Головна сторінка сайту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Архів - тільки для читання
Бібліотека » Духовність » Для душі - історії, легенди, перекази » Перукар
Перукар
Дата: Четвер, 27.05.2010, 22:14 | Повідомлення # 1
Одна людина прийшла в перукарню, щоб його, як завжди, підстригли і поголили . Він розговорився з перукарем, який його обслуговував . Говорили про різне, і раптом, розмова зайшла про Бога .

Перукар сказав :
— Що б ви мені не говорили, а я не вірю, що Бог є .
— Чому ? — запитав клієнт .
— Ну це ж і так ясно . Достатньо вийти на вулицю, щоб переконатися, що Бога немає . Ось скажіть, якщо Бог існує, звідки стільки хворих людей ? Звідки безпритульні діти ? Якби він дійсно існував, не було б ні страждань, ні болю . Важко уявити собі люблячого Бога, який допускає все це .

Клієнт на мить задумався, але вирішив промовчати, щоб не вступати в суперечку . Коли перукар закінчив свою роботу, клієнт пішов . Вийшовши з перукарні, він побачив на вулиці зарослу і неголену людину ( здавалося, що той не стригся цілу вічність, настільки неохайно він виглядав ). Тоді клієнт повернувся в перукарню і сказав перукарю :
— Знаєте, що я вам скажу ? Перукарів не існує .
— Як це так ? — здивувався перукар . — А я хіба не в рахунок ? Я ж перукар .
— Ні ! — вигукнув клієнт . — Їх не існує, інакше не було б зарослих і неголених людей, як он та людина, яка йде по вулиці .
— Ну, я вас прошу, справа ж не в перукарях . Просто люди самі до мене не приходять .
— В тому то й справа! — підтвердив клієнт . — І я про те ж : Бог є . Просто люди не шукають Його і не приходять до Нього . Ось чому в світі так багато болю і страждань!

Бібліотека » Духовність » Для душі - історії, легенди, перекази » Перукар
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

© 2008-2020 Свята Традиція УГКЦ

Яндекс.Метрика