Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Християнський націоналізм » Національна ідея
Національна ідея
Дата: Четвер, 11.02.2010, 01:09 | Повідомлення # 1
Багато людей протягом довгої історії України прагнули систематизувати різні ідеологічні концепції в єдину Національну Ідею, таким чином маючи на меті створити фундамент буття української нації. Але досі (якщо і створено) так і не визначено Єдиної концепції Національної Ідеї. Основною причиною цього була характерна нашій нації нецілісність, незєдиненність. Байка про лебедя, щуку і рака є цьому підтвердженням. Почалося усе від нащадків князя Володимира (братовбивчі війни), козаччина (проросійські погляди, проляхівські), закінчилось усе тим, що націю знищили. Козаків згноїли під Санкт-Петербургом (місто-профанація), потім інтелігенцію згноїли більшовики (спочатку ішов наступ на Україну, в той час наші Винниченки-Грушевські-Скоропадські тягнули кожен у свою сторону, - прийшли москалі, усі - голову в пісок, одні студенти полягли під Крутами). Згодом голодоморами знищили носії українства - селян (міста уже давно були євреє-змоскалізованими), потім на фронтах у перші лави кидали українців без зброї (типу хай самі її здобувають у ворога). Після усього того почалася кампанія ліквідації УПА. Таким чином нація була абсолютно знищена.
Тепер на території України проживає менше 10% людей, яких можна вважати нащадком українського роду...
В наш час існує велика кількість націоналістично-орієнтованих організацій, громадських обєднань, неформальних течій. Увесь спектр - від ліберальних інтернаціоналістів до радикальних ультраправих.
Переважно їх можна класифікувати за релігійної ознакою:
1 християнський націоналізм (поділений на католицький, православний, помісний) - західні націоналісти: послідовники традиції ОУН-УПА - "бандерівці"
2 язичницький націоналізм (відродження язичництва, словянська єдність із російськими, білоруськими народами) - соціал-націоналісти, секти-рідновірів, "скін-хеди": (проросійські сили)

Перші, - це "природні" націоналісти, виховані на традиції національно-визвольного руху.
Другі - це "штучні" націоналісти. Це переважно засоби та інструменти діяльності іноземних спецслужб, закритих організацій "сильних світу цього" - жертви маніпуляцій та інформаційних атак.

Кожен з них має свою "редакцію" національної ідеї, але в кожного є свій недолік чи недоліки. З одного боку чудово сформована націоналістична концепція, - з другого - негативна релігійна чи антирелігійна концепція. І навпаки.

Тож чому б не спробувати згенерувати унікальну нову проукраїнську концепцію християнського націоналізму, яка б дозволила обєднати усі течії "природніх" націоналістів під однією спільною національною ідеєю і створити достойну противагу, опозицію "штучному" псевдо-націоналізму.

Прошу висловлювати свої ідеї, погляди та пропозиції...

Бібліотека » Духовність » Християнський націоналізм » Національна ідея
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2019 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика