Головна сторінка сайту
Сторінка 1 з 11
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » Молитва до Пресвятої Богородиці Зарваницькій (Молитва до Богородиці на чудотворній Зарваницькій іконі)
Молитва до Пресвятої Богородиці Зарваницькій
Дата: Понеділок, 15.02.2010, 21:15 | Повідомлення # 1
Місце Божого й Твого вдоволення я прийшов ( ла )посітити, Мати милосердя, щоби уздріти велич благодаті, Тобі даної Богом, неосяжну Твою славу й невимовне милосердя, в якому я, недостойний ( на ), бажаю Тебе почитати.

Ти достойна найбільшої честі, Ти наповнена Божими ласками, Ти, Царице неба і землі! Оце недужі через Твоє посередництво дістають здоров"я, пригноблені горем удаються до Тебе й зазнають полегші; всі, що Тебе в молитвах почитають і Твого покрова шукають, осягають у Тебе ласки. За приміром тих і я, недостойний ( на ) та розкаяний ( на ), удаюся до Тебе, Пречиста, в надії на Твоє милосердя й Твою благодать. Подай мені, як і іншим грішникам, на цьому місці Твого вдоволення поміч і заступися за мене, недостойного ( ну), перед Твоїм Єдинородним Сином, Господом моїм Ісусом Христом, щоби справедливий свій гнів за мої прогрішення перемінив у милосердя і відпущення. Не дай мені загинути в моїх гріхах, а Ти яко джерело ласки подай багатство цієї ж ласки мені, прохаючому ( чій ): дай грішному( ній), котрий ( а ) Тя молить, в імені Сина Твого Єдинородного, щоби я, удостоївшись Твоєї любові, міг ( ла) з Тобою Його славити на вічні віки, амінь.

Бібліотека » Духовність » Молитви, духовні практики » Молитва до Пресвятої Богородиці Зарваницькій (Молитва до Богородиці на чудотворній Зарваницькій іконі)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

© 2008-2017 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика