Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Бібліотека » Різне » Суспільство » Рух секс-меншин
Рух секс-меншин
Дата: Субота, 14.11.2009, 17:58 | Повідомлення # 1
Вчені довели, що ці люди справді мутанти - у них на генетичному рівні відбуваються мутації хромосом таким чином, що фізіологічно люди розвиваються правильним шляхом, а от гени, які відповідають за "орієнтацію", тобто статевий потяг, природні статеві психологічні і моральні, емоційні якості, у них зазнають мутацій і таким чином стають якостями, ознаками прямопротилежними до природніх, стандартних ознак статі, таким чином утворюється чоловік у жіночому тілі і жінка у чоловічому тілі.

Але! ці випадки "природніх помилок" є дуже і дуже рідкісними. Настільки рідкісними, як і альбіноси чи сіамські близнюки.
Сучасний стан речей, а конкретніше - рух секс-меншин - немає нічого спільного із цим вище вказаними аномаліями, - це штучно створений рух як стратегія ліквідації Церкви у всьому світі. Цей рух розпочався у 60-х роках минулого століття (за бл. Анною-Катериною Еммеріх у час звільнення люцифера із пекла). Цей рух був спланований "втаємниченими" і керувався згідно вказівок записаних у "новому завіті сатани", що був переданий "сіонським мудрецям", а від них і баварським ілюмінатам. Там ідеться про те, що усі 13 "сходинок" піраміди "архітектора світу" повинні спроектувати глобалізоване суспільство позбавлене будь-яких залишків християнської моралі, потрібно створити "розкріпачене" суспільство, вільне від будь-яких "рамок і стереотипів", що висуває Церква у вигляді Заповідей Божих. Мета утворення нового суспільства (нового світового порядку) - забезпечити антихриста прихильними йому громадянами, які б через містичне соокуплення із демонами шляхом поєднання природ двох творінь (людської і демонської) могли б утворити новий вид створіння, як це часто зустрічалося перед Потопом і у середньовіччі (згадай, із чим боролася інквізиція - горіли не люди, а зовсім інша раса людей, іздемонологізовані створіння із надприродніми якостями - нажаль документи такого глибоко-містичного досвіду є закриті навіть для священиків). Ці створіння не будуть мати можливості покаятися як це є у демонів, і як написано у Одкровенні. Вони будуть разом із антихристом знищувати християн, буде одна думка, одне мислення, свідомість, це будуть виродки людського роду.

До чого я веду? Саме секс-меншини являються основним знаряддям ліквідації Церкви. По простій формулі - демократія забезпечує свободу у всьому, особливо у секс-орієнтації. Церква не визнає цю "свободу", адже це протиприродні і різко засуджується Господом, як читаємо у Святому Письмі. Тому таким чином Церква виступає ворогом нації, суспільству, демократії, свободі. Її починають прирівнювати до екстремістських, антигуманних організацій, таким чином підбурюючи людей не ходити до Церкви, висуваючи альтернативи у вигляді англікансько-протестантських рухів, які "нібито сповідують ті ж християнські принципи, тільки не такі застарілі і легко адаптуються до умов і потреб суспільства у вигляді дозволів на одностатеві шлюби чи різностатеві свяченичі і єпископські свячення" і т.д. Ось тут якщо взяти Біблію, пророцтва святих (як католицьких так і православних) то зможемо наочно побачити їхнє здійснення.

Минулого тижня Суд США назвав католицьке вчення антиконституційним, таким чином заборонив Католицьке вчення у США, а Ватикан назвав державою, що втручається у внутрішні справи США. До чого це веде? Хто за цим стоїть? Позов до суду подали гомосексуалісти, які останнім часом здобули прихильність у народі і пробилися до владних посад і тепер "себе захищають" від Церкви. Християни Заходу зробили величезну помилку, що були лояльні і гостро не виступали проти цього масонського руху, цієї штучно-створеною пропаганди по телебаченню, шляхом "фінансової підтримки" фільмів, які позитивно змальовують героїв-педиків чи фінансуючи і розкручуючи музичні групи, які мали величезний вплив на маси і пропагували гомосексуалізм (Queen і т.д.). Я не осуджую Церкву, адже вона і так була і є у надзвичайно-скрутному становищі через концентрацію усіх світових штаб-квартир усіх "13 сходинок" люцифера, зокрема масонів і ілюмінатів. Вони завжди вели боротьбу проти Церкви, таким чином тримаючи Її на "відстані" від суспільства, сіючи у суспільстві неприязнь і ворожнечу проти Церкви.

Нам залишається тільки співчувати і молитися за тих католиків у європі і америці, які кожен день зазнають моральних, психологічних, а подекуди й фізичних переслідувань збоку атеїстів і сектантів.

Одне в мене питання постійно на думці: "якщо християнство порушує конституцію у америці через те, що засуджує гомосерсуалізм, то чому вільно сповідується сатанізм, через що десятки тисяч людей кожного року приносяться у жертву?? і чому пропагується Обамою (чорношкірий ісламіст) іслам, релігія, яка також засуджує гомосексуалізм і є дуже небезпечною для суспільства через свої жорстокі закони і принципи??? - ось недавно камінням забили людину через порушення якогось ісламського принципу??? християнство - мирна релігія, згрішив - покаявся, ніхто нікого не вбиває, а її засуджують через "антигуманність"!? де правда і логіка? - нема, бо це відверто воює дявол і нам це дуже видно, бо спостерігаємо із-далеку. Але ж обернімся - що ми бачимо? ці рухи, пропаганда починає і до нас добиратися. ось реєструються громадські організації секс-меншин. з якою метою? ніби захисту прав на їхнє існування! якого захисту? хтось вам щось робить? ну, звісно ж сидіти на лавочці серед міста і лизатися при дітях, то це гуманно? якщо ти помилка природи, мутант, то приховуй це! ні, він це рекламує!
Тому і створюються подібні організації з метою пропагування і рекламації "нових суспільних відносин, секс-можливостей", для того, щоби калічити здорові дитячі і юнацькі душі і заражаючи їх на психологічному рівні своїми мутагенами!!!

Проти цього потрібно рішуче боротися. І чим рішучіше буде боротьба, тим міцніша буде наша позиція і здоровіша буде нація. Якщо не будемо боротися, то загинемо і як нація (гомосеки не розмножуються - як не здоліли нас знищити вороги репресіями, розстрілами і вбивством, то знищують мирним шляхом, ніби стерилізуюючи націю) і загине наша Церква, ми перетворимося на виродків. Пошесті і хвороби не відступатимуть від нас, через нашу байдужість ми себе знищимо, бо не вміємо захищати своє право на існування від іноземних загарбників-ворогів української нації і Церкви!!!

Боротьба не може бути фізичною, бо і ворог не воює фізично, боротьба має бути інформаційною, їхніми ж методами - пропаганди християнських цінностей і засудження їхньої інформаційної отрути. Потрібно сформувати свідовомисляче суспільство, яке б розуміло реальний стан речей і що приховується за тими "ображеними" природою і суспільством! це моя субєктивна думка...

У Католицькому Народному Катехизмі написано:

Quote

"ЦЕРКВА І ДЕРЖАВА

Держава дбає про дочасне добро своїх членів. Подібну мету має і Церква. Але держава дбає виключно про дочасне добро своїх громадян, а Церква піклується не тільи про дочасне, а насамперед про вічне добро. Церква — одна, держав — багато; держава об'єднує один або кілька народів, Церква — усі народи землі; держави виникають і розпадаються, Церква ж Існуватиме до кінця світу.

Церква є незалежною від держави (Ісус Христос передав свій учительський, священичий і пастирський уряди тільки Апостолам і їх послідовникам, а не світським правителям), а держава — від церкви. Проте є справи, в яких Церква і держава повинні контактувати, тому між ними мусить існувати взаєморозуміння і згода.

Церква суттєво допомагає державі: вчить послуху щодо світської влади, запобігає злочинам, спонукає до добрих і високих справ, об'єднує народи.

Церква засновує добродійні заклади, опікується хворими, самотніми, звільненими із в'язниць, божевільними, старцями, дітьми, які залишилися без батьків, подорожніми, хворими на проказу і т. д.

Усі розумні правителі і політики підтримували Церкву і допомагали їй.

Ті ж держави, які переслідували Церкву, швидко занепадали."

Бібліотека » Різне » Суспільство » Рух секс-меншин
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика