Головна сторінка сайту
Сторінка 1 з 11
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВА РОДИНИ
МОЛИТВА РОДИНИ
Дата: Неділя, 07.03.2010, 22:25 | Повідомлення # 1
Молитва подружжя
Предвічний Отче! Ти встановив подружжя в раю, Твій єдинородний Син підніс його до достоїнства Святої Тайни, а Святий дух освятив його пребагатими ласками. Ти в Тройці єдиний Боже, і нас злучив у подружжя й поблагословив нас рукою слуги Твого священика. Тож молимо Тебе, Боже наш, віднови в нас ласку цієї святої Тайни. Кріпи нас, щоб ми в згоді переходили цю долину сліз і щоби взаємно допомагали собі на дорозі чесноти, яка веде до брами вічного щастя в небі.
Подай нам Господи, також і цю ласку, щоб ми виховували дітей у боязні Божій та згідно святих Твоїх заповідей. А коли прийдуть на нас хрести й терпіння - подай нам, Господи, силу, щоб ми не захиталися в доброму. Божественний наш Спасителю! Ти, що в Кані перемінив воду в вино, вчини, щоби піт і сльози, які ми проливаємо для добра діточок, перемінилися нам у заслугу на Небесне царство. Нехай, Ісусе, наша родина стане подібна до Пресвятої Родини в Назареті; чоловік нехай уподобиться працьовитому й запобігливому святому Йосифові, жінка нехай стане терпелива й послушна на подобу Марії, а діти нехай наслідують у чемності й слухняності Тебе, Ісусе, коли Ти був дитиною.
Нехай, Ісусе, наше подружжя буде виразом Твоєї й нашої злуки зі святою Церквою! Дай, щоб ми завжди жили чесно, поважали себе взаємно й поступали богобоязно, бо лише таких подругів Ти, Ісусе, благословиш добрими й чесними діточками.
Вчини, милосердний Боже, Своєю святою ласкою, щоб ми обидвоє свято жили, свято вмерли, а після смерті побачилися в Твоєму Царстві, де Ти царюєш у безконечні віки. Амінь.

Молитва християнської родини

Найліпший і премилосердний Боже! Твоїй всемогучій опіці я вручаю свій дім, родину й усе, що маю й посідаю. Благослови Боже, всіх нас, як Ти благословив Пресвяту родину в Назареті.
Пресвятий наш Спасителю, Ісусе Христе! Благаю Тебе для любові Твоєї, яка спонукала Тебе стати чоловіком і вмерти на хресті, - благослови мою родину й усе моє домівство. Заступи нас, Ісусе, від підступів диявольських і від людської злоби. Хорони нас від громів, тучі, вогню, виливів і других нещасть.
Поблагослови нас усіх, Ісусе, і дай, щоб ми завжди кріпко держались свято католицької віри, в терпіннях і смутку не тратили надії і з дня на день росли в Твоїй любові та у взаємній любові між собою. А коли прийде час смерті не допусти, Ісусе, щоб хто-небудь з нас зійшов з цього світу не прийнявши Святих Тайн. Ісусе! Благослови й стережи нас.
Маріє, Мати милосердя! Веди нас материнською рукою через цю долину .сліз і поручай нас Твому Синові, щоб ми удостоїлися Його благословення в цьому житті, а в майбутньому вінця нев’янучої слави.
Святий Йосифе, Опікуне нашого Спасителя і його Пресвятої Матері, вставляйся за нами, благослови й охорони нас.
Святий Архангеле Михаїле, заступайся за нас перед злобою пекельного змія! •
Святий Гавриїле, дай нам завжди пізнати святу Божу волю.
Святий Рафаїле, хорони нас від недуг і небезпек життя.
Святі Ангели Хоронителі, перестерігайте нас завжди й не дозвольте, щоб ми зійшли з дороги спасіння.
Всі святі Заступники наші, будьте нам опікунами й моліть Бога за нас!
Віддання своєї родини під опіку Пресвятій Родині
Ісусе, Спасителю наш! Ти зійшов з неба, щоб нас просвітити Своєю наукою й прикладом! Ти зволив замешкати в убогій хатинці в Назареті й стати послушним Пречистій Діві Марії й святому Йосифові! Ти освятив Пресвяту Родину й учинив її зразком усім християнським родинам! Молю Тебе: зволь ласкаво прийняти в Свою святу опіку мою родину, яку Тобі сьогодні віддаю і посвячую. Хорони її, Ісусе, наділи її ласкою боязні Божої та взаємної любові й учини, щоб вона стала подібна до Пресвятої Родини.
Маріє, Мати Ісуса Христа та наша найліпша Мати! Вчини Своїм заступництвом, щоб Ісус, наймиліший Твій Син і наш Бог, прийняв цю мою посвяту й віддачу Йому в опіку моєї родини та випроси нам Його ласку й благословення.
Святий Йосифе, опікуне Ісуса й Марії, спомагай нас Своїми молитвами в усіх потребах душі й тіла, щоб ми разом з Тобою й Марією могли колись прославляти Ісуса в Його небесній славі. Амінь.

Молитва до Пресвятої Родини

Ісусе! Маріє! Йосифе! Вам віддаю своє серце, тіло й душу.
Ісусе! Маріє! Йосифе! Будьте при мені в хвилині моєї смерті!
Ісусе! Маріє! Йосифе! Нехай при Вас у спокою віддам духа. Амінь.

Молитва за щасливу подорож

Всемогутній Господи Боже! Ти що перевів ізраїльтян сухою дорогою через Червоне Море, Ти, що вибавив Авраама від усіх небезпек у Його тяжких подорожах, Ти, що молодому Товії у подорожі дав за товариша Архангела Рафаїла, а трьом царям звізду за провідницю, зволь ласкаво поблагословити цю мою подорож. Визволи мене від усякої небезпеки, від усякої спокуси. Дай, щоб я зі своїм провідником, Ангелом Хоронителем, дійшов щасливо до тієї мети, до якої зміряю. Веди мене, Всемогутній Боже, по дорозі в мирі й щасті. Архангел Рафаїл нехай буде моїм товаришем, щоб я в мирі, здоров’ї та радості повернув(-ла)ся до дому.
Ангеле Божий, хоронителю мій! Тобі Боже Провидіння поручило мене. Просвічуй мене, стережи й веди мене. Амінь.
Дата: Неділя, 07.03.2010, 22:27 | Повідомлення # 2
МОЛИТВИ РОДИЧІВ ЗА ДІТЕЙ

Молитва за ласку доброго виховання дітей
Отче небесний! Твоїй невимовній доброті й ласкавості вручаємо діточок, якими Ти зволив нас поблагословити. Ти, Боже, утворив тіло дітей у лоні матері й сотворив безсмертну їх душу! Твій Божий Син, Господь наш Ісус Христос, відкупив їх Своєю найдорожчою Кров’ю, а Святий Дух освятив їх у святій Тайні Хрещення. Ти, Боже, зажадаєш від нас на Страшному Суді душ наших дітей; ми знаємо те й чуємо весь тягар відповідальності за душі наших дітей. Тому молимо Тебе, предвічний Отче: подай нам світло, силу й терпеливість, щоб ми змогли виховати дітей по Твоїй волі. Наділи нас, найліпший Отче, цієї ласкою, щоб ми зуміли стерегти невинність наших дітей, учили їх власним добрим прикладом, все дбали про їх душевне та тілесне добро, а накінець, дай нам, Боже, щоб ми разом з нашими дітьми славили Тебе колись у небесному царстві. Амінь.

Молитва за охорону дітей від небезпек

Всемогутній Боже! Вручаю своїх дітей Твоїй могучій опіці й охороні! Хорони їх, Господи, від усього, що може нанести шкоду їх здоров’ю, або наразити їх на небезпеку смерті. Але, передовсім, молю Тебе, найліпший Отче, хорони їх від небезпек, що загрожують їх душі. Відвертай, Боже, своєю всемогучою рукою від моїх дітей усе те, що може мати лихий вплив на їх невинне серце, або статися для них нагодою до злого. Хорони, Боже, моїх діточок від гріха! Пішли, молю Тебе, своїх святих Ангелів, щоб стерегли їх на дорозі життя. Всемогутній Боже й Отче, переведи щасливо моїх дітей через усі туземні небезпеки та бурі й дай, щоб вони дійшли щасливо до пристані спасіння. Амінь.

Молитва за охорону дітей перед тяжким гріхом

Боже! Моїм дітям загрожують численні великі небезпеки гріха та загибелі. Тому благаю Тебе, Господи, поспіши їм на поміч Своєю могучою ласкою, щоб їх не стрінуло це превелике нещастя, яким є попасти у тяжкий, смертний гріх! Ти, Господи, знаєш, як дуже я люблю дітей, а проте бажаю, щоб Ти, Боже, радше зіслав на них смерть, аніж щоб вони мали Тебе образити тяжким гріхом, і через те заслужити собі вічне пекло. Вислухай мене, Господи, і охорони моїх дітей від диявольських спокус. Амінь.

Молитва про ласку невинності для дітей

Пресвятий Боже! Тобі найбільше подобається чеснота невинності. Тому благаю Тебе, змилосердися над моїми дітьми й дай їм цей превеликий дар: невинність. Горе моїм дітям, коли б вони попали у гріх нечистоти! Тоді були б нещасливі в туземному житті й через цілу вічність. Отже, стережи їх, Боже, і всемогучою рукою усувай від них усяке згрішення. Нехай, Боже, Твоя свята ласка вчинить, щоб сердець моїх дітей не осквернили ні почуття, ні думки, противні невинності. Хорони, Боже, їх очі, вуха, язик і дай, щоб вони, чисті на душі й на тілі, залишилися завжди любим помешканням Святого Духа.
Пресвята Діво Маріє, Пречиста Мати й Заступнице чистих душ, святий Йосифе, невинний Обручнику Пресвятої Діви й усі святі Молодці й Дівиці, заступіться за моїх дітей перед Богом й випросіть їм ласку невинності. Амінь.

Молитва за дітей, що ходять до школи

Боже, Отче всякого світла і знання! Глянь ласкавим оком на моїх дітей-школярів. Поблагослови їх Господи, щоб вони набули в школі відомостей, потрібних до туземного життя, а передовсім, щоб ублагороднили свою душу й серце. Поблагослови їх, Господи, й охорони від дитячої пустоти та дай, щоби пильно прикладалися до науки. Поблагослови їх, Господи, й захорони перед злим товариством та вчини, щоб вони приятелювали лише з добрими й святими дітьми. Поблагослови, Господи, також і вчителів, щоб їх вплив на дітей був спасенний. Нехай, Господи, ця школа вийде моїм дітям на дочасну, а ще більше, на душевну користь. Амінь.

Молитва за щасливий вибір стану для дітей

Ти, всевідучий Боже, все знаєш. Ти знаєш, яка дорога життя чекає моїх діточок, яка найбезпечніша й найкорисніша. Отже благаю Тебе: вчини Своєю могутньою ласкою, щоб мої діти ввійшли й ступали тією дорогою життя, яка доведе їх і до щастя на землі й до вічного щастя у небі. Не допусти, Боже, щоб мої діти кермувались у виборі стану пристрастями або земними оглядами, або щоб я порадив (-ла) їм стан, що для них небезпечний. Але Ти сам, найліпший і всемогутній Боже, покермуй моїми дітьми й дай, щоб їх будучий стан був для них джерелом багатих заслуг на вічне життя. Амінь.

Молитва за дітей до Пречистої Діви Марії

Пречиста Діво! Кому після Бога маю поручити своїх дітей, як не Тобі, могучій заступниці християн? Прийми, Владичице неба, моїх діточок усіх разом і кожне зокрема! Прийми їх і будь найліпшою Матір’ю. Опікуйся моїми дітьми, Маріє, охорони їх від усього, що може принести шкоду їх здоров’ю. Особливо молю Тебе, ласкава, стережи їх від гріховного упадку. Мати Господа Ісуса, вчини Своїми молитвами, щоб мої діти Заховали Божу ласку протягом цілого життя, а колись славили Тебе, Свою ласкаву Покровительку, в царстві Твого Божого Сина, на вічні віки. Амінь.

Молитва до святих Ангелів Хоронителів і святих Покровителів дітей

Небесні приятелі моїх діточок, святі Ангели, і Ви, святі Божі Угодники, що Ваші імена мої діти одержали на святім Хрещенні! Молю Вас: опікуйтеся моїми дітьми й моліть за них всемогутнього Бога. Нехай Ваша опіка й молитва, святі Божі слуги, будуть моїм дітям певною захороною проти всякого зла й джерелом щедрих ласк на дорозі до неба. Амінь.

Молитва за недужу дитину

Божественний Спасителю! Ти воскресив мертву доньку Яїра та сина вдовиці з Наїм. Оце приходжу до Тебе й зі сльозами в очах кличу: Ісусе, оздорови мою недужу дитину! Для любові Твоєї до дітей, Ісусе, для безконечних заслуг Твоєї хресної смерті, мій Спасителю, молю Тебе: змилосердися над моєю недужою дитиною, поверни їй здоров’я. Найліпший Ісусе! Не зсилай на мене цього тяжкого болю, щоб я глядів (-ла) на смерть своєї дитини, але потіш мене в тяжкім смутку й дозволь, щоб я цю дитину виховав (-ла) Тобі, мій Пане й Боже, на славу, а святій Твоїй Церкві на користь. Але Ісусе, нехай діється не моя, а Твоя свята воля. Якщо Ти, мій Боже, хочеш покликати мою дитину до Себе, то в покорі піддаюся святій волі. Ти, Ісусе, обдарував мене цією дитиною, отож якщо бажаєш, я готовий (-а), як Авраам, Тобі її віддати. Лише молю Тебе, Ісусе Боже мій, кріпи мене, щоб я не впав (-ла) під тягарем болю, а щоб видержав (-ла) терпеливо й сповняв(-ла) Твою волю щодо моєї дитини. Амінь.

Молитва після смерті дитини

Боже мій і Господи! Ти одиноке джерело потіхи для мого змученого серця! Тому приходжу до Тебе й молю Тебе: потіш і кріпи мене, Боже, щоб я мужньо та з підданням Твоїй волі ніс (несла) тяжкий хрест, який Ти зволив на мене зіслати! Ти, Боже, дав мені цю дитину, Ти її опісля відібрав: нехай ім’я Твоє буде благословенне. Я знаю, що Твоя воля, Боже, хоч як тяжко вона ранила б моє серце, має на меті добро. Тому смію здогадуватися, що Ти, найліпший Отче, покликав мою дитину до Себе, щоби вона не впала жертвою зіпсуття цього світу, не втратила вічного щастя, для якого Ти її сотворив. Моя дитина тепер у Тебе, Боже! Ти наділив її невимовними потіхами й вічною славою. Тому лучуся з похвальними молитвами, що їх св. Церква засилає до Тебе в день похорону невинних дітей, і віддаю Тобі славу, честь і поклін. Лише прошу Тебе, Боже: наділи мене Своєю святою ласкою, щоб я зміг(змогла) Тобі служити до кінця мого життя й вислужити собі те, щоб разом зі своєю дитиною прославляти і величати Тебе в Твоєму Царстві на віки вічні. Амінь.

Благословенство дітей, що йдуть до вінчання

Бог Отець, і Бог Син, і Бог Дух Святий, Пресвята Єдиносуща Трійця, нехай благословить † вас, діти, і нехай дасть вам довге життя в злагоді та взаємній любові; нехай обдарує вас Своїми ласками і земним добром. Нехай дасть вам колись радість у Небесному Царстві. За молитвами Пресвятої Богородиці й усіх Святих. Амінь.
Благословення Всемогучого Бога † Вітця і † Сина і † Святого Духа нехай зійде на вас і залишиться з Вами назавжди. Амінь.

Молитва за звінчаних дітей

Господи Ісусе Христе, Боже наш! Ти, що в Галилейській Кані поблагословив молодят, молю Тебе: поблагослови й моїх звінчаних дітей усяким небесним і земним добром. Благослови, Господи, їх змагання й труди. Дай, Ісусе, щоб їх життя плило у спокої та згоді. Дозволь їм, найліпший наш Спасителю, діждатися дітей, внуків і правнуків, аж до четвертого покоління! А що найважливіше, вчини Своєю ласкою, Ісусе, щоб мої звінчані діти утримались у святій вірі, стереглися гріха та праведним життям заслужили на нев’янучий вінець, яким Ти, наймилосердніший Боже, вінчаєш вірних Твоїх слуг у Небесному Царстві! Амінь.

Молитва за непоправних дітей

Всезнаючий і премилосердний Боже! Ти знаєш людські серця. Ти краще від мене знаєш провини моєї дитини. Але Ти, Боже, бачиш теж тяжку журбу, що давить моє серце: непоправність мого сина (доньки), Господи! Всі мої старання, щоб цю нещасну дитину повести дорогою Твоїх Святих Заповідей, осталися без успіху. До кого ж піду, кого прикличу на поміч, як не Тебе, всемогутній Господи? Ти Своєю ласкою пом’якшуєш найтвердіші серця грішників. Господи! Ти розбійника на хресті пригорнув до Себе. Господи! Ти змінив серце грішної Магдалини. Тому благаю Тебе, через Кров і смерть Твого Сина, а Господа нашого Ісуса Христа: зм’якши й зміни серце моєї дитини.
Боже, благаю Тебе, покермуй життям моєї дитини так, щоб вона ввійшла на дорогу Твого святого закону, покаялась і жила за Твоєю святою волею.
Маріє, Мати милосердна і пристанище грішників! Встався за мене перед Богом і випроси мені потіху, щоб я побачив(-ла) свою дитину чесною в житті й святою в Царстві Твого Сина. Амінь.

Молитва за сина, що відходить до війська

Господи, Боже предвічний, Царю всесвіту! Ти для підкорення нечестивих ворогів та для збереження справедливості дозволяєш державам уживати меча та удержувати військовий стан. Коли ж за Твоєю волею наша дитина відходить від нас на службу Вітчизні, молимо Тебе, Боже, дай, щоб вона була вірна своєму званню й не дозволь, щоб погубила свою душу. Уділи їй сили, терпеливості й витривалості в тій тяжкій службі. Передовсім, дай їй, Боже, сили проти ворогів її душі, щоб за Твоєю всесвятою ласкою заховала святу віру й невинність душі. Ти сам, Боже, знаєш, яка велика небезпека грозить душі нашої дитини у військовому стані. Тому гаряче просимо Тебе стережи її від тих небезпек, заховай її нам такою, яка від нас відходить.
Пресвята Діво, особлива опікунко невинних душ! Віддаємо Тобі нашу дитину під Твою могутню охорону. Ми знаємо й віримо сильно, що коли Ти нею заопікуєшся, то, певно, не сплямить своєї невинної душі ніяким гріхом. Розтягни над нею Свій святий омофор і не випускай її з-під нього, доки не вернеться назад такою доброю, якою тепер вона від нас відходить. Амінь.

Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВА РОДИНИ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© 2008-2017 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика