Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Масонство і християнофобія » Масони
Масони
Дата: Неділя, 18.04.2010, 00:59 | Повідомлення # 1
Масонський Орден

У 1118 р. на горі Сіон поблизу Єрусалиму дев'ятьма хрестоносцями був організований таємний союз - "Пріорат Богоматері Сіона", пізніше перейменований в Орден лицарів-тамплієрів (ченців-храмовників). Тут, на Святій Землі, тамплієри вступають в контакти з таємними сектами арабів-мусульман і євреїв.

У 1314 р. могутній Орден тамплієрів знищений французьким королем Філіппом Красивим і Папою Римським Кліментом V. Храмовники, що розсіялися по Європі, стали Лицарями Христа в Португалії і лицарями Тевтонського ордена в Германії.

У Франції та в Англії вцілілі тамплієри заснували корпорації Вільних Каменярів, або масонів.

Серед глибоко законспірованих організацій масонів одними з найбільш значних, починаючи з XIV-XV ст., стали Братство Іллюмінантів і Орден розенкрейцерів, що розповсюдили свої відгалуження у вигляді лож, коледжів і орденів по всіх країнах Європи.

Всі таємні братерства, ложі, ордени і створені ними організації ріднять між собою три риси:

1. герметичність, тобто закритість їх для непосвячених;

2. ієрархія структури управління;

3. прихована навіть для їх членів остаточна Кінцева Мета або - Задум, План.

Свою діяльність масони провадять через вплив на владні структури, чи через проникнення в них.

По іудейському задуму гої-масоні повинні грати серед необізнаних гоєв або профанів роль незримих ідеологічних вождів, які непомітно для інших гоєв повинні поволі формувати їх свідомість і громадську думку в напрямі, вигідному іудократії.

До служіння масонам завжди широко залучалися і залучаються видатні культурні і політичні діячі. Так, в списку Великих Магістрів і Гросмейстерів, що керували пріоратом Сіона, значиться Сандро Ботічеллі, Леонардо да Вінчі, Ісаак Ньютон, Віктор Гюго, Клод Дебюссі, Жан Кокто. До масонів також належали великі письменники Данте, Шекспір і Гьоте; композитори - Й. Гайдн, Ф. Аркуш, Ст Моцарт, Ян Сибеліус і др.; енциклопедисти - Дідро, Даламбер, Вольтер; Симон Болівар, вождь латиноамериканської боротьби за незалежність; Джузеппе Гарібальді, керівник італійських карбонаріїв; Ататюрк, засновник нинішньої Турецької Республіки; Генрі Форд - "автомобільний король Америки"; Уїнстон Черчилль - колишній прем'єр-міністр Великобританії; Едуард Бенеш - колишній президент Чехословакії; Франклін Д. Рузвельт, Гарі Трумен, Річард Ніксон - колишні американські президенти; Аллен Даллес - засновник ЦРУ; американський астронавт Е. Олдрін і радянський - А. Леонов, політичні діячі - Франсуа Міттеран, Гельмут Коль і Віллі Брандт, Збігнев Бжезінськи, Альберт Гор і Біл Клінтон, Джозеф Ретінгер - генеральний секретар Більдербергського Клубу, Девід Рокфеллер - керівник Трьохсторонньої комісії і багато-багато інших.

Масонство було створено як певний механізм управління суспільством за допомогою деяких (переважно таємних) організацій. При всій різноманітності масонських організацій, всі вони об'єднані в єдине ціле, в єдину піраміду управління.

Один з основних принципів масона - це принцип невидимих начальників, яким кожен масон присягає безпрекословного підпорядкування. Тобто масони будь-яких рівнів ніколи повністю не представляють своє місце в масонській ієрархії. Вони знають лише те, що внизу і безпосередньо вищий рівень. Але у міру підйому по масонських рівнях масони все більше замазуються злочинами.

Вихід з масона, особливо з високих мір, живим не передбачається. У масон є лише вхід.

Таємні масонські організації і їх господарі є дійсною причиною всіх революцій і всіх світових воєн.

Кінцевою метою масонів є руйнування національних держав і встановлення влади світової масонської наддержави.

Масонство — непримиренний ворог християнства.

Воно поставляє своєю метою руйнування Церкви, війну зі всіма релігіями, потрясіння основ національної християнської державності і організацію революцій у всьому світі. Відомий масон Вольтер колись сказав: “Роздавимо негідницю”, тобто релігію. Ета знаменита фраза знаходить відгук свій в масонських кругах і до цього дня.У 1881 р. бельгійський масон Флері писав: — “Геть розіпнутий! Ти, який ось вже 18 століть тримаєш світ під Твоїм ярмом! Твоє царство кінчене! Не потрібний Бог!” . “Наша мета не в тому, щоб відновити індивідуалізм, а в тому, щоб змести християнство з лиця землі”, говорила в тому ж році засновниця Теософського суспільства Блаватськая.

Метод масонів - розділяй, роби дурнем і володарюй.В Україні, діяльність масонів, останнім часом стає дедалі більш очевидною і неприхованою. На 500- гривневій купюрі красується "Око Люцифера", на монетах, починаючи з 2001 року випуску є відбиток масонської лілії (хоча в НБУ пояснюють, що то не лілія, а трилистник - символ українського монетного двору). В Дніпропетровську, на будинку за адресою пл. Леніна,1 красується масонський орнамент. В Полтаві, на пам`ятнику козакам теж є зображення "ока Люцифера".
http://zamitkamason.blox.ua/html

Бібліотека » Духовність » Масонство і християнофобія » Масони
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика