність деяких масонських лож в Європі. "Але я думаю, одного разу ми зможемо створити загальне представництво масонів в ім'я вільнодумства в європейських інститутах. Це можливо з політичної точки зору, але важче у фінансовому плані, оскільки наші ресурси незрівнянно менше, ніж у церкви", - підкреслив Кійярде.

Масон зазначив, що основне завдання представництва полягатиме в просування ідеї громадянства в Європі.

"Необхідно впроваджувати універсальну ідею доби Просвітництва, суть якої в тому, що люди є громадянами і європейськими громадянами, не важливо чи-то євреї, темношкірі, араби, гомо чи гетеросексуали", - підкреслив він.

Кійярде повідомив, що Великий Схід Франції вже докладає зусиль для об'єднання всіх масонських лож Європи. З 2007 року було проведено всеєвропейські масонські конгреси в Страсбурзі, а також у Греції та Туреччини. У 2010 році форум пройде в Португалії.

Колишній великий магістр також повідомив, що в 2008 році голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу вперше зустрічався з представниками ряду масонських лож.

Дванадцять основних заповідей Братства вільних мулярів

1. В основі Братства є традиційна віра у Всевишнього, Великого Будівничого Усесвіту, що ніяк не суперечить різним релігійним віруванням і переконанням, а навпаки об’єднує їх у високому гуманному стремлінні.

2. Братство опирається на традиційні ритуали і символіку, прискіпливо дотримуючись давніх традицій.

3. Організаційно Братство є Орденом, до якого належать тільки мужі вільні і доброї слави, що сповідують у своєму житті ідеали гуманности і братерства у їх глибшому сенсі.

4. Члени Братства прагнуть добросовісно дотримуватись ритуалів з їхнім повним символічним змістом, як шляху пізнання, втаємничення і духовного вдосконалення, що є засадничими ідеалами організації.

5. Братство спрямовує своїх членів на духовне самозбагачення, випромінює через них свою високу гуманність на людську спільноту.

6. Члени братства зобов’язуються поважати переконання і віру кожного, не допускати у своєму колі протистояння політичних чи релігійних думок, бо воно засноване на братерській згоді і взаєморозумінні.

7. Члени Братства беруть зобов’язання над Книгою Священного Слова, аби надати їм урочистого й освяченого характеру.

8. Члени Братства поза профанним світом працюють у своєму закритому колі, де завжди обов’язково присутні три Великі Світила Братства – Книга Священного Слова, кутник і циркуль – згідно з засадами Конституції Світового Братства і традиційного порядку.

9. Братство приймає до свого кола лише чесних і моральних повнолітніх осіб, спроможних осягнути безмежність пізнання.

10. У своєму колі члени Братства плекають любов до своєї батьківщини, послух її законам і пошану до законної влади. Вони вважають, що їхній перший обов’язок – шанувати всяку натхненну Працю.

11. Члени Братства зобов’язуються, дотримуючись свого гідного і високоморального рівня, не викривати сутність духовних основ організації і поширювати її моральний вплив на широкі суспільні кола.

12. Члени Братства зобов’язуються без вагання подавати один одному братерську допомогу за усіх найскладніших обставин, навіть наражаючи себе на небезпеку. Вони повинні завжди зберігати спокій і рівновагу духу, необхідні для повного самоопанування.

http://www.aratta-ukraine.com/news_ua.php?id=9343

Бібліотека » Духовність » Масонство і християнофобія » Масони вирішили боротися з засиллям церкви в Європі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика