Меню сайту

Категорії розділу
Січень [96]Лютий [13]
Березень [43]Квітень [0]
Травень [60]Червень [69]
Липень [0]Серпень [0]
Вересень [51]Жовтень [56]
Листопад [57]Грудень [43]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:


Головна » Життя Святих | Церковні празники | Свята » Лютий [ Додати матеріал ]

СВЯТІ СИМЕОН І ГАННА
21.04.2016, 12:32
Наступного дня після свята Христового Стрітення св. Церква закликає всіх вірних окремо віддати честь праведному Симеонові й пророчиці Ганні, які надзвичайним способом були вибрані Богом, щоб у дні Стрітення прославити Ісуса Христа, Спасителя світу і рознести вістку про Нього тим побожним ізраїльтянам, які очікували приходу Месії.
Про праведного Симеона, у св. Євангеліях нічого не сказано ні про його походження, ні про його звання; тільки церковні пісні називають його священиком і навіть святи­телем, який приносив законні жертви. Та є передання, що Симеон як один з учених людей свого часу був одним з 70 перекладачів, які досконало знали єврейську й грецьку мови та на бажання єгипетського царя Птолемея Филаделфа, засновника славної олександрійської бібліотеки, перекладали книги Старого Заповіту з єврейської мови грецькою. Симеонові випало перекладати книгу пророка Ісаї. Коли він дійшов до місця, де говориться: "Ось діва зачала, і породить сина" (Іс 7:14), він став сумніватись у правильності написаного, і, думаючи, що це помилка переписувача, хотів слово "діва" замінити словом "жінка" або "заміжня жінка". Та несподівано з'явився ангел Господній, затримав його руку і сказав: "Вір у те, що написано; ти на власні очі побачиш сповнення того незрозумілого пророцтва". Симеон уже не робив жодної зміни в перекладі, але з вірою в Божу обітницю побожно чекав аж до глибокої старості сповнення пророцтва Ісаї.
Св. євангеліст Лука написав про св. Симеона, що був він "чоловік праведний та побожний, очікував утіхи Ізраїля, і Дух Святий був на ньому" (Лк 2:25). Більшого засвідчення святості не може бути, ніж те, що Святий Дух дав праведному Симеонові; та святість робила його милим Богу, а це було його найбільшим щастям, надзвичайно побільшеним при кінці життя тим, що міг свого Бога й Спасителя тримати на руках. За переказами праведний Симеон жив приблизно 300 років та закінчив своє праведне життя невимовно щасливий наступного дня після зустрічі з Христом у єрусалимській святині.
Свята пророчиця Ганна — одна з найдостойніших, дуже побожних жінок Старого Заповіту: близько 60 літ служила Богу вдень і вночі своїми молитвами й постами, маючи живу віру в прихід обіцяного Спасителя. В нагороду за її побожність Бог прославив і звеселив її праведне серце огляданням ще за життя очікуваного Месії та даром пророцтва. Жінки з духом і серцем праведної пророчиці Ганни — це головна сила для обнови людського роду.

Схожі матеріали:
Переходів: 0 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0 | Теги: Симеон, святі, ГАННА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
душам у чистилищі

Відправляємо:


Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті


Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2018©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика