Меню сайту

Категорії розділу
Січень [96]Лютий [13]
Березень [43]Квітень [0]
Травень [60]Червень [69]
Липень [0]Серпень [0]
Вересень [51]Жовтень [56]
Листопад [57]Грудень [43]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:


Головна » Життя Святих | Церковні празники | Свята » Лютий [ Додати матеріал ]

СВЯТИЙ ЗАХАРІЯ
21.04.2016, 12:46
Святий пророк Захарія, ім'я якого означає "Пам'ять Господня", був сином Варахіїла, з покоління Леві; він належить до І2 малих пророків Старого Заповіту. Виступав він за часів перського царя Дарія, за 460 років до народження Христа; залишив після себе пророчу книгу*з 14 глав. Його пророцтва як грізні, так і втішні, відповідно до тодішнього становища іудеїв після повернення з неволі. Невиправним і безбожним ізраїльтянам погрожував Божими карами, а праведним дарував надію на кращі часи з приходом Месії.
Зокрема, св. Захарія предрік: 1. Покірний в'їзд Ісуса Христа до Єрусалима; 2. Видання Його за ЗО срібняків; 3. Пробиття цвяхами й списом; 4. Втечу учнів; 5. Пересліду­вання Церкви та поширення Христового царства по всьому світі.
1.  "Радуйся вельми, о дочко Сіону! Викрикуй, о дочко Єрусалима! Ось цар твій іде до тебе, справедливий і переможний, смиренний і верхи на ослі їде, на осляті, на молоденькій ослиці... Він оголосить мир народам, і влада його буде від моря аж до моря, і від Ріки до кінців землі" (Зах 9:9—10)
2. "І я сказав їм: "Коли ваша ласка, дайте мені мою плату, а коли ні, то лишіть". І вони відважили мені мою плату — тридцять срібних. Але Господь сказав мені: "Кинь її до скарбниці, ту дорогу ціну, за яку вони мене оцінили". І взяв я тридцять срібних і вкинув у дім Господній, у скарбницю" (Зах 11:12—13).
3. "...На дім Давида й на мешканців Єрусалима зіллю дух ласки та благання, і вони глядітимуть на мене, якого прокололи, і голоситимуть по ньому, як по синові-одинакові, й будуть гірко плакати по ньому, як плачуть по первород-ному" (Зах 12:10).
4. "І коли хтось його спитає: "А що то у тебе за рани на руках?", — він відповість: "Це мене поранено у домі моїх друзів". Ой, мечу, встань проти мого пастуха, проти мужа спільника мого, — слово Господа сил. Я вдарю пастуха, і розбіжаться вівці" (Зах 13:6—7).
5. "Бо я зберу всі народи на війну проти Єрусалима. І місто буде здобуте, й розграбовані будуть будинки, і знечещене буде жіноцтво. І половина міста піде в полон, — решта ж народу не буде викорінена з міста. І тоді виступить Господь і буде воювати проти тих народів так, як він воює під час бою... Того дня потечуть живі води з Єрусалима; половина їх до східного моря, а половина до західного; так буде літом і зимою. І Господь стане царем над усією землею. В той день Господь буде єдиний, і єдине його ім'я... І житимуть у ньому, й прокляття більпі не буде, і Єрусалим стоятиме безпечно... Усі, що зостануться з усіх тих народів, які прийшли проти Єрусалима, будуть сходити щороку, щоб поклонитися Цареві, Господеві сил..." (Зах 14:2—3, 8—9, 11, 16).
Загинув св.  пророк Захарія мученицькою смертю в притворі храму від рук розлючених іудеїв. Останні його слова -були: "Господь бачить і буде це судити". Називають св. Заха-рію також "серповидцем", бо він бачив на небі серп — знак близької кари для безбожників.

Схожі матеріали:
Переходів: 0 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: святий, Захарія
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Непорочному Зачаттю
Пречистої Діви Марії

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика