Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Бібліотека » Різне » Суспільство » із чату
із чату
Дата: П`ятниця, 13.11.2009, 23:58 | Повідомлення # 1
Інквізицію трактують по-різному, здебільшого із провокативним забарвленням, тому краще просити допомоги Бога, аніж людським розумом наводити порядок. Та і за ті часи жодного порядку не було - безпорядок у всьому був. Що і Церкву зачепило... Люди повинні до церкви ходити не з боязні бути спаленим чи звинуваченим у чаклунстві, а з любові до Бога і у усвідомленні своєї немічності і потреби у Бозі. Якщо Церква почне знву вертатися до методів інквізиції, її просто лідвідують - сам бачиш, у яклму Вона критичному становищі у січасному суспільстві. Бачиш, останні часи прийшли, тож сідай, бери в руки Біблію і читай про ті останні часи, де написано: "Терпінням Вашим здобудете своє спасіння". А увесь цей непорядок і у суспільстві і у Церкві - це кара за відступництво, належна, справедлива кара, що призводить до духовнго занепаду і ... обовязкового очищення у вигляді війн чи катаклізмів, пошесті-епідемій, як сам бачиш, але мені здається, найближчим часом має відбутися переломний період за стан речей (особливо у духовному плані) у суспільстві. Таж же як і колись починалися І і ІІ Світові війни...
Дата: Субота, 14.11.2009, 09:21 | Повідомлення # 2
Я ж кажу :в оновленому вигляді.Але погоджуюся в ті часи вона була побудована на терорі,грошах і решті ницості.А вцьому суспільстві я б хотів її бачити в вигляді організації яка має абсолютну владу,і право,і користується цим тільки в силу Слова Божого.Знаю це важко,майже неможливо,але.........
Ти кажеш про відступництво,непорядок,......так я також непроти обєднання церков але це неможливо тому що кожен вважає свою віру істинно правдивою.Хо4а коли заглибитися в історію то бачимо що з самого початку була тільки Православна церква,потім відкололися католики ,від них в свою чергу лютерани і решта....

От я вважаю що в 2012 році або буде кінець або просто прийде така пререміна людства що то будуть дуже важкі часи(бо багато з Писання вже збулося і про війни ітд.)

Дата: Субота, 14.11.2009, 17:55 | Повідомлення # 3
Цікава в тебе думка, бо субєктивна. Певно батюшка мозок промив. А самому ніколи не було цікаво, хто від кого відколовся? Коли була заснована християнська Церква (І ст н.е.) і коли утворився Константинополь? тільки не кажи, що православя існувало від часу Пятидесятниці в Єрусалимі, бо навіть сам термін "православя" зявився у середньовіччі. де зараз колиски православя? переважно Азія, включаючи Константинополь. а тепер візми ,біблію і читай у Діяннях, що сказав Господь Павлу, який хотів іти в Азію проповідувати, зокрема у сторону Константинополя? "Дух Божий заборонив нам туди іти"!! Господь усім учням сказав пасти його вівці, християн, Церкву? ні, тільки Петру, який заснував Церкву у Римі. Господь усім апостолам сказав, що вони наріжний камінь, на якому Він побудує Свою Церкву? ні, тільки Петру!

і якщо не будеш фанатиком, а візьмеш книги і почитаєш, як відбувся розкол і за яких обставин Константинополь відєднався від Риму і про того псевдо патріарха самопроголошеного єретика, який повбивав майже усіх єпископів і священиків у Азії і настановив своїх, без канонічного свячення, тоді зрозумієш, що таке православя і яким кривавим шляхом воно утворилося.
І саме усі "церкви", секти і всі інші псевдорелігійні вчення відколювалися від Римської Церкви.

Читай як утворилося православя:

Quote
У IX ст. Грецією правила імператриця Теодора. Вона мала сина Михайла. Батько Михайла був іконоборцем — наказав повикидати з церков усі образи. Негативно впливав на Михайла і брат Теодори Бардас. З часом він бере владу у свої руки, усуваючи з престолу Теодору. Імператорський двір стає кублом злочинців. Патріархом на той час був св. Ігнатій. Він протестував проти сваволі імператора, але це не допомагало. У день Богоявления св. Ігнатій відмовив у Причасті Бардасу як явногрішникові. Бардас вислав св. Ігнатія на острів Теребінт, а на патріарший престол вирішив посадити свою людину. Вибір упав на Фотія, світську людину, який при дворі був секретарем і начальником гвардії. Він належав до дуже освічених людей, але був одночасно амбітним і хитрим. Він довго не погоджувався прийняти сан, але нарешті здався. Та жоден з єпископів не схотів висвятити Фотія. Знайшовся один, позбавлений єпископського сану за важкі провини, який висвятив Фотія протягом шести днів. Фотій обманом і підступом усуває Ігнатія з престолу. Проте Ігнатій добивається справедливості, апелюючи до Папи. На Римському Соборі 863 р. було вирішено усунути Фотія з престолу. Фотій не приймає вироку Собору і Папа відлучає його від Церкви. Але Фотій скликає свій собор, який осуджує римського патріарха.

На той час на імператорському престолі засів Василій, який скидає Фотія з патріарха і повертає цей сан св. Ігнатію, а Фотій після чергового собору потрапляє у вигнання. Проте після смерті св. Ігнатія Фотій знову опиняється на патріаршому престолі.

Кінець Фотія плачевний — його вдруге відлучено від Церкви, він закінчив життя у в'язниці.

Протягом 180 років після Фотія усі 27 патріархів визнавали владу римської Церкви і підпорядковувались Папі римському. У XI ст. грецька держава ослабла, імператорів часто скидали з престолів. Одним із тих, хто зазіхав на імператора, був Михайло Керулярій. Його було засуджено на смерть, але помилувано і замкнено до монастиря, звідки він утік і знову викликав завору­шення, яке закінчилося тим, що він посадив на імператорському престолі свого покровителя. Новий імператор віддячує Керулярію, посадивши його на патріарший престіл. Саме він, Керулярі, остаточно підірвав Церковну єдність.

Схизма на Русі

У 988 р., за Володимира Великого, Русь приймає християнство, входячи в лоно св. католицької Церкви. У той час Царгород ще був об'єднаний з католицькою Церквою. Грецька і римська Церква відрізнялися одна від одної лише обрядом.

Але з приходом до патріаршої влади Михайла Керулярія схизма пошири­лася і в Греції, і на Русі. Керулярій позамикав у Царгороді усі латинські церкви, Найсвятіші Тайни, освячені в латинському обряді, стоптав ногами і оголосив, що не визнає Папи главою Церкви, тому що римська Церква віді­йшла від правдивої ^Христової Церкви. Керулярія папською грамотою відлучено від Церкви. З цього моменту починається розбрат між грецькою і римською Церквою. Грецька Церква підпорядкувалася світській владі. Грець­кі правителі були задоволені тим, що патріархи не підкоряються папі, а їм.

Русь була сусідкою Царгороду. Дорога до нього йшла Дніпром і Чорним морем. Русини і греки спілкувалися між собою. На Русі не вистачало свяще­ників, і тому часто єпископства і парохії посідали грецькі єпископи і священи­ки. Поступово вони прищепили в серцях спочатку руських священиків і князів, а пізніше і в серцях народу ненависть до Риму.

Руссю заволоділа схизма. Це тривало до середини XV ст. Відроджувалися поганські звичаї, ворожбитство, забобони, а також ненависть і незгода між народами.

Князь Данило прагнув змінити становище, але йому це не вдалося через погрозу монголів зруйнувати Русь, якщо вона не порве з Римом. Київський митрополит Ізидор домігся того, що руська Церква разом із грецькою визнала папу Главою Церкви, тим самим об'єднавшись з католицькою Церквою. Але не схотіла злуки з Римом Москва. Тільки у 1596 р. вдалося руським єпископам вернутися в лоно католицької Церкви. Вслід за єпископами і народ повертається до єдності з католицькою Церквою. Знову Христова наука поширюється на руських землях. Росія ж залишилася у схизмі.

Яка різниця між католиками і схизматиками?

Схизматики помиляються у своїх поглядах на Пресв. Трійцю.

Вони вважають, що є три Божі Особи, і що ті Божі Особи рівні між собою. Але вони твердять, що Св. Дух, третя Божа Особа, не походить від Отця і Сина, а тільки від Отця, тим самим заперечуючи рівність усіх Божих Осіб.

Схизматики не визнають непорочного Зачаття Матері Божої, не вірять у чистилище, не визнають Папу римського видимим Главою Церкви.

Протестанство нараховує біля 150 млн. ісповідників, які є членами більш як 150 окремих сект.

З нехристиянських релігій найважливішими є іудаїзм, мусульманство та буддизм.

Будда (посвячений) жив у Індії у VI ст. до Христа. Злидні і терпіння людей, які він бачив навколо себе, сповнили його відразою до світу. На 29-ому році життя він покидає дружину з дитиною і як жебрак мандрує по світі. Після шести років аскетичного життя він відчув себе натхненим Богом і виступив як проповідник нових законів. Він виступав проти індійської касто­вості, проголошував рівноправність і тому завоював багато прихильників. Після смерті Будди народ зробив з нього легендарну постать. Буддисти поділяються на різні секти, між якими існують великі протиріччя.

Основи буддиського вчення: все, що існує, терпить; причиною людських терпінь є пристрасті; отже, від терпінь людину може звільнити лише її бо­ротьба з власними пристрастями, тобто люди повинні вести аскетичне життя; заборонені вбивства, злодійство, нечистота, неправда та вживання алкоголю; люди повинні любити ближнього, не кривдити тварин і бути щедрими. Буддис­ти вважають, що зі смертю все закінчується людина переходить в ніщо, отже, нема після смерті заплати. Вони не заперечують інших релігій, вважаючи, що усі релігії добрі, бо вони більш-менш наближені до буддизму і містяться в ньому (?). Буддисти не вшановують Бога, бо сумніваються в його існуванні. Буддисти — ідолопоклонники. Буддизм часто доводить людей до розпуки.

"

У тебе може бути своя думка, але вона твоя і тільки твоя. Ти історію не зміниш і не перепишеш, одне, що ти зможеш - це мати свою думку, істинна вона чи хибна, тобі байдуже, поки ти фанат і не хочеш прийняти правду такою якою вона є - гострою, болючою чи доброю.

Дата: Неділя, 15.11.2009, 13:01 | Повідомлення # 4
=)
отож як я розумію тут справа й де з католиками.Це зразу видно))
так от перше про батюшку:вс1 мої висновки зроблені на власному досв1д1 1 л1тературі,якщо є потреба зрадістю под1люся.Дал1 про Петра:в1н її там незаснував ,а просто там проповідував 1 там жиш і "зложив головою"
А можна сказати зв1дки конкретно взято слова?
Третє про князя:В1н н1коли небув в лон1 католицької церкви.В л1топис1 записано що прийшли до князя,представники ....... там 1 латинники тобто католики,1удаїсти.....прийшов 1 як ви ажете батюшка з Константинополя.Так в1н послав бояр в храм Константинопоський ........Коротше факт того шо Русь була т1льки Православна.Князь сказав шо н1коли неприйме в1ри в1д латинників

Повторюся коли хо4ете поба4ити ,по4итати л1тературу з якої я зробив висновки,д1знався то Милости просим))

Може вам нагадати на якій крові і яких підлостях будувалася католицька церква ........?

Дата: Неділя, 15.11.2009, 19:09 | Повідомлення # 5
Слава Ісусу Христу, брате. Як бачиш, у кожного своя правда і кожен вважає іншого єретиком чи неправильним! і так триває уже впродовж століть. Хіба Господь закликав боротися один проти іншого? Я звичайний аналітик, я не маю доступу до богослужебних документів і книжок тої чи іншої Церкви. Я користуюся книгами і підручниками позаконфесійних дослідників і істориків, заперечувати яких я не маю права, бо я людина обєктивна і повірю швидше якомусь документу чи архіву, аніж особистій церковній думці. Тож вибачай, що кажу, що князь Володимир прийняв католицьку віру, бо Константинополь відєднався від Риму аж у 1054 році, а охрещення Русі і прийняття християнства відбулося тільки у 988 році. А щодо Петра і заснування Церкви - ти заперечуєш слова Христа: "Ти Петро, скеля, і на цій скелі Я збудую Свою Церкву". Якщо ти розумніший за Бога і заперечуєш Його слова, то подальший діалог є нерозумним і нелогічним.

Щодо того "звідки взято слова, що Господь заборонив Павлу звіщати Слово у Азії. читай Діяння 16: 6.

і про підлості не вам про нас говорити, пригадаймо російське войовниче православя від царів аж до СРСР і у наш час. Тож хай кожен залишиться зі своєю колодою у оці.
Я ніколи не називав православних еретиками, бо вірю, що спасаються усі правдиві християни, чи католик чи православний. от тільки дотримуюся різниці і повноцінності Католицької Церкви (читай із православного сайту:

Quote
...Наведені приклади доводять першорядність Константинопольської Церкви і підтверджують, що це не тільки почесне звання, воно має конкретне наповнення. Але хочу підкреслити: це не означає домінування, це не та першорядність, яку має Папа Римський.

http://www.uaorthodox.info/ua....yu.html

, адже тут більше догм і освячуваних ласк, переданих самим Господом і Пречистою Дівою Марією. Спасаються і католики і православні, поки виконують заповіді Господа любові до Бога і до ближнього. Коли ви починаєте з ненавістю говорити про католиків, які поклоняються Пресвятій Трійці, то самі себе засуджуєте, і тут не спасе ваше православя, якими би ви себе вибраними не вважали.

Тож я пропоную не осуджувати один одного (Господь сказав: "Яким судом судите ближніх, таким і вас судитимуть"), але жити як брати, служачи Господу своїм служінням, своєю правдою і любовю. (Господь сказав: "по тому пізнають вас люди, що ви Мої учні - якщо будете любити один одного"). А щодо тих закидів один проти одного, то для чого паритися і ставати Богом щоби сміти судити і звинувачувати ближнього? Господь суддя: "Мені суд належить - говорить Господь")

Маєш свої книжки - читай. Я маю свої книжки - і собі читаю. Той єговіст має свою брошурку - хай читає. Якщо думаєш, що він помиляється, то не суди його, не звинувачуй його але візьми і помолись за нього. І сам не нагрішиш і любовю (заступництвом за ближнього) спасеш себе і його.

Це католицький сайт і якщо маєш бажання комусь щось доказувати в догматичній стороні - то шукай православний сайт і форум. А тут обговорюється або католицька догматика або загально-прийняті і спільно-значущі для усіх конфесій християнські питання і проблеми, які можна мирно обговорювати і католикам і православним. Це не базар і не арена, тут має бути солідарність і взаємоповага. А як ні, - то буде "БАН" wink

Бібліотека » Різне » Суспільство » із чату
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

© 2008-2019 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика