Головна сторінка сайту
Сторінка 1 з 11
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВИ ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ
МОЛИТВИ ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ
Дата: Неділя, 07.03.2010, 21:40 | Повідомлення # 1
Пожертвування себе Пресвятому Ісусовому Серцю

Наймиліший і найсолодший Ісусе, Спасе людського роду, поглянь на нас, що покірно припали перед Твій жертвеник. До Тебе належимо й хочемо бути Твоїми. I сьогодні, щоб сильніше злучитися з Тобою, кожен з нас віддається Твоїй любові й Твоєму милосердю.
Багато є людей, що Тебе ніколи не знали, що погордили Твоїм законом і відреклися Тебе, милосердний Ісусе! Змилосердися над ними всіми й приверни їх назад до Свого Пресвятого Серця. Господи! Будь царем не лише тих вірних, які ніколи не віддалилися від Тебе, але й тих блудних дітей, що Тебе покинули. Дай, щоб вони скоро повернулися у Твої батьківські обійми, не дай їм згинути з біди й голоду.
Будь царем зведених блудною наукою і тих, що їх відлучила незгода. Приведи їх до пристані правди і єдності католицької віри, і щоб скоро був лиш один пастир та одне стадо.
Будь, накінець, царем усіх тих, що їх держить суєвір’я, поганство. Зволи вирвати їх із пітьми й довести до світла й Божого царства.
Дай, Господи, Твоїй Церкві тривку свободу, дай усім народам лад і спокій. Вчини, щоб від кінця до кінця світу лунав голос: „Слава Божественному Серцю, що дає нам спасіння. Йому честь, і сила, й слава сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні.” Амінь.

1. Молитва
Ісусе, мій Царю і Боже! Бажаю зложити Твоєму Пресвятому Серцю, яке нас так гаряче любить, поклін підданства, на який лише можу спромогтися. Для того посвячую Твоєму Пресвятому Серцю усе, чим я є, й усе, що маю. Посвячую Йому своє тіло, душу, пам’ять, розум, волю, свободу, моє серце й усі почування, терпіння й болі, а заразом усі мої втіхи й добрі діла, мої заслуги, теперішні й майбутні. Амінь.
2. Молитва

Найдорожчий Ісусе, такий гідний любові, а так мало люблений! Оце я в покорі припадаю перед Тобою й жертвую Твоєму Божественному Серцю, копієм проколеному й любов’ю палаючому, славу, честь, поклін. Бажаю винагородити Тобі за всі зневаги й кривди, що їх Ти дізнаєш у Пресвятій Євхаристії - тій святій Тайні любові, як від мене, так і від усіх людей. Бажаю теж, Ісусе, моїми мольбами потішити Твоє Божественне Серце, яке за таку велику любов дізнає стільки невдяки, особливо від мене, що повинен(-на) би більше, аніж другі Тебе пізнати і любити. Від сьогодні, Пресвяте Серце мого Бога, постановляю рішуче: не засмучувати Тебе вже ніколи моїми гріхами. Лише прошу Тебе, Пресвяте Серце мого Господа, подай мені силу, щоб я поборов усі труднощі й видержав у доброму аж до кінця.
Нехай, предобрий Ісусе, моє ім’я залишається на віки записане у Твоєму Пресвятому Серці. Дай мені з найти в Ньому в кожній хвилі мого життя безпечну захорону, силу в невзгодинах, потіху в смутку, поміч і заохоту до поступу в доброму, солодкий відпочинок у годині смерті, а по смерті вічну радість. Амінь.
3. Молитва

Господи Ісусе Христе! Зодягни мене чеснотами Твого Пресвятого Серця й запали мене Його почуваннями, щоб я заслужив(-ла) на те, щоб стати учасником(-цею) Твого відкуплення. Амінь.
Ісусе, претихий і покірний Серцем, вчини моє серце по Твоєму Серцю!
Дата: Неділя, 07.03.2010, 21:46 | Повідомлення # 2
ДЕВ’ЯТИДНЕВНЕ НАБОЖЕСТВО

ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ, ЩОБ ВИПРОСИТИ ВСЯКІ ЛАСКИ

ПЕРШИЙ ДЕНЬ

Молитва перед розважанням

Великий Боже! Перед Твоїм лицем і в - Твоїй присутності стою й благаю Тебе, задля Пресвятого Серця Твого Сина: просвіти мій розум, щоб я зрозумів(-ла), чого вимагаєш від мене, і навчи моє серце, щоб я з любові до Тебе вчинив(-ла) те, що Тобі подобається, задля Господа Бога й Спаса нашого, Ісуса Христа. Амінь.
Розважання
З найбільшим довір’ям приходжу до Тебе, Пресолодке Вітцівське Христове Серце, бо ніякий батько, хоч би був не знати як прив’язаний до своєї родини, не любить так своїх дітей, як Ти нас любив і любиш. До кого ж мені з більшою певністю вдатися в своїх потребах, як не до Тебе, наймиліший Отче, від котрого походить усе добро? Правда, я не раз засмутив(-ла) гріхами моїми Твоє любляче серце, не раз не віддав(-ла) я Тобі належної почесті. Відплачуючись Тобі найчорнішою невдякою, я заслужив(-ла) на те, щоб Ти мене відкинув від Себе, як вирода-дитину. Та хоч я нещасний(-а) забув(-ла) про обов’язки дитини супроти Тебе, Ти однак не перестав бути мені Вітцем. Тому маю надію, що Ти, терпівши мені, коли я грішив(-ла), чекаючи з великою добротою на моє навернення, й тепер не відкинеш мене від Себе. Отже оплакую всі гріхи біля Твоїх стіп. Обіцяю Тобі, що швидше вмру, ніж мав(-ла) би повернутися до давніх моїх гріхів. Споможи мені ласкою Своєю, Пресолодке Серце, щоб я міг(-ла) устояти в своїй постанові. А якщо те, чого бажаю, згідне з Твоєю пресвятою волею, то дай мені, прошу, ласки... (тут треба сказати, чого бажаємо від Бога), що її сподіваюся по безмірній Твоїй доброті.
Молитва після розважання

Великий Боже! Дякую Тобі за просвічення мого розуму й за порушення моєї волі до доброго. Прошу Тебе, через Пресвяте Серце Твого й мого Ісуса: утверди в мені те, що зробив Ти Своєю ласкою. Амінь.
Солодке Серце Ісуса, будь моєю любов’ю! (300 днів відпусту)

ДРУГИЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед...”
Розважання
Мій найлюбіший Ісусе! Як же зворушує мене думка, що Ти, Бог такий великий, прийняв людську природу й через те стався нашим Братом, щоб тим піднести нас до чесноти Божих дітей. Та Твому братньому Серцю не досить було винести нас до такої високої гідності. Воно бажало ще поділитися з нами Небесним Царством і допустити нас до всіх прав Своїх. Який я невдячний(-а) Тобі за те, як дуже я жалкую, що давніше так мало про це я дбав(-ла). Тепер перепрошую Тебе й молю, задля заслуг Пресвятого Твого Серця, щоб я у майбутнє міг(-ла) за Твоєю ласкою йти, наслідуючи те, що Ти нам залишив, і так щоб Твій Отець після моєї смерті дав мені Небо, задля подібності, яку знайде між мною і Тобою, моїм Братом. Крім цього, прошу Твоє Премилосердне Серце, змилосердися над моєю теперішньою нуждою й не відмов мені у помочі, якої очікую з повною надією лиш від Тебе.
Молитва після розважання
„Великий Боже”! Дякую...”

ТРЕТІЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед...”
Розважання
Хто ж міг би сумніватися, мій найулюбленіший Ісусе, що не дістане від Тебе того, чого в Тебе просить? Це ж кожний знає, що Твоє Серце є для нас не лише серцем Брата, люблячого й прихильного Вітця, але Серцем всемогутнього Царя щедрого та добродійного. Тому я певний(-а), що Ти вислухаєш мене. Ти не відкинеш мого прохання, тому, що для Твоєї всемогутності нема нічого трудного і що Твоє багатство таке велике, що й через найбільші дари воно ніколи не вичерпається. Хоч давніше, правда, грішив(-ла) я багато разів і бунтував(-ла)ся проти Тебе, то таки не попадаю в розпуку, бо знаю, що Ти Цар великодушний і безконечно ласкавий: Ти прощаєш грішникові завжди, як тільки він покається. Отже, прости мені, покріпи мене. Припадаю до Твоїх стіп і зовсім віддаюся Тобі бажаючи, щоб на далі Ти сам-один царював у моєму серці.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...”

ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед...”
Розважання
До кого маю прибігати в усіх моїх потребах, як не до Тебе, Пресолодке Серце Ісусове! Ти один правдивий приятель \ наших душ, що з такою любов’ю говорить до нас: „Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я заспокою вас” (Мат. 11, 28). На жаль, як часто блудив(-ла) я! Часто покладав(-ла) я на свою надію на приязнь сотворінь, хоч не раз переконав(-ла)ся їх ; несталості й обманливості. Я повинен(-а) і був(-ла) довіритися зовсім Тобі: адже Ти нас так дуже полюбив, що й життя Своє жертвував з любові до нас. Та коли я раніше робив(-ла) Тобі таку кривду, то вже бодай надалі буду стерегтися й прирікаю Тобі, що в моїх усіх потребах, у всіх моїх смутках буду прибігати до Твого Божественого Серця по світло, опіку й поміч. Ти завжди будеш моїм приятелем, до Тебе буду мати довір’я. Твою любов ціную понад усяку земну приязнь, якої бажаю виректися назавжди, якщо через неї мав(-ла) би я коли-небудь образити Тебе яким-небудь гріхом.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...”

П’ЯТИЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед Твоїм...”
Розважання
Пресвяте Христове Серце! Ти любиш нас більше і гарячіше, як яке-небудь інше серце. Як же не має Тебе любити моя душа, коли розважає Твою безконечну любов до неї. Мушу, на жаль, признати, що дотепер аж надто мало відповідав(-ла) я безконечній Твоїй любові, що я відвертав(-ла)ся від Тебе, віддавав(-ла)ся світовій марноті. Помстися на моїм закаменілім і невдячнім серці! Помстися, пробиваючи його вогняною стрілою любові, яка горить у Твоїм Божественнім Серці! Нехай Твоя свята любов знищить у мені всяку іншу любов, що не є по Твому Серцю, щоб таким чином я Тобі подобав(ла)ся й через це заслуговував(-ла) на Твої ласки.
Молитва після розважання

ШОСТИЙ ДЕНЬ

Розважання
Не досить було для Твого Найлюбішого Серця, Пресолодкий Ісусе, що Ти серед тисячних страждань жертвував Своє життя на хресті, щоб дати нам пізнати невимовну велич безмежної Твоєї любові, Ти хотів іще крім того обручитися з моєю душею через предивну злуку з нею. Тому Твоє Серце з безконечної любові в чудесній всемогучості Своїй установило Пресвяту Тайну Євхаристії. В цій Пресвятій Тайні Ти, Ісусе Христе, жертвуєшся за нас кожного дня, залишаєшся назавжди між нами й кожної хвилини, коли бажаємо Тебе прийняти, неначе втілюєшся в нас і перемінюєш нас у Себе. О, Серце наймилішого Обручника, чому ми так нерадо засідаємо з Тобою до цієї божественної Трапези, при якій відкриваєш нам джерело безконечних ласк і втіх? Прости мені мою сліпоту, що стільки разів опускав(-ла) я Тебе, а шукав(-ла) обманливих і затроєних розкошів. Відтепер одинока моя розкіш буде залишатися близько при Тобі в Пресвятій Тайні та приймати Тебе часто до мого бідного серця. Пресвяте Серце, дай мені вірність і любов обручниці, щоб я міг(-ла) бодай частково відплатити за Твою любов. Обручи Собі мене назавжди, дай мені ласкаво ласку (тут треба висловити, якої ласки потребуєш); маю повну надію, що Твоє Серце дасть мені її.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...”

СЬОМИЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед...”
Розважання

Мої тяжкі гріхи й велика невдяка, з огляду на безмежну Твою доброту, повинні би відібрати мені відвагу й віддалити мене від Тебе. Але Твоє Серце, мій Божественний Спасителю, тягне мене до Тебе й додає мені відваги. Знаю, що з безконечної любові хотів Ти стати Спасителем, що задля того Ти зійшов з Неба, прийняв наше тіло, вилив Свою найдорожчу Кров і жертвував Своє життя на хресті. Отже, коли бачу, як багато вчинив Ти для мого спасіння, не боюся вже, що Твоє Серце відкине мене від Себе. Тому прибігаю до цього Серця з найбільшим довір’ям і прошу Тебе, щоб Ти Своїми заслугами упросило мені в предвічного Вітця, найперше, відпущення моїх давніх гріхів, ласку щирої і тривкої поправи, а потім і цю ласку, на якій мені так дуже залежить. Маю надію, що отримаю її задля цих дев’ятиденних розважань, які на Твою честь відправляю.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...”

ВОСЬМИЙ ДЕНЬ

„Великий Боже! Перед Твоїм”
Розважання
Безмірна Твоя любов, якою Твоє Серце горить до нас, спричинила, що Ти, Ісусе, посвятив Себе на хресті як жертва надолуження за наші гріхи. I не досить, що Ти витерпів за нас смерть, ні, Ти ще хотів, щоб Твоє Серце, повне любові, було пробите копієм, щоб ми могли через ту рану побачити глибину цього Серця й краще бачити безмірну й невимовну Твою любов. Ти нам дарував це пробите Серце, і Воно має бути для нас завсіди відкрите не лише для того, щоб ми всі знайшли в Ньому захист і охорону проти громів Божої справедливості, на які ми заслужили своїми гріхами, але ще й для того, щоб у цьому невичерпаному джерелі милосердя й ласки ми знайшли поміч у всіх своїх потребах. Чому ж мав(-ла) би я обтяжуватися й несміливо зближуватися до Тебе? Чому не маю ввійти до цього захисту, чому не маю спішити до цього джерела? О мій наймиліший Ісусе, нехай Твоє Серце простить мені мою злобу, що стільки разів не мав(-ла) я довір’я до Тебе. Тому тепер з повним довір’ям прибігаю до цього Божественного Серця, щоб з Нього вже не виходити. В Ньому знайду все, чого мені треба. Найперше прошу Тебе: прости мені всі мої провини й подай ласку, щоб я вже більше Тебе ніколи не ображував(-ла); щоб я любив(-ла) Тебе всією душею. Також сподіваюся, що не відмовиш мені у помочі, якої прошу в теперішній моїй потребі.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...”

ДЕВ’ЯТИЙ ДЕНЬ

Розважання
Пресолодке Ісусове Серце! Ти стільки для мене зробило, я стільки ласк від Тебе отримав(-ла)! Чи ж мав(-ла) би я ще колись сумніватися у Твоїй любові до мене? Справді нема на світі матері, хоч би вона була найчутливіша й цілим серцем до рідні прив’язана, яка більше любила б своє дитя, ніж Ти любиш наші душі. Отже, не боюся відмови, чого б я в тебе не просив. Та чи знаєш, мій Ісусе, чого боюся? Боюся себе самого(-ї), щоб мені не забракло того всецілого довір’я, яке таку хвалу Тобі віддає й через яке дістаємо з Твоїх рук усякі ласки. Боюся, щоб не відібрав(-ла) Тобі почесті, належної пресвятій Твоїй волі. Пресвяте Серце, дай, щоб я з довір’ям і любов’ю здав(-ла)ся вповні на Твою Божу волю. А тепер, коли знаю, що Ти мене так дуже любиш, прошу Тебе; веди мене так, щоб усе вийшло на мою більшу користь дочасну і вічну - Амінь.
Молитва після розважання
„Великий Боже! Дякую...
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » МОЛИТВИ ДО ПРЕСВЯТОГО ІСУСОВОГО СЕРЦЯ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© 2008-2017 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика