Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » ПРО ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ
ПРО ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ
Дата: Неділя, 07.03.2010, 23:03 | Повідомлення # 1
Св. віра вчить нас, що ті душі, що хоч і померли в Божій ласці, але не спокутували своїх гріхів за життя, мусять терпіти страшні муки в чистилищі. Послухай, як ті душі померлих батьків, матерів, братів, сестер та всіх рідних наших стогнуть у преважких болях і з вогню чистилищного відзиваються до нас, зі сльозами просять усіх живих милосердя над ними:
„Батьки наші, матері наші, брати й сестри наші, мужі, жінки, діти любі, свояки, ближні, добродії наші! Згадайте про нас, помилуйте нас! Відчуйте нашу страшну муку. Знайте, що наші муки без порівняння страшніші від усіх мук, нужд та прикростей на світі. Ми створені Богом із землі. Душі ж наші живі; ми - кість з костей ваших, ми тіло з тіла вашого, чому не згадаєте про нас? Даремний був ваш плач над нами, коли ми ще лежали мертві, не поховані, як тепер не згадуєте про нас і не помилуйте нас. Ой ви, самолюби, без усякого співчуття! Що ж ми вам зробили злого за життя, що тепер не згадуєте про нас? Хоч би ми були за життя вам що злого зробили, то чому ж ще тепер пам’ятаєте про те й відплачуєте злим на зле?.. Згадайте слова Сотворителя нашого й свого, що наказав не віддавати злим за зле. Таж ми вам залишили добра дочасні, ми нічого з собою не взяли, як нагі прийшли на світ, так нагі зійшли з нього. Все, що ми мали, вам залишили! А ви тепер за те відплачуєтеся нам злим, не згадуєте про нас. Самі тепер їсте, п’єте та гарно вдягаєтеся за наше добро, а про нас навіть не подумаєте. Ви сильні, ми ж - немічні. Ви в розкошах, ми - в муках, ми голодні й спраглі й нагі мучимося, а ви в розкошах забули про нас! Згадайте про багача й Лазаря. Яку обидва дістали вічну заплату: багач, що не мав милосердя, навіки бідний і терпить муки, а бідний Лазар - у Царстві Небеснім. Згадавши про те, майте милосердя над нами й помилуйте нас своїми молитвами. Моліть Всевишнього, щоб не карав нас по Своїй справедливості, але по безконечному Своєму милосердю; щоб помилував і швидше визволив нас від тих страшних мук чистилищних. Ще раз просимо Вас: змилосердіться над нами, згадайте про нас, порятуйте нас, бо ви можете. Ми на вас надіємося!”
Отже, вухом віри послухай тих плачів, зойків, криків та прохань, що ними душі з чистилища до тебе відзиваються й не відвертайся від них, а помилуй їх. Передовсім молися за них, молися щиро й постійно. Знай, що своїми молитвами ти, якщо не звільниш їх від тих мук, то бодай ті муки будуть для них менші. Як ця душа, що завдяки твоїм молитвам піде до неба, буде гаряче заступатися за тебе перед Господом Богом! Вона буде просити в Бога ласки для тебе, щоб ти так жив(ла), щоб не потрапив(ла)ся до того страшного місця. Молися, отже, за душі в чистилищі. Жертвуй Господу Богу за них усі свої терпіння, прикрості й усі свої радості, жертвуй у тім намірі, щоб через те Бог змилосердився над бідними душами в чистилищі. Над усе жертвуй за них Служби Божі, слухаючи їх, чи замовляючи їх, виключно на випрошення ласк для душ у чистилищі.
Дата: Неділя, 07.03.2010, 23:04 | Повідомлення # 2
МОЛИТВИ ЗА ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ
на кожний день у тижні


НА НЕДІЛЮ

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Предорогої Крові, що її Син Твій Ісус Христос пролив за нас в городі Оливнім, зробив ласку звільнити бідні душі з чистилища, а передовсім, ту душу, що найбільше опущена, та ввів її до Своєї слави, де би Тебе славила й благословила навіки. Амінь.
Зі святими упокій, Христе, душі слуг Своїх, там, де нема ні болю, ні смутку, ні зітхання, а життя вічне.

НА ПОНЕДІЛОК

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Предорогої Крові, що її Твій Син Ісус Христос пролляв за нас під час Свого бичування, визволи бідні душі з чистилища, передовсім же ту душу, що найшвидше має ввійти до Твоєї слави, що якнайшвидше почала Тебе славити й благословляти навіки. Амінь.
„Отче наш...”, „Богородице Діво...”, і Псалом 129.

НА ВІВТОРОК

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Предорогої Крові, що її Син Твій Ісус Христос пролляв за нас під час Свого болісного вінчання терням, звільнив душі з чистилища, насамперед ту душу, що засуджена на довші муки, щоб вона швидше змогла прославляти й благословляти Тебе в Твоїй славі на віки. Амінь. „Отче наш...”, „Богородице Діво...” і Псалом 129.

НА СЕРЕДУ

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Предорогої Крові Свого Сина Ісуса Христа, що її за нас пролив по єрусалимських вулицях, несучи на Своїх раменах хрест, зволив визволити душі з чистилища, передовсім цю, що перед Тобою найбагатша заслугами, щоб чим скорше славила й благословила Тебе навіки в незбагненній славі, що для неї приготована. Амінь.
„Отче наш...”, „Богородице Діво...” і Псалом 129.

НА ЧЕТВЕР

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Тіла й Предорогої Крові Ісуса, Сина Свого, що її Господь і Бог наш у навечір’я Своїх страстей дав у поживу Своїм улюбленим ученикам і Своїй Церкві на вічну жертву, а вірним Своїм, як хліб життя залишив, щоб зробив ласку визволити душі з чистилища, особливо ж душу, що мала велике набоженство до цієї Тайни безконечної любові нашого Спасителя, щоб через неї з Твоїм Божим Сином і з Духом Святим висловлювала й благословляла вона Тебе у Твоїй славі на віки. Амінь. „Отче наш...”, „Богородице Діво...” і Псалом 129.

НА П’ЯТНИЦЮ

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, щоб Ти заради Тіла і Предорогої Крові, що її Твій Син Ісус Христос сьогодні пролив за нас на хресному дереві, особливо з Пресвятих рук і ніг Своїх, визволи душі з чистилища, передовсім, ту, що за неї я найбільше зобов’язаний(-а) молитися, щоб з моєї вини не спізнилася ввійти до Твоєї слави, де б Тебе славила й благословляла на віки. Амінь.
„Отче наш...”, „Богородице Діво” і Псалом 129.

НА СУБОТУ

Господи Боже всемогутній! Благаю Тебе, заради Предорогої Крові, що виплила для нас із Пресвятого Серця Твого Сина Ісуса Христа, й невимовних болів Його Святої Матері, будь ласкавий визволити душі з чистилища, особливо цю, що мала найбільше набоженство до нашої Матері, щоб ця вибрана душа якнайшвидше ввійшла до Твоєї слави, щоб славити й благословляти Тебе на віки. Амінь.
„Отче наш...”, „Богородице Діво...” і Псалом 129.

Молитва за душі в чистилищі

Ісусе Христе, Боже премилосердний! Упадаємо перед Тобою й несемо перед Твій престіл усі плачі, ридання та скрегіт зубів тих нещасних, що терплять у чистилищі. Молимо Тебе зі сльозами та згорьованим серцем: Господи, помилуй ті душі!
Милосердний Ісусе, що схилив на хресті Свою Пресвяту голову скривавлений і терням увінчаний, вислухай нашу молитву й поглянь на ці збиті, зранені, зчорнілі душі ближніх наших, що очікують Твоєї великої і багатої милості. Не відвертай Свого Пресвятого обличчя від Своїх дітей, страждаючих у чистилищних муках. Забудь, Ісусе, усі їхні беззаконства, що вони у житті поповнили словами, справами й думками, свідомо чи ні. Не пам’ятай їм того, що ображали Тебе очима, слухом, дотиком, смаком, і всіма своїми почуттями. Звільни нині їх від терпінь і душевних болів і заклич до Себе, прийми їх у Свої обійми. Скажи їм, як колись Ти сказав був розбійникові на хресті: „Сьогодні будеш зі мною в раю”.
Ісусе! Тими Пресвятими устами, що були так страшно збиті, обпльовані, оцтом і жовчю напоєні, що терпіли спрагу - заклич до Себе Своїх любих дітей, що так тяжко тепер мучаться. Прийми їх до Себе, й тими устами обцілуй їх, і візьми до Себе, нехай навіки з Тобою царюють.
Пресвяте й Пресолодке Серце Ісуса, що з любові до тих душ далося пробити на хресті, сховай їх у Своїй рані, оживи, охолоди, очисти від гніву, злості, всякої скверни та інших пороків, що з їхніх сердець походили! Обмий їх Пресвятою Кров’ю та водою, що виплила з Твого Пресвятого Серця. Вчини їх білішими від снігу, щоб такі чисті могли стати на вічний бенкет з Тобою в Твоїм Царстві.
Ласкавий Ісусе! Заради Твоїх Пресвятих рук, до хреста прибитих, змилосердися над душами в чистилищі. Вони бо справа рук Твоїх: піднеси їх впалих, звільни від лютих мук. Даруй їм ті крадіжки, ошуканства, вбивства та інші гріхи, що їх у своєму житті зробили, адже вони каялися з того, сповідалися, жаліли. Забудь їм те все й заведи їх до того щастя, що Ти для них від віків приготував.
Ісусе! Цілую Твої Пресвяті ноги, до хреста прибиті й заради них прошу Тебе про ті душі, що за життя не йшли шляхами правди, а переступали Твої Заповіді й за те тепер так страшно мучаться. Вони ж перед смертю жаліли про це, перепросили Тебе. Тож змилосердися тепер над ними, звільни їх від тих мук у чистилищі та введи в небесну вітчизну.
Ісусе! Солодосте душевна й безконечна любове, що її ніхто не може зрозуміти! Ти сказав, що найбільша Твоя розкіш - це перебувати із людськими синами. Ти залишив дев’яносто дев’ять овець, щоб шукати однієї заблуканої вівці і, знайшовши її, взяв на Свої рамена й заніс до Свого стада. Ти, Ісусе, що взяв на Себе гріхи цілого світу, візьми й сьогодні ці душі, що так тяжко страждають, на Свої рамена й занеси до Свого царства. Згадай, Ісусе, що для спасіння роду людського Ти покинув небо, зійшов на землю стався людиною і прийняв тяжкі терпіння та страшну хресну смерть. Згадай, Ісусе, про Свої тридцятитрилітні труди, невигоди, неславу людей і всі інші тягарі людського життя, що їх Ти пережив за ці нещасні душі. Згадай Ісусе, про всі ті болі, муки, рани на Своєму Пресвятому тілі, що Ти прийняв заради тих душ. Нехай усе це не буде для них даремне.
О, Премилосердний! Довготерпеливий! Многостраждальний Ісусе! Заради превеликої любові, що нею Ти полюбив нас, звільни ті душі з вогненних мук, в яких вони горять і веди їх до життя вічного. Заради цієї любові, що нею любила Тебе Пречиста Твоя Мати, змилосердися над Своїми дітьми, визволи їх з цієї темряви й недолі та заведи їх до Свого Царства, де вони будуть на віки Тебе прославляти й любити. Амінь.
Душе Христова, освяти їх. Тіло Христове, спаси їх. Крове Христова, напій їх. Страсті Христові, зміцніть. О, Бадьорий Ісусе, вислухай їх. У рани Свої святі заховай їх. Не дай їм віддалитися від Тебе. Від злобного ворога душевного стережи їх. Накажи їм прийти до Тебе, щоб вони зі Святими Твоїми величали Тебе навіки. Амінь.
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » ПРО ДУШІ В ЧИСТИЛИЩІ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика