Головна сторінка сайту
Сторінка 1 з 11
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВИ ЗА ЩАСЛИВУ СМЕРТЬ
МОЛИТВИ ЗА ЩАСЛИВУ СМЕРТЬ
Дата: Неділя, 07.03.2010, 22:53 | Повідомлення # 1
Вступ
Людина вмирає лише раз. Від доброї або злої смерті залежить ціла вічність. Коли зле помреш, пропадеш на віки. Вважай добре: навіки пропадеш! А коли б ти пропав(-ла), тобто якби тебе після смерті не було, то ще не було б велике нещастя. Але коли зле помреш, тобто. хоч з одним тяжким гріхом. то підеш до пекла на вічні муки. Чуєш? На вічні муки! Коли ти, тяжко недужий(-а), лежиш на смертній постелі, як же тобі гірко лежати, як тобі тяжко терпіти! Ти не можеш собі місця зручного знайти: все тобі докучає, все тобі недогода. А те все є нічим у порівнянні з муками пекла, що їх ти мусів(-ла) би зносити, терпіти, без ніякої потіхи, без усякої надії й то без кінця, бо ті муки ніколи не закінчаться. Як ти образив(-ла) вічного Господа Бога хоч би лише одним тяжким гріхом і з нього не висповідав(-ла)ся бодай при смерті, затаїв(-ла) його, так чекає тебе вічна кара. Бо за образу вічного Бога конечно належиться вічна кара.
А хто добре, щасливо помре, не буде мати на сумлінні тяжкого гріха. хто зі своїх гріхів бодай при смерті висповідається, то навіки буде щасливий. Його щастя ніколи не скінчиться. Він навіки буде в товаристві Ісуса Христа, Пречистої Діви Марії. Ангелів і всіх Святих.
Хочеш добре вмерти, хочеш бути на віки щасливий(-а) - протягом цілого свого життя готуйся до доброї смерті, протягом цілого свого життя не переставай просити Господа Бога ласки доброї, щасливої смерті!
Дата: Неділя, 07.03.2010, 22:55 | Повідомлення # 2
Молитва до Ісуса Христа за щасливу смерть.
Ісусе! Віддаю честь і поклін Твоєму останньому конанню й прошу Тебе: прийми і моє смертне конання. А що я не є певний(-а), чи при своїй розлуці буду мати ясний розум, то вже тепер жертвую Тобі свій смертний подвиг і боязні та болі свого скону. Ти є мій Отець і Спаситель, тож у руки Твої віддаю духа мого! Бажаю й прошу в Тебе того, Ісусе Боже мій, щоб остання хвилина мого життя була з’єднана з останньою хвилиною Твоєї смерті та щоб останній удар мого серця був ще одним актом любові до Тебе, мій Христе. Амінь.

Ще одна молитва до Ісуса Христа за щасливу смерть

Господи Ісусе! Боже добрий і Отче милосердя. Стою перед Тобою з розбитим серцем і доручаю Тобі свою останню годину й те все, що мене в ній чекає.
Коли мої ноги, вже безсильні, сповістять мене, що шлях мого життя вже закінчується, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли мої дрижачі і закостенілі руки не зможуть уже обняти Тебе, розп’ятого на хресті, й мимохіть опустять Тебе та лежатимуть розтягнені безладно на смертній постелі, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли мої очі, притемнені й через смертні болі застрашені та умліваючі, конаючим зором спочинуть на Тобі, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли моє бліде, посиніле лице перейме співчуттям і переляком тих, що будуть коло мене, а моє волосся, облите смертним потом, звіщати буде близький мій кінець, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли мої вуха назавжди стануть нечулі на голос людський, а відкриються на Твій голос, щоб почути останній засуд, що вирішить мою долю на цілу вічність, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли мої думки від страшних і гидких привидів будуть мене лякати й потонуть у смертній тривозі, а душа моя на вигляд усіх моїх гріхів та Твоєї справедливості затривожиться і коли боротиметься з ангелом тьми, котрий намагатиметься відібрати їй надію на Твоє милосердя, а пхнути в безодню розпуки, тоді, милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!
Коли слабе моє серце, знесилене й перестрашене смертю, в боротьбі з ворогами спасення мого буде вже умлівати, тоді, милосердний Ісусе, змилосердися наді мною!
Коли на знак близького мого кінця останні сльози покотяться з моїх очей, то дозволь їх тоді прийняти, як доказ сердечного жалю, щоб я в тій страшній хвилі віддав(-ла) духа, як жертва покути, й тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли мої свояки й приятелі зберуться коло мене й співчуватимуть мені і Тебе будуть взивати, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли усі думки в мені зупиняться і світ мені померкне і я у смертних судорогах і при останньому конанні мучитись буду, тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли з останнім віддихом мого серця покидатиму цей світ, щоб чим швидше з’єднатися з Тобою, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Коли душа моя останній вже раз зробить порух устами моїми і назавжди зійде з цього світу, а тіло бліде, холодне і без життя залишить, прийми, Ісусе, моє знівечення, як честь для Твоєї Божої величі, й тоді, Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!
Накінець, як душа моя вже стане перед Тобою і вперше побачить безсмертний блиск Величності Твоєї, не відкинь її від Свого лиця, а прийми її на Своє лоно, щоб я навіки оспівував(-ла) Твою славу і кликав(-ла): Ісусе милосердний, змилосердися наді мною!

Молитва до Предвічного Вітця

Боже, Ти покарав нас смертю, а день і час смерті закрив перед нами. Дай, щоб я всі дні життя свого перебув(-ла) у святості й праведності тим заслужив(-ла) собі на щасливий перехід із цього світу! За ласкою Господа нашого Ісуса Христа, що з Тобою жиє й царствує разом зі Св. Духом. Амінь.

Молитва до Преч. Діви Марії за щасливу смерть

Маріє, без гріха зачата! Молися за нас, що до Тебе прибігаємо. Прибіжище грішників, Мати конаючих, не залишай нас у годині нашої смерті, а випроси нам досконалий жаль, сердечний смуток, відпущення наших гріхів, Пресв. Євхаристію як напуття і, врешті, прийняття Тайни Оливопомазання, щоб ми могли безпечно стати перед престолом справедливого, але милосердного Судді, Бога й Спаса нашого. Амінь.

Ще одна молитва до Преч. Діви Марії за щасливу смерть

Пресвята Діво Маріє, Мати Божа й прибіжище грішників! Задля тих болів, що Ти їх перетерпіла при смерті Свого найлюбішого Сина Ісуса, захисти мене своїм милосердям у хвилі, коли моя душа буде розлучатися з тілом. Тоді віддали від мене ворогів та прийди Сама, візьми мою душу і віддай її вічному Судді. Не залишай мене тоді, Царице моя, бо після Ісуса Ти є моєю потіхою в тій хвилі. Проси Свого Сина, щоб позволив мені вмерти, цілуючи на пресвятих ногах Його рани з тими словами: „Ісусе, Маріє, Вам віддаю серце, тіло й свою душу. Амінь”.

Молитва до св. Йосифа Обручника

Святий Обручнику Пресвятої, Пречистої Діви Марії, Опікуне самого Бога Ісуса Христа, св. Йосифе! Ти мав те найбільше щастя з усіх людей на землі, що при Твоїй блаженній смерті були присутні найсвятіші особи - Ісус і Марія. Вони полегшували Тобі ту страшну хвилю переходу з дочасного життя до вічного. В тій боротьбі життя зі смертю Вони Тобі допомагали, потішали Тебе. На їхніх пресвятих руках віддав Ти свого духа Творцеві Всесвіту. Святий Опікуне вмираючих, я негідний(-а) слуга Твій(-оя), покірно прошу Тебе: будь при моїй смерті, щоб я на Твоїх руках віддав свою душу Тому, що Ти Його на Своїх руках мав щастя носити й голубити. Будь при мені в останній хвилині мого скону і врятуй мене від диявольських спокус, що тоді найбільше будуть мене мучити. Випроси мені ту велику ласку, щоб я в тій страшній хвилині міг(-ла) щиро й сердечно виказати ті солодкі та повні потіхи слова: „Ісусе, Маріє, Йосифе, в руки Ваші віддаю своє серце, тіло й душу. Амінь”.

Молитва до св. Варвари за щасливу смерть
Боже, Ти, що на радість та поміч тих, що живуть і вмирають, вибрав св. Варвару, дай, щоб за її заступництвом ми завжди жили у святій Твоїй любові й всю надію покладали на заслуги Страстей Сина Твого; щоб смерть гріха ніколи нас не спіткала, але щоб ми, скріплені святими Тайнами Покути й Євхаристії та Оливопомазання, без боязні дійшли до вічної слави. Просимо цього в Тебе через Господа нашого Ісуса Христа.
Господи, Боже мій, вже тепер приймаю всяку смерть, яка Тобі подобається, з усіма її тривогами, терпіннями й болями, з відданістю і готовністю.

Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВИ ЗА ЩАСЛИВУ СМЕРТЬ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© 2008-2017 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика