Меню сайту

Категорії розділу
Січень [96]Лютий [13]
Березень [43]Квітень [0]
Травень [60]Червень [69]
Липень [0]Серпень [0]
Вересень [51]Жовтень [56]
Листопад [57]Грудень [43]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:


Головна » Життя Святих | Церковні празники | Свята » Січень [ Додати матеріал ]

СВЯТА ТЕТЯНА
27.01.2016, 11:09
"За правління римського імператора Олександра Севера жив один славний римлянин, високий імператорський урядник, проконсул. Був він таємним християнином і по-християнськи виховував свою дочку Тетяну.
Вона була доброю і побожною дівчиною. Не шукала земних радощів у скороминущих любощах та розвагах; її невинне серце наповнювало одне сердечне бажання: сподо­батись Ісусові. З любові до Нього вона постановила жити в непорушеному дівицтві; згодом її прилучили до посвя­чених Богу жінок-дияконіс римської Церкви, що служили ділами милосердя.
Хоч імператор Север дозво­ляв християнам визнавати їхню віру (бо його самого виховувала замолоду по-християнськи його мати Юлія Маммея), та не забороняв урядникам переслідувати християн. Одним з них був префект Рима Ульміян. Довідавшись, що Тетяна — християнка, наказав привести її до нього, де пробував вмовити її до відступства від Христа, щоб вберегти молоду, а до того ще надзвичайно гарну дівчину від смерті. Та св. Тетяна мужньо відкинула всі його намови. Розлючений префект наказав мучити її різними способами, а коли Бог чудом повертав їй здоров'я, наказав відрубати св. Тетяні мечем голову.
Разом з дочкою загинув і батько, чия віра в Христа стала відома мучителеві. Меч привів одного дня батька й дочку перед престол Христа-Царя. Сталося це близько 225 року.
Історія св. Тетяни подібна до життя св. Мартини й Прискили, тому не відомо, яка з них правдива. Можливо, одна й та сама св. мучениця була названа в різних місцевостях різними іменами

Схожі матеріали:
Переходів: 0 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: свята, ТЕТЯНА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика