Меню сайту

Категорії розділу
Публіцистика [341]Демонологія, містицизм [81]
Молитви-екзорцизми [15]Рідкісні молитви [18]
Екзорцизм [24]Книги [21]
Молитви [191]Секти, культи, окультизм [183]
Підпілля, історія УГКЦ [65]Християнський софт [5]
Часопис "Пізнай Правду" [22]Життя Святих [117]
Творчість [16]Масонерія і антихрист [243]
Відео Online [36]о. Піо "Щоденник Любові" [5]
Християнський націоналізм [104]Безбожники [36]
Папа Бенедикт ХVI [49]Московська психіатрія (МП) [105]
Культура [17]Життя у чистоті [40]
Роздуми про віру [106]Суспільні проблеми [449]
Пророцтва, об'явлення [55]Повчання, настанови [389]
Образки, ікони [5]Пресвята Богородиця [128]
Християнська містика [27]Українознавство [76]
Наука Церкви [424]Профанації [18]
Екологія [7]Цікаво... [68]
Традиціоналізм [62]Криза Церкви. Модернізм [67]
Повчальні історії, притчі [173]Паломництво [10]
о. Габріель Аморт "Нове визнання екзорциста" [26]Подружжя [132]
Християнська етика [39]Апокрифи [2]

Друзі сайту
Унійна Традиція УГКЦ
УГКЦ (Скала-Подільська)
В обороні католицької віри
Джублик в Закарпатті
Персональний сайт Павлюк
Молитва
Братство Св. Пія Х (BY)
Братство Св. Пія Х (RU-Mos)
Братство Св. Пія Х (RU-Pet)
Una Voce Russia
Промінь Любові
Голодомор-геноцид 1932-33
Аве Марія
Бушкрафт
Українська благодійницька мережа
Благодійний Фонд «ТИ – АНГЕЛ»
Допомога онкохворим дітям

Форма входу
E-mail/Login:
Пароль:

Головна » 2010 » Лютий » 16 » Християнський націоналізм » ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
09:30
ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Центральна виборча комісія держави 14 лютого 2010 року проголосила Президентом України Віктора Януковича.

У зв’язку з цим, Центральний провід Всеукраїнської організації „Тризуб” імені Степана Бандери заявляє:

Космополітична демократична виборча система, нав’язана українцям режимом внутрішньої окупації суперечить прагненням та устремлінням нашого народу, а тому є шкідливою і ворожою.

Переважна більшість засобів масової інформації в державі Україна знаходяться у руках космополітичних кримінально-олігархічних кланів, які за їх допомогою маніпулюють свідомістю виборців.

Вибори 2010 повністю підтвердили націоналістичну аксіому про те, що немає для української нації іншого шляху до національної державності, ніж революційна, безкомпромісна боротьба всього народу на основі ідеології українського націоналізму.

Вибори 2010 показали всю безперспективність та шкідливість існуючої партійщини, яка розколює та дезорієнтує українське суспільство. Партійні солодкоголосі обіцяльники, незалежно від забарвлення їх прапорів, є складовими антиукраїнської владної системи, засобом експлуатації українського народу на своїй землі. Партії – це зло! Майбутнє нації пов’язане тільки з об’єднаним націоналістичним рухом під проводом Національного Ордену.

На цих виборах чітко знайшла своє повне підтвердження ще одна націоналістична теза – ніякий „Захід” ніколи не був і не буде гарантом державного розвитку нашого народу. Продажні західні ліберальні політикани, розділивши з кремлівськими карликами зони геополітичних інтересів, віддали на поталу Москві нашу Вітчизну. Український народ у боротьбі за свою державність може розраховувати тільки на власні сили!

Чужинець та кримінальний злочинець Віктор Янукович, обраний меншістю виборців, в основному неукраїнців, за своєю етнічною ознакою, для яких Україна була і залишається додатком до Московської сатанинської імперії. Ці люди не мають ніякого права на українській землі вказувати „мертвим, живим і ненародженим” українцям будь-які дороговкази. Тому ні при яких обставинах ВО „Тризуб” ім. С.Бандери не визнає ставленика промосковських паразитів-олігархів Президентом України.

Віктор Янукович все своє політичне життя змагається проти національної державності українського народу, а отже є її відвертим ворогом. Ще одним підтвердженням цього стали його післявиборчі заяви про необхідність залишити окупаційний Чорноморський флот Росії в українському Криму, здачу української ГТС, а також про необхідність посилення русифікації України. До ворогів ніяка опозиція неможлива – це партійна омана. З ворогами не дискутують і не йдуть з ними на компроміси – ворогів поборюють, а ворожі загрози ліквідовують!

Зважаючи на все вищесказане, ВО „Тризуб” ім. С.Бандери закликає всіх українців та лояльних до української державності представників національних меншин, розпочати нову битву за Українську Національну Державу – державу української нації на українській землі.


Українці!

Об’єднуймося у націоналістичні самооборонні структури та розпочинаймо акції непокори Януковичу та його промосковській банді!

Бойкотуймо та блокуймо діяльність всіх органів влади, що будуть творитися московськими маріонетками і їх холуями! Протиставляймося всіма доступними методами і засобами антиукраїнській владі!

Працівники СБУ та МВС! Відмовляйтеся виконувати накази і розпорядження організованого злочинного угрупування, що обманом та підступом заволоділо вищою державною посадою України! Підтримуйте патріотів, які, виконуючи свій національний і громадянський обов’язок, жертовно ведуть боротьбу проти кримінально-олігархічної кліки! Офіцерська честь дорожча за посади, зарплати та владні подачки!

Військовослужбовці! Внутрішній окупант без жодного пострілу добиває наші Збройні Сили. Згадайте про те, що зброя вам дана не для того, щоб стояти на сторожі бандитів при владі та чужинців-олігархів, а щоб захищати український народ та Батьківщину від будь-яких зовнішніх та внутрішніх загроз.

Люди! Не вірте виплодкам режиму внутрішньої окупації – всіляким яценюкам і тігіпкам – запасним варіантам влади на випадок їхнього чергового програшу. Згадайте 1991 та 2005 роки, коли саме завдяки подібним „поводирям” нас заводили у трясовину космополітичного демо-лібералізму, безперспективності, бідності, русифікації, несправедливості. Наша сила – в нас самих! Наша сила – в нашому народі!

Співвітчизники! Не коріться тим законам, що вступають у протиріччя з Національною ідеєю. Національна ідея вища за будь-який людський закон. Якщо закон суперечить національній ідеї, то це вже не закон, а інструкція для наглядачів і правила поведінки для рабів. Громадянин чинить зло, якщо виконує закон, спрямований проти нації, держави, людяності!

Представники українського духовенства! Сатанинська Москва та її ставленики на нашій землі перш за все знищували національну Церкву. Не допустіть цього! Станьте духовними провідниками народу! Ініціюйте та надихайте боротьбу українських патріотів за Христову правду та національні цінності!

Геть антиукраїнську систему влади, яка продукує таких „президентів” як Янукович!

Смерть режиму внутрішньої окупації, який всіма способами знищує український народ!

Слава Національній революції, яка єдина прокладе шлях українській нації до омріяних Свободи, Справедливості та Добробуту!

Слава Україні!


15.02.2010р.Б.
м. Київ

Головний командир ВО „Тризуб” ім. С.Бандери
полковник Дмитро Ярош

http://www.banderivets.org.ua/Схожі матеріали:

Категорія: Християнський націоналізм | Переглядів: 1185 | Додав: Anatoliі☩UCT☩ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Присвячений
Дитятку Ісусу

Відправляємо:Молитовні прохання
500

Підпишіться на оновлення:

Пошук на сайті
Даний сайт синхронізовано під браузери Mozilla Firefox та Opera
2008-2020©Ukrainian Catholic-Traditionalist
Усі права застережено. Повне або часткове використання матерiалiв www.traducionalist.info дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на www.traducionalist.info. Увесь матеріал, представлений на сайті www.traducionalist.info, взятий з відкритих джерел. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.
Яндекс.Метрика